Terapia Aktywacja [T_A] 1313.86% VS 1067.69% [Avalon] Stare Krolestwo Wygrana [Avalon]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wracając do mojego postu z dnia 12 Lis 2020.

    Tak, byłeś jedyną osobą która prowokowała do wojny jak i zasypywała cały sojusz AVALON spamem... początkowo było to zabawne potem przestało...
    dlatego jesteś u mnie na liście "ignoruj gracza" :banned:

    Już na samym początku można było zauważyć że braliśmy aktywny udział w wypowiedzianej wojnie, gratuluję udanej akcji odwetowej i lepszego procenta do wojny...
    Zmobilizowało nas to do ataków i złomowania ale już na mniejszy procent z naszej strony :super: zaowocowało to licznymi urlopami po stronie T_A ?(

    Gratuluję samooceny "wojna była zrobiona w chamski sposób" :graty: przynajmniej potrafisz przyznać się do błędu za co :brawo: sojusz T_A na pewno to doceni !

    Jako sojusz AVALON przyjmujemy kapitulacje, zaprzestaniemy działań wojennych. Jednak indywidualnie jeżeli jesteś na czyjejś czarnej liście nie daje gwarancji.

    Wszystkim spakowanym w recki :gszo:
    Wojna to pokój.
    Wolność to niewola.
    Ignorancja to siła.

    Pozdrawiam AVALON :thumbsup:
  • Całe życie na ogame ze mnie się naśmiewali nie dlatego że każdy gra jak chce tylko dlatego że robiłem wojny a to gra wojenna strategiczna nie ekonomiczna.
    I zawsze było coś dobrego czasem upadki ale się grało..

    Myślałem że w wieku 35 lat jak tera wrócę do małolata że zaczną się wojennki że można po latać te emocje dawne a tu zonk
    W tym momencie zostaje sam. Bo taak jest co z tego że poznam ludzi jak do hu.. Nic mi to nie da...

    Nie chce umrzeć z myślą że czegoś w życiu nie zrobiłem. Fakt mam problemy z komunikacją wśród ludzi..
    Jedyna tratwą, życiem jest dla mnie moja dziewczyna.. Jestesmy ludzmi niepełnosprawnymi. I nie mamy tego co wszyscy.

    Chciałem dobrze i szczerze powiem nigdy prze nigdy nie wygrałem z Avalonem żadnej wojny. Chciałem choć raz poczuć się jak małolat. Po cieszyć się tym.

    Dziękuję wszystkim. I przepraszam graczy avalon za mój chamski sposób jaki wam go przedstawiłem.