Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza Kalyke? 57
    1.  
      paweł1000 (26) 46%
    2.  
      KrecikMax (18) 32%
    3.  
      NowyNick / panpiwek1234 (5) 9%
    4.  
      Finito GJ GF / khz (4) 7%
    5.  
      Marzena / Megan (2) 4%
    6.  
      kielbaska (2) 4%



    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:


    1. KrecikMax
    Pokaż spoiler
    "niezliczona ilość potyczek na forum - wszystkie zwycięskie, chodząca encyklopedia Kalyke i innych uni największa atrakcja i patologia tego uni, bez niego było by nudno"


    2. Marzena / Megan

    Pokaż spoiler
    "duża aktywność, bardzo duży zapał do inicjowania kolejnych akcji, większość starć zdecydowanie bardziej wyszukana niż zwykły bfs, efekty było widać choćby w top 10 ACS..."

    "Bo zaczynała od zera a swoją determinacją i zacięciem do gry jest tu gdzie jest. Bo ilość porządnych RW zrobionych przez Nią na tym uni wymiata. Bo tylu ilu ma wrogów tylu ma Przyjaciół.. Bo niedługo do Was przyleci po Wasze latajki..."


    3. paweł1000
    Pokaż spoiler
    "duże zacięcie, masa ładnych starć, zdominowanie top 10 solo No i, jak zdaniem Krecika wszyscy wiedzą, zarządzanie największą armią multikont"


    4. @khz (Finito GJ GF)
    Pokaż spoiler
    "Miałem przyjemność grać z nimi na uni Xanthus i wiem, że obydwaj mają wiedzę o grze oraz umiejętności na naprawdę wysokim poziomie. Wyczyścili już praktycznie to uni, wystarczy zajrzeć w dział ST, żeby zobaczyć ile starć mają na koncie. Do tego są w topce punktów. (właśnie sprawdziłem )"


    5. @panpiwek1234 (Nowy Nick)
    Pokaż spoiler
    "Miałem przyjemność grać z nimi na uni Xanthus i wiem, że obydwaj mają wiedzę o grze oraz umiejętności na naprawdę wysokim poziomie. Wyczyścili już praktycznie to uni, wystarczy zajrzeć w dział ST, żeby zobaczyć ile starć mają na koncie. Do tego są w topce punktów. (właśnie sprawdziłem )"


    6. @kielbaska
    Pokaż spoiler
    "a za co? Zaraz bedzie ze nie ma za dużo ST albo pewnie nie dość że mało to zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale tak naprawde w momencie dużego zniechęcenia do gry to on nas w sojuszu namówił do zmiany sposobu gry , scalił nas i nadal bez niego nie byłoby Jedi"



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum
    na każdym balu jest możliwość wyboru króla i królowej, czasem tez błazna,
    ktoś tu idzie na łatwiznę :smiley168:
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Forumowy As napisał(a):

    Wydaje mi się, że jego nick z gry to: il Padrino. Pewności nie mam.

    No to poczekam na jakieś pewne źródło. Nie będę dodawać nicka, który nie wiadomo do kogo należy. Skoro pod tym i tak nie jest rozpoznawalny?

    kielbaska napisał(a):

    Chciałbym zeby głosy ktore ja dostałem poleciały do Pana Pawel1000, ok?
    W takim razie poproszę poprosić o zmiane głosu te osoby, które na Ciebie głosowały. Nie można zaliczyć głosów na jedną osobę innej.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Jako , że jestem tutaj nominowany i wywoływany a naprawdę nie mam ochoty i czasu i do tego chęci więc nie chcę brac udziału w tej jakże pięknej ankiecie jeżeli Admin może to proszę o usunięcie mojej kandydatury ( sam na siebie głosowałem chyba lepszy push na forum niż w grze ) ale nie mnie to oceniać .Pozdrawiam Krecik szczególnie tych za 600
  • KrecikMax napisał(a):

    Jako , że jestem tutaj nominowany i wywoływany a naprawdę nie mam ochoty i czasu i do tego chęci więc nie chcę brac udziału w tej jakże pięknej ankiecie jeżeli Admin może to proszę o usunięcie mojej kandydatury ( sam na siebie głosowałem chyba lepszy push na forum niż w grze ) ale nie mnie to oceniać .Pozdrawiam Krecik szczególnie tych za 600
    Niestety nie można nie brać udziału. Gdy wygrasz po prostu nie zostanie Tobie nadana ranga, skoro tak sobie życzysz.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    KrecikMax napisał(a):

    Jako , że jestem tutaj nominowany i wywoływany a naprawdę nie mam ochoty i czasu i do tego chęci więc nie chcę brac udziału w tej jakże pięknej ankiecie jeżeli Admin może to proszę o usunięcie mojej kandydatury ( sam na siebie głosowałem chyba lepszy push na forum niż w grze ) ale nie mnie to oceniać .Pozdrawiam Krecik szczególnie tych za 600
    Niestety nie można nie brać udziału. Gdy wygrasz po prostu nie zostanie Tobie nadana ranga, skoro tak sobie życzysz.
    No i super krótko zwięzle i na temat taki MoD to skarb.( pewnie gdybym multi na forum odpalil takie za 600 to w cuglach na luzie do mety )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KrecikMax ().

  • ja :grr:
    miała być beka i trochę zabawy, a wy nawet to potraficie zepsuc... internetowi chuligani...

    sorki krecik za "wywołanie" Cie

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Smell my Farts napisał(a):

    ja :grr:
    miała być beka i trochę zabawy, a wy nawet to potraficie mniam... internetowi chuligani...

    sorki krecik za "wywołanie" Cie
    nie no luz ja mam wywalone na cala unię i tych flociarzy z bożej łaski za 600 mistrzowie latania od siedmu boleści a tutaj sami progracze dla mnie zenada i ogladać muszę te same nicki od 2005 roku spushowane itp itd a tutaj na forum to jak jedna wielka rodzina wygląda.