BunnyIdziePoLucyfera [JELENIE] vs. BayDreamsTM [N-N] ~ 118 476.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • BunnyIdziePoLucyfera [JELENIE] vs. BayDreamsTM [N-N] ~ 118 476.99%


    Przebieg akcji bardzo dziwny. Dostałem informacje, że flota BayDreamsTM leci z misją transportuj do kogoś (Po krótkim urlopie pójdzie paczka za info). Podobno Karpiu z Lucyfera mają lecieć i kontrować tego „FS-a”. Sprawa dość bardzo dziwna, bo konto wróciło z bana (zapewne bot, bo 2 tygodnie przerwy od grania).

    Pilota na atak wysłałem, ale początkowo miałem tylko lecieć coś złomu zawinąć. Nie mniej jak wspomiałem wcześniej – akcja była bardzo dziwna i spodziewałem się na kulce niespodzianki w postaci obrony – w szczególności, że byłem strasznie molestowany przez czekoladowego noska skanami, a ok 2h przed dolotem pojawiły się akty w/w osób na pobliskich moonach. BayDreams zalogował, więc stwierdziłem, że sobie zobaczę co tam się dzieje i jaka flota na podstawce będzie… A tutaj niespodzianka – stała sama flota obrońcy.

    Po jakimś czasie dostałem z zielonego konta wiadomość:

    „Cześć, żebyś sobie nie pomyślał, że mnie trafiłeś ja oddałem konto zresztą sam wiedziałeś, że ja nie robię tak fs, bo zapewne mnie obserwowałeś i to już dłuższy okres gratulacje i pozdrowienia Bay dreams :)”.

    Nie wiem, co tu się [ciach], kto kupił/dostał konto – w jakim celu… Plotki głoszą, że Lucyfera miała z Karpiem lecieć, ale wydygala (może bez screena z czasem powrotu floty było zbyt ciężko policzyć) – kij wie. Siadło to siadł - teraz dwa dni odpoczynku i gramy dalej :)

    Pozdro dla znajomych z disco

    Dnia 22-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor BunnyIdziePoLucyfera [JELENIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1
    Krążownik 308.748
    Pancernik 200.319
    Lekki myśliwiec 322.538
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca BayDreamsTM [N-N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.703
    Duży transporter 19.689
    Lekki myśliwiec 313.147
    Ciężki myśliwiec 31.579
    Krążownik 96.499
    Okręt wojenny 28.787
    Recykler 187.477
    Sonda szpiegowska 32.230
    Bombowiec 4.972
    Niszczyciel 3.888
    Gwiazda Śmierci 9
    Pancernik 24.548
    Reaper 2.621
    Pathfinder 12.602
    Wyrzutnia rakiet 5.301

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor BunnyIdziePoLucyfera [JELENIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 257.800 ( -50.948 )
    Pancernik 197.775 ( -2.544 )
    Lekki myśliwiec 125.736 ( -196.802 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca BayDreamsTM [N-N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.480.941.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.710.649.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.712.981.600 metalu i 4.134.717.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.581.698.400 Metalu i 334.717.600 Kryształu
    3.800.000.000 Metalu i 3.800.000.000 Kryształu
    1.204.224.200 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    6.585.922.600 Metalu i 4.134.717.600 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 4.900.236.600
    Kryształ: 3.479.518.600
    Deuter: -140.056.000
    agresor zyskał łącznie 8.239.699.200 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -7.966.143.000
    Kryształ: -4.513.198.000
    Deuter: -1.231.308.000
    obrońca stracił łącznie 13.710.649.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    o. Ostatnia partia rakow przez gale po zlomie


    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • No i fajnie że siadło. :popcorn:
    Królik widzę flota rośnie jak na drożdżach!
    Zacięcie to masz do tej gry. Graty, fajny zysk.
    :brawo: :graty: :bdb:
    Odnośnie kont sprzedających się na farmy/złomy - słabe, ale co zrobisz :E

    Dla Obrońcy aczkolwiek bardziej tego co napisał że oddał - powodzenia w realu!
    Obecnemu Obrońcy :noob:
    Uni 16 - OFF!
    Fornax - OFF!
    Kalyke - OFF!
    Europa - OFF!

    ~~~~~~~~~~~~

    Fenrir - ON! :ocb:
    Leda - ON! :popcorn:
  • Witam Wszystkich

    Zakończyłem grę z powodu braku czasu i chęci patrząc na to co tu się teraz dzieje... Przekazałem konto sojusznikowi dzień wcześniej włączając urlop po czym zostałem poinformowany że jest zbanowane na 7 dni ustaliłem że za jakieś tam niedozwolone słowa tu by się zgadzało... Dzień po zdjęciu urlopu przez nowego właściciela poinformowano mnie że z moim byłym kontem jest nieciekawie założyłem szybko nowe konto patrzę a tam leży jeszcze złom... Poprzednie konto nowego właściciela też dopadł kralik jak dla mnie dziwny zbieg okoliczności... Konwersując z obrońcą po zaistniałej sytuacji upierał się że zrobił fs na zbieraj po przeczytaniu opisu st i umiejętnie sformułowanych pytaniach mylił się w swoich wypowiedziach co bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu że coś tu jest nie halo... Jestem ciekaw jak kralik wylicza ludzi na powrocie skoro nie potrafi liczyć do 7 i dla niego to 14 wszystko wskazuje na to że bot to za niego robi ponadto wypowiedział się tu jakiś osobnik xxxx że ma rzekomo screeny z rozmową ze mną na których sprzedałem konto czekałem czekałem i nic nie wstawił z jednego prostego powodu nie potrafi czytać ze zrozumieniem i zapewne ktoś inny wyjaśnił mu co ja odpisałem na jego pytanie odnośnie sprzedaży konta...
    Przechodząc do konkluzji mojej wypowiedzi pragnę nadmienić że zarówno kralik jak i xxxx zamiast marnować czas na granie powinni zająć się nauką jeden nie potrafi liczyć a drugi czytać ze zrozumieniem pragną zwrócić uwagę na siebie koperkowymi aferami większej ilości osób w świecie wirtualnym bo w realny im to nie wychodzi i w taki sposób próbują się dowartościować.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez BayDreamsTM ().

  • Obrońcy SzO.

    Też chciałbym coś o tym starciu powiedzieć. Dla mnie jest tyle niewiadomych co rzeczy oczywistych.

    Przed starciem obrońca do mnie pisał, że go wyliczył Bunny ale że się pomylił i czy może chciałbym podstawić. Tu jest pierwsza niewiadoma, ponieważ niewiadomo jak go wyliczył. Podobno obrońca puścił na transportuj i tak po otrzymaniu info Bunny go trafił. Dla mnie jest to logiczne, ponieważ nic nie sfarmił. Po jakimś czasie napisałem do obrońcy czy będzie grał itp., ponieważ szukałem konta dla kolegi. Obrońca dał mi nr telefonu i powiedział, że odda konto za free. W trakcie rozmowy zapytałem jak to była z tą akcją i mi powiedział, że zrobił fsa na 16 z misją eks. Tutaj rodzi się kolejne pytanie i niewiadomo: kto o zdrowych zmysłach robi fs na 16? W dodatku bez surki. Obrońca mi powiedział, że się zdziwił jak zobaczył atak od Bunnego. Jak zapytałem obrońce o screeny z tego jego fsa to powiedział, że już ich nie było bo sie wykasowały. Jedynie SGO może to sprawdzić.

    Dla mnie są dwie opcje:
    1. Obrońca dostał za free konto i zlamił.Na 99% zrobił fsa na transportuj nie na 16.
    2. Bunny dostał/kupił konto i tak to ogarnął i liczył, że może i mnie wciągnie na jakąs akcję.
    Zieno
  • zieno napisał(a):

    Dla mnie są dwie opcje:

    1. Obrońca dostał za free konto i zlamił.Na 99% zrobił fsa na transportuj nie na 16.
    2. Bunny dostał/kupił konto i tak to ogarnął i liczył, że może i mnie wciągnie na jakąs akcję.
    I dzieląc się zyskiem uwiarygodnić starcie.
    Wedle mnie sprawa jest prosta - grał tam BayDreamsTM z niewiadomych przyczyn postanowił skończyć, i oddać konto sojusznikowi.
    Ten nie zastanawiając się długo sprzedał flotę bunemy, i tak nic nie tracił, a jeszcze zarobił.
    Dlatego ciebie chciał na ACS, a mnie wspomina w starciu, myśli że jeśli tak bezczelny puszUP wrzuci tu to GO mu uwierzy, i nie odeśle surki - mam nadzieję że się pomyli xD