Ekonom [P N] vs. powertom [HQ] ~ 12129.46%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ekonom [P N] vs. powertom [HQ] ~ 12129.46%

    dobry,
    świeżaczek znowu zaskakuje 8o piękny zysk, zazdraszczam !
    od Ekonoma pozdrowienia dla PN.


    Dnia 22-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Ekonom [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000
    Reaper 90.788
    Pathfinder 521
    Mały transporter 600.000
    _________________________________________

    Obrońca powertom [HQ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4
    Duży transporter 333.000
    Lekki myśliwiec 44
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 6
    Okręt wojenny 1
    Recykler 6
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 8
    Pathfinder 6
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Ekonom [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 9.984 ( -16 )
    Reaper 90.682 ( -106 )
    Pathfinder 521 ( -0 )
    Mały transporter 599.256 ( -744 )
    _________________________________________

    Obrońca powertom [HQ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.514.998.358 Metalu, 2.300.448.941 Kryształu i 1.460.244.509 Deuteru
    378.749.589 Metalu, 575.112.235 Kryształu i 365.061.127 Deuteru
    94.687.398 Metalu, 143.778.059 Kryształu i 91.265.282 Deuteru
    23.671.849 Metalu, 35.944.515 Kryształu i 22.816.320 Deuteru
    5.917.962 Metalu, 8.986.128 Kryształu i 5.704.080 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 21.296.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.027.410.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 607.391.100 metalu i 605.555.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 7.027.386.352 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.614.438.256
    Kryształ: 3.661.866.978
    Deuter: 1.942.731.318
    agresor zyskał łącznie 8.219.036.552 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.031.684.156
    Kryształ: -5.074.828.878
    Deuter: -1.948.283.318
    obrońca stracił łącznie 11.054.796.352 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Selene napisał(a):

    Brawo! Zysk bajka, procent też, wszystko idzie w dobrym kierunku :thumbup: .

    I karawan jedzie dalej... ]:-D .

    Szo obrońco i pamiętaj czyją jesteś puszówką, żeby tam czasem kto inny się nie żywił przypadkiem :juzpotobie: .
    @Selene nie trzeba być omnibusem, aby wyciągnąć wnioski ze starć niejakiego Ekonoma :ocb: . Wystarczy prześledzić dział ST...
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Brawo Ekonom aczkolwiek cię nie znam , może kiedyś poznam ale Graty ze Steka , może więcej już nie rób tych starć bo po dwóch cie nie na widzą a po 4 to chyba ci konto skasują .

    Obrońcy Szybkiej odbudowy

    Halok pocisz się jak filu

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Fila już nie ma, jakby było uczciwie!!!!!!!!!!! pewnie nie byłoby tych wpisów a że każdy wie że to ustawione, jest jak jest, leszcz nawet sam tego nie wystawia

    samo konto ekonom to wałek, wychodzi na to ze konto które istnieje półtora roku ma już 14 planet, gram praktycznie od samego początku, czyli lat dużo więcej i też mam 14 planet po długim, długim, długim uczciwym zbieraniu surowców, jakieś mądre odpowiedzi "uczciwego" sojuszu penerów?????tak,tak wiem, pomogliście koledze się rozwinąć, w 5 miesięcy ma tyle co inni w tyle lat
  • Widze, ze niektorym pozostalo juz tylko wymyslanie bzdur na forum. no coz, skoro to was rajcuje. milego czochrania ;P
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Jaki płacz :D Moja 3 letnia córka potrafi przyjąć porażkę na klatę lepiej niż niektórzy tutaj :D
    Patrząc na ilości przelanych łez, to chyba Wasze puszówki idą na śrubki do PN :D


    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. @Zbawiciel @halok wypłaczcie lepiej się do poduszki zamiast na forum. Chociaż przyznam, że dobry mamy ubaw z Was :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wisior ().

  • @Wisior ja sobie jaja robię cały czas. Ubaw mam z Was jak sie tłumaczycie z tego i tamtego. Każdy normalny gracz wie, że Wasze ST są wątpliwej jakości. Każdy się przyzwyczaił, że administracja gry sprzyja swoim kolegą/koleżanką.
    Ja tutaj pisze dla beki, nie traktuje tego forum poważnie. @Ruda i tak pokasuje niewygodne posty.
    Także reasumując Ty sieę śmiejesz z nas , My się śmiejemy z Was :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • wisior wasze pushówki na bieżąco oram tak na marginesie, leszcz nie może być dobry sam od siebie!!!!! i nikt tu nie płacze że jest dobry, leszcz to leszcz, ustawione dwa st i tyle, wcześniej latał tylko po idlakach teraz nagle wielki flociarz, pushkonto wleciało w pushkonto, nikomu nic nie pokażecie, niczego nie udowodnicie, obserwuje to konto od dłuższego czasu i wnioski są jednoznaczne a teraz próbujecie pokazać jaki to wielki gracz, śmiech na sali, pompujecie w to konto mnóstwo sury po to żeby za chwile wyciągnąć jeszcze więcej, leszcz ma 14 planet i eko w miarę dobre po półtora roku istnienia !!!!!!! hamer ty sie nie odzywaj bo jesteś w HQ a każdy wie po co i dla kogo ten sojusz istnieje
    Spojrzyj sobie w lustro wisior i sie zaśmiej bo zobaczysz de........ dla którego gra jest najważniejszą rzeczą na świecie, w realu jesteś pewnie nikim a w ogame możesz zaistnieć i tego się trzymaj miernoto, jakbyś chciał zarobić dam ci w chacie okna umyć za stówkę, będziesz miał na anty
  • Temat przeczyszczony. Tak, wiem zaraz będzie, ze jestem koleżanką fila, albo Ekonoma, albo całego P N :S Te niektóre teorie spiskowe Was wyniszczają ;) A niektórzy powinni odpisywać na forum z przerwami, bo inaczej źle to na nich wpływa. Stres i zdenerwowanie nie są dobrym sternikiem.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • dlaczego skasowałaś mój post????było w nim coś niezgodnego z regulaminem??? koło dupy wisi wszystkim leszcz, może sprawdź te starcia pod kątem pushu

    Administrator Forum kasai:
    Czas spędzony na forum sugeruje zainwestować w zgłębienie tajników struktury forum Struktura Teamu, czyli kto co robi. Po tym możemy wrócić do 'dyskusji'. Post był nie na temat. Radze już skończyć te rzucanie się.
  • Czy ktoś zauważył że Kasai na zdjęciach też jest ruda - czy Wy tego nie widzicie ????
    Zaprzeczam jakoby kasai była nasza koleżanką
    Trochę inaczej bym to określił
    Co tam u Ciebie Kasai? :rumieniec: Dużo zdrowia 8o
    Faktycznie strasznie dużo złych emocji w tym temacie


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>