Najlepszy gracz uniwersum Galatea 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Galatea 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uGalatea 2020? 91
    1.  
      grigor04 (50) 55%
    2.  
      Lucky / OneSoldier Army (31) 34%
    3.  
      Abbadon / Dominator 2 (4) 4%
    4.  
      Akcelerator (2) 2%
    5.  
      Lord_Puszer / jabol1987 (2) 2%
    6.  
      Kraken (1) 1%
    7.  
      Chill (1) 1%
    8.  
      Tomek / Aniolek (0) 0%



    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    1. @grigor04.
    Pokaż spoiler
    Bardzo obszerna opinia:
    Pokaż spoiler

    Zacznę od tego że grigor jako gracz gra na galatei bez przerw prawie od samego początku uni na 1 i tym samym koncie. Kiedy o wielu świetnych graczach którzy tutaj grali historia zdążyła już zapomnieć, przez cały okres trwania uni stanowił aktywnego i oddanego uni gracza.

    w tym czasie:
    wykręcił w sumie 65 ST (+ wiem jeszcze o conajmniej kilku-kilkunastu które nie zostały wrzucone na forum a więc nie objęte statystyką)
    na łącznie 2 268 745,51% w tym solo 616 983.74% i ACS 1 651 761,77%
    (jeśli się nie mylę to jest top 2 lub 3 graczem pod względem ilości ST : w zależności od tego jakie kryteria przyjmujemy. Jeśli kryterium gry na 1 i tym samym koncie od początku to nawet top 1:
    więcej mam tylko ja sam, ale na 2 różnych kontach oraz Lucky na tutaj nie jestem pewien - chyba 3 lub 4 + około 7-8 różnych nicków więc ciężko to dokładnie i wiarygodnie obliczyć i grigor ma top 1 pod względem %)

    z tego co wyliczyłem były w tym też 4 hat-tricki (>3 ST w 24h) fakt za tym jak aktywny to był gracz świadczy też to że łącznie 8x lądował w ST po złej stronie w ataku (w tym 4x strata całej lub praktycznie całej floty) + 3x jako obrońca (w tym 1x strata całej floty) ostatecznie wszystkie te razy odbudowywał się i zajmował pozycję 3 względem flot na kwiecień 2020. Potem dzięki aktualizacji wszyscy zaczęli latać na ekspedycje i w sumie normalne latanie się skończyło.


    najlepsze starcia SOLO:

    TOP2 SOLO (grigor04) Oddddddam [SZW-S] vs. NAWIEDZONY [FRIENDS] - 2053.09%
    (grigor04) Oddddddam [SZW-S] vs. NAWIEDZONY [FRIENDS] - 2053.09% TOP2 SOLO


    TOP 1 SOLO grigor04 [SWISTAKI] vs. Darkstarius [NFZ] ~ 54517.34%
    grigor04 [SWISTAKI] vs. Darkstarius [NFZ] ~ 54517.34% TOP 1 SOLO


    TOP 5 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tuareg [WWD] ~ 26230.98%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tuareg [WWD] ~ 26230.98% TOP 5 SOLO


    TOP 4 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Gracz [NFZ] ~ 100637.42%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Gracz [NFZ] ~ 100637.42% TOP4 SOLO


    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%
    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%


    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05% TOP 1 SOLO


    TOP 3 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chillout [NFZ] ~ 43773.11%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chillout [NFZ] ~ 43773.11% TOP 3 SOLO


    a także w ACS:



    TOP 4 ACS - Feniu [SZW-S] & grigor04 [SZW-S] & Director Melus [PSL] vs. wariatek [DOT] ~ 5618.04%
    Feniu [SZW-S] & grigor04 [SZW-S] & Director Melus [PSL] vs. wariatek [DOT] ~ 5618.04% TOP 4 ACs!


    TOP2 ACS banditt [Syndykat] & Akcelerator [SWISTAKI] & grigor04 [SWISTAKI] vs. Oddam_Kepasa ~ 32022.66%
    Podobno TOP2 ACS banditt [Syndykat] & Akcelerator [SWISTAKI] & grigor04 [SWISTAKI] vs. Oddam_Kepasa ~ 32022.66%


    TOP 1 ACS PuShMeUp [CannaTM] & grigor04 ODDAM [SWISTAKI] & Akcelerator [SWISTAKI] & dexToxic [K O] vs. ODDAMmm [NFZ] ~ 176330.09%


    PuShMeUp
    [CannaTM] & grigor04 ODDAM [SWISTAKI] & Akcelerator [SWISTAKI]
    & dexToxic [K O] vs. ODDAMmm [NFZ] ~ 176330.09% Part1


    TOP 3 ACS Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55%
    TOP
    3 ACS: Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM
    04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55% "Świstaki NOCĄ odc.
    2/2"


    TOP 3 ACS Akcelerator [SWISTAKI] & Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI] & Hollus Grand Majster [CannaTM] vs. Kakarotto ~ 124838.02%
    Akcelerator
    [SWISTAKI] & Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI] & Hollus Grand
    Majster [CannaTM] vs. Kakarotto ~ 124838.02% TOP 3 ACS + Akcelerator
    [SWISTAKI] vs. Kakarotto ~ 1829.99%/


    TOP 2 ACS grigor 04 [SWISTAKI] & Hollus Grande [CannaTM] & Stadholder Volcan [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 345476.68%
    Grigor 04 [SWISTAKI] & Hollus Grande [CannaTM] & Stadholder Volcan [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 345476.68% TOP 2 ACS!


    TOP 1 ACS PedroS [CannaTM] & Chariseczek [KoMi] & SCV [CannaTM] & Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tomek [NFZ]
    TOP
    1 ACS! PedroS [CannaTM] & Chariseczek [KoMi] & SCV [CannaTM]
    & Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tomek [NFZ] ~ 601204,426%


    TOP 3 ACS grigor 04 [SWISTAKI]
    & Fox Oddam [CannaTM] & Zimny [CannaTM] & A Hollus Nie Odda
    [CannaTM] & SCV [CannaTM] vs. Lusifer [NFZ] ~ 152202.68%
    TOP
    3 ACS: Grigor 04 [SWISTAKI] & Fox Oddam [CannaTM] & Zimny
    [CannaTM] & A Hollus Nie Odda [CannaTM] & SCV [CannaTM] vs.
    Lusifer [NFZ] ~ 152202.68%

    _______________________________________________________________________________________________


    W Seek & Destroy drużyna w której grigor był kapitanem (największa flota) zajęła 1 miejsce jeśli chodzi o ilość wykręconego %:
    Łączny procent: 231543.08%
    przy 185230.6% oraz 97641.55% drużyn przeciwnych.


    W tym także został graczem nr 3 pod względem złomiarzy
    Złomiarz:
    1. Jabolcjusz [163598.39%]
    2. Lucky gal [138489.66%]
    3. xODDAMx (grigor04) [46095.48%]


    źródło: board.pl.ogame.gameforge.com/i…-1-09-12-2019-09-01-2020/
    _______________________________________________________________________________________________
    niech o grigorze świadczą dokonania jakie ma, z czego wszystkie starcia są 100% czyste i zostały wypracowane grą oraz umiejętnościami i ogromnymi nakładami czasu. Z racji tego że grigora znam od bardzo dawna i jestem pod wrażeniem jego lotniczych dokonań pozwoliłem sobie spędzić chwilę czasu i przekopać dział ST z kalkulatorami w rękach. Nie wiem czy wszystko zostało przeze mnie zauważone, nie mniej nie powinno być tutaj większych błędów.
    pozdrawiam

    "Widze zglosil Akcel Grigora- tu bym sie zgodzil jezeli bylyby to wyboru na najwytrwalszego gracza danego uni, stanalby gdzies miedzy errorem a inckiem- masa odbudow i tu trzeba chylić czola bo to niewątpliwie zniechęca do dalszej gry, ale nie ktos kto nie uczy sie na bledach (wlasnych) i wtapia flote raz za razem nie zasluguje na miano najlepszego gracza danego uni- bardzo zle by to o tym uni swiadczylo. Jest wytrwaly, zawziety ale ta gra z dobra gra ma malo wspolnego mimo ze jak twierdzi "wynik idzie w swiat" tyle ze wynik w ogame w ktorym floty na topowe starcie buduje sie w tydzien i wykrecanie na tym %tów i to na BFSach jest na rowni z idlerami ktore farnah tak dzielnie ciora od miesiecy po naście h dziennie- co kto lubi i zaznaczam ze forum jest publiczne- kazdy ma prawo do wlasnego zdania"
    "Tylko w jednym przypadku musze sie obronic - żaden mój Topowy ST nie był zrobiony na flocie postawionej z eksp. Także żadna flota która walnąłem nie powstała w tydzień. ;D BFs to tez lot, tez patrzenie czy ktoś siedzi, sprawdzanie akt. W przypadku walnięcia incka czy darkstara to jeszcze wliczam zarwana nockę. Czyli jakiś wklad trzeba mieć. Jest najmniej efektowna sprawą jeśli chodzi o RW, ale jest efektywny."

    2. @Akcelerator
    Pokaż spoiler
    "Wytrwały , uparty i nieugięty. Przyjmuje porażkę na klatę i nie podaję się . Gra dalej pomimo upadków . Posiada dystans do siebie i do gry. Z nim tyle się bawiłem i dawało to frajdę ."

    "dałbym też glos na Akcela bo ma najwięcej ST na całym uni i nie pisze tu o takich na 100% Pewnie gdyby nie "oddal" konta byłby w ścisłej czołówce naszego uni."

    "Akcel- rowniez wytrwaly, dobrze sie pilnujacy, próbujący cos ugrac tak jak i SCV- klony, te same typy czyli stabilni gracze, dobrzy sojusznicy , ale ilosc ST nie swiadczy o "skillu". Obaj po razie mnie zaskoczyli i prawie spakowali kombinujac i nie omieszkałem tego od razu na priv im pochwalic"


    3. Lucky - @One Soldier Army

    Pokaż spoiler
    "nikt tak nie namieszał na uni i nikt tak nie rozkminiał gry jak on. Bez wątpienia najlepszy flociarz na Gali."


    4. Lord_Puszer - @jabol1987
    Pokaż spoiler
    "Top2 z silnym parciem powrotu na top1. Jak się zaweźmie to też potrafi wykręcić fajną akcję."

    "jego firmóweczke z klikaniem defa zna chyba każdy- do dzisiaj wywołuje uśmiech na twarzy, największy progres jaki na tym uni widzialem- od goscia ktory przenosil planety i niszczyl moony bo widzial w pkt militarnych duza liczbe kapujac sie po przenosinach ze to def do kogos kto sam klei akcje, poswieca 10kk zeby zgarnac w przyszlosci 50, ogarnia polowe FSow w sojuszu i wkleja swoj nieco krzywy zgryz jak ktos ma zly dzien- czlowiek o jednej twarzy do stu zastosowan- nalezy to docenic"

    "zdecydowanie najwiekszy progres i to trzeba docenic- mozna byc ignorantem jak Ty i pisac o $$ ale jak widzisz nie pisalem tu o osiagnietym top bo to mozna kupic tylko o tym jakim byl graczem startujac a jakim jest teraz"


    5. Abbadon - @Dominator 2
    Pokaż spoiler
    "Jak go nie zgłoszę to mnie zezłomuje Doszedł dość niedawno ale zdążył wykręcić kupę fajnych st na opustoszałym uni."

    "Abiego lubie ale nie zrobil tu nic patrzac obiektywnie- naklepal troche st, ale nie zasługuje na miano najlepszego w tym momencie mimo ze jest z pewnoscia w czolowce- nie mial jak sie wykazac, wiec nic nie pokazal, przyszedl jak uni bylo skonczone."


    6. Tomek - @Aniolek
    Pokaż spoiler
    "praktycznie od zera do top1 dublując punktami top2. Bez jego pomocy pewnie wielu z nas by już nie było"


    7. Kraken @KRAKEN WTB
    Pokaż spoiler
    "z nikim nie rozumialem sie tak "bez słów" podczas akcji, nie tlumaczysz jak jaskiniowcowi gdzie na ktora tylko wysylasz zaproszenie do acs i wiesz ze lot bez stresu"

    "co do krakena to nie ważne ile gra/grał, nie wybieramy długodystansowca tylko doceniamy "skill" zawodnika"


    9.Chill - @chill
    Pokaż spoiler
    "do dzisiaj nikt nie wie kiedy siedzi jak nie ma go w buddy, gosc ktorego nie da sie obserwowac- chyba ze ktos lubi tracic czas bo obserwacja nic nie mowi (znam z autopsji ) na palcach jednej reki i to takiej po amputacji kilku paluchów mozna policzyc graczy chcacych zrobic cos poza trafieniem BFSa z masa sury. Podejscie jak za starych czasow- nie pompa a zabawa"



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^