Najlepszy gracz uniwersum Janice 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Janice 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uJanice 2020? 43
    1.  
      Frank Black (27) 63%
    2.  
      Czarny Pan (12) 28%
    3.  
      Septimel (1) 2%
    4.  
      666 (1) 2%
    5.  
      Alda (1) 2%
    6.  
      atomic (1) 2%
    7.  
      asmax (0) 0%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    Czarny Pan

    Pokaż spoiler
    "za to, że potrafił w najmniej oczywistym momencie mnie trafić i przede wszystkim za systematyczność w działaniu i monitorowaniu tego co się w okolicy dzieje..."
    " bo top 1 i kosi kogo chce od ręki."
    "@CzarnyPan bo chlop na talent i wytrwałość do latania. Jak już ktoś wczesniej napisał zlomuje wszystko i wszystkich dlatego uważam ze powinien to właśnie on zostać wybrany na najlepszego gracza."


    Septimel

    Pokaż spoiler
    "sprawa oczywista dla mnie - pomoc, doradztwo i również duża determinacja jak już gra "
    "bo wartościowy gracz i oczywiście też nakosił flot z tego co widzę."


    666

    Pokaż spoiler
    "za kulturę i niewątpliwe osiągnięcia w ST i grze..."


    Alda

    Pokaż spoiler
    "za to jak w umierającym uni potrafił wejść i się rozwija i do tego klepać ST nie wiadomo skąd "
    "no bo jak proponują to czemu nie. Z drugiej strony w krótkim czasie pokazałem co nieco "



    atomic
    Pokaż spoiler
    "za to, że potrafił mnie zagadać i podpierdzielić "mój" złom "


    asmax

    Pokaż spoiler
    "bo wartościowy gracz i oczywiście też nakosił flot z tego co widzę."


    Frank Black
    "
    Pokaż spoiler
    Głos na Franka , masę ciężko wyrobionych ST i ciągła walka z graczami którzy są wyżej w statystykach "



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane!

    O ironio!



    Cała ta ankieta to jakiś żart, ale głosy na Franka to chyba największy i najsmutniejszy.
    Osobiście nie zamierzam na nikogo głosować i wisi mi kto wygra - ale nie oszukujmy się, ustawianie ankiety tylko po to, żeby sobie przedłużyć wiadomo co, jest po prostu smutne.

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • W to nie wątpię, głupio by było, gdyby było inaczej. Fajnie jednak by było, gdyby głosować mogły jedynie osoby, które mają coś wspólnego z Janice - i raczej mam tutaj na myśli znajomość uniwersum, a nie znajomość jednego z kandydatów.

    Z ciekawości jednak spytam - zechcesz się podzielić tym, co spowodowało, że zagłosowałaś na Franka? :)

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • Większej Patologii na ogame nie widziałem...

    Frank to jedno wielkie 0 (może przeszacowałem) na u Janice...

    Kpina i skandal... jakiej weryfikacji głosów ja się pytam ?

    Nie no szczyt...
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Frank_Black napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    Frank to jedno wielkie 0 (może przeszacowałem) na u Janice...
    Nie wiem czy masz większe pretensje do mnie czy do całego tego konkursu ? Nazywasz mnie "0" dobrze mnie znasz widzę heh :super:
    Pozdrawiam :super:
    Wiesz co ? Może fakt, poniosło mnie bo nigdy żadnego boju razem nie stoczyliśmy.

    Prostuje więc: ten pseudo konkurs to jedno wielkie 0 i kpina :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Żałosny konkurs... Gościa którego nikt nie zna wygrywa... ( nikt nie zna tu na Janice ) - A tytuł konkursu sam za siebie mówi ,, Najlepszy Gracz Uniwersum ". Tak zepsuć tego typu konkurs wstyd.. :quasi: :quasi: :quasi: :quasi: :quasi:

    Jeszcze bym zrozumiał Ruda że uczestniczy ktoś z teamu w głosowaniu , kto gra na Janicy albo coś dla tego serva robi...


    Prawdą jest to ze czesciowo przez naszą bierność tak się dzieję... Ale jak się widzi coś takiego to odechciewa się cokolwiek robić.... Nawet być aktywnym na forum... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

    Asmax , Marvin, Goti , Atomoic i wielu iinnch którzy grają na Janice ma rację co do tej sprawy i się zgadzam z każdym ,z nich !! Syf nad Syfami ten konkurs.

    Żenua ! :thumbsup:

    Jesli na przyszłość masz ogłaszać konkursy jako przedstawiciel Ogame teamu, to nawet nie rób tego na tym servie, nie zawracaj nam głowy takimi SYFAMI... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

    niech to będzie mój sprzeciw wobec tego konkursu... :O :O :O :O :O
  • Typowe dla Polakow... jak juz "klamka zapadla" to wtedy najwiecej ludzie maja do powiedzenia. Sama juz pisalam na innym uniwersum "to gracze tworza poziom konkursu na danym uniwersum". Tak wiec jezeli uwazacie, ze jest "syf kila i mogila" to jest to Wasza zasluga. Wiem, ze bardzo uogolniam, jednak ciezko jest wyznaczyc "winnych" ;)
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Typowe dla Polakow... jak juz "klamka zapadla" to wtedy najwiecej ludzie maja do powiedzenia. Sama juz pisalam na innym uniwersum "to gracze tworza poziom konkursu na danym uniwersum". Tak wiec jezeli uwazacie, ze jest "syf kila i mogila" to jest to Wasza zasluga. Wiem, ze bardzo uogolniam, jednak ciezko jest wyznaczyc "winnych" ;)

    Jak już klamka zapadła?? Co Ty wygadujesz?? Po publikacji osób które są nominowane Marvin oraz Goti jasno chyba określili że jest tu coś nie tak , prawda? Chyba że Ja źle widzę... To że ja teraz wylewam swoje żale to co innego, a dokładnie podsumowanie tego syfu. Bo nawet po sprzeciwie 2 graczy którzy są w czołówce nic się nie zrobiło. Więc o czym ty mówisz że ciężko wyznaczyć winnych??

    Sprawa jest jasna i oczywista - jak robicie konkursy to tylko dedykowane dla osób które na nim graja ( czy. są aktywne ). I winnymi można tylko was określić... To Wy te zasady ustalacie nie My !!



    PS. Ile w takim razie osób musi się wstawić z naszego UNI aby unieważnić ten śmieszny konkurs??

    Najlepsze jest to że nawet tyle aktywnych ludzi ile zagłosowało na naszego Super zwycięsce to na naszym Uni niema... ( więc my nawet sztucznie nie mamy jak zwiększyć ilości głosów... )
  • kasai napisał(a):

    Niestety konkurs nie zostanie unieważniony. Skoro na uniwersum nie zostały zgłoszone osoby godne tego tytułu to została wybrana taka osoba jaka została. Jednym się ten wybór podoba innym nie.
    Moment moment.. zostały zgłoszone osoby, które są tego "tytułu" godne... ( i nie mówię tutaj o sobie, bo moja obecność w opcji do wyboru to też jest pomyłka).


    1. Głosowały osoby spoza uni Janice - co oni mogą wiedzieć co się u nas dzieje ? no pytam ?
    2. Popieram ( mimo naszych sporów) @Gangster z Afryki żeby ten pseudo konkurs unieważnić - i to zdecydowanie...
    3. Frank - parę ST w tym roku, gdzie przez większość tego czasu jakoś go nie widziałem.... czego np. nie można powiedzieć o @Czarny Pan, który mnie szuka gdzie tylko może i jak mu się uda to złomuje... - to świadczy o obiektywnym oddaniu głosu na niego... (sporo przez niego straciłem...). Nie publikuje ST i nie ma znajomych na innych uni powoduje, że "tytuł" wędruje do kogoś kto od dłuższego czasu jest nie aktywny....
    4. Coś muszę dodawać, że to bzdurny "plebiscyt" ?


    Pozdrawiam :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • kasai napisał(a):

    Niestety konkurs nie zostanie unieważniony. Skoro na uniwersum nie zostały zgłoszone osoby godne tego tytułu to została wybrana taka osoba jaka została. Jednym się ten wybór podoba innym nie.

    Ruda wytypowała graczy od nas z tego co kojarzę.

    Mistrzu, nie rób z nas debili proszę Cię , dobrze ??
    Wszystkie głosy które sa na Franka są od osób z poza naszego UNI... ( a jeśli takowy się znajdzie nawet to jednostkowy... ) Czego nie można powiedzieć o Czarnym Panu który gra u nas i ma największe poparcie w głosach.
    Więc odpowiedz jest prosta , prostujecie ten konkurs do formy jaką powinien mieć czyli ,, Najlepszy gracz uniwersum " - Tu wygrywa Czarny pan w naszej ocenie. To My tu gramy i my decydujemy kto wygrywa ,a nie ludzie z innych UNi... Więc Prosimy grzecznie ładnie ,abyście zmienili osobę która zwyciężyła na tą poprawną ...

    Jeśli tego nie zrobicie to tylko o was świadczy jak bardzo te konkursy będą Syfami i ściekiem kłamstw...

    Na Janicy latamy na siebie ale w przypadku tego tematu nie ma podziałów między nami i sprawa jest dla nas jasna !

    Więc Kasai do dzieła , anuluj ,, złego króla '' i daj korone prawowitemu ,, królowi ".


    Szanujmy się wszyscy.