Noe [B_B] vs. arturfoks [Umbrella] ~ 3503.34%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Noe [B_B] vs. arturfoks [Umbrella] ~ 3503.34%

    Witam Wszystkich.


    Dzisiaj już nie obrona a atak.
    O widzę u niektórych zdziwko :P Ape jak tam kopara już pozbierana z podłogi :glaszcze:
    Ja nie latam ponieważ dziennie z eksp mam ponad 2 bańki więc nie męczcie mnie Aro zrób stejka :P
    Nie chce mi się udawadniać komuś że muszę, mam wywalone.

    Do rzeczy klasyczne stało to sie posprzątało i tyle w temacie.


    Pozdrowienia oczywiście śle Tym których bardzo szanuję za wiedzę umiejętności i przyjemność z faktu że dane mi było grać z takimi graczami jak oni: Webber; Starrk; Xserkses; Zdobywca.




    Dnia 11-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Noe B_B
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 5.000.000
    Niszczyciel 56.000

    _________________________________________



    Obrońca arturfoks Umbrella
    ________________________________________________



    Mały transporter 800
    Duży transporter 500
    Lekki myśliwiec 2.000
    Recykler 100
    Sonda szpiegowska 11
    Pancernik 13.398
    Wyrzutnia rakiet 790.004
    Lekkie działo laserowe 92
    Ciężkie działo laserowe 2
    Działo Gaussa 3
    Działo jonowe 19
    Wyrzutnia plazmy 1.695
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...



    Agresor Noe [B_B]
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 4.947.223 ( -52.777 )
    Niszczyciel 56.000 ( -0 )

    _________________________________________



    Obrońca arturfoks [Umbrella]
    ________________________________________________



    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!



    Agresor przejął:
    10.015.736 Metalu, 1.552.975 Kryształu i 41.658.754 Deuteru



    Agresor stracił łącznie 211.108.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.958.782.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 171.561.300 metalu i 178.772.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 53.227.465 jednostek.



    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.544 km został uformowany.



    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor



    Metal: 23.246.036
    Kryształ: 127.548.375
    Deuter: 41.658.754
    agresor zyskał łącznie 192.453.165 jednostek.



    Podsumowanie obrońca



    Metal: -2.088.678.736
    Kryształ: -629.645.975
    Deuter: -293.684.754
    obrońca stracił łącznie 3.012.009.465 jednostek.


    <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

    >> WRS uni Dorado << on >>
    >> B_B uni Nekkar << on >>

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Noe (WRS) ().

  • Graty Arek, w końcu ruszyłeś zabawki, zrobienie ataku to kwintesencja tej gry, ta adrenalinka i ten uśmiech na twarzy po udanym wlocie... ja jużjestem małym emerytem w tą grę 42 lata na karku nie pozwala mi już tak ogarniać Ogame jak to jeszcze było kilka lat temu - teraz młodzi panują choć Oni by chcieli aby było szybko, szybko i jeszcze raz szybko a to już nie dla mnie coraz to większe speedy coraz to większe debrisy, coraz to szybsze floty, jakieś powiadamiacze, botty, programy szpiegujące, programy obserwujące aktywności graczy, wyszukujące pz eh
    już wolałem jak na uni było kilku pusherów wtedy jakoś się inaczej grało a teraz no cóż, zycie przyśpiesza a ja troszeczkę zwolniłem :D
    mam nadzieje że częściej Cię tu będę widywał, latać masz czym więc do naSTępnego
    Karol (Apeiron) z tego co wiem dalej próbuje podnieść szczękę z podłogi i chyba już z niego nic nie będzie :P XD

    Obrońcy SzO!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ---Webber--- napisał(a):

    Gratulacje Noe, flota ma potencjał na większe starcia więc liczę na jakie 5 cyfr 8)
    Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej flota ma potencjał na wieksze starcia wiec korzystaj póki jeszcze ją masz bo poprzednia zardzewiała niepotrzebna została zezłomowana i nie bolało tak bardzo jak może zaboleć strata aktualnej :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

    :smiley168: :smiley168: :smiley168:
  • Cóż, gratulacje, w końcu masz to swoje wymarzone ST!
    Aperion to zbankrutuje przez to na protetyka ale co tam :P
    Szkoda tylko, że tak naprawdę to całe to zamieszanie z tym ST to nic innego jak piękny pokaz hipokryzji jaką już od dawna Areczku uprawiasz.
    Wielkie halo było jak sojuszowo stawialiśmy ludziom floty, nie dołożyłeś się za co między innymi musiałeś odejść. Takie to było złe, tacy z nas pusherzy byli, tymczasem sam po złomie jaki od chłopaków potem dostałeś chętnie korzystałeś z odbudowy sojuszników, ba, mam nawet screeny w których masz pretensje do niektórych, że nie chcą Ci wysłać surowca! Potem weszły zmiany, skorzystałeś, napompowałeś sobie konto na piratach i się już wgl zaczęło "kozaczenie" Niezły ubaw miałem jak mi Młody podsyłał, gdy usiadł na moje konto wiadomości od Ciebie "z upoważnienia sojuszu" gdy tymczasem wiem, że żadnego upoważnienia nigdy nie miałeś.
    W sumie to mi Cię nawet szkoda, taka trochę tragiczna postać z Ciebie. No może tragikomiczna :D
    I amar prestar aen.
  • Noe (WRS) napisał(a):

    Ape jak tam kopara już pozbierana z podłogi
    Długo ją zbierałem z podłogi, ale wkońcu zebrałem, więc się wpiszę :).
    Po pierwsze - gratuluję dotrzymania słowa. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów Twoje słowa nie były pustymi słowami wyssanymi z palca jak zwykle, a nareszcie zostały potwierdzone czynem - pierwszy szok! Obyś częściej, zamiast snuć opowieści wyssane z palca, przechodził jednak do czynów :) Choć jakbym się miał czepiać, to obiecywałeś mi zrobienie ST "już za chwilę", a zajęło Ci to dobry miesiąc... choć pomińmy już te szczegóły z terminami, uznajmy że jednak dotrzymałeś słowa :)
    Po drugie - gratuluję DEBIUTU w tym dziale! Mówię debiutu, bo 1) nie liczę ST w których byłeś po złej stronie oraz 2) nie liczę ST w których nie ruszyłeś się flotą i zrobiłeś ST w obronie.
    Zatem, od kiedy Cię znam, a mija łądnych kilka lat, to jest to Twoje pierwsze ST w ataku - dlatego trzeba docenić debiut w tym dziale :). A skoro masz już pierwsze koty za płoty, to może na drugie ST w ataku nie każesz wszystkim, oraz mi, czekać następnych kilku lat :)