Mroczny aka Death of Rats & szajka1 [The Best] vs. Dokotorss [BoN TTD] ~ 800218.9% - detronizacja Jumczysława:P

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mroczny aka Death of Rats & szajka1 [The Best] vs. Dokotorss [BoN TTD] ~ 800218.9% - detronizacja Jumczysława:P




    Tak co noc, noc, noc
    Płoną światła lamp
    Mocny reflektor teren przeczesuje
    Tego światła pilnuj bez dwóch zdań
    MROK tylko czeka
    On zawsze obserwuje...
    Fragment pieśni odnalezionej w ruinach Starej Ziemi..


    Mroczny: Przebudzenie

    Górnik śnił. A właściwie trudno to nazwać było snem. Rzucał się w lożu niczym ryba złapana w sieci ; dręczony przez koszmary. Jakaś zamazana postać z zakrwawionym toporem pochylała się w nich nad konającą kobietą. - Przeklinam cię- usłyszał jej głos. Zapomnisz kim jesteś a razem z Tobą twe Hordy i odtąd będziecie wiedli żywot tych, których najeżdżacie.
    Obraz rozmył się i pojawiły inne. Mijały wieki, milenia ,eony. Imperia rodziły się i upadały a zamazana postać trwała w niewiedzy wraz ze swymi sługami.
    Obudź się ,obudź się -krzyczał wewnętrzny głos. Górnik usiadł na łożu i przeraźliwy ryk zatrząsł murami siedziby znanej dawno temu jako Ponure Zamczysko. Jam jest MROCZNY....


    Gdzieś daleko w Galaktyce miliardy istot na tysiącach światów spało, nieświadome odradzającego się koszmaru...






    Dnia 11-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    AgresorMroczny aka Death of Rats
    ________________________________________________

    Pancernik 424.001
    Lekki myśliwiec 14.532.000
    Ciężki myśliwiec 490.000
    Krążownik 2.580.000
    Okręt wojenny 1.560.000
    Pathfinder 2.021.000

    _________________________________________

    Agresor szajka1 [The Best]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 54
    _________________________________________

    Obrońca Dokotorss [BoN TTD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 66.858
    Duży transporter 4.455.214
    Lekki myśliwiec 38.546.917
    Ciężki myśliwiec 127.893
    Krążownik 69.154
    Okręt wojenny 28.618
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 7.074
    Sonda szpiegowska 1.908.186
    Bombowiec 9.212
    Niszczyciel 6.931
    Gwiazda Śmierci 72
    Pancernik 19.537
    Reaper 4.959
    Pathfinder 155.974
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    AgresorMroczny aka Death of Rats
    ________________________________________________

    Pancernik 422.870 ( -1.131 )
    Lekki myśliwiec 4.039.779 ( -10.492.221 )
    Ciężki myśliwiec 426.737 ( -63.263 )
    Krążownik 2.539.241 ( -40.759 )
    Okręt wojenny 1.555.061 ( -4.939 )
    Pathfinder 1.988.082 ( -32.918 )

    _________________________________________

    Agresor szajka1 [The Best]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -54 )
    _________________________________________

    Obrońca Dokotorss [BoN TTD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -66.858 )
    Duży transporter 0 ( -4.455.214 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -38.546.917 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -127.893 )
    Krążownik 0 ( -69.154 )
    Okręt wojenny 0 ( -28.618 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -6 )
    Recykler 0 ( -7.074 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1.908.186 )
    Bombowiec 0 ( -9.212 )
    Niszczyciel 0 ( -6.931 )
    Gwiazda Śmierci 72 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -19.537 )
    Reaper 0 ( -4.959 )
    Pathfinder 0 ( -155.974 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -1.000 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 45.196.512.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 223.941.656.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 54.701.287.800 metalu i 25.320.602.100 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    54.701.287.800 Metalu i 25.320.617.325 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 21.510.337.800
    Kryształ: 13.676.882.325
    Deuter: -361.827.000
    agresor zyskał łącznie 34.825.393.125 jednostek.
    Agresor zdobył 12.681.880 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -149.148.186.000
    Kryształ: -72.758.782.000
    Deuter: -2.034.688.000
    obrońca stracił łącznie 223.941.656.000 jednostek.
    Obrońca zyskał 3.886.815 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    dodatkowo odzyskano
    Powstało pole wrakowe11.11.2020
    Od: dowódca floty
    Przez atak na



    powstało pole wrakowe. Następujące statki zostaną przetransportowane do twojego doku kosmicznego


    • 3966059x Lekki myśliwiec
    • 23913x Ciężki myśliwiec
    • 15406x Krążownik
    • 1866x Okręt wojenny
    • 427x Pancernik
    • 12443x Pionier
    Suma całkowita
    12.546kkk4.401kkk136.761kk



    Łącznie 52 kkk zysku :)


    No cóż skoro poświęciłem 2 godziny na odzyskanie maila, i w ostateczności konta do forum trzeba by coś napisać. Wiele lat temu zakończyłem aktywną grę na zawsze - przynajmniej tak myślałem :)
    Przez długi, długi czas wiodłem spokojne życie economa aż moim włościom zaczął zagrażać Jumczysław X( Musiałem więc postawić trochę floty obronnej by go nie kusiło. A skoro już była flota zaczęło ponownie ciągnąć do latania. No i z czasem po wielu,wielu starciach , które oglądali tylko znajomi flota urosła. Pewnego razu natknąłem się na flotę Dokotorssa. Robił zwózki na moona z flotą i zrodził się plan zezłomowania. Niestety pierwsza próba nie udała się flota wróciła inaczej niż się spodziewałem a obrońca zmienił reguły . Zwózki zaczął codziennie na innego moona. Lecz coś mi nie grało - brak pztów przy moonach zwózki a taka flota za dużo pali na inny fs. 3 tygodnie obserwacji - poniedziałkowe niewidzialne pz nie niknęło tylko przy jednej planecie .Przez ten czas obrońca ani razu nie dostał tam ode mnie skana a tylko obserwowałem aktywności na tym moonie.
    Dziś kolejny raz aktywnośc wieczorna była taka jak przez ostatnie dni i zdecydowałem się na atak na ślepo. Rozbicie pz i klikanie przez kilkanascie minut. Pz zniknęło - proste wyliczenie i wysłanie floty. Przez kilka minut po bitwie nie było raportu ale spodziewałem się ze weszło bo moon zapalił się tuż przed atakiem. Nie przebiłem się ale 52 kkk zysku i top 1 to rekompensuje :saint:
    Dobitka już nie weszła, obrońca pogratulował i przyznał że zgubiła go rutyna:(

    Dzięki szajka za doping i towarzystwo

    St z dedykacjami dla wszystkich przyjaciół , znajomych i dostawców i dla agaty , która i tak wiedziała że ja to ja ale nie była pewna :)

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyZew ().




  • Niezłe przywitanie z takim przytupem!!! Wielkie gratulacje!!!
    podejrzenie że Death to Mroczny, już dawno było, przynajmniej u mnie po rozmowach z niektórymi graczami, aczkolwiek dopóki sam nie potwierdziłeś to zawsze to były tylko domysły!
    Graty zysku bo jest to rekord nie do pobicia ostatniego uni gdzie debris to tylko 30% nawet nie wyobrażam sobie ile to mogło by być przy debrisie 70% tak jak to jest teraz w standardzie na innych uniach.
    brawo!!!!!

    Obrońcy SzO!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Faktycznie intrygująco mocne starcie. Lataj tak dalej - BRAWO!
    Poszkodowanemu miłej owocnej odbudowy...
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Gratulacje jak najbardziej zasłużone- procent i zysk robią wrażenie!
    Rzadko komu chce się teraz bawić w wyliczanki, obserwacje - Ciebie jednak jak sam przyznałeś do tego ciągnęło - jak wilka do lasu. I dobrze, bo od razu są grube efekty. Przyznam szczerze że nie wiedziałem że to Ty-po tych kilku pw ktore wymieniliśmy kiedyś wiedziałem że jesteś graczem z doswiadczeniem, potem gdzieś ktos wspominał że Death of Rats to przykrywka dobrego zawodnika-no i teraz to się potwierdziło =)
    Miłego przetopu życzę. Obrońcy zaś szybkiej odbudowy, choć niec wiem czy jest mu potrzebna taka ekspowa flota jeszcze :E
  • No, jak bić rekord ponownie, to od razu razy 10 :D Gratki!

    ...ej, o co z tym chodzi "Następujące statki zostaną przetransportowane do twojego doku kosmicznego"? :P
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."
  • Gratuluję, Drogi Kolego, przeprowadzenia znakomitej akcji, wymagającej sporego poświęcenia i zaangażowania skoordynowanych z iście łowieckim zmysłem.
    Procent wespół z osiągniętym zyskiem z całą pewnością rekompensują wskazany wysiłek.
    Spośród różnych możliwych zaprzyjaźnionych planowanych konfiguracji przeciwko kilku potencjalnym celom, które do "wagi ciężkiej" przeniknęły w erze postekspedycyjnej przynajmniej w Twoim przypadku efekt okazał się satysfakcjonujący ponad miarę.
    Obrońcy życzę odbudowy, co z uwagi na chwilowe perypetie widoczne w innych wątkach może być utrudnione, jednak nadal możliwe 8-)

    Pozdrawiam
    HBI

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez hbi ().

  • Plotki krążyły, wszyscy o tym mówili, ale do tego ST nie było oficjalnego potwierdzenia że Ty to Ty :D.

    Gratuluję MEGA wyniku, zwłaszcza patrząc że tylko 30% złomu jest na Nekkarze. Jak widać flota ekspedycyjna obrońcy zniknęła, jeszcze kilka podobnych powstało na uni, a którymi można się zaopiekować :) może uda się jeszcze kilka zbliżonych ST zrobić, mimo że będzie to bardzo trudne :)
  • ostatnimi czasy robi się niebezpiecznie na naszym uni, były wielkie przyrosty z expedycji a teraz są wielkie spadki :)

    Jesteś kolejnym przykładem tego, że z tą grą ciężko zerwać mimo chęci.
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67