Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uNekkar 2020? 102
    1.  
      Jumek/Nie(L)ot (41) 40%
    2.  
      lajt (26) 25%
    3.  
      Zdobywca (11) 11%
    4.  
      RAFUS1973r (9) 9%
    5.  
      schweppes65/Mutylator/Chomik Bojowy (7) 7%
    6.  
      HBI (5) 5%
    7.  
      aleksSkrobek/aleks (3) 3%
    8.  
      Lord Maul (0) 0%
    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:





    Jumek/Nie(L)ot
    Pokaż spoiler

    Qnick napisał(a):

    Zgłaszam gracza Jumek @Nie(L)ot.

    Argumentacja:
    - w erze Odkrywców pokazał jak dziurawa jest wersja 7.x i nabił kosmiczne ilości punktów. W wersji 7.5 gdy GF postanowiło w końcu zaorać Odkrywców, szybko dostosował się do nowych warunków i jako Generał wrzuca jedno za drugim ST. Na uwagę zasługuję również zdobycie TOP1 ST prędkości flot x1.

    PacSzaman napisał(a):

    Zgłaszam gracza @Nie(L)ot
    Potężna flota
    Bardzo duza ilość st
    Honorowy gracz jeden z tych normalnych w grze
    Ppot
    Do

    Bunny napisał(a):

    @Nie(L)ot za powstanie po niesłusznym banie i top1 PL x1

    @ZDOBYWCA1 za nie poddanie się na generale w 7.0 i ok 200 ST

    Fifka napisał(a):

    Zgłaszam gracza Jumek @Nie(L)ot.
    Zgłaszam gracza @ZDOBYWCA1
    za...
    Dział ST w rolach głównych @ZDOBYWCA1 ponad 200 ST na Nekkar.
    Jumek @Nie(L)ot Top 1 P
    honorowy gracz
    aktywny gracz
    wysoka pozycja w rankingu.

    xyz napisał(a):

    Zgłaszam gracza Jumek @Nie(L)ot.
    Za wszystko co wyżej wymienione już zostało.
    Powstanie po niesłusznym banie ,aktywny gracz, wysoka pozycja w rankingu ,top 1PL x1 i bardzo dużą ilość ST.

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    mój głos oddaje na:

    1. @Nie(L)ot (Jumek) za całokształt
    2. @AleksSkrobek (Aleks) jak się na coś uprze to nie ma siły by ją coś zatrzymało
    3. @lajt (lajt) za wiedzę i dążenie do celu - jak kogoś chce zezłomować to po prostu go złomuje :)

    xLORD SITHx napisał(a):

    Cieszę się niebywale, że już nie gram.
    Sama myśl o wirtualnym zetknięciu się na powrót z tymi patusami GO i Moderatorami forum przyprawia o mdłości.

    Co się tyczy głosowania:
    1. Jumek - liczba ST, zbudowanie zgodnie z regulaminem potężnego konta po banie od czapy,
    2. ZDOBYWCA - liczba ST, wzór cnót :)
    3. lajt - zjadł wszystkich na Nekkar umiejętnie korzystając z niedoróbek wersji 7.

    Waryjot22 napisał(a):

    Oddaje swój głos na @'Nie(L)ot' (Jumek) za ilość ST(Top 1), aktywną grę i profesjonalizm oraz wysoką pozycje.

    Tym samym wielkie gratulacje za zbudowanie konta za niesłusznego bana.

    Zgłaszam również gracza @ZDOBYWCA1 za liczbę ST oraz za to że jest graczem naprawdę godnym tego tytułu.


    Zdobywca
    Pokaż spoiler

    Bunny napisał(a):

    @Nie(L)ot za powstanie po niesłusznym banie i top1 PL x1

    @ZDOBYWCA1 za nie poddanie się na generale w 7.0 i ok 200 ST

    Fifka napisał(a):

    Zgłaszam gracza Jumek @Nie(L)ot.
    Zgłaszam gracza @ZDOBYWCA1
    za...
    Dział ST w rolach głównych @ZDOBYWCA1 ponad 200 ST na Nekkar.
    Jumek @Nie(L)ot Top 1 P
    honorowy gracz
    aktywny gracz
    wysoka pozycja w rankingu.

    Cruzado napisał(a):

    Swój głos oddaję na :

    1.@ZDOBYWCA1 (ZDOBYWCA) Na piratach by zarobił więcej ale poszedł drogą łowcy, skanował i złomował gdy wszystkim puchły floty na ekspach. Jeden z nielicznych który nie wykorystał błędów gry,gra dla przjemności nie topki-bezcenne

    xLORD SITHx napisał(a):

    Cieszę się niebywale, że już nie gram.
    Sama myśl o wirtualnym zetknięciu się na powrót z tymi patusami GO i Moderatorami forum przyprawia o mdłości.

    Co się tyczy głosowania:
    1. Jumek - liczba ST, zbudowanie zgodnie z regulaminem potężnego konta po banie od czapy,
    2. ZDOBYWCA - liczba ST, wzór cnót :)
    3. lajt - zjadł wszystkich na Nekkar umiejętnie korzystając z niedoróbek wersji 7.

    Waryjot22 napisał(a):

    Oddaje swój głos na @'Nie(L)ot' (Jumek) za ilość ST(Top 1), aktywną grę i profesjonalizm oraz wysoką pozycje.

    Tym samym wielkie gratulacje za zbudowanie konta za niesłusznego bana.

    Zgłaszam również gracza @ZDOBYWCA1 za liczbę ST oraz za to że jest graczem naprawdę godnym tego tytułu.

    Apofis napisał(a):

    @lajt (lajt) złomuje ST - sporo % łącznie, chyba najwięcej, pomaga, top1 flot zawsze.

    @ZDOBYWCA1 (ZDOBYWCA) duża ilość ST, nawet pomimo wersji 7 z piratami

    dawca punktów napisał(a):

    Graczy, którzy zasługują na to by wogóle rywalizować w tym konkursie jest wielu na naszym uni ale z uwagi na aktywność, styl gry, podejście i umiejętności w mojej osobistej opinii powinni wziąć udział nw. gracze i tych zgłaszam:
    @ZDOBYWCA1 - znam go najlepiej ze wszystkich wymienionych, zawsze pomocny, trzyma poziom w grze i nie tylko. Dla mnie wzór.
    @hbi - dużo starć, duża wiedza o grze, zawsze pełna kultura i intrygujące wpisy. Ostatnio się opuścił, ale liczę na poprawę.
    @lajt - lajt, to... lajt :popcorn: Robi swoje, możliwości gry wykorzystuje do maksimum, co oczywiście oddają w pełni statystyki.
    Tak jak na wstępie napisałem-z wieloma graczami nekkar gdzieś tam się spotkałem w galaktyce, z niektórymi tylko w pw, z jeszcze innymi dane mi było się spotkać w realu. Każdy poświęcił tej grze i rozbudowie kont sporo czasu i na swój sposób zasługuje na to by tutaj rywalizować, ale biorąc pod uwagę całokształt moich doświadczeń uważam że w konkursie powinniśmy głosować na którąś ze zgłoszonych przeze mnie osób.

    RAFUS1973 napisał(a):

    Panowie Ja się chyba pomyliłem gdzie wszedłem ,bo to co tu piszecie to kompletny zbiór głupoty ,albo nie wiedzy co do opisu graczy za co zasłużyli , np jumek nie chodzi nawet o to ze go nie lubię ,ale o to ze dostał bana za puszerkę i tak on się puszował ,konto które teraz powstało to jak napisał ZDOBYWCA nie 12 kont go wspomogło w powstaniu bo dużo więcej , ludzie zbierali surę a jumek czekał aż nazbierają żeby nie spadli ponizej niego i posłali mu ją gratis i to jest regulaminowe ,później wiele kont budowało mu LM czy inne pierdoły które on potrzebował i skupował je po minimalu za to co dostał za fri , urusł w przeciagu 2 tygodni jak nie jeden gracz w dwa lata by nie dał rady ,a dopiero tą flotą kontynuował zabawę na Odkrywcy , gdzie flota rosła migiem ,jak mu zabrali zabawki to dopiero zaczął złomować ,a miał już czym bo go sojusz wspomógł i Odkrywca , więc jedynie na co zasłużył to że musi mieć albo szacunek u sousznikuw ,albo umie ich umiejetnie zakręcić . I raczej jak by był wybur najlepszego sojuszu ,to jumek powinien chwalić i klekać przy swoim sojuszu ,a tu chodzi o najlepszego gracza nie krętacza , to by było na tyle jesli chodzi o jumka.
    Co do ZDOBYWCY nic mu nie ujmuję ,ale 200ST ma ,tyle że nie tylko na Nekkar i tu się ludziska rozpędziliście , oczywiście ładnie gra ale się jednak poddałna jakiś czas i być może by nawet odszedł , na szczęście Odkrywca się skończył i teraz zapewne zostanie z nami , Oczywiście być miże z innych powodów należy mu się ta ranga ,ale napewno nie z powodu 200ST na Nekkar ,bo po prostu ich tyle nie ma ,a i są gracze z Veto nie licząc jumka którzy dorównują ZDOBYWCY .
    I jeszcze jedno ZDOBYWCA też nie jest jedynym graczem który nie zaczął grać na Odkrywcy czy zbieraczu , ludzie gramy na jednym uni a zachowujecie się jak byście nie wiedzieli co .gdzie i kto , a do tego wypowiedzi sojuszników o sojusznikach a nie o graczach z Nekkar nie z sojuszu , zróbcie sobie wewnętrznie w sojuszu najlepszego gracza ,i nie Nekkar tylko sojuszu i tam wpisujcie co wiecie :P

    No a co do tego kogo bym Ja zgłosił to bez wątpienia - - @lajt -to jest osoba która jak już ktoś wyżej napisał wykorzystuje każdą możliwą wersję niedoróbek i w każdej umie się odnaleźć ,jak zacznie znów latać ,to tylko się bać .
    Nie będę szukał nikogo innego ,bo załapało by się pewninie jeszcze kilka osób ,ale na laita stawiam to po co mam mieszać . Pozdro .

    AleksSkrobek napisał(a):

    Zgłaszam gracza :
    1. Lajta za całokształt ..robi z tą grą co chce :PP
    2. Zdobywca za pozostanie wiernym staremu dobremu ogejowi


    aleksSkrobek/aleks
    Pokaż spoiler

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    1. @Nie(L)ot (Jumek) za całokształt
    2. @AleksSkrobek (Aleks) jak się na coś uprze to nie ma siły by ją coś zatrzymało
    3. @lajt (lajt) za wiedzę i dążenie do celu - jak kogoś chce zezłomować to po prostu go złomuje :)



    lajt

    Pokaż spoiler

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    Mafia Wietnamska napisał(a):

    Cobyś nie zrobił Jumek @Nie(L)ot Twoja
    ignorancja ma potrzeb floty zaopatrywała się na znajomości 12 kont, Twój
    ban jak najbardziej słuszny,bo nie oszukiwałeś mnie ale całą
    społeczność uni,I ja Tobie to udowodniłem.
    [ciach] gonga sa swoim koncie wieczystym.Poszedłeś tropem innych
    graczy co Ciebie odbudują w 4 miesiace z nielegalnych surowców,I tu ze
    Zdobywcą się zgodzę masz, mało ambicji by zostać top1 Nekkar [ciach]


    zgłaszam swoje stanowisko ochrony zdrowia, jako jedyny na uniwersum
    wyliczyłem,i zajumałem surowce z PZ odkrywców z topki od 1do 4


    1.@Zdobywca za całokształt w odniesiuniu dobra ze złem
    2. @Death of Rats nic dodać
    3.@HBbi wielkość rozumowania pewnych spraw nie tylkko ST
    najpierw odniosę się do posta Szajki (Szymona) - tak w gwoli wyjaśnienia Jumka odbudował cały Sojusz oraz niektórzy gracze z uni Nekkar a wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i nie było to 12 kont tylko dużo, dużo więcej :)
    Nigdy nie pisałem że Jumek ma mało ambicji aby zostać top1 gdyż ambicje to zawsze miał i ma ;)
    \przepraszam za offtop ale zostałem wywołany :)



    mój głos oddaje na:

    1. @Nie(L)ot (Jumek) za całokształt
    2. @AleksSkrobek (Aleks) jak się na coś uprze to nie ma siły by ją coś zatrzymało
    3. @lajt (lajt) za wiedzę i dążenie do celu - jak kogoś chce zezłomować to po prostu go złomuje :)

    xLORD SITHx napisał(a):

    Cieszę się niebywale, że już nie gram.
    Sama myśl o wirtualnym zetknięciu się na powrót z tymi patusami GO i Moderatorami forum przyprawia o mdłości.

    Co się tyczy głosowania:
    1. Jumek - liczba ST, zbudowanie zgodnie z regulaminem potężnego konta po banie od czapy,
    2. ZDOBYWCA - liczba ST, wzór cnót :)
    3. lajt - zjadł wszystkich na Nekkar umiejętnie korzystając z niedoróbek wersji 7.

    Apofis napisał(a):

    @lajt (lajt) złomuje ST - sporo % łącznie, chyba najwięcej, pomaga, top1 flot zawsze.

    @ZDOBYWCA1 (ZDOBYWCA) duża ilość ST, nawet pomimo wersji 7 z piratami

    dawca punktów napisał(a):

    Graczy, którzy zasługują na to by wogóle rywalizować w tym konkursie jest wielu na naszym uni ale z uwagi na aktywność, styl gry, podejście i umiejętności w mojej osobistej opinii powinni wziąć udział nw. gracze i tych zgłaszam:
    @ZDOBYWCA1 - znam go najlepiej ze wszystkich wymienionych, zawsze pomocny, trzyma poziom w grze i nie tylko. Dla mnie wzór.
    @hbi - dużo starć, duża wiedza o grze, zawsze pełna kultura i intrygujące wpisy. Ostatnio się opuścił, ale liczę na poprawę.
    @lajt - lajt, to... lajt :popcorn: Robi swoje, możliwości gry wykorzystuje do maksimum, co oczywiście oddają w pełni statystyki.
    Tak jak na wstępie napisałem-z wieloma graczami nekkar gdzieś tam się spotkałem w galaktyce, z niektórymi tylko w pw, z jeszcze innymi dane mi było się spotkać w realu. Każdy poświęcił tej grze i rozbudowie kont sporo czasu i na swój sposób zasługuje na to by tutaj rywalizować, ale biorąc pod uwagę całokształt moich doświadczeń uważam że w konkursie powinniśmy głosować na którąś ze zgłoszonych przeze mnie osób.

    RAFUS1973 napisał(a):

    Panowie Ja się chyba pomyliłem gdzie wszedłem ,bo to co tu piszecie to kompletny zbiór głupoty ,albo nie wiedzy co do opisu graczy za co zasłużyli , np jumek nie chodzi nawet o to ze go nie lubię ,ale o to ze dostał bana za puszerkę i tak on się puszował ,konto które teraz powstało to jak napisał ZDOBYWCA nie 12 kont go wspomogło w powstaniu bo dużo więcej , ludzie zbierali surę a jumek czekał aż nazbierają żeby nie spadli ponizej niego i posłali mu ją gratis i to jest regulaminowe ,później wiele kont budowało mu LM czy inne pierdoły które on potrzebował i skupował je po minimalu za to co dostał za fri , urusł w przeciagu 2 tygodni jak nie jeden gracz w dwa lata by nie dał rady ,a dopiero tą flotą kontynuował zabawę na Odkrywcy , gdzie flota rosła migiem ,jak mu zabrali zabawki to dopiero zaczął złomować ,a miał już czym bo go sojusz wspomógł i Odkrywca , więc jedynie na co zasłużył to że musi mieć albo szacunek u sousznikuw ,albo umie ich umiejetnie zakręcić . I raczej jak by był wybur najlepszego sojuszu ,to jumek powinien chwalić i klekać przy swoim sojuszu ,a tu chodzi o najlepszego gracza nie krętacza , to by było na tyle jesli chodzi o jumka.
    Co do ZDOBYWCY nic mu nie ujmuję ,ale 200ST ma ,tyle że nie tylko na Nekkar i tu się ludziska rozpędziliście , oczywiście ładnie gra ale się jednak poddałna jakiś czas i być może by nawet odszedł , na szczęście Odkrywca się skończył i teraz zapewne zostanie z nami , Oczywiście być miże z innych powodów należy mu się ta ranga ,ale napewno nie z powodu 200ST na Nekkar ,bo po prostu ich tyle nie ma ,a i są gracze z Veto nie licząc jumka którzy dorównują ZDOBYWCY .
    I jeszcze jedno ZDOBYWCA też nie jest jedynym graczem który nie zaczął grać na Odkrywcy czy zbieraczu , ludzie gramy na jednym uni a zachowujecie się jak byście nie wiedzieli co .gdzie i kto , a do tego wypowiedzi sojuszników o sojusznikach a nie o graczach z Nekkar nie z sojuszu , zróbcie sobie wewnętrznie w sojuszu najlepszego gracza ,i nie Nekkar tylko sojuszu i tam wpisujcie co wiecie :P

    No a co do tego kogo bym Ja zgłosił to bez wątpienia - - @lajt -to jest osoba która jak już ktoś wyżej napisał wykorzystuje każdą możliwą wersję niedoróbek i w każdej umie się odnaleźć ,jak zacznie znów latać ,to tylko się bać .
    Nie będę szukał nikogo innego ,bo załapało by się pewninie jeszcze kilka osób ,ale na laita stawiam to po co mam mieszać . Pozdro .

    AleksSkrobek napisał(a):

    Zgłaszam gracza :
    1. Lajta za całokształt ..robi z tą grą co chce :PP
    2. Zdobywca za pozostanie wiernym staremu dobremu ogejowi

    diament napisał(a):

    Zgłaszam Lajta moim zdaniem nie ma lepszego gracza na uni


    RAFUS1973r

    Pokaż spoiler

    m fox napisał(a):

    Zgłaszam gracz@RAFUS1973r
    Pomimo różnych zmian w tej grze zawsze grał flotą.
    Jako jednego z niewielu przez cały rok często ma zaszczyt wpisać swoje osiągnięcia w dziale ST.
    Tak samo jak Zdobywca i inni flotowcy dba o to żeby ta gra była grą wojenną tak jak to było w założeniu na początku jej istnienia.


    schweppes65/Mutylator/Chomik Bojowy

    Pokaż spoiler

    Choper666 napisał(a):

    Zgłaszam @schweppes65/Mutylator/Chomik Bojowy

    Za co zapytacie? (albo i nie zapytacie)
    A chociażby za to iż połowie pozostałych zgłoszonych gul rośnie na sam dźwięk tego nicku :P

    A ponadto za teczki kiszczaka, pewne pół legendarne screeny, nieskryte robienie tego co skrycie robi połowa uni oraz niezaprzeczalną fazę do pisania będąc na fazie :D


    HBI
    Pokaż spoiler

    Mafia Wietnamska napisał(a):

    [...]

    1.@Zdobywca za całokształt w odniesiuniu dobra ze złem
    2. @Death of Rats nic dodać
    3.@HBbi wielkość rozumowania pewnych spraw nie tylkko ST

    dawca punktów napisał(a):

    Graczy, którzy zasługują na to by wogóle rywalizować w tym konkursie jest wielu na naszym uni ale z uwagi na aktywność, styl gry, podejście i umiejętności w mojej osobistej opinii powinni wziąć udział nw. gracze i tych zgłaszam:
    @ZDOBYWCA1 - znam go najlepiej ze wszystkich wymienionych, zawsze pomocny, trzyma poziom w grze i nie tylko. Dla mnie wzór.
    @hbi - dużo starć, duża wiedza o grze, zawsze pełna kultura i intrygujące wpisy. Ostatnio się opuścił, ale liczę na poprawę.
    @lajt - lajt, to... lajt :popcorn: Robi swoje, możliwości gry wykorzystuje do maksimum, co oczywiście oddają w pełni statystyki.
    Tak jak na wstępie napisałem-z wieloma graczami nekkar gdzieś tam się spotkałem w galaktyce, z niektórymi tylko w pw, z jeszcze innymi dane mi było się spotkać w realu. Każdy poświęcił tej grze i rozbudowie kont sporo czasu i na swój sposób zasługuje na to by tutaj rywalizować, ale biorąc pod uwagę całokształt moich doświadczeń uważam że w konkursie powinniśmy głosować na którąś ze zgłoszonych przeze mnie osób.

    Lord Maul

    Pokaż spoiler

    Apofis napisał(a):

    RAFUS1973 napisał(a):

    nie wiedzieli co .gdzie i kto
    Proszę ja nie gram od początku na tym uni a dopiero po fuzji więc parę lat ale mogę podać i nominować:
    też
    Lord Maul -

    Najwięcej ST albo jest jednym z paru co zrobili najwięcej. :D



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Apofis napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Gracze w ankiecie wybrali jumka na najlepszego gracza. Nie ingerujemy tym samym na jego blokady w grze
    Ale jak ma blokadę - kasacje to chyba trzeba wziąć koleją osobę która była na miejscu drugim. Tak się wszędzie to odbywa. Chyba, że wróci.
    ale to jest tytuł na forum a nie w grze
    A pzt jumek wróci więc nie wiem po co ten dym