Najlepszy gracz uniwersum Himalia 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Himalia 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uHimalia 2020? 45
    1.  
      guff (28) 62%
    2.  
      Dastan (10) 22%
    3.  
      Duch Puszczy (3) 7%
    4.  
      baldi (2) 4%
    5.  
      macer (1) 2%
    6.  
      Bkg (1) 2%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    Dastan


    Pokaż spoiler
    "współorganizator i uczestnik top 1, 2, 3 i 4 acs uni Himalia, dodatkowo ponad 40 starć na forum,
    najlepszy sojusznik i kompan w grze:


    baldi

    Pokaż spoiler
    "współorganizator i uczestnik top 1, 2, 3 i 4 acs uni Himalia, dodatkowo również ponad 40 starć na forum,
    świetny sojusznik i kompan w grze"
    "za liczne ST wraz z tymi topowymi."


    macer

    Pokaż spoiler
    "najlepszy Ekonom i badacz na uni.
    Aktualnie 131.992.108 punktów ekonomi i 38.820.750 punktów badań, jako pierwszy skolonizował 14 planetę na himalia"


    guff

    Pokaż spoiler
    "Współorganizator TOP 1 ACS uni Himalia, szef największego sojuszu na uni, bez którego połowa z obecnych graczy dawno przestałaby grać. Największa liczna gwiazd śmerci na uniwersum, mimo zamiłowania do stylu ekonoma - mistrz wyliczania zawróconej stacji"
    "za posiadane gsy na tym uniwersum i wspoludzial topowych starc."
    "idealny szef sojuszu, "zakłamany" pacyfista, ma największą ferme drobiu na uni"


    Duch Puszczy

    Pokaż spoiler
    "Współorganizator TOP 1,2,3,4 ACS uni Himalia. Zawsze skory do pomocy przy odbudowie i wsparciu slabszych. Mistrz rynku i ekspedycji."
    "Jeśli chodzi o Ducha Puszczy to dodam tylko jeszcze,
    że 31 grudnia 2019 przeszedł Ogame i wyszedł z tej próby zwycięsko.
    Jako jeden z nielicznych współpracował i pomagał przy usunięciu baga
    związanego z klonowaniem surowców w rynku,
    za co otrzymał specjalne podziękowania od Smoki."
    "DUCH_PUSZCZY za zwycieski rynek z poczatek tego roku."
    "geniusz zła" ze szlachetną postawą "


    Bkg

    Pokaż spoiler
    "doskonały kompan, strateg i "wujek dobra rada"


    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się takiego wyniku głosowania.
    Uważam, że każdy z nominowanych jest lepszy ode mnie. Na jednego z nich sam oddałem głos.
    Dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali.
    Nagroda dla mnie to tak naprawdę nagroda dla Ekonomistów, najlepszej ekipy z jaką grałem,
    dla której i z którą przeszedłem Ogame. Jeszcze raz dziękuję.
    Antares top10 END
    Cygnus top 10 END
    Quantum top 50 ON
    Himalia top 4 ON


    Top 1 ACS uni Himalia ~ 757860.27%
  • Jak na najlepszego gracza Uni Himlalia przystalo zaluzyles na ten przydomek ,mow co chcesz ze do dla ekipy i etc etc

    Zostales legenda tego uni,pierwsze starcia ktore wykonales w calej histori grania na innych uniach ,potezna liczba gs jak na to uni ,zapisales sie na tym uni szczegolnie.
    Reszta jest jeszcze do osiagniecia.
    Gratuluje wygranej w konkursie, SEFF :thumbup: :top1: