Najlepszy gracz uniwersum Wezn 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Wezn 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uWezn 2020? 58
    1.  
      El Marek / souris (26) 45%
    2.  
      Zgredek (18) 31%
    3.  
      Zlomek (7) 12%
    4.  
      nocny Lares / Dobrygracz (2) 3%
    5.  
      czubulus (2) 3%
    6.  
      Aurora / Silver (2) 3%
    7.  
      tymotheus (1) 2%
    8.  
      Vizzion (0) 0%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:



    1. El Marek - @souris
    Pokaż spoiler
    "wystarczy spojrzeć na top5 wezn"

    "flociarz, top st uwezn"

    "Co prawda tych dwóch ostatnich już jakiś czas nie gra a zwłaszcza vizzion który nie posiada konta ale z pewnością wpisali się w karty wezn jako gracze którzy mieli pojęcie na temat tej gry i robili coś więcej oprócz "szczekania" a grono takich graczy jest niestety bardzo wąskie"


    2. nocny Lares - @Dobrygracz

    Pokaż spoiler
    "wystarczy spojrzeć na top5 wezn"

    "Typ ode mnie (biorąc flociarski całokształt):"

    "Nominuję trzech graczy, najblizszych, najdzielniejszych, najbardziej oddanych...."


    3. Czubulus - @.:czubulus:.
    Pokaż spoiler
    "Nominuję trzech graczy, najblizszych, najdzielniejszych, najbardziej oddanych...."

    "najlepiej wykorzystał wersje 7, flociarz, topka st uwezn"

    "Co do pana czubulusa podobnie jak dwóch kandydatów powyżej( El Marek, ViZZioN) wie co z czym się je, wykorzystał dość efektywnie i efektownie zmiany wersji 7.x razem ze szczęściem dzięki któremu nie przekroczył magicznej bariery 0,31% (co tylko nasiliło ujadanie nieudaczników). Cieszę się, że miałem okazję z wami zagrać po jednej stronie, było z kim wymienić się wiedzą "


    4. Vizzion - @ViZZioN

    Pokaż spoiler
    "Nominuję trzech graczy, najblizszych, najdzielniejszych, najbardziej oddanych...."

    "Co prawda tych dwóch ostatnich już jakiś czas nie gra a zwłaszcza vizzion który nie posiada konta ale z pewnością wpisali się w karty wezn jako gracze którzy mieli pojęcie na temat tej gry i robili coś więcej oprócz "szczekania" a grono takich graczy jest niestety bardzo wąskie"

    "Ale jak już trzeba nominować... jest kilku graczy, którzy regularnie złomują mimo, że ich floty nie należą do największych, są tacy, którzy mimo wtopy potrafili się odbudować i dalej konsekwentnie rosną w tych cyferkach. Jednak bycie najlepszym graczem to nie tylko ilość/wielkość ST czy określona ilość cyferek w rankingu (chociaż znajdą się debile, dla których tylko takie kryteria się liczą) ale przede wszystkim bycie normalnym osobą, dla którego szacunek do innego gracza jest czymś oczywistym i żaden tag sojuszu tego nie zmienia."


    5. Zgredek

    Pokaż spoiler
    "Ode mnie (biorąc flociarski całokształt)"


    6. Zlomek
    Pokaż spoiler
    "caly czas aktywny i zlomuje"

    "Zlomek zdecydowanie, za wytrwałość i ciągłe polowanie na uni zdominowanym przez... każdy widzi. "


    7. Aurora aka Silver

    Pokaż spoiler
    "Ale jak już trzeba nominować... jest kilku graczy, którzy regularnie złomują mimo, że ich floty nie należą do największych, są tacy, którzy mimo wtopy potrafili się odbudować i dalej konsekwentnie rosną w tych cyferkach. Jednak bycie najlepszym graczem to nie tylko ilość/wielkość ST czy określona ilość cyferek w rankingu (chociaż znajdą się debile, dla których tylko takie kryteria się liczą) ale przede wszystkim bycie normalnym osobą, dla którego szacunek do innego gracza jest czymś oczywistym i żaden tag sojuszu tego nie zmienia."


    8. tymotheus - @tymotheus

    Pokaż spoiler
    "Ale jak już trzeba nominować... jest kilku graczy, którzy regularnie złomują mimo, że ich floty nie należą do największych, są tacy, którzy mimo wtopy potrafili się odbudować i dalej konsekwentnie rosną w tych cyferkach. Jednak bycie najlepszym graczem to nie tylko ilość/wielkość ST czy określona ilość cyferek w rankingu (chociaż znajdą się debile, dla których tylko takie kryteria się liczą) ale przede wszystkim bycie normalnym osobą, dla którego szacunek do innego gracza jest czymś oczywistym i żaden tag sojuszu tego nie zmienia."



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Temat ponownie przeczyszczony. @.:czubulus:. Twoje teorie spiskowe zaczynają po mału być już męczące. @I am back i @cokolwiek to dwie różne osoby. Czy w to wierzysz czy nie. To, że ktoś ma podobne poglądy nie znaczy, że od razu musi być tą samą osobą. Proszę już ukrócić te ciągłe sugestie. Temat uważam za wyczerpany, a kolejne posty nie będą już traktowane tak łagodnie.
    Skupcie się na istocie tego tematu.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Weryfikacja kont zostanie podjęta po zakończeniu wszystkich ankiet. Samo założenie konta nie kwalifikuje go do anulowania jego głosu. Przecież jest wiele osób w grze które nie mają konta na forum, a aby oddać głos na swojego wybranka takowe muszą założyć.
    Przyglądam się temu od paru dni i naprawdę podziwiam opozycję. Kasai w jaki sposób zamierzacie weryfikować konta? Przecież połowa głosów to konta puszówki/zapychacze czyli mam rozumieć że jeżeli takie konto jest na Wezn to przechodzi pomyślnie weryfikacje ?? Równie dobrze mogą nazwać następne multi jak jakiegoś szaraka który nie gra od 2 lat i oczywiście taki głos będzie brany pod uwagę? To jest jakiś nieśmieszny żart tak samo jak i kandydat ale jeżeli w taki sposób ma wyglądać wasza weryfikacja to nie pozostaje nic innego jak "pogratulować" pseudo opozycji wygranej :E


    Z tej całej strony powinien się liczyć tylko jeden głos, dexa. Swoją drogą fenrir miał konto i najwyraźniej je skasował ale po tym jak @kasai napisała o weryfikacji to cyk, takie konto grało więc automatycznie głos zaliczony xD żal.ru commandereris czy oldboy to nawet nie komentuje, ci co grają na wezn temat znają. Sądziłem, że nie możecie sie bardziej poniżyć ale życie jak to życie uwielbia zaskakiwać ;) ALE PEWNIE TO TEŻ NIE WASZE MULTIKONTA tylko sami aktywni gracze :E :E :E :E :E
  • Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.

    Ps. Z takich wlasnie powodow do wygrania jest tylko ranga, a nie np budynek lub badanie.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.
    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?
    Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
  • Dobrygracz napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.
    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    Powtarzasz bajki i tyle. Plus - patrzysz bardzo stronniczo - ale niczego innego się nie ma co spodziewać. Bo może lepiej siedzieć na urlopie niż pushować się, używać botów i klonowania flot. Ale nie - KNR zawsze dobre, gorzej tylko, że po czasie sami się przyznajecie jakie to oszustwa stosowaliście. Ale twoja pamięć krótka i już o tym zapomniałeś.

    Jak to było - obcemu drzazgę wypominasz, a belki w swojej dupie nie widzisz ... czy jakoś tak :P idealne powiedzenie dla knurków.
  • kasai napisał(a):

    Temat ponownie przeczyszczony. @.:czubulus:. Twoje teorie spiskowe zaczynają po mału być już męczące. @I am back i @cokolwiek to dwie różne osoby. Czy w to wierzysz czy nie. To, że ktoś ma podobne poglądy nie znaczy, że od razu musi być tą samą osobą. Proszę już ukrócić te ciągłe sugestie. Temat uważam za wyczerpany, a kolejne posty nie będą już traktowane tak łagodnie.
    Skupcie się na istocie tego tematu.
    A skąd niby ta wiedza że to dwie różne osoby? "brudzio" było pite ? czy tylko wioski wyssane z logów.
    I proszę mnie nie straszyć bo już miałem kilka bananów na konta na forum. Tak że kochana nie tedy droga.

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.

    Ps. Z takich wlasnie powodow do wygrania jest tylko ranga, a nie np budynek lub badanie.

    Dokładnie nagroda "z d***" to i zagazowanie w sprawdzanie znikome.
    Co do weryfikacji multi to na forum i w grze poziom taki sam wysoki.

    cokolwiek napisał(a):

    Dobrygracz napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.
    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    Powtarzasz bajki i tyle. Plus - patrzysz bardzo stronniczo - ale niczego innego się nie ma co spodziewać. Bo może lepiej siedzieć na urlopie niż pushować się, używać botów i klonowania flot. Ale nie - KNR zawsze dobre, gorzej tylko, że po czasie sami się przyznajecie jakie to oszustwa stosowaliście. Ale twoja pamięć krótka i już o tym zapomniałeś.
    Jak to było - obcemu drzazgę wypominasz, a belki w swojej dupie nie widzisz ... czy jakoś tak :P idealne powiedzenie dla knurków.
    Oj dexik dexik

    On siedział na urlopie bo bardzo dobrze wiedział i był tego doskonale pewien ze fs = się to samo co się tobie przydarzyło.
    Największe push'e to robiłem na tobie i sam o tym doskonale wiesz nawet twoi sojusznicy nazywali cię push kontem KNR tak że trochę pokory dla sojuszu który cię zniszczył.
    Byłeś Top 1 Oberona byłeś Top 1 Wezn a teraz jesteś formowym gawędziarzem i nic z tym nie zrobisz że większość graczy ma takie zdanie o tobie.

    prepare ur anus napisał(a):

    No i wszystko jasne, ekspert wszystko wyjaśnił topce co ma robić xD
    Napisz @cokolwiek poradnik jakiegoś tutka jak to wszystko ogarnąć jak mamy grać bo w tych wszystkich postach ta cenna wiedza gdzieś nam zginie.
  • Dobrygracz napisał(a):

    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)

    Nie wiem jak sobie to wyobrażasz aby każdy teamowiec grał na każdym uni aby ''wiedzieć to i owo". Wymagania z kosmosu, a Wezn nie jest pępkiem świata. Samo granie gdziekolwiek nie oznacza od razu, ze ktoś ogarnia co się dzieje na uniwersum. Twiierdzisz, że nikt normalny nie głosowałby na niego ale ludzie 'o zdrowych zmysłach" różne irracjonane rzeczy robią ;) Nie mi to wnikać kto i dlaczego miał takie pobudki. Tak samo działa głosowanie np. na prezydenta. Jedni drugim zarzucają 'bycie nienormalnym". Wszystko jest zależne od punkt siedzenia. Moja opinia nie jest ani poparciem ani odrzuceniem kandydatury tej osoby. Nie znam jej więc odnoszę się jedynie do merytorycznych zarzutów. Niestety ale forum i gra nie są szklaną kula która wskazuje "o zobacz tu, to jest multikonto gracza1 i gracza2. On oszukuje, ze ma ZWG, a to jego kaktus gra, a nie brat". Bądźmy realni, żadne narzędzie nigdzie takiego czegoś nie jest w stanie dowieźć.

    .:czubulus:. napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Temat ponownie przeczyszczony. @.:czubulus:. Twoje teorie spiskowe zaczynają po mału być już męczące. @I am back i @cokolwiek to dwie różne osoby. Czy w to wierzysz czy nie. To, że ktoś ma podobne poglądy nie znaczy, że od razu musi być tą samą osobą. Proszę już ukrócić te ciągłe sugestie. Temat uważam za wyczerpany, a kolejne posty nie będą już traktowane tak łagodnie.
    Skupcie się na istocie tego tematu.

    A skąd niby ta wiedza że to dwie różne osoby? "brudzio" było pite ? czy tylko wioski wyssane z logów.I proszę mnie nie straszyć bo już miałem kilka bananów na konta na forum. Tak że kochana nie tedy droga.


    A skąd Twoje twarde dowody, że jest to jedna i ta sama osoba? Można tak twierdzić o każdym graczu. Zaraz wyjdzie, że wszyscy jesteście moimi multikontami i piszę sama ze sobą ;) Proszę mnie nie straszyć Panie "miałem wiele banów i nie boję się kolejnych". Naprawdę po tylu latach na forum widziałam już niejedną taką osobę jak Ty, co mu bany niestraszne. Straszyli najróżniejszymi rzeczami, od wyzwisk, po ddosy i zakładanie miliona kont. Niestety ale prędzej czy później to te osoby dostawały wykluczenie z forum i/lub gry i wtedy zaczął się lament, bo nie można było nic pisać więc i cel stracił sens. Niejedna osoba prosiła później o zniesienie zakazu pisania, tłumacząc się, że 'już będę miły'. A na początku ich nastawienie było dokładnie takie samo jak Twoje. Więc zastanów się czy gra jest warta świeczki.

    .:czubulus:. napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.

    Ps. Z takich wlasnie powodow do wygrania jest tylko ranga, a nie np budynek lub badanie.

    Dokładnie nagroda "z d***" to i zagazowanie w sprawdzanie znikome.
    Co do weryfikacji multi to na forum i w grze poziom taki sam wysoki.



    Nagrodą jest adekwatna do konkursu. Bo jaka miałaby byc? Niestety ale to gracze tworzą poziom konkursów, lub jego brak. Akurat Teama nie ma na to wpływu. Oszustwa były, są i będą bez względu na to czy Team 'ich zakaże'. Widzę, że już wiesz jaki jest poziom mojego zaangażowania w te sprawdzenie KTÓRE JESZCZE SIĘ NIE ODBYŁO. Nostradamusa mamy na forum :) Nie wiem też skąd Twoja wiedza nt jak łapiemy multikonto na forum, wszak pręgierza nie ma. Więc nie jesteś w stanie nic wiedzieć na ten temat.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • cokolwiek napisał(a):

    Dobrygracz napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.
    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    Powtarzasz bajki i tyle. Plus - patrzysz bardzo stronniczo - ale niczego innego się nie ma co spodziewać. Bo może lepiej siedzieć na urlopie niż pushować się, używać botów i klonowania flot. Ale nie - KNR zawsze dobre, gorzej tylko, że po czasie sami się przyznajecie jakie to oszustwa stosowaliście. Ale twoja pamięć krótka i już o tym zapomniałeś.
    Jak to było - obcemu drzazgę wypominasz, a belki w swojej dupie nie widzisz ... czy jakoś tak :P idealne powiedzenie dla knurków.
    :E :E :E tak raz mnie trunks na mine załadował i to by było tyle jeżeli chodzi o moje "puszowanko" więc jeżeli to ma być belka to w waszym soju stawiacie sobie rusztowania. Pamiętam doskonale jak się zarzekałeś w jakim ty to czyściutkim i uczciwym towarzystwie grasz a jak się noga kolegom powinęła to co? "Mnie nie interesuje co robią inni" :E :E :E koledzy nawet tobie puszkonta wystawiali żebyś miał na czym się odbijać, ba sam z oldboya regularnie korzystałeś ale ja kto ty mówisz "ja to tylko farmie szaraki" to fajne szaraki na który są miliardy surki ;) i jakie bajki? Co się niby nie zgadza?

    kasai napisał(a):

    Dobrygracz napisał(a):

    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    Nie wiem jak sobie to wyobrażasz aby każdy teamowiec grał na każdym uni aby ''wiedzieć to i owo". Wymagania z kosmosu, a Wezn nie jest pępkiem świata. Samo granie gdziekolwiek nie oznacza od razu, ze ktoś ogarnia co się dzieje na uniwersum. Twiierdzisz, że nikt normalny nie głosowałby na niego ale ludzie 'o zdrowych zmysłach" różne irracjonane rzeczy robią ;) Nie mi to wnikać kto i dlaczego miał takie pobudki. Tak samo działa głosowanie np. na prezydenta. Jedni drugim zarzucają 'bycie nienormalnym". Wszystko jest zależne od punkt siedzenia. Moja opinia nie jest ani poparciem ani odrzuceniem kandydatury tej osoby. Nie znam jej więc odnoszę się jedynie do merytorycznych zarzutów. Niestety ale forum i gra nie są szklaną kula która wskazuje "o zobacz tu, to jest multikonto gracza1 i gracza2. On oszukuje, ze ma ZWG, a to jego kaktus gra, a nie brat". Bądźmy realni, żadne narzędzie nigdzie takiego czegoś nie jest w stanie dowieźć.
    Ja nikomu nie każę grać, zresztą macie minimum jednego teamowca który jest na wezn więc może wystarczy go zapytać a nie robić z igły widły? :quasi: Macie potężne narzędzie jakim są logi tylko trzeba umieć i przede wszystkim chcieć z niego korzystać a to jak wygląda to w praktyce doskonale wiesz dlatego zakończmy konwersację na tym etapie ;)
  • kasai napisał(a):

    Dobrygracz napisał(a):

    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    Nie wiem jak sobie to wyobrażasz aby każdy teamowiec grał na każdym uni aby ''wiedzieć to i owo". Wymagania z kosmosu, a Wezn nie jest pępkiem świata. Samo granie gdziekolwiek nie oznacza od razu, ze ktoś ogarnia co się dzieje na uniwersum. Twiierdzisz, że nikt normalny nie głosowałby na niego ale ludzie 'o zdrowych zmysłach" różne irracjonane rzeczy robią ;) Nie mi to wnikać kto i dlaczego miał takie pobudki. Tak samo działa głosowanie np. na prezydenta. Jedni drugim zarzucają 'bycie nienormalnym". Wszystko jest zależne od punkt siedzenia. Moja opinia nie jest ani poparciem ani odrzuceniem kandydatury tej osoby. Nie znam jej więc odnoszę się jedynie do merytorycznych zarzutów. Niestety ale forum i gra nie są szklaną kula która wskazuje "o zobacz tu, to jest multikonto gracza1 i gracza2. On oszukuje, ze ma ZWG, a to jego kaktus gra, a nie brat". Bądźmy realni, żadne narzędzie nigdzie takiego czegoś nie jest w stanie dowieźć.

    .:czubulus:. napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Temat ponownie przeczyszczony. @.:czubulus:. Twoje teorie spiskowe zaczynają po mału być już męczące. @I am back i @cokolwiek to dwie różne osoby. Czy w to wierzysz czy nie. To, że ktoś ma podobne poglądy nie znaczy, że od razu musi być tą samą osobą. Proszę już ukrócić te ciągłe sugestie. Temat uważam za wyczerpany, a kolejne posty nie będą już traktowane tak łagodnie.
    Skupcie się na istocie tego tematu.
    A skąd niby ta wiedza że to dwie różne osoby? "brudzio" było pite ? czy tylko wioski wyssane z logów.I proszę mnie nie straszyć bo już miałem kilka bananów na konta na forum. Tak że kochana nie tedy droga.
    A skąd Twoje twarde dowody, że jest to jedna i ta sama osoba? Można tak twierdzić o każdym graczu. Zaraz wyjdzie, że wszyscy jesteście moimi multikontami i piszę sama ze sobą ;) Proszę mnie nie straszyć Panie "miałem wiele banów i nie boję się kolejnych". Naprawdę po tylu latach na forum widziałam już niejedną taką osobę jak Ty, co mu bany niestraszne. Straszyli najróżniejszymi rzeczami, od wyzwisk, po ddosy i zakładanie miliona kont. Niestety ale prędzej czy później to te osoby dostawały wykluczenie z forum i/lub gry i wtedy zaczął się lament, bo nie można było nic pisać więc i cel stracił sens. Niejedna osoba prosiła później o zniesienie zakazu pisania, tłumacząc się, że 'już będę miły'. A na początku ich nastawienie było dokładnie takie samo jak Twoje. Więc zastanów się czy gra jest warta świeczki.

    .:czubulus:. napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.

    Ps. Z takich wlasnie powodow do wygrania jest tylko ranga, a nie np budynek lub badanie.
    Dokładnie nagroda "z d***" to i zagazowanie w sprawdzanie znikome.
    Co do weryfikacji multi to na forum i w grze poziom taki sam wysoki.
    Nagrodą jest adekwatna do konkursu. Bo jaka miałaby byc? Niestety ale to gracze tworzą poziom konkursów, lub jego brak. Akurat Teama nie ma na to wpływu. Oszustwa były, są i będą bez względu na to czy Team 'ich zakaże'. Widzę, że już wiesz jaki jest poziom mojego zaangażowania w te sprawdzenie KTÓRE JESZCZE SIĘ NIE ODBYŁO. Nostradamusa mamy na forum :) Nie wiem też skąd Twoja wiedza nt jak łapiemy multikonto na forum, wszak pręgierza nie ma. Więc nie jesteś w stanie nic wiedzieć na ten temat.
    Moja wiedza jest taka że dostałaś wszystko na tacy

    kasai napisał(a):

    Temat przeczyszczony. Chyba zapomnieliście o czym on jest.. a nie jest to 'znajdź moje multi'. Dziękujemy za zgłoszenia naruszenia zasad na forum, przyjrzymy się temu. Następnym razem proszę jednak wysłać ticketa.

    Kolejny offtopic będzie sukcesywnie kasowany.
    Gościu jak ma dwa konta na forum tak ma je dalej i nic z tym nie zrobisz.
    Bo przystajesz na oszustwa wychodząc z założenia ze były są i będą, proponuję pomyśleć ma ta jakąś przyszłość przed tobą.
    I pamiętaj kochanieńka nie strasz bo i ja nie straszę, od tego są duchy.


    cokolwiek napisał(a):

    @Dobrygracz

    Po raz który mam ci tłumaczyć, że ja nie miałem z oldboyem nic wspólnego. I nie wiem także o jakich wystawianych mi kontach piszesz ... bo nic takiego nie miało miejsca. Nigdy. Więc zmień informatora albo raczej dilera - bo ten się nie sprawdza.
    Ty nigdy z pushem nie miałeś nic wspólnego, ale na forum pojawił się scrin z boota na twoim koncie i to nagle to nie ja to ktoś inny ja już wtedy nie grałem.
    Jesteś amator gawędziarz który cisnął na bocie i nic tego nie zmieni.
  • Nie o to chodzi kto jest "czysty" a kto nie. Chodzi o to, że ktoś kto grał ledwie kilkanascie dni na uni w ciągu 2 lat od momentu fuzji jest uznawany za najlepszego gracza uni i co z tego, że ma ST na zbirze i proskanerze (to były bfsy) plus zlomowanie porzuconej floty przez czubulusa. Nie można tego nawet porownywac w zaangarzowanie Marka w ST na Mnie czy CR7, które to nastąpiły jednego dnia i bez niego tych ST pewnie by nie było.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zlomek_Mistrz ().

  • Dobrygracz napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Jak bedziemy to weryfikowac, to jest to nasza wewnetrzna sprawa. Ale wez pod uwage to, ze nie siedzimy przy graczach gdy Ci zakladaja konta. No chyba, ze Ty trzymales ich za reke gdy je tworzyli? I wiesz kto sie za tym kryje.
    Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z multikontami na forum "poradzicie" sobie tak samo jak z multikontami w grze to nie mam nic więcej do dodania. Bawcie się sami :)
    nic do was nie mam chłopaki ale lekko hipokryzja zajechało bo wy zaglosowaiscie na galatea na dokladnie takie samego goscia :p zreszta on do dzisiaj wierzy w milisekundy- tak tylko chcialem nadmienic bo czytam te wypociny zeby poznac uni z ktorym prawdodobnie bede mial fuzje. To nie jest konkurs na najlepszego gracza a na unijnego "misia" ktorego wszyscy lubia- tak trzeba odbierac to miedzy wierszami. Nikt zazwyczaj nie lui dobrych graczy bo oni zlomuja- a taki ktos wlasnie powinien zostac wybrany. Jak tak przegladam to Marko powinien tu królować