Najlepszy gracz uniwersum Dorado 2020 - Ankieta

  • Najlepszy gracz uniwersum Dorado 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uDorado 2020? 51
    1.  
      olszyn4 (17) 33%
    2.  
      jumek (14) 27%
    3.  
      torino (8) 16%
    4.  
      ProSkaner (5) 10%
    5.  
      Sowiak (4) 8%
    6.  
      Acetonitryl (2) 4%
    7.  
      mada (1) 2%



    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:




    1. @SowiaK
    Pokaż spoiler
    "za solidną ilość RW, solidarność, uczciwość etc"


    2. @torino
    Pokaż spoiler
    "za nocne tyranie i oranie uni:)"

    "skanuje skanuje i tylko czeka na potknięcie , z tego co słyszałem fest dobry gracz nooooo lotnik co widać po STejkach "

    "Drugim kandydatem jest @torino z którym gram na tym uni praktycznie od początku, gracz który jest uczciwy i co zawsze mi imponowało gra praktycznie bez użycia antymaterii "


    3. @ProSkaner.
    Pokaż spoiler
    " i oczywiście weterana bo swoje wylatał po maksie a puszem i expedycjami się nie splamił"

    "@ProSkaner dlaczego ?? po prostu jest to gracz na którego można liczyć potrafi uczciwie grac jak pewnie widać oraz zawsze profesjonalnie podchodzi do ACS "

    "skanuje, lata , prawie udało mu się część moich latajków złapać, po kilku słowach na priv uważam ze jest naprawdę w porządku ziomek"


    4. @mada
    Pokaż spoiler
    "bo zacny lotnik, może troche za dużo ekspedycyjny:)"


    5. @Acetonitryl
    Pokaż spoiler
    "który bujał tym uni bezkonkurencyjnie od początku przez długie tygodnie jak nie miesiące, potem mu sie chyba znudziło, co też warto docenić"


    6. @olszyn4
    Pokaż spoiler
    "gracz który nadal gra i nadal ma chęci nie poddaje się choć mu odskoczyłem :) tak samo jak PRO zawsze i wszędzie"

    "czemu ??? bo to naprawdę spoko ziomek , potrafi zmotywować do latania , jednego stejka udało nam się nawet razem strzelić pomimo ze człowiek ma naprawdę mało czasu na grę, więc naprawdę takie osoby są już rzadkością w tej grze, zawsze służy pomocą, potrafi opierdzielić każdego kto da ciała w sojku , ma swoje wartości których się trzyma ,ogromnie się cieszę mając takiego sojusznika oraz przyjaciela"

    "Znam go długo, potrafi grać jak mu się chce, nie jeden cel udało mi się ustrzelić tylko dzięki niemu."


    7. @jumek__
    Pokaż spoiler
    "gracz który sporo potrafi dużo nauczył co niektórych grać szkoda że już nie gra ale zawsze można na niego liczyć "



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Przyznaje ,że bardzo mnie zdziwił wynik konkursu ,prostując temat , nie sądziłem ,że tylu dobrych graczy może zagłosować na takiego puszera i multikonciarza jakim był jumek u nas na uni.
    Nie kojarzę ,żeby ktoś częściej siedział na banie .
    Przykre to bardzo mimo wszystko ,że ktokolwiek głosuje na takiego oszusta .
    Dzięki za konkurs .
    Pozdrawiam wszystkich

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez olszyn4 ().

  • Problem w tym ,że Jumkow jest dwóch ,ten, który grał tutaj ,to na pewno nie materiał na najlepszego gracza,w ogóle graczem bym go nie nazwał.
    I nawet nie zgłaszał takiej kandydatury ,bo wstyd .

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Olszyn co ty gadasz. Rozumiem że masz żal o to że cie pakowałem w recki średnio raz w tygodniu . Ale to nie znaczy że możesz sobie wymyślać różne cuda. Nic nie osiagnoles I raczej nie osiągniesz to że grasz na 10 uniwersach I udało Ci się wyprosic ludzi o glosy nie znaczy że jesteś najlepszym graczem . Bardziej bym cie nazwał DNEM gracza... Za złomowanie obcych i piratów na expach też pewnie pisałaś zgłoszenia konfidencie...
  • Ty mnie w recki ?
    Okej ,pokaż jedno RW ,a jak nie ,to nie farmazon ,bo na tym Twoje życie jak widać polega 8)

    Sam pisałem tickety za Twoje pusze i wysłałem Cię 3 razy na banana, o innych już nawet nie wspomnę Ty najlepszy graczu :D

    Na 10 uni?
    Hm ,ja wiem o jednym ,od około 2 lat .
    Także ,jak nie umiesz udowodnić tego co piszesz farmazonie ,to znikaj z powrotem na pręgierz :D :D :D

    Ja wyprosilem głosy ?
    Synu ,połowa ludzi , która na Ciebie głosuje ,jest z innych uni ,więc kto tu kogo o głosy prosił ?
    Nie musiałem prosic ,bo są jeszcze ludzie ,ktorzy cenią zasady bardziej niż Twojej st ,zrobione flota wybudowana z puszu.

    Pisz co chcesz ,ale każdy wie jak jest Puszerku nasz najlepszy 8)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • olszyn4 napisał(a):

    Ty mnie w recki ?
    Okej ,pokaż jedno RW ,a jak nie ,to nie farmazon ,bo na tym Twoje życie jak widać polega 8)

    Sam pisałem tickety za Twoje pusze i wysłałem Cię 3 razy na banana, o innych już nawet nie wspomnę Ty najlepszy graczu :D

    Na 10 uni?
    Hm ,ja wiem o jednym ,od około 2 lat .
    Także ,jak nie umiesz udowodnić tego co piszesz farmazonie ,to znikaj z powrotem na pręgierz :D :D :D

    Ja wyprosilem głosy ?
    Synu ,połowa ludzi , która na Ciebie głosuje ,jest z innych uni ,więc kto tu kogo o głosy prosił ?
    Nie musiałem prosic ,bo są jeszcze ludzie ,ktorzy cenią zasady bardziej niż Twojej st ,zrobione flota wybudowana z puszu.

    Pisz co chcesz ,ale każdy wie jak jest Puszerku nasz najlepszy 8)
    No ciężko było by mi teraz znaleźć jakieś ST na tobie bo trochę minęło czasu. Ale cos mam .... Kłamczuszek z ciebie zawsze był dobry wiedza to nawet twoi najlepsi koledzy^^


    ogotcha.universeview.be/pl/rep…e0-595c-9523-f2a17a69a58c
  • olszyn4 napisał(a):

    Przyznaje ,że bardzo mnie zdziwił wynik konkursu ,prostując temat , nie sądziłem ,że tylu dobrych graczy może zagłosować na takiego puszera i multikonciarza jakim był jumek u nas na uni.
    Nie kojarzę ,żeby ktoś częściej siedział na banie .
    Przykre to bardzo mimo wszystko ,że ktokolwiek głosuje na takiego oszusta .
    Dzięki za konkurs .
    Pozdrawiam wszystkich
    Przyznaję, że mnie również zdziwił, ile Ty tu grasz, z 5lat ?
    Jakieś osiągnięcia poza tym, że już prawie top 20 ?
  • jumek__ napisał(a):

    olszyn4 napisał(a):

    Ty mnie w recki ?
    Okej ,pokaż jedno RW ,a jak nie ,to nie farmazon ,bo na tym Twoje życie jak widać polega 8)

    Sam pisałem tickety za Twoje pusze i wysłałem Cię 3 razy na banana, o innych już nawet nie wspomnę Ty najlepszy graczu :D

    Na 10 uni?
    Hm ,ja wiem o jednym ,od około 2 lat .
    Także ,jak nie umiesz udowodnić tego co piszesz farmazonie ,to znikaj z powrotem na pręgierz :D :D :D

    Ja wyprosilem głosy ?
    Synu ,połowa ludzi , która na Ciebie głosuje ,jest z innych uni ,więc kto tu kogo o głosy prosił ?
    Nie musiałem prosic ,bo są jeszcze ludzie ,ktorzy cenią zasady bardziej niż Twojej st ,zrobione flota wybudowana z puszu.

    Pisz co chcesz ,ale każdy wie jak jest Puszerku nasz najlepszy 8)
    No ciężko było by mi teraz znaleźć jakieś ST na tobie bo trochę minęło czasu. Ale cos mam .... Kłamczuszek z ciebie zawsze był dobry wiedza to nawet twoi najlepsi koledzy^^

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…e0-595c-9523-f2a17a69a58c
    Gratuluje ,rzeczywiście zapomniałem o tym maluszku 8)

    To nie znaczy ,że kłamie ,każdy kto mnie zna ,wie ,że to nie w moim stylu ,a jeśli uwazasz ,że wiedza o tym moim najlepsi koledzy to daj przykład ,a nie farmazon królu puszu 8) 8) 8)
    Najlepszy Multikonciarzu Og :D

    Widzę ,że na temat swoich banow się już nie wypowiesz hahah ,no tak,nic dziwnego ...

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Rympalek_M napisał(a):

    olszyn4 napisał(a):

    Przyznaje ,że bardzo mnie zdziwił wynik konkursu ,prostując temat , nie sądziłem ,że tylu dobrych graczy może zagłosować na takiego puszera i multikonciarza jakim był jumek u nas na uni.
    Nie kojarzę ,żeby ktoś częściej siedział na banie .
    Przykre to bardzo mimo wszystko ,że ktokolwiek głosuje na takiego oszusta .
    Dzięki za konkurs .
    Pozdrawiam wszystkich
    Przyznaję, że mnie również zdziwił, ile Ty tu grasz, z 5lat ?Jakieś osiągnięcia poza tym, że już prawie top 20 ?
    nie ,żadnych zupełnie ,zostałem wybrany ,bo mam duzo kolegów [mniam] :popcorn:

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za prowokacje.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST