Najlepszy gracz uniwersum Leda 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Leda 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uLeda 2020? 69
    1.  
      Smigol / Pan S (26) 38%
    2.  
      Webber (11) 16%
    3.  
      edol (9) 13%
    4.  
      Raven (8) 12%
    5.  
      Uszat (4) 6%
    6.  
      Ecco (4) 6%
    7.  
      Shimano (3) 4%
    8.  
      Why so serious (3) 4%
    9.  
      Leia (1) 1%
    10.  
      FiDoDiDo (0) 0%
    11.  
      _mareczekz20 (0) 0%
    12.  
      lop (0) 0%
    13.  
      emzet87 (0) 0%
    14.  
      Kosaz (0) 0%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    Uszat

    Pokaż spoiler
    "Niezliczona ilość potyczek na uLeda, waleczny jak Tygrys i przyjacielski jak miś Yogi, słodki jak Serniczek. Chodząca encyklopedia i prawdziwy mentor licznych młodych duszyczek, spijajacych mleko ojców z jego... ust.
    Uszat na prezydenta!"
    "Zgłaszam kandydata gracza uszat.
    Niezliczona ilość ST, aktualnie top 3 w pkt i we flotach, osobiście mój mentor jeśli chodzi o grę, posiada ogromna wiedzę, do tego skromny i o wysokiej kulturze osobistej "
    "Lewa półkula SITHów bez niego już dawno sojusz by był w reckach, za liczne ST , za miłą i konstuktywną wymianę zdań pomimo przynależności do sojuszy . Lekki minus za pakowanie mnie w recki "


    edol

    Pokaż spoiler
    "Zgłaszam kandydaturę gracza edol.
    Dostać potężnego gonga, a potem być top na uni, trzeba było sporo czasu, poświęcenia i też pewnie umiejętności."
    "Pierwsza to Edol wielu uwaza ze juz nie gra a steka wstawial ostatnio chyba zanim przyszedl ten konkurs zlomomwal wsio i wyfarmial jeszcze wiecej flo zbudowal po zlomie wieksza ze kazdego solo pakowal "


    Ecco
    Pokaż spoiler
    "a liczne ST szczególnie za ubicie niedawnego top1 flot pomimo jego obecności na koncie i aroganckiego PW w ulu sojuszu dominującego, za wsparcie mentalne całego sojuszu opozycyjnego i za żydowskie przeliczniki Dla mnie pozycja nr 1 na tym uni"


    Webber
    Pokaż spoiler
    "swoje na tym uni zrobił także ubił top 1 flot. Lekki minus za pychę"


    Raven
    Pokaż spoiler
    "Prawa półkula SITHów to samo co u Uszata tylko minus za pychę wobec webbera"


    Leia

    Pokaż spoiler
    "za mega aktywnośc chęci do gry i liczne ST, może nie robi wielkich % ale ilośc starć robi wrażenie. Jedyny jeż w zestawieniu tego uni dlatego tu lekki plus szczególnie w obecnej sytuacji w kraju."
    "za niezaspokojone żądze złomowania i szpiegowania mnie całymi dniami i chęci do aktywnej gry "


    FiDoDiDo

    Pokaż spoiler
    "Umiejętność ogarnięcia kilku (zdaniem niektórych kilkunastu) kont i niezwykle rozbudowany system transferów pomiędzy nimi. Mistrzowski wręcz poziom grania na nosie wszystkim, od zwykłych graczy po GO i finezja w lawirowaniu między kruczkami w regulaminie nie pozwoliła mi pominąć go w umieszczeniu w powyższym zestawieniu."


    _mareczekz20
    Pokaż spoiler
    "zdecydowanie jeden z najweselszych Sithów, dość wysublimowane poczucie humoru. Częsty (a zarazem gęsty) Gość Działu Starcia Tytanów na forum, dobry partner handlowy, lubiący wpadać w czarną dziurkę od czasu do czasu. Chłop jak dąb, ze świecą takiego szukać. Brzmi jak ogłoszenie matrymonialne? Panie muszą się ustawić w kolejce "


    lop
    Pokaż spoiler
    "robilem z nim wiele akcji i jest to osoba z ktora najlepiej mi sie pracuje, popelnil jeden blad na Uni bo poczul sie zbyt pewnie ale to go nie wyklucza z tej nagrody. Zaczal faktycznie pozno ale przy sporym nakladzie czasu wyzlomowal w duzej mierze Uni a i zaraz nie bedzie sladu po jego wtopie. Stekow wstawil mase i napewno bardziej zasluguje na miano najlepszego niz wiekszosc aktualnie nominowanych chyba nie kazdy rozumie co oznacza slowo najlepszy na Uni, to nie jest nagroda za jedna akcje tylko za caloksztalt tworczosci ale kazdy moze miec swoje zdanie z ktorym oczywiscie ja sie nie zgadzam"


    emzet87
    Pokaż spoiler
    "nikt tyle złomów co on nie zaliczył na tym uni, a mimo wszystko wciąż ma chęci do gry."


    Kosaz
    Pokaż spoiler
    "W tym przypadku mamy do czynienia z ekowcem z górnej półki wszystko dokładnie planującym ale przede wszystkim z ministrem finansów Sith , handlarzem dóbr ekskluzywnych , przedstawicielem umierającej grupy trzymającej władzę nad dexem na tym uni. W dawnych, ciężkich, przedhandlarzowych czasach ratował nas niejednokrotnie chrzczonym paliwem za które wołał jak za złoto a my prędzej czy później potulnie płaciliśmy, kto więc inny mógłby się równać z jego zmysłem do targowania
    Szalom Synu Izraela "


    Shimano
    Pokaż spoiler
    "W swoim „prajmie” udowodnił, ze duża aktywność i skill i malutkie wsparcie anty składają się na top1 z kilkukrotna przewagą
    Bez cienia wątpliwości najlepszy gracz uLeda "


    Smigol / Pan S

    Pokaż spoiler
    "chyba jako jedyny z niewielu graczy na tym uni mialem w reckach te osoby ktorym sie nie udalo badz nie mogli nawet sfarmic(nie wiem czemu)Mi jakos sie udalo.
    A pisze to tylko temu bo Chce
    top 1 pusher UNI ST na nim pyklem
    Najlepszy wg was Uszat w reckach moich byl Pozdrawiam."


    Why so serious
    Pokaż spoiler
    "-gram zbieraczem od samego początku
    -aktualnie top5, eko top2 ale do końca roku się zmieni
    -top1 przyrostu pkt za październik LEDA"



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Skoro na Yildunie jest spina bo wygralem tam ta bzdurna ankiete to i ja sie zepne tutaj :) i przyznaje tam byli ode mnie lepsi
    Smigol gratuluje wygranej mimo ze w porownaniu do mnie i wiekszosci kandydatow nie ugrales tutaj nic specjalnego, serio. Te farmingi na Uszatym czy nawet na Webberze bo tez wspomniales napewno nie zaslugiwaly na miano najlepszego ale zmienie zdanie jesli pograsz 2 tyg bez u ( daje zapas bo mam malo czasu w tyg ) i nie wyrwiesz zloma :) jako najlepszy napewno upilnujesz floty :)
    jednak daje sobie reke uciac ze dobrze wiesz jakby to sie skonczylo wiec tego nie zrobisz :)


  • ..Raven.. napisał(a):

    Skoro na Yildunie jest spina bo wygralem tam ta bzdurna ankiete to i ja sie zepne tutaj :) i przyznaje tam byli ode mnie lepsi
    Smigol gratuluje wygranej mimo ze w porownaniu do mnie i wiekszosci kandydatow nie ugrales tutaj nic specjalnego, serio. Te farmingi na Uszatym czy nawet na Webberze bo tez wspomniales napewno nie zaslugiwaly na miano najlepszego ale zmienie zdanie jesli pograsz 2 tyg bez u ( daje zapas bo mam malo czasu w tyg ) i nie wyrwiesz zloma :) jako najlepszy napewno upilnujesz floty :)
    jednak daje sobie reke uciac ze dobrze wiesz jakby to sie skonczylo wiec tego nie zrobisz :)
    Ale po co się tu spinać mamy wolne internety demokrację itd.
    Lud wybrał swojego ulubieńca, magika, artystę czyli Najlepszego Gracza na tym uni w wolnych,uczciwych, poważnych wyborach i z tym nie ma co dyskutować.
    Można pisać sobie ja zrobiłem to i tamto ty nie zrobiłeś tego i tego czy inne typu zdejmij urlop itd ale :
    26 graczy uznało go naj naj przy 11 uznaniach kolejnego i 8 (4 wynik) w wypadku Ciebie to chyba coś znaczy przy tak konkretnych wyborach nie ? :)


    Wynik jest wynik i tylko on w świat pójdzie i będą śpiewać moderatorki forum że.... najlepszy na Ledzie jest Smigol zwany Panem S :P

    A teraz bawimy się dalej i do naSTępnych wyborów :)
  • ..Raven.. napisał(a):

    Skoro na Yildunie jest spina bo wygralem tam ta bzdurna ankiete to i ja sie zepne tutaj :) i przyznaje tam byli ode mnie lepsi
    Smigol gratuluje wygranej mimo ze w porownaniu do mnie i wiekszosci kandydatow nie ugrales tutaj nic specjalnego, serio. Te farmingi na Uszatym czy nawet na Webberze bo tez wspomniales napewno nie zaslugiwaly na miano najlepszego ale zmienie zdanie jesli pograsz 2 tyg bez u ( daje zapas bo mam malo czasu w tyg ) i nie wyrwiesz zloma :) jako najlepszy napewno upilnujesz floty :)
    jednak daje sobie reke uciac ze dobrze wiesz jakby to sie skonczylo wiec tego nie zrobisz :)
    Farmingi?
    Raz kilka niszczy mi spadło. Farmingi ze hej :D
    Jeśli zliczyć ile razy przeoralem smigolowi paliwowki to sam emzet by bił brawo, nieraz na dwa tyg na urlop uciekł bez chęci gry ;)

    Gratuluje oczywiście wygranej. Zasady takie A nie inne. Nie ma co sie spinać. Oczywiście nie muszę osobiście udowadniać nikomu swojej wartości żadnym plebiscytem.
    Gz Pozdro
    TWICE TOLD LEGEND

  • uszata napisał(a):

    ..Raven.. napisał(a):

    Skoro na Yildunie jest spina bo wygralem tam ta bzdurna ankiete to i ja sie zepne tutaj :) i przyznaje tam byli ode mnie lepsi
    Smigol gratuluje wygranej mimo ze w porownaniu do mnie i wiekszosci kandydatow nie ugrales tutaj nic specjalnego, serio. Te farmingi na Uszatym czy nawet na Webberze bo tez wspomniales napewno nie zaslugiwaly na miano najlepszego ale zmienie zdanie jesli pograsz 2 tyg bez u ( daje zapas bo mam malo czasu w tyg ) i nie wyrwiesz zloma :) jako najlepszy napewno upilnujesz floty :)
    jednak daje sobie reke uciac ze dobrze wiesz jakby to sie skonczylo wiec tego nie zrobisz :)
    Farmingi?Raz kilka niszczy mi spadło. Farmingi ze hej :D
    Jeśli zliczyć ile razy przeoralem smigolowi paliwowki to sam emzet by bił brawo, nieraz na dwa tyg na urlop uciekł bez chęci gry ;)

    Gratuluje oczywiście wygranej. Zasady takie A nie inne. Nie ma co sie spinać. Oczywiście nie muszę osobiście udowadniać nikomu swojej wartości żadnym plebiscytem.
    Gz Pozdro
    Ostatnie zdanie oddaje całość wartości tego konkursu :P Gz Pozdro też może być. :)
  • 19dawid45 napisał(a):

    Reszta pozostaje milczeniem
    Ty też już byś mógł w końcu zamilknąć :D

    Co do konkursu widzę nic się nie zmieniło

    Ecc0 napisał(a):

    Z tego co pamiętam przy ostatnich wyborach najlepszych graczy dużo było przypadków głosów spoza uni. Jak dla mnie ten konkurs w takiej formie jest totalnie bez sensu. I nie widzę tutaj złotego środka - jak ktoś głosuje i nie gra na uni to czemu on ma decydować o najlepszym graczu? Z drugiej strony niedopuszczenie głosów spoza uni skutkowałoby tym że w ankiecie weźmie udział pewnie ze 40 osób. Nie wiem czy jest się czym chwalić że się zostało wybranym najlepszym graczem na podstawie 20 głosów bo jednogłośności raczej tu nie będzie

    Tak więc gratulację dla Smigola za najlepszą kampanię wyborczą na uLeda :D
  • Brawo Smigol, jestem z Ciebie dumny że wygrałeś :)
    Inny boli to chyba bardziej niż się spodziewałem. Dziwne to uni każdy ma się za lepszego od drugiego, ja już się zgubiłem który gracz jest tutaj najlepszy. No ale co niektórzy to odlecieli konkretnie :D

    Konkurs i jego zasady to śmiech na sali, ale żeby aż tak się nim przejmować i rzucać wyzwania Actimela? :D
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • ja sie nie przejmuje :) wywalone mam na ta ankiete od 1 startu w ktorym bralem udzial. Liczylem na to ze Smigol ma cos z najlepszego i pokaze cos jeszcze, ranga zobowiazuje :) czas ma widzac po nowym Uni. Wiec nutka prowokacji w tym wyzwaniu byla ale w sumie nie liczylem ze sie skusi wiadomo czemu :D