kikijiki [N_O] vs. Crash ~ 77 100.34%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kikijiki [N_O] vs. Crash ~ 77 100.34%

    nieodebrany fs po zejsciu z urlopu, zdaje sie, ze pare osob tez juz sie szykowalo na niego bo dzisiaj byl chyba dzien schodzenia dinozaurow z urlopow (oczywiscie na pare godzin) ;>





    Dnia 20-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kikijiki [N_O]
    ________________________________________________

    Pancernik 750.656
    _________________________________________

    Obrońca Crash
    ________________________________________________

    Mały transporter 124.353
    Duży transporter 28.758
    Lekki myśliwiec 49.315
    Ciężki myśliwiec 35.449
    Krążownik 84.677
    Okręt wojenny 38.801
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 98.748
    Sonda szpiegowska 188.307
    Bombowiec 6.624
    Niszczyciel 3.282
    Gwiazda Śmierci 18
    Pancernik 15.893
    Reaper 2.623
    Pathfinder 19.884
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 1.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kikijiki [N_O]
    ________________________________________________

    Pancernik 746.649 ( -4.007 )
    _________________________________________

    Obrońca Crash
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    40.743 Metalu, 36.987 Kryształu i 39.747.085 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 340.595.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 11.721.241.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.764.294.500 metalu i 2.945.739.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 39.824.815 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.644.125.243
    Kryształ: 2.785.496.287
    Deuter: -20.357.915
    agresor zyskał łącznie 7.409.263.615 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.689.465.743
    Kryształ: -4.048.455.987
    Deuter: -1.023.144.085
    obrońca stracił łącznie 11.761.065.815 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • HAHAHAHAHA!!! No i tym starciem potwierdziłeś, że starcie na Horda Goga i na Crashu to PUSH.

    kikijiki [Remondis] vs. horda Goga oddam ~ 134 153.48% - TOP3 solo - pierwsze starcie, push na koncie Hordy, mojego byłego sojusznika o którym pisałem pod starciem.

    Jak się szybko dowiedziałem od samych sprzedających, konto Horda goga i konto Crash kupiła jedna i ta sama osoba, o czym nawet pisałem Waszemu szefowi (miesiąc temu - screen) po tamtym starciu i cierpliwie czekałem na kolejne ST :) Jeśli ktoś ma jakieś "ale" to na potwierdzenie powyższego wrzucę potwierdzenie przelewów, że płaciła ta sama osoba za oba konta.

    screen z rozmowy z Ergonem z 30.10.2020

    Ja nie mam więcej pytań... GO mają klapki na oczach, gra RIP.
    Kolejny push w wykonaniu skillowca i kryształa :) Gratuluję zakupu i finezyjnej akcji

    Pozdrawiam, cac
  • wstawiaj cac wszystkie dowody jakie masz, chetnie popatrze :) nawet jak udowodnie, ze to nie ja wykonalem przelewy okaze sie, ze to moj brat/wujek/dziadek/kolega za mnie i sie wystawial wiec po co to wszystko? dowod, ze ta sama osoba kupila oba konta to zaden dowod, ze bylem w to jakkolwiek zamieszany

    aha wspomnij takze, ze wczoraj pol NFZ zeszlo z urlopow i zalaczylo je chwile po tym jak zezlomowalem konto Crash, nic a nic nie ma w tym dziwnego

    PS. konto na forum Crash tez widze legitne, 2 posty akurat w tym dziale :)
  • Kiki Ty zaklamana gnidko :p dobrze wiesz dlaczego NFZ zeszlo z urlopów wiec po co znowu wymyslasz? Podpowiem- NFZ zeszlo z urlopu:
    - kiler na moze godzine przeklikac sure bo wyslalem mu screen ze wyprzedziłem go we flocie
    -majcher na 5min zrobić moona
    - ja zszedlem bo po prostu zszedlem a konto crash jak i horda było kupione zanim ja na to uni doszedłem także nie zrzucaj wszystkiego na NFZ bo stosujecie technikę kłamstwo powtórzone 1000 razy staje sie prawda.

    Powtórzę sie hipokryci- to wasz karp ledwo zszedł z bana za push na 10kkk
  • Jak niewinny jestes to po co sie glupio caly czas tlumaczysz, a z drugiej strony oskarzycielki dajcie dowody a nie snujecie domysly. Karty na stół i wszystko jasne będzie , a nie kłótnia przedszkolaków. Pozdro dla normalnych :) no i nie zapomnialbym tych co graja fair play 5 :)
  • Podsumowując:
    1. Ponad dwa miesiące temu horda Goga i Crash przestali grać i konta na urlopach.
    2. Kilka tygodni po tym konta zostały sprzedane, konta nadal przebywają na urlopach.
    3. Konto horda Goga schodzi po długich tygodniach urlopu i po chwili dostaje od Ciebie złoma - fart jak nic ;)
    4. Dowiaduje się, że konto Crasha kupiła ta sama osoba co horda Goga i informuje o tym Twojego szefa, który Cie jeszcze wtedy bronił.
    5. Konto Crasha schodzi na chwile z urlopu i wali dok, który się odbudował na koncie horda Goga po Twoim wlocie, po czym wraca na urlop.
    6. Mijają następne 3 tygodnie urlopu konta Crasha, po czym konto schodzi z urlopu i po chwili dostaje od Ciebie złoma XDD
    7. Twoj Pan - Ergon przekonuje się, ze jesteś zwykła łajza i oszust i wyrzeka się Ciebie oficjalnie na disco.

    Hmmm... jak dla mnie czysto XD Graty finezyjnych akcji

    PS. A konto Crasha jak najbardziej legitne, grałem z nim w jednym soju na dwóch uniach i do dziś dnia jesteśmy razem na disco.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Siara ().

  • Siara napisał(a):

    Podsumowując:
    1. Ponad dwa miesiące temu horda Goga i Crash przestali grać i konta na urlopach.
    2. Kilka tygodni po tym konta zostały sprzedane, konta nadal przebywają na urlopach.
    3. Konto horda Goga schodzi po długich tygodniach urlopu i po chwili dostaje od Ciebie złoma - fart jak nic ;)
    4. Dowiaduje się, że konto Crasha kupiła ta sama osoba co horda Goga i informuje o tym Twojego szefa, który Cie jeszcze wtedy bronił.
    5. Konto Crasha schodzi na chwile z urlopu i wali dok, który się odbudował na koncie horda Goga po Twoim wlocie, po czym wraca na urlop.
    6. Mijają następne 3 tygodnie urlopu konta Crasha, po czym konto schodzi z urlopu i po chwili dostaje od Ciebie złoma XDD
    7. Twoj Pan - Ergon przekonuje się, ze jesteś zwykła łajza i oszust i wyrzeka się Ciebie oficjalnie na disco.

    Hmmm... jak dla mnie czysto XD Graty finezyjnych akcji

    PS. A konto Crasha jak najbardziej legitne, grałem z nim w jednym soju na dwóch uniach i do dziś dnia jesteśmy razem na disco.
    masz nagranie stojąc za kikim jak sie pushuje? Nie? To nie pomawiaj, kiki powinien dostać odznakę bohatera za to ze udaremnił mi ten push ktory odkupilem od kilera ktory się załamał ze kiki ubił mu horde.

    Gram w ta gre xx lat, zawsze flotą i od zawsze zastanawialo mnie jak to jest ze ktos kto puszcza 10skanow tygodniowo wykręca takie liczby. O ile jeszcze nie jestem skreślony to przepraszam za wszystko co złe i proszę o przyjęcie mnie na staż do NO, chetnie się nauczę tych tajnych technik abym mogl na nowym uni siać takie spustoszenie, wzamian jestem gotów oddać zlom z waszych starć- tak na dobry początek współpracy