Najlepszy gracz uniwersum Xanthus 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Xanthus 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uXanthus 2020? 80
    1.  
      pavciosz (38) 48%
    2.  
      wladca much (20) 25%
    3.  
      Scofield (7) 9%
    4.  
      Toadie (4) 5%
    5.  
      hellmond (4) 5%
    6.  
      Ilusioon (2) 3%
    7.  
      Ice (2) 3%
    8.  
      Raiden (1) 1%
    9.  
      Zyklon (1) 1%
    10.  
      Gargamel (1) 1%
    11.  
      Dungeon Keeper (0) 0%
    12.  
      Miikuu (0) 0%
    13.  
      Katakuri (0) 0%
    14.  
      danielo1988 (0) 0%
    15.  
      eMZet87 (0) 0%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    wladca much

    Pokaż spoiler

    "popisowo wykorzystał bonusy odkrywcy, jako pierwszy przekroczył 1 kkk punktów na Xanthus, top 1 klasyfikacji ogólnej i floty, ustrzelony Miikuu solo, ustrzelony mihusz w ACS, trafienia pavciosza, Shade'a, czyli klasowych zawodników."
    "genialne prowadzenie konta, zdystansowanie konkurencji w temacie wartości konta."
    "jedyny który rozgryzł system ekspedycji, z każdej wracał z pokaźnymi łupami, w/g niepotwierdzonych informacji gdzieś na rubieżach galaktyki ma harem złożony z dziewcząt odbitych z rąk piratów."


    pavciosz
    Pokaż spoiler

    "pomimo gry w kratkę, szeregu urlopów i związanego z tym słabego wykorzystania bonusów odkrywcy miał szereg bardzo fajnych starć solo (Dungeon Keeper, Miikuu, Pogromca Kleru) i ACS (DERYL, Miikuu ponownie), czym potwierdził, że jest znakomitym lotnikiem."
    "top 2 solo, bardzo duże starcia oraz inne w dużej liczbie."
    "najodważniejszy człowiek na całym ogame, 2 tygodnie temu brał udział w wielkim coronaparty, tydzień czasu go nie było, ale wrócił. Wspólnie z hellmondem miał udział w TOP1 Ogame.pl"


    Ilusioon

    Pokaż spoiler

    "cicha, spokojna gra, pomimo złomów i długich urlopów, po wprowadzeniu wersji 7 doprowadziła go do top 3 klasyfikacji punktowej, ewidentnie świetny powrót."


    Toadie
    Pokaż spoiler
    " konsekwentna gra eko prowadzona od kilku lat skutkuje top 1 w klasyfikacji eko i moją ostatnią nominacją."


    Dungeon Keeper

    Pokaż spoiler
    "Na początek małe ogłoszenie, jak już zapowiedziałem na discordzie osoba która wygra konkurs jako dodatkową nagrodę otrzyma zwierzchnictwo nad naszym serwerem Discorda a że każdy dyktator walczył o reelekcję to też muszę się zgłosić Wszystkim kandydatom do fotela prezesa/króla/dyktatora życzę powodzenia.

    Teraz trzeba należycie odpowiedzieć dlaczego akurat ja:
    - Jedyny top jakim mogę się poszczycić jest top17 w klasyfikacji badań
    - Zaliczone wiele starć po dobrej stronie (nie liczę więc nie wiem dokładnie ile)
    - Prowadzę tematy rekordów Xanthusa jak i Top10 ACS/SOLO/EXP (nie zawsze na czas ale aktualna dynamika gry na Xanthusie nie zachęca do aktywności)
    - Jestem założycielem, niezastąpionym władcą i sprawiedliwym sędzią naszego discorda
    - Wygrałem 2 projekty S&D w klasyfikacji drużynowej
    - Nigdy nie odmówiłem pomocy tak sojusznikom jak i wrogom gdy akurat potrzebowali pomocy
    - Dzięki pomocy Pavcia przez 2 tygodnie byłem dumnym posiadaczem top1 SOLO Xanthusa (argument dodany prześmiewczo)

    Pozdrawiam wszystkich i liczę na dalszą dobrą wspólną zabawę
    ~Dungeon Keeper"
    "niekwestionowany posiadacz TOP1 na naszym Uni, jeden z najlepszych dyplomatów, uczony, nauczyciel, cynik i szubrawca. Twardą ręką prowadzący discord Xanthus'owy, skromny człowiek, ręka mu drżała niemiłosiernie gdy składał swoją kandydaturę."


    Raiden
    Pokaż spoiler
    "ogromna ilość starć, niedawne ST na prawie 200k% oraz gra bez odkrywcy. "
    " ten to jest dopiero zagadką, rakietowałem typa bez przerwy, nie odezwał się do mnie ani razu, gdybym nie był z nim w jednej drużynie w S&D to myślałbym, że to byt elektroniczny a nie żywy człowiek, poza tym trzaska eSTe dość często."


    Ice
    Pokaż spoiler
    "może nie za osiągnięcia w kwestii samej rozgrywki, choć i ST ma na swym koncie, ale za społeczną oraz towarzyską część jego aktywności."


    hellmond
    Pokaż spoiler
    " człowiek który niczego i nikogo się nie boi (nikt do tej pory nie proponował mi naleśników na pytanie o knajpę w której można coś zjeść, on się nie bał - zaproponował, szacun na dzielnicy), z każdym znajdzie wspólny język, udział miał w TOP 1 Ogame pl.
    Podobno bardziej mu się podoba Zgierz niż Łódź."


    Scofield
    Pokaż spoiler
    "człowiek który już zdobył tytuł najlepszego gracza Xanthus, samo to kwalifikuje go do poddania kandydatury pod głosowanie, poza tym jest to człowiek, który zakończył swą przygodę z ogame, a jednak powrócił i zatruwa nam życie dalej. Powiadają, że na narodowym ma swoje łóżko, yyyyyyy sorry, krzesełko miało być "



    Miikuu
    Pokaż spoiler
    "niespełniony moderator forum, indywiduum które dostarcza brakujących surowców wrogom, zamiast rozdać w sojuszu, filantrop taki "


    Zyklon
    Pokaż spoiler
    "ciastek, cholera go wie jaki ma teraz nick - człowiek o wielu twarzach, zatwardziały ekonom farmiący sondami (przynajmniej tak było kiedyś, jak jest teraz, nie wiem)"


    Katakuri
    Pokaż spoiler
    "człowiek zagadka, niby pił z nami pod żabką setki, ale nie pamiętam czy się pożegnał, złomuje wszystko i wszystkich, nawet sojuszników, skromny dość, bo nie wstawia ST."


    danielo1988
    Pokaż spoiler
    "człowiek feniks, uparty jak i ja. Złomowany tyle razy, nie poddaje się, gra dalej. Mistrz, na jakiego nie zasługujemy."


    eMZet87
    Pokaż spoiler
    "obywatel uni, zawsze ma otwarte, zaopatrują się u niego wszyscy. Chodzą plotki, że zawarł pakt z diabłem i grać będzie do końca ogame."


    Gargamel
    Pokaż spoiler
    " człowiek legenda, nieustraszony bojownik o ogame bez bugów, z pasją wynajdował błędy, testował je na sobie, niejednokrotnie narażając się na kary u władz, które zamiast nagradzać, karały go za wykonywanie tak ciężkiej pracy."



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: