Najlepszy gracz uniwersum - manipulacje/ ewentualne zmiany?

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum - manipulacje/ ewentualne zmiany?

      Witam wszystkich, zainspirowany tym co się znowu dzieje na janice, postanowiłem stworzyć ten wątek. Obecna formuła konkursu pozwala każdemu użytkownikowi forum i zgłosić kandydata i na niego głosować. Natomiast wg mnie prawo głosu powinny mieć tylko osoby które grają na danym uniwersum. Można by to rozwiązać za pomocą ankiety w grze zamiast na forum. Inną opcją, moim zdaniem lepszą byłby wybór takiego gracza przez Team, a zgłoszenia i argumentacji dokonywaliby sami zainteresowani tytułem. Tak byłoby wg mnie najlepiej gdyż np sporo osób prędzej zagłosuje na swojego sojusznika niż na kogoś kto mu paru sojuszników wybił.

      Zobaczmy na ten przykład co ma miejsce na janice (przejrzałem inne uni i nigdzie czegoś podobnego nie widziałem).

      Uni jest dość martwe, więc temat o zgłoszeniach wisiał sobie pusty ale na 4 dni przed końcem Ruda zawołała nicki ze ST i parę osób się odezwało w tym parę osób które tu w ogóle nie grały, a posłały nominację w stronę Franka Blacka.
      Natomiast w dzień powstania ankiety ów franek dostał od razu 16 głosów, z czego moze 3-4 od ludzi grali kiedykolwiek na janice. W tym głos od siebie, innnego puszera i uwaga super moderatorki Rudej (która nie grała na janice a na pewo nie w 2020, w temacie i na PW nie uzasadniła w jakikolwiek sposób swojego wyboru). Reszta to zapewne jego znajomi z forum lub innych uni. Do tego frank ma przynajmniej nick z gry w ankiecie (który jest taki sam jak na forum), ale w przypadku niektórych graczy jest podany nick z forum co jest bez sensu bo niewiadomo w ogóle kto to :P

      Pozwólcie że przybliżę trochę sylwetkę Franka:
      - top20-50, grał eko
      - w sojuszu z 2 największymi puszerami, w okresie ich dominacji postawił sobie trochę floty i wstawił na forum 7 średnich ST w tym 1 próbę puszu o którą oskarżył konkurencyjny sojusz
      - notorycznie nie zwoził surowców i dawał się farmić
      - wyłapał bana za push
      - ostatnie pół roku siedział na urlopie, aż ktoś administracji zabrał mu z konta statki za 2kk (to chyba za ten push), bo nie miał kiedy odesłać
      - miesiąc temu pisał do mnie czy byśmy mu nie dali spokoju w zamian na sprzedawanie dexu bo on by sobie chciał poklepać eko bo siedzi w domu bo covid i w ogóle
      - teraz ma nick "Wymienia na Quasar" a przecież gra tam i to nawet flotą, więc zdaje się że znów poszukuje konta do puszu


      Generalnie miałem gdzieś ten konkurs, ale nie zamierzam pozwolić żeby taki cwaniak to wygrał. Tępiłem jego i jego puszerski skupujący konta sojusz w grze, będę tępił i na forum. Powinno się anulować ten konkurs na janice, a przynajmniej wykluczyć jego kandydaturę bo jest komiczna.

      Pozwolę sobie zawołać ludzi którzy na niego zagłosowali (z przykrością widzę wśród nich kilka znanych postaci), żeby mogli tutaj uzasadnić swój wybór :)

      @Majs, @Dominator 2, @cichah2o, @Starrk, @Dastan, @Tyski, @Ruda, @---Webber---, @Killer, @Majcher, @Juva, @Pan S, @Beny8884, @KRAKEN WTB, @OjciecMateusz93, @chill, @Mining, @One Soldier Army

    • Nie ma nigdzie obowiązku uzasadniania głosów :)
      Ale skoro zostałem już oznaczony to łap odpowiedź "głosujcie na wszystkich uniwersach bo musi być minimum 20 głosów".. Nie znam franka, mój wybór na niego to zwykła ruletka tak jak i na całej reszcie uniwersów. Jednemu modkowi już tłumaczyłem, że ten konkurs jest debilny bo to jedynie pokaz kolesiostwa. Ankieta w grze też by nic nie zmieniła, bo multi są wszędzie. Jakby team chciał coś zrobić dla graczy to lepszy byłby konkurs na najlepszą obelgę w stronę @Arta - gracze by sobie użyli i popuścili wodze wyobraźni :E
      A tak na serio skoro wszyscy na forum mogą wszędzie głosować to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby plebiscyt na Najlepszego Gracza Ogame PL 2020 - i powiedzmy kilka etapów w tym nominacje, eliminacje i finałowa trójka otrzymująca ten właśnie tytuł.
    • Ja gralem na tym uni i nie uważam żeby nominacja franka byla jakas krzywa. Frank jest graczem stabilnym, mimo różnego rozdania na uni ciągle gra bez urlopu i robi swoje- zlomuje, rozwija konto (UCZCIWIE!). Nie oceniam graczy przez wzgląd na ilość ST czy to ilu ma kolegów, gdyby nie to ze uczylem Cie co to kolejkowanie podczas gdy miałeś juz topową flote smiem twierdzić że zbudowałeś ja nieuczciwie stad mój głos nie padł na Ciebie- czy grasz uczciwie czy nie mnie teraz nie interesuje wiec prosze nie argumentuj mi tutaj, ja mam swoje zdanie i zgodnie z własnym sumieniem zagłosowałem. Gdyby wszyscy grali tak jak gra Frank ta gra bylaby tak zajebista jak kiedyś i człowiek miałby ten sam zapał co kiedyś wiec juz z czystej nostalgii jeżeli inne argumenty nie trafiaja głos Frankowi się należy właśnie za to.
    • no to skoro zostałem wezwany do tablicy to się wypowiem. masz racje jeśli chodzi o formule wyboru ze każdy nie mający pojęcia co się dzieje na danym serwerze ma glos. jeśli chodzi o mój glos to kierowany jest tylko wyłącznie sympatia, nie wiem jak gra co robi jak wygląda życie na janice bo tu nie gram ale regulamin nie zabrania oddawania głosu wiec to robię i to chyba cala tajemnica.
      chodź popieram zdanie mówiące o ankiecie wewnętrznej serwera.

      pozdro dominator 2 vel abbadon





      ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
    • One Soldier Army napisał(a):

      Ja gralem na tym uni i nie uważam żeby nominacja franka byla jakas krzywa. Frank jest graczem stabilnym, mimo różnego rozdania na uni ciągle gra bez urlopu i robi swoje- zlomuje, rozwija konto (UCZCIWIE!). Nie oceniam graczy przez wzgląd na ilość ST czy to ilu ma kolegów, gdyby nie to ze uczylem Cie co to kolejkowanie podczas gdy miałeś juz topową flote smiem twierdzić że zbudowałeś ja nieuczciwie stad mój głos nie padł na Ciebie- czy grasz uczciwie czy nie mnie teraz nie interesuje wiec prosze nie argumentuj mi tutaj, ja mam swoje zdanie i zgodnie z własnym sumieniem zagłosowałem. Gdyby wszyscy grali tak jak gra Frank ta gra bylaby tak zajebista jak kiedyś i człowiek miałby ten sam zapał co kiedyś wiec juz z czystej nostalgii jeżeli inne argumenty nie trafiaja głos Frankowi się należy właśnie za to.
      nie kojarzę kim jesteś ale pamiętam że parę osób pytałem o to i owo bo po 3 latach sporo pozapominałem. W sumie do tej pory paru przypadków nie znam, a jak coś potrzebowałem to na bieżąco słałem atak/acs/recki na kogoś w pobliżu i patrzyłem jak to działa.

      Ale Frank ani nie gra bez urlopu bo siedzi na nim od pół roku, a przede wszystkim jest puszerem :). Choć po pozostałej dwójki z NFZ to mu dużo brakuje. Niemniej jednak tyle głosów w tak krótkim czasie świadczy o tym że jest to planowana manipulacja i jak już wyżej Starrk napisał głosują na osobę którą znają zapewne na jej prośbę.

    • Odpowiem Ci skoro mnie wywolales :)

      FrankBlack to moj rywal z uni Eridanus :) Ganialismy sie tam Oboje raz Ja raz On.
      a teraz na nowym uni jestesmy kolegami :) i Uwazam jego za najlepszego Gracza,gdyz Chlop jest uczciwy i Normalny.
      w przeciwienstwie do was co tam odwalacie :)

      pozdro. i

      THE END
    • Mogę uwierzyć że złapałem wenere od gołębia ktory narobił mi na parapet i musiałem ogarnąć temat ale nie w to ze Frank sie kiedykolwiek spushowal. Franek jest na tyle naiwniakiem (sorki Franczi) ze jak Cie zezlomuje i poplaczesz mu na priv ze dziecko mialo katar to odda Ci caly zlom plus dorzuci cos od siebie. Wasza mania wyzywania wszystkich od pusherow robi z was idiotów wiec tym bardziej nikt nie powinien na Ciebie głosować. Każdego kto zrobil/zarobił wiecej niz Wy nazywacie pusherem/ botem... Żałosne, czasami trzeba pomyśleć że ktoś jest zwyczajnie lepszy- zaobserwuj jak gra i zrob to samo a efekty z pewnością będą zamiast obrzucać wszystkich gównem bo zwyczajnie ich nie lubisz.
    • One Soldier Army napisał(a):

      Mogę uwierzyć że złapałem wenere od gołębia ktory narobił mi na parapet i musiałem ogarnąć temat ale nie w to ze Frank sie kiedykolwiek spushowal. Franek jest na tyle naiwniakiem (sorki Franczi) ze jak Cie zezlomuje i poplaczesz mu na priv ze dziecko mialo katar to odda Ci caly zlom plus dorzuci cos od siebie. Wasza mania wyzywania wszystkich od pusherow robi z was idiotów wiec tym bardziej nikt nie powinien na Ciebie głosować. Każdego kto zrobil/zarobił wiecej niz Wy nazywacie pusherem/ botem... Żałosne, czasami trzeba pomyśleć że ktoś jest zwyczajnie lepszy- zaobserwuj jak gra i zrob to samo a efekty z pewnością będą zamiast obrzucać wszystkich gównem bo zwyczajnie ich nie lubisz.
      Nie, nazywamy puszerami tylko tych którzy wyłapywali za to bany, a także tych którzy kupowali konta co wiemy od tych którzy im je sprzedawali. Całe wasze NFZ musiało zwinąć się z uni mimo wydania łącznie z 5000pln na rózne konta.

      Co my tu mamy? Strata floty będąc non stop na urlopie (zszedł 1 dzień później). Jak to możliwe? @Frank_Black wyjaśnij nam proszę.
      zapodaj.net/1cc0929019c4e.png.html

      Tu jego kolega, lepiej to widać bo oprócz urlopu miał "i" i stracił aż połowę punktów :D (ps. chcę żebyś wiedział że to dzięki mnie, to ja wyciągałem informację od sojusznika wichera i ja posłałem film z rozmowy z nim na discordzie do GO)
      zapodaj.net/f8c8ab90f27fd.png.html

      Nie zależy mi na wygranej, zależy mi na tym żeby oszuści i mierni gracze nie dostawali nagrody na którą nei zasłużyli, chciałbym aby ten konkurs został anulowany bo to jakaś groteska

      No i prawie wszyscy tutaj wpisani piszą że faktycznie nie grali tutaj ale to ich znajomy xD

    • @Czarny Pan

      Dawno nie widziałem tego płaczu.
      Mamę oszukasz , tatę oszukasz rodzinę może też ale niestety nie lubią cię ludzie to nie wygrasz. A jak nie wygrywasz to lament . Może poproś kogoś wyjdziemy na ulicę będziemy protestować . Zrobimy sobie jakiś symbol może znak aktywności na maseczkach...
      Tak do sedna byś zrozumiał.

      Nie wygrałeś i nie wygrasz głosowania bo
      1) ludzie cię nie lubią
      2) każdy wie że jesteś fałszywy i dwulicowy, nawet twoi sojusznicy, lecz ciężko im wywalić teraz takie zgniłe jako
      3) każdy sika na to co piszesz bo nikogo to nie podnieca , tylko ciebie
      4) nie znany sposobu by ciebie jakoś dowartościować , nie nasza wina trudny przypadek
      5) mi to było by wstyd pisać że "uprzejmie donosilem" może poproś o tytuł kabla roku a nie gracza uni x
      6) jakim trzeba być płytkim jak kałuża żeby wzywać innych do tłumaczenia się. Co ty jesteś lub kto ty jesteś . A no tak masz nie wiadomo jakie mniemanie o sobie
      7) naprawdę trzeba mało mieć od życia lub nic nie robić ważnego by zakładać taki temat . Trzeba mieć czas na pierdoły a na pierdoły mają czas tylko ludzie bez ambicji. Zmuszasz mnie do opowiadania na to, gdzie jednego w życiu nie znoszę niedowartościowanych płaczków . Prawdziwy facet miał by to w d , bo honor i duma to jedyne co ma prawdziwy facet, a nie płakał to nieudczciwe
      8) męczysz jeczysz jak baba co przegrała miss podstawówki
      9) wypadało by grzecznie poprosić ludzi o uzasadnienie a nie domagać się

      Mógł pisać i pisać lecz prosty z ciebie chłopak , myślisz że tylko ty masz rację , nie przepraszasz za błędy. A jak wiadomo tylko świnia nie zmienia "zdania"
    • CzarnyPan napisał(a):

      One Soldier Army napisał(a):

      Mogę uwierzyć że złapałem wenere od gołębia ktory narobił mi na parapet i musiałem ogarnąć temat ale nie w to ze Frank sie kiedykolwiek spushowal. Franek jest na tyle naiwniakiem (sorki Franczi) ze jak Cie zezlomuje i poplaczesz mu na priv ze dziecko mialo katar to odda Ci caly zlom plus dorzuci cos od siebie. Wasza mania wyzywania wszystkich od pusherow robi z was idiotów wiec tym bardziej nikt nie powinien na Ciebie głosować. Każdego kto zrobil/zarobił wiecej niz Wy nazywacie pusherem/ botem... Żałosne, czasami trzeba pomyśleć że ktoś jest zwyczajnie lepszy- zaobserwuj jak gra i zrob to samo a efekty z pewnością będą zamiast obrzucać wszystkich gównem bo zwyczajnie ich nie lubisz.
      Nie, nazywamy puszerami tylko tych którzy wyłapywali za to bany, a także tych którzy kupowali konta co wiemy od tych którzy im je sprzedawali. Całe wasze NFZ musiało zwinąć się z uni mimo wydania łącznie z 5000pln na rózne konta.
      Co my tu mamy? Strata floty będąc non stop na urlopie (zszedł 1 dzień później). Jak to możliwe? @Frank_Black wyjaśnij nam proszę.
      zapodaj.net/1cc0929019c4e.png.html

      Tu jego kolega, lepiej to widać bo oprócz urlopu miał "i" i stracił aż połowę punktów :D (ps. chcę żebyś wiedział że to dzięki mnie, to ja wyciągałem informację od sojusznika wichera i ja posłałem film z rozmowy z nim na discordzie do GO)
      zapodaj.net/f8c8ab90f27fd.png.html

      Nie zależy mi na wygranej, zależy mi na tym żeby oszuści i mierni gracze nie dostawali nagrody na którą nei zasłużyli, chciałbym aby ten konkurs został anulowany bo to jakaś groteska

      No i prawie wszyscy tutaj wpisani piszą że faktycznie nie grali tutaj ale to ich znajomy xD
      Wieloletnia gra w ogame nauczyła mnie ze placzki forumowe Twojego pokroju opowiadaja legendy, a legenda to ziarnko prawdy a reszta fikcji z definicji. Rób wyliczenia jakichs wyimaginowanych kwot, zliczaj, prowadz ksiegowosc w excelu- nie zmieni to faktu ze jestes i marnym graczem i marnym detektywem skoro twierdzisz ze Franek jest pusherem, na kompleksy polecam psychiatre, na bol dupy masc na bol dupy a na marzenia o ogamowej sławie i fajnym napisie przy boardowym nicku napisanie listu do mikolaja. Możesz sobie chciec aby ktos konkurs anulowal, ja chce zeby Sasha wrocila i tak sobie obaj mozemy pomarzyc.
    • KRAKEN WTB napisał(a):

      @Czarny Pan

      Dawno nie widziałem tego płaczu.
      Mamę oszukasz , tatę oszukasz rodzinę może też ale niestety nie lubią cię ludzie to nie wygrasz. A jak nie wygrywasz to lament . Może poproś kogoś wyjdziemy na ulicę będziemy protestować . Zrobimy sobie jakiś symbol może znak aktywności na maseczkach...
      Tak do sedna byś zrozumiał.

      Nie wygrałeś i nie wygrasz głosowania bo
      1) ludzie cię nie lubią
      2) każdy wie że jesteś fałszywy i dwulicowy, nawet twoi sojusznicy, lecz ciężko im wywalić teraz takie zgniłe jako
      3) każdy sika na to co piszesz bo nikogo to nie podnieca , tylko ciebie
      4) nie znany sposobu by ciebie jakoś dowartościować , nie nasza wina trudny przypadek
      5) mi to było by wstyd pisać że "uprzejmie donosilem" może poproś o tytuł kabla roku a nie gracza uni x
      6) jakim trzeba być płytkim jak kałuża żeby wzywać innych do tłumaczenia się. Co ty jesteś lub kto ty jesteś . A no tak masz nie wiadomo jakie mniemanie o sobie
      7) naprawdę trzeba mało mieć od życia lub nic nie robić ważnego by zakładać taki temat . Trzeba mieć czas na pierdoły a na pierdoły mają czas tylko ludzie bez ambicji. Zmuszasz mnie do opowiadania na to, gdzie jednego w życiu nie znoszę niedowartościowanych płaczków . Prawdziwy facet miał by to w d , bo honor i duma to jedyne co ma prawdziwy facet, a nie płakał to nieudczciwe
      8) męczysz jeczysz jak baba co przegrała miss podstawówki
      9) wypadało by grzecznie poprosić ludzi o uzasadnienie a nie domagać się

      Mógł pisać i pisać lecz prosty z ciebie chłopak , myślisz że tylko ty masz rację , nie przepraszasz za błędy. A jak wiadomo tylko świnia nie zmienia "zdania"

      ale pajacujesz

      nigdy nie ubiegałem się o jakieś głosowanie, zacząłem dopiero jak zaczęliście forsować franka, a nominowano mnie dopiero jak 4 dni przed końcem Ruda zaczeła wołać ludzi po nickach bo temat stał pusty.
      Jeśli ktoś używa sformułowania "prawdziwy facet" to już wiadomo że jest jakimś troglodytą, który za cechy prawdziwego faceta bierze te które akurat mu wdrukowała w dzieciństwie jego zapewne dysfunkcyjna rodzina. Patrząc po twoim duma i honor to obstawiałbym jakiegoś członka onr czy innej faszyzującej organizacyjki

      Ja akurat za ceche prawdziwego faceta wziąłbym uczciwość, i zdrową rywalizację, a tego u was nie ma za grosz, podobnie jak honoru, gdzie cwanie odwróciłeś pojęcia i pozbawiasz go nas.
      Tymczasem pozbawieni zdolności honorowej są wszelkiego rodzaju oszuści :)


      Jeśli sojusz ma mnie za zgniłe jajo to zawsze może mnie zezłomować bo moja flota cały czas stoi :)

    • CzarnyPan napisał(a):

      KRAKEN WTB napisał(a):

      @Czarny Pan

      Dawno nie widziałem tego płaczu.
      Mamę oszukasz , tatę oszukasz rodzinę może też ale niestety nie lubią cię ludzie to nie wygrasz. A jak nie wygrywasz to lament . Może poproś kogoś wyjdziemy na ulicę będziemy protestować . Zrobimy sobie jakiś symbol może znak aktywności na maseczkach...
      Tak do sedna byś zrozumiał.

      Nie wygrałeś i nie wygrasz głosowania bo
      1) ludzie cię nie lubią
      2) każdy wie że jesteś fałszywy i dwulicowy, nawet twoi sojusznicy, lecz ciężko im wywalić teraz takie zgniłe jako
      3) każdy sika na to co piszesz bo nikogo to nie podnieca , tylko ciebie
      4) nie znany sposobu by ciebie jakoś dowartościować , nie nasza wina trudny przypadek
      5) mi to było by wstyd pisać że "uprzejmie donosilem" może poproś o tytuł kabla roku a nie gracza uni x
      6) jakim trzeba być płytkim jak kałuża żeby wzywać innych do tłumaczenia się. Co ty jesteś lub kto ty jesteś . A no tak masz nie wiadomo jakie mniemanie o sobie
      7) naprawdę trzeba mało mieć od życia lub nic nie robić ważnego by zakładać taki temat . Trzeba mieć czas na pierdoły a na pierdoły mają czas tylko ludzie bez ambicji. Zmuszasz mnie do opowiadania na to, gdzie jednego w życiu nie znoszę niedowartościowanych płaczków . Prawdziwy facet miał by to w d , bo honor i duma to jedyne co ma prawdziwy facet, a nie płakał to nieudczciwe
      8) męczysz jeczysz jak baba co przegrała miss podstawówki
      9) wypadało by grzecznie poprosić ludzi o uzasadnienie a nie domagać się

      Mógł pisać i pisać lecz prosty z ciebie chłopak , myślisz że tylko ty masz rację , nie przepraszasz za błędy. A jak wiadomo tylko świnia nie zmienia "zdania"
      ale pajacujesz

      nigdy nie ubiegałem się o jakieś głosowanie, zacząłem dopiero jak zaczęliście forsować franka, a nominowano mnie dopiero jak 4 dni przed końcem Ruda zaczeła wołać ludzi po nickach bo temat stał pusty.
      Jeśli ktoś używa sformułowania "prawdziwy facet" to już wiadomo że jest jakimś troglodytą, który za cechy prawdziwego faceta bierze te które akurat mu wdrukowała w dzieciństwie jego zapewne dysfunkcyjna rodzina. Patrząc po twoim duma i honor to obstawiałbym jakiegoś członka onr czy innej faszyzującej organizacyjki

      Ja akurat za ceche prawdziwego faceta wziąłbym uczciwość, i zdrową rywalizację, a tego u was nie ma za grosz, podobnie jak honoru, gdzie cwanie odwróciłeś pojęcia i pozbawiasz go nas.
      Tymczasem pozbawieni zdolności honorowej są wszelkiego rodzaju oszuści :)


      Jeśli sojusz ma mnie za zgniłe jajo to zawsze może mnie zezłomować bo moja flota cały czas stoi :)
      no tak , jak brak argumentów to znaczymy sobie pisać o onr ,faszystach . Tylko oni używają takich haseł . Zapomniałam ty wszystko wiesz najlepiej . Mój brak wiedzy to chyba przez tą moją rodzinę troglo. A czekaj chyba niedowartościowani zaczynają pisać o cudzych rodzinach . Tak dla ciebie nie ważne jaką masz rodzinę bo jej nie wybierasz . Pamiętaj że ty wybierasz jakim jesteś człowiekiem i ciebie ludzie nie lubią. Bo żeś cham , prostak , kabel i fałszywy dwulicowy ktoś , gość...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KRAKEN WTB ().

    • KRAKEN WTB napisał(a):

      no tak , jak brak argumentów to znaczymy sobie pisać o onr ,faszystach . Tylko oni używają takich haseł . Zapomniałam ty wszystko wiesz najlepiej . Mój brak wiedzy to chyba przez tą moją rodzinę troglo. A czekaj chyba niedowartościowani zaczynają pisać o cudzych rodzinach . Tak dla ciebie nie ważne jaką masz rodzinę bo jej nie wybierasz . Pamiętaj że ty wybierasz jakim jesteś człowiekiem i ciebie ludzie nie lubią. Bo żeś ham , prostak , kabel i fałszywy dwulicowy ktoś , gość...

      już ci odpisałem o odwracaniu pojęć, to ty nie masz argumentów bo zacząłeś pisać o ludziach bez ambicji i co to nie prawdziwy facet. Notabene mało z ciebie prawdziwego faceta nawet w twojej własnej wersji bo ciągle się tu produkujesz zamiast "mieć to w d"

      I jeśli jesteś tym kim myślę to nie masz co pisać o dwulicowości. Zresztą jeśli mnie tak określasz to znaczy że sam jesteś puszerem i oszustem, bo wobec nich rzeczywiście taki jestem :wrr:
      Cham przez "ch', a przed przecinkiem nie dajemy spacji, przeczytałbyś kiedyś coś, to byś wiedział :)
      Edit: Jak edytował tego hama :D

    • CzarnyPan napisał(a):

      KRAKEN WTB napisał(a):

      no tak , jak brak argumentów to znaczymy sobie pisać o onr ,faszystach . Tylko oni używają takich haseł . Zapomniałam ty wszystko wiesz najlepiej . Mój brak wiedzy to chyba przez tą moją rodzinę troglo. A czekaj chyba niedowartościowani zaczynają pisać o cudzych rodzinach . Tak dla ciebie nie ważne jaką masz rodzinę bo jej nie wybierasz . Pamiętaj że ty wybierasz jakim jesteś człowiekiem i ciebie ludzie nie lubią. Bo żeś ham , prostak , kabel i fałszywy dwulicowy ktoś , gość...
      już ci odpisałem o odwracaniu pojęć, to ty nie masz argumentów bo zacząłeś pisać o ludziach bez ambicji i co to nie prawdziwy facet. Notabene mało z ciebie prawdziwego faceta nawet w twojej własnej wersji bo ciągle się tu produkujesz zamiast "mieć to w d"

      I jeśli jesteś tym kim myślę to nie masz co pisać o dwulicowości. Zresztą jeśli mnie tak określasz to znaczy że sam jesteś puszerem i oszustem, bo wobec nich rzeczywiście taki jestem :wrr:
      Cham przez "ch', a przed przecinkiem nie dajemy spacji, przeczytałbyś kiedyś coś, to byś wiedział :)
      Dziękuje za wyłapanie błędów , nie powinno się ich robić . Jedyne co mogę napisać moja wina jedną ręką piszę drugą usypiam mojego małego troglo nie sprawdzam co napisałem moja wina.

      Znów sam pokazujesz że jesteś niedopieszczony , brak argumentów to zaczymy się czepiać innych rzeczy. Co przeczytałem to i tak nie jesteśmy wstanie sprawdzić i tak wiesz lepiej.

      Żeby ci uzmysłowić parę rzeczy ale masz pecha na tyle przypadkowych osób nikt cię nie wybrał , poprosu nikt cię nie lubi.

      Wyzywasz od faszystów, braku odczytania .
      To ty jesteś faszystą i niedoukiem bo chcesz wyznaczyć kto może głosować. Niestety lub stety demokracja pozwala każdemu uprawnionemu głosować na kogo chce i gdzie chce . Czy zna tą osobę , lubi itp. tak samo wyglądają wybory w każdym demokratycznym państwie. Ale jak byś znał pojęcie demokracja, a nie tylko onr i faszyzm jak hasło do obrony w postach na forum to byś nie zakładał tego tematu.

      Nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KRAKEN WTB ().

    • KRAKEN WTB napisał(a):

      Wyzywasz od faszystów, braku odczytania .
      To ty jesteś faszystą i niedoukiem bo chcesz wyznaczyć kto może głosować. Niestety lub stety demokracja pozwala każdemu uprawnionemu głosować na kogo chce i gdzie chce . Czy za tą osobę , lubi itp. tak samo wyglądają wybory w każdym demokratycznym państwie. Ale jak byś znał pojęcie demokracja, a nie tylko onr i faszyzm jak hasło do obrony w postach na forum to byś nie zakładał tego tematu.

      Nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi


      Gościu - cały temat dotyczy tego żeby głosować mogli ludzie których to dotyczy. Głosowanie przez ludzi spoza uni porównałbym do możliwości głosowania na prezydenta USA przez każdego człowieka na świecie - "nie znam go, zagłosowałem losowo jak w każdym innym kraju"

      5 raz powtarzasz że nikt mnie nie lubi, a myślę ze lubi tudzież jestem obojętny znacznie większej ilości ludzi niż ty :)

    • CzarnyPan napisał(a):

      KRAKEN WTB napisał(a):

      Wyzywasz od faszystów, braku odczytania .To ty jesteś faszystą i niedoukiem bo chcesz wyznaczyć kto może głosować. Niestety lub stety demokracja pozwala każdemu uprawnionemu głosować na kogo chce i gdzie chce . Czy za tą osobę , lubi itp. tak samo wyglądają wybory w każdym demokratycznym państwie. Ale jak byś znał pojęcie demokracja, a nie tylko onr i faszyzm jak hasło do obrony w postach na forum to byś nie zakładał tego tematu.

      Nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi
      Gościu - cały temat dotyczy tego żeby głosować mogli ludzie których to dotyczy. Głosowanie przez ludzi spoza uni porównałbym do możliwości głosowania na prezydenta USA przez każdego człowieka na świecie - "nie znam go, zagłosowałem losowo jak w każdym innym kraju"

      5 raz powtarzasz że nikt mnie nie lubi, a myślę ze lubi tudzież jestem obojętny znacznie większej ilości ludzi niż ty :)
      nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi

      Zobacz jak jesteś niedowartościowany musisz wytykać innym błędy ciesz cię to . Tak robią tylko słabi potrzebujący pokazać że ktoś zrobił źle . Ja przeprosiłem za swoje błędy moja wina . Ale ty, by się poczuć lepiej musiałeś dopisać jeszcze coś. Znów pokazujesz że ten temat jest tylko dlatego bo boli cię ego niedowartościowanego człowieka . Inni uznają że całe OGame pl to jeden kraj mają prawo wybrać na dany unii najlepszego gracza
    • KRAKEN WTB napisał(a):

      nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi
      Zobacz jak jesteś niedowartościowany musisz wytykać innym błędy ciesz cię to . Tak robią tylko słabi potrzebujący pokazać że ktoś zrobił źle . Ja przeprosiłem za swoje błędy moja wina . Ale ty, by się poczuć lepiej musiałeś dopisać jeszcze coś. Znów pokazujesz że ten temat jest tylko dlatego bo boli cię ego niedowartościowanego człowieka . Inni uznają że całe OGame pl to jeden kraj mają prawo wybrać na dany unii najlepszego gracza

      No dobrze niech będzie że nikt mnie nie lubi, jeśli ci to poprawi humor, a nawet ze jestem niedowartościowany i słaby, bo nie chce mi sie juz czytać twoich wypocin. Ale kto tu nie ma tego w d, skoro zamiast zająć się dzieckiem to trzymasz je w 1 ręce, żeby pisać posty w temacie słabego niedowartościowanego człowieka którego nikt nie lubi. Za chwile z tego bicia piany je upuścisz.

      Jeśli całe ogame.pl to jeden kraj, to jedno uni to województwo, a czy mieszkając w mazowieckim, możesz głosować do sejmiku województwa małopolskiego?

    • Dobrze może przestaniecie mi powiadomienia wysyłać i obrzucać się gównem jak cos wyjaśnię... Jeżeli głosowałoby ludzie z danego uni- tak samo jak teraz kazdy głosowałby na tego kogo lubi czyli byłoby do dupy, wtedy byś wnioskował aby głosować mógł jedynie Twoj sojusz, albo tylko top20 bo reszta to multi etc i ciągnęła by sie ta dyskusja w nieskończoność jak teraz. Zrozum trzonie ze po to należało uzasadnic swoj wybór aby cala społeczność mogła przeczytać co kto nawywijal na uni i wtedy bez kolesiostwa zaglosowac bo jest to bardziej wymierne ze przypadkowi czytelnicy tematu na podstawie "referencji" z głównego posta wybiorą najlepszego gracza niż gracze danego uni gdzie sie większość zna i wygralby ten kogo na uni sie bardziej lubi. Cokolwiek nie napiszesz nic to nie zmieni bo sie mylisz, nie jest po Twojej myśli i sie rzucasz jak pchła... Jesteś zwycięzcą- zapamiętaj, zanotuj i daj se chłopie siana juz
    • One Soldier Army napisał(a):

      Dobrze może przestaniecie mi powiadomienia wysyłać i obrzucać się gównem jak cos wyjaśnię... Jeżeli głosowałoby ludzie z danego uni- tak samo jak teraz kazdy głosowałby na tego kogo lubi czyli byłoby do dupy, wtedy byś wnioskował aby głosować mógł jedynie Twoj sojusz, albo tylko top20 bo reszta to multi etc i ciągnęła by sie ta dyskusja w nieskończoność jak teraz. Zrozum trzonie ze po to należało uzasadnic swoj wybór aby cala społeczność mogła przeczytać co kto nawywijal na uni i wtedy bez kolesiostwa zaglosowac bo jest to bardziej wymierne ze przypadkowi czytelnicy tematu na podstawie "referencji" z głównego posta wybiorą najlepszego gracza niż gracze danego uni gdzie sie większość zna i wygralby ten kogo na uni sie bardziej lubi. Cokolwiek nie napiszesz nic to nie zmieni bo sie mylisz, nie jest po Twojej myśli i sie rzucasz jak pchła... Jesteś zwycięzcą- zapamiętaj, zanotuj i daj se chłopie siana juz
      Dlatego najlepiej jakby wybierał team, wszystko jest w 1 poście. A zwycięstwa franka nie chce akurat nikt na janice, poza moze nim i jego urlopującym sojusznikiem. Fakt że nagroda jest symboliczna nie zmienia tego że czuję się w obowiązku uniemożliwić wygranie jej puszerowi i po prostu miernemu graczowi bo moze frank źle nie gra jak chce, co widać po tym quasar, ale na janice niczego nie pokazał (znalazłem za to jego złoma z quantum xD)

      Do tego Ruda odrzuciła moją nominację Leonisada argumentując że oszustów nie nominujemy, ale jednak frank jest i nawet ma jej głos :)

    • Ale przeciez TEAM to sa gracze czyli uzytkownicy boarda czyli gracze np janice czyl ty nie chcesz nic zmienic, chcesz zmniejszyc ilosc glosow (ograniczyc glosujacych) ale co do zasady nie zmieni sie nic stad mowie ze sie mylisz i marnujesz tu czas- czego nie rozumiesz? czlonkowie teamu robia nie raz wieksze walki niz gracze wiec dlaczego mieliby byc jakims medium? zrozum jak CI tlumacze ze zlotego srodka tu NIE MA, zawsze znajdzie sie ALE
    • Pan S napisał(a):

      CzarnyPan napisał(a):

      5 raz powtarzasz że nikt mnie nie lubi, a myślę ze lubi tudzież jestem obojętny znacznie większej ilości ludzi niż ty
      Nikt Cie nie lubi :thumbdown:
      Dlaczego mialby wybierac Team?? uzasadnij...
      a co oni wiedza wiecej jak gracze?
      wiedzą tyle samo, ale nie będą się zmawiać jak w tym przypadku. Do tego mogą od razu wykluczyć tych z banem za push/multi. Myśle że jak ktoś musiał wejść na konto franka i liczyć ile mu statków usunąć żeby się zgadzało z tym puszem, to by na niego nie zagłosował :)

    • CzarnyPan napisał(a):

      KRAKEN WTB napisał(a):

      nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubiZobacz jak jesteś niedowartościowany musisz wytykać innym błędy ciesz cię to . Tak robią tylko słabi potrzebujący pokazać że ktoś zrobił źle . Ja przeprosiłem za swoje błędy moja wina . Ale ty, by się poczuć lepiej musiałeś dopisać jeszcze coś. Znów pokazujesz że ten temat jest tylko dlatego bo boli cię ego niedowartościowanego człowieka . Inni uznają że całe OGame pl to jeden kraj mają prawo wybrać na dany unii najlepszego gracza
      No dobrze niech będzie że nikt mnie nie lubi, jeśli ci to poprawi humor, a nawet ze jestem niedowartościowany i słaby, bo nie chce mi sie juz czytać twoich wypocin. Ale kto tu nie ma tego w d, skoro zamiast zająć się dzieckiem to trzymasz je w 1 ręce, żeby pisać posty w temacie słabego niedowartościowanego człowieka którego nikt nie lubi. Za chwile z tego bicia piany je upuścisz.

      Jeśli całe ogame.pl to jeden kraj, to jedno uni to województwo, a czy mieszkając w mazowieckim, możesz głosować do sejmiku województwa małopolskiego?
      ja nie bije piany, tylko grzecznie ci odpowiadam. Sam mnie wezwałeś a teraz płaczesz i udajesz że wszystko wiesz .

      Nie zmienia to faktu że nikt cię nie lubi