Najlepszy gracz uniwersum Taurus 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Taurus 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uTaurus 2020? 105
    1.  
      Kapitan Jack Sparrow (51) 49%
    2.  
      Marsic (38) 36%
    3.  
      BlackLatteCoffe (7) 7%
    4.  
      Sobieski (3) 3%
    5.  
      Kartofel (2) 2%
    6.  
      bobro (1) 1%
    7.  
      SPAWACZ36 (1) 1%
    8.  
      koval (1) 1%
    9.  
      Dziki nastolatek (1) 1%
    10.  
      Strangelet (0) 0%
    11.  
      Pedro (0) 0%
    12.  
      Vir (0) 0%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    bobro

    Pokaż spoiler

    bobro napisał(a):

    Dzień dobry.

    Zgłaszam gracza BlackLatteCoffe [SKY], który niby w staystykach jest dosć nisko, ale najlepsze złomowania na uni są zawsze jego udziałem lub za jego sprawą. Doskonały obserwator i intrygant. Dużo jest oskarżeń wobec tego gracza, ale nie można tak bezkrytycznie wszystkiemu wierzyć. Nie wiem, czy muszę podawać osiągnięcia gracza, czy wystarczy samo to, co napisałem. Wydaje mi się, że jest on ikoną tego uni.

    Zgłaszam też drugiego gracza - gracz z mojego sojuszu - Vir [Amigos] - cicha woda, a właśnie awansował na piąte miejsce w statystykach. Wysoko w badaniach i w ekonomii, a i złomować umie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    I jeszcze trzeci gracz do zgłoszenia - pedro [KWK] - od kilku miesięcy próbują go zniszczyć, ograbić i zniechęcić, a on/ona cały czas się nie daje i wchodzi nocami, dokłada cegiełki i buduje się dalej. Jeden z najlepszych ekonomów na uniwersum.

    Dziękuję.


    indigo napisał(a):

    Bobro, przyrodnik, jak nazwa i zainteresowania wskazują nałogowy badacz złych bobrów. Badania ich zwyczajów spowodowały, że jest top1 badań, wyprzedzając wielu innych głośnych badaczy.





    Kapitan Jack Sparrow

    Pokaż spoiler

    Jiyara napisał(a):

    Dobry
    Zgłaszam siebie Kapitan Jack Sparrow [RoG], może i nie jestem na ten moment wysoko w statystykach ale powoli pnę się do góry.
    Moje osiągnięcia są znane (ST) zwłaszcza jak ktoś lepiej mnie poznał wie co mam na myśli, oraz cennie dobrą zabawę jak i rywalizację.
    S&D nie jest obce, choć floty zbyt dużej nie posiadam potrafię rywalizować i nawet co nieco osiągnąć samą mobilizacją.

    Dziękuje.



    indigo napisał(a):

    Kapitan Jack Sparrow, czarny koń, murarz, tynkarz, akrobata; pirat, samuraj i degenarat w jednym. Podróżnik w czasie, postać nadająca kolorytu naszemu szarawemu uni. Jego czynu porównywane są do czynów ostatnich wojowników Cesarstwa, ale to nieważne... jego zdumiewająca technika ataku, dystans do siebie i poczucie humoru z pewnością poprawiały nastrój niejednemu śledzącemu jego niezwykłą podróż.




    Strangelet

    Pokaż spoiler

    BlackLatteCoffee napisał(a):

    Dzieki za nominację @bobro

    zgłaszam gracza Strangelet - uzasadnienie
    Człowiek zagadka
    Samotny kojot
    Gra sam dla siebie ,nikt go nie interesuje ,ładnie prowadzi konto

    Dziki nastolatek - pogubiłem sie w nickach i kontach więc niech sie sam
    odezwie
    uzasadnienie. Mimio wszystko byl dobrym przeciwnikiem coś tam próbował robic
    I latać


    indigo napisał(a):

    Strangelet, ninja kryjący się w cieniu, niezauważony przez nikogo samotnie mknie w górę tabeli, likwidując tych, którzy chcą zgłębić jego tajemnice.





    SPAWACZ36

    Pokaż spoiler

    konrad31 napisał(a):

    Sorki Kapitanie, że robię Ci konkurencję w postaci kolegi z sojuszu, ale moim zdaniem ten kandydat jest lepszym graczem, a byłby znakomitym gdyby nie latał na "podwójnym gazie" :)

    Zgłaszam gracza - SPAWACZ36

    Uzasadnienie:
    W statystykach może nie jest za wysoko, ale moim zdaniem statystyki tutaj nie grają. Liczy się podejście do gry. Doskonale wie, że to jest tylko gra, przy której może spędzić kilka chwil ze znajomymi.
    Pokazał w ST kilka ciekawych RW.
    Pewnie zaraz niektórzy będą złośliwie pisać, że najciekawsze były te w których występował po "złej stronie". Zdarzyło mu się i co z tego.
    Nie boi się polecieć na nikogo, nawet takiego niby dobrego gracza BlackLatteCoffee udało mu się uszczypnąć.
    Myślę, że ogranicza go tylko mniejsza ilość floty. Ale to się może zawsze zmienić.



    Marsic

    Pokaż spoiler

    indigo napisał(a):

    Marsic... niekwestionowany, niepokonany mistrz świata wagi ciężkiej... a nie, to nie to. A może jednak? Zaczynał jako top1, jest top1 ogólnie, top1 eko, top3 badań, top4 flot. Komentarz? Bez komentarza. Oczywiście startował z przewagą, ale peleton był bardzo agresywny i nie odpuszczał, wielu czaiło się (i czai) by wejść na sam szczyt. Należy dodać, że osiągnął to grając zbieraczem... ZBIERACZEM!!!. Uczestnik i architekt topowych starć. Osoba mająca dużą wiedzę o grze, chętna do podzielenia się nią i konstruktywnej dyskusji, aczkolwiek w pewnych przypadkach wykazująca się finezyjną kąśliwością.



    Kartofel
    Pokaż spoiler

    indigo napisał(a):

    Kartofel, przybysz z Zagadry, najsłabszego punktowo uni (całkiem sporo), zaczynał z trochę dalszego top, teraz top2 dzięki wytrwałej i drobiazgowo planowanej grze. Szeryf przybył z daleka, ale gdy butem otworzył drzwi do saloonu, to był już koniec. Również uczestnik wielu topowych starć i topowa flota.



    Pedro
    Pokaż spoiler

    indigo napisał(a):

    Pedro, tajemniczy górnik, przez długi czas top1 eko, mimo absencji nadal w czołówce.



    koval
    Pokaż spoiler


    indigo napisał(a):

    Koval, trochę mniej widoczny, ale niewątpliwie potwornie groźny, o czym pewnie spore grono (w tym ja) wie. Czujny niczym jastrząb, agresywny jak orka, bezwzględność tygrysa, połączone z dużą wiedzą w kwestii anihilacji wrogich flot. Nie bez powody flota numer jeden na uni i zbrojne ramię Taurusu na nadchodzącą fuzję.



    Dziki nastolatek

    Pokaż spoiler


    indigo napisał(a):

    Dziki nastolatek, niewątpliwie jedna z barwniejszych postaci na uni, błędny rycerz, niepełniony poeta, Dr Dundersztyc naszego uni, feniks, płonie, by znów się odrodzić. Jego jedno słowo obraża dziesięciu chłopa, dwa szokują pół uni, trzy powodują utratę przytomności moda. Niewątpliwie mimo upadków wspaniały wojownik, stanowiący zawsze wielkie zagrożenie, czy to słownie, czy w galaktyce.



    Sobieski
    Pokaż spoiler


    indigo napisał(a):

    Sobieski, przywódca IRA, będącego jednym z ciekawszych projektów na uni, obrotny odkrywca, były posiadacz topowej floty i, ekhm... dumny posiadacz top1 ACS (żarcik taki, ale wszyscy wiemy, że Sobieski to człowiek z dystansem do siebie). W rozmowie prezentuje wysoki poziom kultury osobistej.



    BlackLatteCoffe
    Pokaż spoiler
    "który niby w staystykach jest dosć nisko, ale najlepsze złomowania na uni są zawsze jego udziałem lub za jego sprawą. Doskonały obserwator i intrygant. Dużo jest oskarżeń wobec tego gracza, ale nie można tak bezkrytycznie wszystkiemu wierzyć. Nie wiem, czy muszę podawać osiągnięcia gracza, czy wystarczy samo to, co napisałem. Wydaje mi się, że jest on ikoną tego uni."
    "[ścisza głos] ponoć pokonał Chucka Norrisa, tak słyszałem... Może i top odległy, może flota nie największa, może zniszczonych tylko top10, ale, wszyscy potwierdzają, największy zabijaka na uni, król dzielnicy, szef wszystkich szefów, bestia wśród bestii. Uczestnik większości topowych starć. Koniec. Więcej nie trzeba."


    Vir

    Pokaż spoiler
    "cicha woda, a właśnie awansował na piąte miejsce w statystykach. Wysoko w badaniach i w ekonomii, a i złomować umie, jeśli zajdzie taka potrzeba."


    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • @Jiyara - Gratulacje. Pod kątem podejścia do tej gry, barwa postaci i cała otoczka jaką roztaczasz na uni - zasłużyłeś i raz jeszcze gratuluje.
    Dobrze sobie też radziłeś ze zbieraniem głosów i nie jest ważne czy pomagali ludzie czy nie :) dla mnie to była fajna zabawa.
    Jedyne czego się nie spodziewałem to pomocy uni 68 - pozdrowienia :)

    Teraz czas udowodnić, że status, który otrzymasz nie jest z przypadku :) Może jakieś fajne walnięcie w dziale ST?

    @konrad31 - nie, nie bawiliśmy się w takie rzeczy jak tworzenie kont lewych. Po pierwsze dlatego, że założenie było takie, żeby to przeprowadzić na uczciwych/dozwolonych zasadach, a po drugie, jak się widzi jak Jack Sparrow walczy o głosy, zapierało dech. Nie mogłbym tego zrobić. Głosy o których piszesz to konta sojusznicze. Wiele osób nie miało do tej pory takiego konta.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • @Marsic co do ST to jak wszystko wypali już nie długo coś będzie i mam nadzieję że tym to wam udowodnię :D
    widzę też że jak ty tak i bobro wiecie o co mi chodzi więc nie będę się rozpisywał :E
    czas się bawić dalej :] udało mi się za 3 podejściem wygrać
    dzięki wielkie dla @MEN X i jego kolegów/znajomych z sojuszu nie ma to jak dobra znajomość sprzed kilku lat.
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jiyara ().

  • Jiyara napisał(a):

    @Marsic co do ST to jak wszystko wypali już nie długo coś będzie i mam nadzieję że tym to wam udowodnię :D
    widzę też że jak ty tak i bobro wiecie o co mi chodzi więc nie będę się rozpisywał :E
    czas się bawić dalej :] udało mi się za 3 podejściem wygrać
    dzięki wielkie dla @MEN X i jego kolegów/znajomych z sojuszu nie ma to jak dobra znajomość sprzed k
    Fajnie to wyglądało, dyrygent @MEN X i tylko nicki w temacie się zmieniały:D. 15 głosów w 10 minut? + 2 głosujące na mnie na wypadek, gdybym dorównał, to odwracacie sytuacje :) nice try :)
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • jak by nie patrzeć ty 2 dni temu miałeś podobną sytuację z 7 głosów walneło do 19 głosów i to w 1 godzinę :D
    wiesz jakie zdziwko było widzą cię na 1 miejscu z przewagą 3 albo 4 głosów :D
    jak to zawsze mówię liczy się dobra zabawa i atmosfera :E kij z celem bo sobie poczeka czasami troszkę dłużej lub krócej byle by szło się do przodu :]
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Gratulacje Jack :)
    Niczego nie musisz udowadniać ,to nie był konkurs na największego złomiarza ,tylko na najlepszego gracza :)
    Tak Black, Kapitan sam się zgłosił ,sam na siebie głosował gdyż mógł ,i najwidoczniej należy mu się ten tytuł spośród wszystkich uczestników plebiscytu :)

    BlackLatteCoffee napisał(a):

    Hahahah
    I love democracy

    Sam sie zgłosił
    Sam na siebie głosowal.
    I wygral
    Z przewaga 30%głosów z poza uni

    Nice
    Widzisz to tylko udowadnia że mu się tytuł należy ,jego nick znany już jest i na innych unii ;)
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MEN X ().

  • MEN X napisał(a):

    Gratulacje Jack :)
    Niczego nie musisz udowadniać ,to nie był konkurs na największego złomiarza ,tylko na najlepszego gracza :)
    Tak Black, Kapitan sam się zgłosił ,sam na siebie głosował gdyż mógł ,i najwidoczniej należy mu się ten tytuł spośród wszystkich uczestników plebiscytu :)
    ahahahhhhaahahahahahahahahahahaha
    Nadał temu szlacheckiemu tytułowi wartość minus 1 zgłaszając sie sam
    I sam na siebie głosując

    Tak czy siak
    Ogromne gratulacje xd
    What ever
  • tego bym tak nie powiedział latte :]
    w tym przypadku ten jeden głos nie robi różnicy.
    Po prosty nie umiesz się bawić i bierzesz wszystko nad zbyt poważnie.
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Jiyara napisał(a):

    jak by nie patrzeć ty 2 dni temu miałeś podobną sytuację z 7 głosów walneło do 19 głosów i to w 1 godzinę :D
    wiesz jakie zdziwko było widzą cię na 1 miejscu z przewagą 3 albo 4 głosów :D
    jak to zawsze mówię liczy się dobra zabawa i atmosfera :E kij z celem bo sobie poczeka czasami troszkę dłużej lub krócej byle by szło się do przodu :]
    ale Cie wcięło przez tą walkę. To było dzisiaj i przy 29 do 36 XD


    Co do @MEN X i @BlackLatteCoffee - dajcie już spokój :) Wygrał Jacek i niech żyje Jacek :)
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • to była 2 fala bo dzień wcześniej szliśmy łeb w łeb ty w nocy miałes 2 głosy później ja 2 głosy i tak na zmiane 2-3 razy było :D
    przypominam że to ty jak miałeś 7 głosów a ja z latte po 9 wyskoczyłeś z 7 do 16 w godzinę :D

    ale z ostanim zdaniem się zgadzam wygrałem więc dajcie spokój liczy się zabawa :D
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Jiyara napisał(a):

    to była 2 fala bo dzień wcześniej szliśmy łeb w łeb ty w nocy miałes 2 głosy później ja 2 głosy i tak na zmiane 2-3 razy było :D
    przypominam że to ty jak miałeś 7 głosów a ja z latte po 9 wyskoczyłeś z 7 do 16 w godzinę :D

    ale z ostanim zdaniem się zgadzam wygrałem więc dajcie spokój liczy się zabawa :D

    Pewnie masz rację... aż tak tego dokładnie nie śledziłem. :D
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • no widzisz :D dobrze jest mieć kapitana który śledził temat non stop i starał się utrzymać na 1 miejscu :D
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • BlackLatteCoffee napisał(a):

    no oczywiście nie odbieram mu tego tytułu
    ;P
    Chwała zwycięzcy

    Tylko ktos z uni mi napisał o 19

    "Ty kto to jest jakiś kapitan ??"
    "Gra na taurusie??"
    A ja na to "no jest ktoś taki ,a co?"
    "Bo wygrywa w konkursie na najlepsEgo gracza

    8| 8| What
    No widzisz a ja grając obecnie na u68 doskonale znam Kapitana Jacka Sparrowa bo otóż grałam swego czasu na Taurusie jak i kilku moich sojuszników z u68. Sam zwycięzca zapewne mnie nie kojarzy bo byłam wprawdzie sąsiadką ale bardzo bardzo malutką :). Niemniej z przyjemnością oddałam swój głos na niego, tym bardziej że wegi napisał że zasługuje na to a ja mu wierzę :).

    Marsic zagłosował również na u68 ;)
  • @Selenechodź nie poznałem cię dobrze muszę cię lekko zaskoczyć albo zszokować ale cię kojarzę choć wówczas na to nie zwracałem zbytniej uwagi :D
    ale z miłą chęcią pogadam na u68 :D wegi zna szczegóły :P
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • BlackLatteCoffee napisał(a):

    Jestem najlepszym graczem na uni
    -o to musisz byc wysoko w top
    No nie do końca
    -czyli pewnie w topce flot
    No też tak nie do konca
    -Aa czyli poszedłeś w badania ,ok.Na którym masz astro?
    Yyy poprostu jestem najlepszy i tyle. Ok??



    Ironia*
    Wystarczy że jest sobą ,jest oryginalny ,jest lubiany :)
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.
  • Ja też się wypowiem, chociaż się nie znam ;)
    Mój głos należał od początku do Latte, bo chociaż jak sam o kimś innym napisał, ani w top punktów nie jest, ani w top badań, ani na samym szczycie topki flot, a i tak uważam, że to on jest najlepszym graczem na tym uni. Niestety, być może ma duży negatywny elektorat i gracze nie chcieli na niego głosować.
    "W ostatniej chwili" zmieniłem swój głos na Kapitana, bo przewaga nad Marsikiem była niewielka, a uważam, że Kapitan jest barwniejszą postacią od Marsica (nie odbierając Marsicowi zasług). Nie jest może dojrzałym i wytrawnym graczem :D, ale jego loty kamikadze, czyli walka dla samej walki wskazują, że gra dla zabawy, co mi się podoba.
    Co do samego zgłoszenia... w wyborach na uni Betelgeuse też sam siebie zgłosiłem ;)

    Gratulacje dla Kapitana Kuby Wróbla.
    Dla Marsica też, za drugie miejsce.
    I dla Latte za trzecie.

    @Marsic - Jack to Kuba (zdrobnienie od Jakuba - Jacoba), a Jacek to Hyacint (od Hyakintosa).
    nie
  • Witam.

    Gratuluję zwycięzcy konkursu, chociaż nie do końca podobają mi się zasady w jaki sposób wygrał kapitan. Powinno być tak, że oddaje głos tylko na tym uni gdzie gram. A nie koledzy z innych uni, lewe konta i tego typu zagrania.
    Tak, więc kapitanie gratuluje zwycięstwa.
  • I am back napisał(a):

    Witam. Nie gram na tym uni przez co nie chcialem oddac glosu i jak widac, bez mojego glosu tez sie udalo :D

    Gratuluje wygranej :)

    imgur.com/fz2N5zq
    No @Jiyara, jeśli taka była Twoja polityka... poparta kłamstwami, to nie ma chyba już czego gratulować. I chyba nie do końca ważne jest, że to pewnie nawet nie Ty pisałeś.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF
  • I am back napisał(a):

    Marsic napisał(a):

    No @Jiyara, jeśli taka była Twoja polityka... poparta kłamstwami, to nie ma chyba już czego gratulować. I chyba nie do końca ważne jest, że to pewnie nawet nie Ty pisałeś.
    To nie jego slowa...
    Myślisz, że @Jiyara nie wiedział, że gość z jego otoczenia akurat takie posty będzie wysyłał? Jak dla mnie bez znaczenia.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF