Najlepszy gracz uniwersum Bellatrix 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Bellatrix 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uBellatrix 2020? 21
    1.  
      Merchant Deuterium (11) 52%
    2.  
      Lemur (6) 29%
    3.  
      Printex (3) 14%
    4.  
      Kirczak (1) 5%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    Lemur

    Pokaż spoiler

    "absolutne top 1 tego roku na Bellatrix, chyba miejsce pierwsze mówi samo za siebie, że jest się najlepszym i więcej nie trzeba dodawać;))"
    "piękna gra, ostatnio mniej agresywna, ale doskonale wykorzystał to, co dała wersja 7, zdecydowany top 1 w klasyfikacji punktowej, wojskowej i badań + piękne starcia (niestety niewystawione) w obronie u idlaka z falangi, co jest bardzo rzadkie i pomysłowe, nadawałoby się do KFZ moim zdaniem."


    Merchant Deuterium
    Pokaż spoiler
    "top 8 na daną chwilę ogólnej punktacji, kolega ostatnio zasypuje nas wpisami ST na forum, gdzie przy takiej pustyni to naprawdę trzeba się napracować żeby coś trafić, no i oczywiście top 1 acs, a poza tym chłopak ma ogromną wiedzę o grze, przyznam że z każdym pytaniem kieruje się do niego także wart nominacji,"


    Kirczak
    Pokaż spoiler
    "czyli siebie, poświęcam naprawdę dużo czasu tej grze, a już w zupełności w tym roku (praca mi na to pozwala), kilka mniejszych i kilka większych starć na forum oraz top1 acs, dużo nie wstawionych, na idlakow nie latam, a jednak pozwoliło mi to osiągnąć top3 w ogólnej, o grze nie wiem pewnie 1/3, ale ciężką pracą i dużą aktywnością osiągnąłem sporo jak na tak puste uni."
    "top 3 ogólnej, top 4 wojska, top 2 badań, top 5 eko - za top 1 ACS w tym roku i kilka innych starć. Gracz ten zrobił doskonały przyrost, w bardzo małym stopniu korzystając z bonusów odkrywcy. Ewidentnie najbardziej agresywny gracz Bellatrix."


    Printex
    Pokaż spoiler
    "gracz, który gra bardzo dobrze eko, nie daje okazji do ustrzelenia się, ma top 3 eko i top 3 badań. Top 4 w klasyfikacji ogólnej."




    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Cóż, może nie najlepszy, za to pewnie najbardziej medialny, co przekłada się na zwycięstwo w tego typu plebiscycie. Sam uważam, że wybranie najsłabszego punktowo gracza na liście jest lekkim nieporozumieniem, natomiast... to tylko zabawa w sumie :)

    Dziękuję wszystkim, którzy z jakiegokolwiek powodu oddali na mnie głosy, jak również tym, którzy oddali głosy na przeciwników za wzięcie udziału w zabawie :)

    Lwica jest boska :)