Najlepszy gracz uniwersum Octans 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Octans 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uOctans 2020? 37
    1.  
      szturman (21) 57%
    2.  
      Turbodynomen (7) 19%
    3.  
      yoda (4) 11%
    4.  
      Ogni (3) 8%
    5.  
      SugarMan (2) 5%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    yoda


    Pokaż spoiler
    "UZASADNIENIE:
    TOP 1 uni
    TOP 1 ST SOLO
    TOP 1 ACS
    TOP 1 skupionych kont pod ST
    TOP 1 odesłanych surowców do GO
    TOP 1 ego na uni

    Jeszcze 2ch zgłosić, ale TOP 1 jest tylko jeden i wynik przesądzony "
    "Yoda, Był graczem, który najbardziej zwracał uwagę na ruchy i wykorzystał eliminację wielu gigantycznych flot i utrzymanie doskonałej fairplay."



    szturman

    Pokaż spoiler
    "Zgłaszam @szturman. Drugi najuczciwszy gracz ogame (zaraz po mnie).
    Wiele st, finezyjnych akcji oraz aktywność stawia go w czołówce tego zestawienia.
    Lubi bimber i swojską kiełbasę.
    Mimo niewielkiego wzrostu umi wychlac."



    Turbodynomen

    Pokaż spoiler
    "Lotnik z krwi i kości, parę ST w topce starć tytanów zarówno solo jak i acs. Najlepszym eko, są jego sąsiedzi. Trochę narwany i w gorącej wodzie kąpany, ale całkiem spoko koleś."



    SugarMan
    Pokaż spoiler
    " Jest graczem tego uniwersum
    * Jest w TOP3 lotników spośród wszystkich graczy jakich znam ilość RW tego nie przedkłada, jednak jakość i owszem. Challange @Gnito dla potwierdzenia moich słów masz czas do 11 listopada na zrobienie starcia Top 5 Solo ( powyżej 150k %)."


    Ogni
    Pokaż spoiler
    "- Jest graczem naszego uni,
    -Cały czas pnie się do góry,
    -ZERO banów,
    - Chyba najwięcej finezyjnych STarć tytanów na uni, może nie mega topowe ale finezyjne !
    - Trafił kilka botów, policzył, sprawdzał, oszacował i kilka razy zrobił ST na bocie,
    - Cały czas aktywnie gra, sporo widzi, planuje, ogarnia,
    - Gracz z klasą jak za dawnych lat który zasługuje na miano najlepszego gracza naszego uni !"


    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Konkurs nie będzie promował graczy którzy łamią zasady gry @cokolwiek.
    Od oceny gry jest Obsługa Gry, a nie gracze na Forum.
    Z całym szacunkiem nie uznaję takiego zgłoszenia jako sprawiedliwego względem innych graczy którzy swoją grą, dokonaniami osiągnęli coś w grze.
    Blokady konta nie są wyznacznikiem by gracza za coś nagradzać.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • A ja to co czemu mnie nie ma ??????????????????????

    Ruda napisał(a):

    Konkurs nie będzie promował graczy którzy łamią zasady gry @cokolwiek.
    Od oceny gry jest Obsługa Gry, a nie gracze na Forum.
    Z całym szacunkiem nie uznaję takiego zgłoszenia jako sprawiedliwego względem innych graczy którzy swoją grą, dokonaniami osiągnęli coś w grze.
    Blokady konta nie są wyznacznikiem by gracza za coś nagradzać.
    Przeczysz sama sobie :D dwóch graczy z tego grona dostali bany :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Ruda napisał(a):

    Konkurs nie będzie promował graczy którzy łamią zasady gry @cokolwiek.
    Od oceny gry jest Obsługa Gry, a nie gracze na Forum.
    Z całym szacunkiem nie uznaję takiego zgłoszenia jako sprawiedliwego względem innych graczy którzy swoją grą, dokonaniami osiągnęli coś w grze.
    Blokady konta nie są wyznacznikiem by gracza za coś nagradzać.
    To proponuję najpierw dodać warunek niekaralności kandydatków - i przy okazji zastosować ten filtr do obecnej listy. Pusherów podobno nie chcecie nagradzać. A jak by nie patrzeć połowa listy wisiała na banach. Inna sprawa, że na niektórych uni wszyscy kandydaci byli banowani, nawet wielokrotnie :D

    Ale luz, robicie jak chcecie - skoro jest powszechna akceptacja pushu jako sposobu gry, przekleństw i obrażania jako wzoru dobrego forumowicza - piękne to ogame :) Gorzej, jak ta akceptacja pochodzi od ludzi, którzy powinni pilnować przestrzegania zasad.
  • Nie rozumiemy się @cokolwiek.
    Nominowałeś gracza uważając że powinien zostać nagrodzony bo otrzymał blokady w grze. Na to nie mogę przystać ani tego akceptować.
    Uważam, że byłoby to jawne i oficjalne zaakceptowanie przez Team Forum, że takie coś może zostać nagrodzone i otrzymuje naszą aprobatę.
    Inaczej jest kiedy przy graczu widnieje opinia zrobił to czy tamto lub nie zrobił czegoś innego. Wtedy widzę, że gracz się dla kogoś przysłużył, a ten ktoś go za to docenił.
    Równie dobrze można to uznać za pomówienia tej osoby, bo tak jak wcześniej pisałam gracze nie są od oceny innych jeżeli chodzi o uczciwość gry.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Nominowałem gracza, który rozsławia to uni, czyni je wyjątkowym. Tak, Octans każdy kojarzy jako uni z największą liczbą pusherów i oszustów (i także - największe oszustwa). Patrząc na top30 - to nie wiem czy doliczysz się pięciu graczy, którzy nie mieli bana / nie pushowali się. Może nie wiem wszystkiego - ale ja do pięciu nie doliczyłem :D

    I patrząc na to - tak, nominowanie Fevera miało sens. Mogłem pisać, że grać w top3, jakieś tam ST miał. I co z tego - skoro to konto kupił jako top2, część jego ST to pushe (choć nie za wszystkie siedział na banie - plus - były także uczciwe starcia). To czyni go kimś wyjątkowym - a nie topka. I to podałem jako argument.

    Ale jak pisałem - twoja lista, bierz kogo tam chcesz. Tylko nie używaj argumentu uczciwości, bo nie ma on zastosowania.