Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ^obserwator^ napisał(a):

    Warna napisał(a):

    Oczywiście Kromakowi nie odmawiam sklilla, bo ma i to nie podlega dyskusji, ilość skanów i zarwanych nocek robi wrażenie
    To od tego zalezy skill ? No prosze, ciekawostka :] Czyli kazdy grajacy bezrobotny majacy checi i troche zapału to elo elo pro gracz :ocb: Cała ta ankieta to żart :thumbsup:
    Masz tu rację, że do tej ankiety trzeba podchodzić z dużym dystansem. Nie rozumiem po co czepiasz się Kromaka? bo ma chęci i czas? czy bo stoi po drugiej strony barykady i tak z obowiązku należy? Każdy gra jak mu pasuje i na tyle ile czas mu pozwala, to tylko gra w cyferki, trochę dystansu i luzu Ci brakuje. A czy jest pro/elo to też sprawa subiektywna, i to każdy indywidualnie może sobie sam ocenić po dziale z ST.
    COMA Rzondzi
  • No i znów spina poślady kto lepszy, argumentów prawie brak po obu stronach słychać "bo tak" "bo nie" zero dyskusji jakiś na argumenty, przykłady, czegokolwiek, zaraz pewnie ktoś powie że on nic nie musi udowadniać, skoro tak to po co krytykować drugą stronę, czy taka jałowa dyskusja ma sens? Jest w ogóle coś takiego jak najlepszy gracz? Co to znaczy najlepszy, jak nie ma żadnych kryteriów ? Jest to konkurs popularności i nic więcej, dobrze wiadomo że akcja głosów na Johna była lekko prześmiewcza, ale trzeba mu oddać, takiego zaparcia do gry można pozazdrościć. Gra dzieli się na graczy bardziej zaangażowanych lub mniej i tyle, były czasy ze 3X rozdawali karty na uni, były czasy że PN, a czasem tworzy się pewnego rodzaju równowaga bez wyraźnego dominanta i na tym to polega. Czy nie było by smutno na unii beż żadnego przeciwnika, czy wtedy flotowcom chciało by się grać żeby od czasu ustrzelić 10k% i tyle bez akcji, organizacji, planów, sukcesów i porażek. Czy frajdzie w tej grze nie dostarcza dobry przeciwnik? Dawniej "zloty" unijne były czymś normalnym, można było się w grze atakować a na spotkaniu podzielić się piwem i kiełbasa, a teraz to chyba w asyście policji.
    Gra bez przeciwnika, bez celu staje sie statyczna, ludziom odwala i robią po setki tysięcy kolonizatorów żeby tylko mieć cel aby nadal w to klikać, więc polecam wszystkim więcej dystansu do gry, więcej uprzejmości wobec siebie, a chyba da to więcej frajdy niż frustrowanie się innymi.


    A prawda jest taka że tylko ja wymiatam, pro-flociarz, pro-ekowiec a zwłaszcza prym wiodę w technolgi od 2009 roku :P

    ps. Jeżeli ktoś chce argumentować że skoro ja jestem najlepszy a zezłomował mnie @Antharas to on jest najlepszy, to jednak chce sprostować że tamto rw było ustawione, sprzedane i zmanipulowane, właśni sojusznicy dawali mi zajęcia abym nie odświeżał.
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • ^obserwator^ napisał(a):

    a gdzie ja tu sie czepiam kromaka?
    pisze tylko o skillu, ktory wedlug mnie, zaznaczam WEDLUG MNIE, nie zalezy od ilosci czasu spedzonego na ogame, ilosci wykonanych skanow czy zarwanych nocek, to wszystko
    Ja rozumiem, moja uwaga też nie była personalnie kierowana do Ciebie tylko do ogółu ostatnio toczonych dyskusji. Cały mój post nie jest kierowany w czyjąś stronę gracza czy sojuszu, tym samym nie twierdzę że mój sojusz też prowadzi czysty dyskutant. Co też starałem się zaznaczyć na początku mojego postu pisząc "po obu stronach".
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Zaglosowalem na malko mimo że już parę razy mi pisał na PW że ja to zygunia xD

    I tak, to jest głos poważny bo mimo że nie ma topowych starć to jest żywym dinozaurem tego uniwersum który parę razy dostał większe lub mniejsze lanie i gra dalej, dość aktywnie chociaż nie z jakimś mega skillem .
    Przejdźmy wstecz po naszym uni, kto rozdawał karty, ile było różnych starć. Kto pamięta starcia sojuszy Kawoszy, templarsow, wolfow, pizzermanow, on z czasów YM czy Francesco który młócił swego czasu galaktykę z super skutecznością .. i te wszystkie sojusze i ludzie pojawiali się , robili hałas i odchodzili . Dla mnie najlepszy gracz to taki który trwa mimo wszystko, dlatego z tego wyboru mój głos trafia do Malkowitza jakkolwiek to może wyglądać zważywszy na moją opcje " polityczna".
    „Panie Boże spraw abym nie musiał pić ciepłej.”
  • inker napisał(a):

    Zaglosowalem na malko mimo że już parę razy mi pisał na PW że ja to zygunia XD

    I tak, to jest głos poważny bo mimo że nie ma topowych starć to jest żywym dinozaurem tego uniwersum który parę razy dostał większe lub mniejsze lanie i gra dalej, dość aktywnie chociaż nie z jakimś mega skillem .
    Przejdźmy wstecz po naszym uni, kto rozdawał karty, ile było różnych starć. Kto pamięta starcia sojuszy Kawoszy, templarsow, wolfow, pizzermanow, on z czasów YM czy Francesco który młócił swego czasu galaktykę z super skutecznością .. i te wszystkie sojusze i ludzie pojawiali się , robili hałas i odchodzili . Dla mnie najlepszy gracz to taki który trwa mimo wszystko, dlatego z tego wyboru mój głos trafia do Malkowitza jakkolwiek to może wyglądać zważywszy na moją opcje " polityczna".
    Kawosze, templarsi, wolfy to nie te uni to tak jakbyś napisał o Triadzie, Hunters, Suicude, Aniołach i Sabacie, Roh, Fatum, i wielu innych

    Edit co do pizzy i templarsow, niby można by uznać, ale tak naprawdę oba sojusze tworzyły te same osoby

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Nie ma to jak narobić kont slupów do tego aby oddać głos...
    Jedna wielka farsa zapewne jak by administrator forum sprawdził ostatnie głosy na kromaka z jakich kont forumowych oddane zostały głosy to by okazało się zapewne że konta zostały stworzone przed godzinami bądź kilkoma dniami,
    Głosowanie u68 a połowa głosów z innych uni ale tego regulamin nie zabrania.
    TAK CIĘŻKO TO PRZYJĄĆ TO PRAWDA.
    JEŚLI TO WAS ZADOWOLI.
    DYSCYPLINA GODNA PARTI RZĄDZĄCEJ

    Nie gratuluję wygranej bo zwyczajnie żałosne głosowanie.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Plushowy ().

  • Plushowy napisał(a):

    Nie ma to jak narobić kont slupów do tego aby oddać głos...
    Jedna wielka farsa zapewne jak by administrator forum sprawdził ostatnie głosy na kromaka z jakich kont forumowych oddane zostały głosy to by okazało się zapewne że konta zostały stworzone przed godzinami bądź kilkoma dniami....

    Nie gratuluję wygranej bo zwyczajnie żałosne głosowanie.


    Wiesz ze mozesz podejrzec glosy prawda ?
    Czy tam po prostu grasz głupa?

    Same glosy kont zakladanych w listopadzie tego roku
    2 na kromaka
    3 na johna

    Obudź sie Spuszczony


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Plushowy napisał(a):

    Nie ma to jak narobić kont slupów do tego aby oddać głos...
    Jedna wielka farsa zapewne jak by administrator forum sprawdził ostatnie głosy na kromaka z jakich kont forumowych oddane zostały głosy to by okazało się zapewne że konta zostały stworzone przed godzinami bądź kilkoma dniami....

    Nie gratuluję wygranej bo zwyczajnie żałosne głosowanie.
    Jestes ślepy czy jak? Człowieku:
    1) masz daty założenia kont!
    2) wszystkie głosy z kont na szybko założonych nie będą uznane z tego co mi wiadomo :)
    3) trzeba było swoich kandydatów wyznaczyć, a nie teraz na złość wybierać gracza, którego osiągnięcia nawet w 1/10 nie dorównują Kromakowi.

    ABW - Uni 68

  • Wisior napisał(a):

    Zbawiciel napisał(a):

    kurde a malko już szampana otwierał :ocb:
    A tutaj wystarczyło pozakladać 30 lewych kont na forum i oddać głos przed końcem plebiscytu ;}
    Przypomina mi to pewną akcję komorników w s&d .... :ocb:
    Proponuje usunąć wszystkie głosy z kont które zostały otworzone miesiąc temu. Wtedy będzie klarowne :)
    Pozdrawiam
    Wisior
    To ręcznie odejmijmy :)

    -2 głosy u Kromaka
    -7 głosów u Makłowicza


    @Kromak Graty ;) należało się! Upoluj teraz jakoś znowu top1 ST :E
  • Witam
    Gratulacje dla Administracji OGame PL za zorganizowanie Ankiety
    Zgloszono rekordowa ilosc kandydatow , az 6 !
    Zgodnie z Regulaminem !!! glosami znajomych i kolesi z OGame PL wybrano " Najlepszego" Gracza Uni 68
    Ja nie mam Znajomych i kolesi na Ogame PL , gralem i gram tylko na Uni68

    Dzieki za zgloszenie mojej kandydatury oraz za wszystkie glosy oddane na mnie , grubo ponad polowe glosujacych nie znam , graja na innych Uniach
    Teraz nastapi weryfikacja glosow , wg zasad znanych tylko Administracji OGame PL
    A potem oficialne ogloszenie kto zostal " Najlepszym " Graczem Unii 68 za rok 2020

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Witam
    Gratulacje dla Administracji OGame PL za zorganizowanie Ankiety
    Zgloszono rekordowa ilosc kandydatow , az 6 !
    Zgodnie z Regulaminem !!! glosami znajomych i kolesi z OGame PL wybrano " Najlepszego" Gracza Uni 68
    Ja nie mam Znajomych i kolesi na Ogame PL , gralem i gram tylko na Uni68

    Dzieki za zgloszenie mojej kandydatury oraz za wszystkie glosy oddane na mnie , grubo ponad polowe glosujacych nie znam , graja na innych Uniach
    Teraz nastapi weryfikacja glosow , wg zasad znanych tylko Administracji OGame PL
    A potem oficialne ogloszenie kto zostal " Najlepszym " Graczem Unii 68 za rok 2020

    Pozdrawiam
    John, nie obraz się. Jesteś bardzo wartościowym graczem i wielu graczy to doceniło ;) To jest jednak konkurs dla całego forum i dla całej społeczności OGame. Jednocześnie z pewnością zdajesz sobie też sprawę, bo była już o tym mowa, że bardzo wielu naprawdę dobrych graczy po prostu nie zostało zgloszonych, a przy ich kandydaturach na pewno głosy rozłożyły by się jeszcze inaczej. Liczyłem też, że porażkę przyjmiesz na klatę ;)
  • @ nowynick


    Przeczytaj jeszcze 3 x to co napisalem , moze zrozumiesz o czym pisze

    Gracz grajacy na innym Unii pol roku, rok ma prawo glosowac i decydowqc o tym,kto jest najlepszym graczem na Uni 68 ???
    Smiech i oklaski na na pustej sali
    I o jakiej porazce w tym wypadku piszesz ??? , jeszcze wiekszy smiech i oklaski
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ nowynick


    Przeczytaj jeszcze 3 x to co napisalem , moze zrozumiesz o czym pisze

    Gracz grajacy na innym Unii pol roku, rok ma prawo glosowac i decydowqc o tym,kto jest najlepszym graczem na Uni 68 ???
    Smiech i oklaski na na pustej sali
    I o jakiej porazce w tym wypadku piszesz ??? , jeszcze wiekszy smiech i oklaski
    A to zabawne dość.

    Gość który zebrał tyle głosów tylko dlatego że był najbardziej absurdalnym wyborem mającym tylko obniżyć range tego głosowania i uniemozliwić innemu wygranie pluje się że inni z innych uniwersów ludzie głosowali ;)

    Zdajesz sobie sprawę john że jedyne konkurencje w których mógłbyś wieźć prym to :

    najwiekszy paranoik na uni
    ten którego wszyscy mieli PN z 8 razy jak nie wiecej
    gracz najczęsciej złomowany, który sie nie poddaje ;)
    gracz który nigdy nie laduje nigdy z własnej winy w reckach

    etc - tych przykładów można mnożyć

    Mega super ze w tych głosowaniach wyniki są całkowicie transparetne - mozna sobie wzsystko sprawdzić i wyciągnać wnioski czy faktycznie byly jakieś wały czy nie
    Nie wiem tylko czemu cześć tutaj piszących nie sprawdzi sobie tych wyników zanim cokolwiek napisze - naprawde wystarczy zerknąć i sobie porównać, to nie jest jakaś wiedza tajemna


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>