Najlepszy gracz uniwersum Libra 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Libra 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uLibra 2020? 79
    1.  
      ciamajdek (30) 38%
    2.  
      Zgredek / obibok / Arkadius (20) 25%
    3.  
      Starrk (8) 10%
    4.  
      AmstelL (8) 10%
    5.  
      Schan / slimakk (7) 9%
    6.  
      Neil Anblome / DeKi (4) 5%
    7.  
      PacSzaman (2) 3%



    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:


    1. @Starrk
    Pokaż spoiler

    "Ponieważ: Ma najwięcej gęsi na librze, Steki na poziomie oraz wybitnie utalentowany strateg ds planowania akcji, Zasługi w S&D, Top 1 libra
    Nie ma drugiego tak sumiennego gracza który potrafi pomóc w każdej chwili nie raz ratował mnie z kłopotów,wspomaga surowcami, pomaga w nauce ogólnej jak i ogejmowej i jest otwarty na wszystkie rozmowy nie ma
    drugiego takiego gracza jak on w OGame."

    "Tylko i wyłącznie @Starrk !
    A dlaczego?
    Po pierwsze, bo top1. Osiągnął to ciężką pracą i kryształowo czystą grą. Nigdy nie był posądzany o żadne pusze, multi, czy (o zgrozo!) grę na bocie (bleh!).
    Po drugie, to geniusz strategii. Jego finezyjne ataki (Starrk [WINTER] vs. androg [WarriorS] & Therion [WarriorS] ~ 185 845.23% czyli lameriada na całego czy Starrk [WINTER] vs. karolr [ZZL] & Demise ~ 174 716% - TOP5 Universum Libra - Obrona i TOP1 w akcji!) zapisały się w annałach historii nie tylko uniwersum Libra, ale też całego Ogame. Do dziś, przynajmniej ja, pokazuję je młodszym stażem graczom i mówię, patrzcie młodzi, to pro gracz! Podziwiajcie i uczcie się od najlepszego. Do tego jeszcze niezapomniana obrona poprzedzona megasuperhiper finezyjnym atakiem na bardzo groźnego przeciwnika (Nighthunter [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. Starrk [WINTER] ~ 2098801.96% - TOP 1 OGAME.PL)
    Po trzecie, przyrosty od czasu wersji 7. Nie mówcie, że byle miernota byłaby w stanie tak urosnąć w tak krótkim czasie. Że nie wymaga skilla wysyłanie 60 ekspedycji dziennie, przez 7 dni w tygodniu!"

    "Biorąc pod uwagę, jak wiele emocji wywołuje u części naszej opozycji, to chyba rzeczywiście jego obawiają się najbardziej "

    "bo to bezapelacyjne TOP1 tego uni i nawet jak nas w Quantum wrzucą to i tak za chwile będzie TOP1. Poza tym jedyny Bałwanek z którym czasem pohandluję, pomoże jak trzeba itp. "


    2. @ciamajdek.

    Pokaż spoiler
    "Jest osobą najbardziej sumienną od początku swojej gry na uniwersum. Top 2 w punktach militarnych.
    Brał aktywny udział w projekcie S&D, ma na swoim koncie liczne starcia kwalifikujące się do Starć Tytanów."

    "Najsolidniejszy i najbardziej powtarzalny gracz, z jakim miałem przyjemność grać. Ogame to gra błędów, a ten Pan popełnia ich najmniej."


    3. Zgredek/obibok/ Arkadius @Arkadius

    Pokaż spoiler
    "w czasie kiedy gral zdecydowanie najlepszy gracz libry, [mniam], opozycja drzala przed nim. Uczetnik SD, liczne RW w dziale starc tytanow."

    "Tak zupełnie serio, to chyba największym wrzodem na tyłku Winterów, nie licząc Kamila :P, był Obi/Zgred/ @Arkadius . Akcja na Rudej (Zgredek [WarriorS] vs. Ruda [WINTER] ~ 600449.8%) w weekend, kiedy te ufsy łoriorsy schodziły tylko z urlopów. Do tego w ulu i pomiędzy odświeżeniami. Wcześniej wspomniana kontra na Starrku (Nighthunter [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. Starrk [WINTER] ~ 2098801.96% - TOP 1 OGAME.PL ). Do tego jeszcze parę ciekawych starć by się znalazło."


    4. Schan - @slimakk
    Pokaż spoiler
    "chyba najwiecej rw na opozycji, Malack i Markus lubia to. Od lat wraz z zonką ulubiency Winterkow. Nastepnego tez uwalą z Avi :D"

    "jedyny, który się ostał (poza małżonką) i walczy z przeciwnościami losu, zawsze aktywny, dobry lotnik, w S&D pokazał się z bardzo dobrej trony, bywa w dziale ST - mając topowe Starcia."


    5. AmstelL - @AmstelL
    Pokaż spoiler
    "Najlepszy gracz wrogiego sojuszu, " general" ? czy jak tam starrkowna mowi na swojego wodza. Zasluguje na to miejsce."

    "nic nie stracił ze swojej wartości odnosząc się do ostatniego konkursu, wciąż aktywny"


    6. Neil Anblome - @DeKi

    Pokaż spoiler
    "nowy nabytek Libry, przejął schedę po najlepszym z najlepszych - @Darth Malack , co prawda nie miał jeszcze okazji zaprezentowania się w S&D, ale jego aktywnośc w dziale Starć Tytanów predysponuje go do nominacji"

    "Odkrywca był z niego raczej marny. Więcej dziur zaliczył, niż kompanów Jacka Sparrow'a. Ale skutecznie nadrabiał to na żywych graczach."

    "cyt Deki: 'To ze przez bardzo krotki okres czasu zrobilem tu wiecej niz wiekszosc warriorsow (co nie jest zadnym wyczynem) nie kwalifikuje mnie do zostania najlepszym gracze tego uni' + on jako jedyny mnie upolował w locie"

    7.PacSzaman - @PacSzaman
    Pokaż spoiler
    "Uczestnik 2 SD
    Mam za sobą 2 jakże dobre starcia na krogulcu oraz na noskillu
    Gram aktywnie"


    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^