Ban za niedozwolone oprogramowanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ban za niedozwolone oprogramowanie

    Witam nie chciałem tego rozdmuchiwać ale cała ta sytuacja jest nie do opisania. Wczoraj o godzinie 18.29 został nałożony na mnie ban za niedozwolone oprogramowanie. Oczywiście odwołałem się od blokady poprzez ticket. Po kilkunastu h dostałem taką o to odpowiedź od Adanio który owa blokadę nałożył
    Witaj KUPIEDEUTER,


    Dziękuję za zgłoszenie. Analiza Pana konta wykazała używanie nielegalnego oprogramowania. Wyniki, które Pan osiąga na koncie nie są możliwe do uzyskania przy grze człowieka. Logowania czy misje wykonywane przez Pana nie były możliwe do osiągnięcia bez udziału nielegalnych
    skryptów. Blokada jest tymczasowa i ostrzegawcza. Dalsze takie działania mogą doprowadzić do kasacji konta. Mimo przedstawienia szczegółowych informacji dotyczących skąd uzyskałem surowce oczywiście w sposób legalny blokada nie została zdjęta. Dlatego się chce dowiedzieć analiza przez skorumpowanego SGO wystarczy do zniszczenia komuś konta a co za tym idzie straconego czasu i pieniędzy?? Panie Adanio obiecuje Panu że ta akcja nie ujdzie płazem będzie odwołanie do wyższej instancji jak i również pozew cywilny o zwrot kosztów za twoja nieudolność oraz stronnicze podchodzenie do sprawy. Wpływ na bana dla przypomnienia miało zezlomowanie jego kumpla. Do usłyszenia!!!
  • Słuchaj miałem identyczną sytuacje, blokada na 2tygodnie, odpowiedz od Adanio identyczna, postanowilem odwolywac sie do GA, sprawa była przedłuzana maksymalnie i 2 dni przed koncem bana dostałem odpowiedz od potężnej GA SMOKI "po ponownej analizie zgromadzonych dowodów oraz logów gry, niestety nie mogę uznać Pana odwołania.
    Charakter niektórych aktywności na Pana koncie, ich cykliczność i sposób wykonania wskazuje na wspomaganie się niedozwolonym oprogramowaniem, dlatego też blokadę uznaję za zasadną.
    Widzę, że SGO Adanio nałożył na Pana konto najniższą z możliwych kar stosowanych za to przewinienie. Proszę w takim razie potraktować tą blokadę jako ostrzegawczą."
    te ich sprwdzanie skryptów i wykaz logów to jest jakies nieporozumienie i czysta fikcja i jeszcze kazała byc mi wdziecznym ze tylko na 2 tyg ban wleciał xD smiech na sali
    pozdrawiam
  • masakra co tu wyprawia polskie GO .. śmiech na sali nic wiecej .. Nie ci ludzie i nie na tym miejscu ..! Niemcy umożliwiają zakupy sury wiec każdy może korzystać droga wolna .. stac cie to czemu nie ? .. wiadomo że i przyrosty są inne jak korzystasz z kupionej sury..
    Więc za co ban ? Za duza aktywność na koncie ?
    Brak dowodów A ban jest ?.. i jakos inna osoba sprawdzała konto i wsztstko okej.. Nic nie widzi z żadnych przewinień !.
    A może padła nie ta osoba co trzeba na pz ?..
    A smród po naszym GO adriano ciagnie się od uniwersum KALYKA..
  • Standardzik od dłuższego czasu, jeśli chodzi o team - 2 albo 3 lata temu usadzili mi jedno konto, bo podobno zrobiłem jakieś klonowanie surowców, anulując badanie z innej planety w początkowym stadium gry - a bana dostałem jak miałem kilkanaście milionów punktów :E WTF do potęgi, jak zapytałem o jakiś dowód, wskazanie momentu kiedy i jak to niby zrobiłem (bo chyba coś powinni mieć skoro nałożyli bana na 27 lat :E), to dostałem odpowiedź odmowną z wydźwiękiem "nie i zamknij mordę nie drąż tematu, masz bana to masz bana". Powodzenia życzę w pojeździe po barachle :)
  • za duża ilość logów? Pfff niech jeszcze częściej wypierdala z gry....
    Zminimalizuje chroma odpalę FB max 2 min przeglądam durne posty wracam na Ogejma już wylogowany, odpalę jakaś gierkę pogram chwilę idę zerknąć ile do ataku znów relog.
    Zaznaczę że gram 100% z komórki i relogow dziennie mam od groma. Nie nie zmieniam ani sieci ani nic lecę ciągle z neta z telefonu
  • Nie to że kogoś bronię ale 2 miesiace temu też dostalem bana za tak zwane nielegalne opragramowanie. Wyszlo na to ze loguje się z różnych ip. Wysłałem screeny ile mam dostępnych sieci w pracy do których się loguje plus sieci domowe oraz sieć komórkowa jako ze gram tylko i wyłącznie z telefonu. Sprawa została rozpatrzona w dwie godziny i ban został zdjęty. Zdjęty właśnie przez Adanio.
    Nie zmienia to faktu że nie rozumiem na jakiej podstawie zostaje wydane oskarżenie i wyrok bez próby dojścia do prawdy. Nie może być tak ze jakiś GO patrzy sobie na logi i mysli "ooooo to wyglada dziwnie! Ban. Formułka wysłana. Sprawa zamknięta" to jest brak szacunku dla osób które poświęcają swoj czas na tą grę ktora powinna przynosić radość a nie nerwy przez oszczerstwa. GO powinni pomagać a nie utrudniać.
  • haha Adanio to porażka xD cqle uni wie, że Lucek sie pcha na Rosie, każdy wie którymi kontami, ale bana nie ma. Tak jak już odpisałem w tickecie do Kasi, albo ma mniejszy mózg od moich swinek morskich, które potrafią znaleźć pietruszkę tam gdzie nikt by jej nie znalazł, albo bierze w łapę bądź w d....
  • przywołajmy tutaj Guru @Art co powiesz na te oskarżenia? Jako Szef Szefów powinieneś wiedzieć i mieć swoje zdanie ( nie z formułki )
    Niejednokrotnie decyzje GO to kpina

    Jedni sie pushują drudzy latają botami trzeci uczciwie grają jedynie winą to że cały dzień siedzą i logują po 100 razy bo tak wywala i zazwyczaj jedni i drudzy grają dalej mimo zgłoszeń a trzeci siedzą na bananie.

    Kolesiostwo z kilometra widać w grze na forum także ile razy można było kogoś obrażać a jak się obraziło kolegę kolegi modka to zaraz modek wpadał ? :)
  • U mnie taka sama sytuacja tzn ban za nielegalne oprogramowanie od Adanio na 2 tygodnie. W trakcie wyjaśniania (gdzie odpowiedzi przychodziły, a jakże, po prawie 48h) dostałem informację że "ilość logowań i wysyłanych misji jest niemożliwa do uzyskania bez pomocy oprogramowania" gdzie JEDYNA aktywność na koncie to było wysyłanie ekspedycji o ironio w MNIEJSZEJ ILOŚCI niż np reszta mojego sojuszu. O ilości logowań nie będę się wypowiadał nawet bo to jest wielokrotnie poruszany temat na forum - gra potrafi w ciągu godziny kilkanaście razy wyrzucić do lobby a support twierdzi że to wina dostawcy Internetu, a potem rozdaje za to bany...

    A wracając do głownego "bohatera" tego tematu - tak się składa że ja trochę przed otrzymaniem bana zacząłem w jego obecności delikatnie mówiąc wyśmiewać pracę pozostałych GO wskazując ich niekompetencje i żenujące tłumaczenia. Po tej akcji zacząłem się zastanawiać czy to przypadkiem nie było tym spowodowane ale stwierdziłem, że bez przesady, nie można być aż tak sfrustrowanym, kłamliwym i nadętym typem ADANIO JESTEŚ SUPER GOŚĆ, ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIENIM STANOWISKU, GRA POD OKIEM TAKIEGO OBIEKTYWNEGO I SPRAWIEDLIWEGO GO TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ
  • Kirov napisał(a):

    właśnie @Art wytlumacz jak wyglada sprwdzanie gracza pod kątem bota i czy w ogole cos takiego jest? czy po prostu wedle widzimisię ten czysty ten bociarz
    Tak jak w każdej pracy, tak i tu są układy i układziki. Jak ktoś ma bota to ni uja go nie ruszą. A tu po koleżeńsku zemsta i trach w piach konto, a w nos z tym że ktoś w to kasę wypompował i czas.
  • Vegass napisał(a):

    Logowania czy misje wykonywane przez Pana nie były możliwe do osiągnięcia bez udziału nielegalnych skryptów.
    Jeżeli tak, to powinno wystarczyć udowodnienie że działania na koncie były możliwe do osiągnięcia przez człowieka. Z drugiej strony potrzebne są do tego konkretne zarzuty, a te chyba są bo przecież banów nie ma zaocznie, a jak jesteś niewinny to się wytlumacz.