Top 10 władowanej kasy w gierke

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • One Soldier Army napisał(a):

      truck ty rozumiesz slowo pisane? Zaczynam rozumieć libre i to co z toba przechodzi... Nie pisze do dziecka tylko do ograniczonego doroslego w takim razie... Obrażam Cie bo próbujesz zabłysnąć oczywista oczywistością tzn "nie podoba sie to wypad grać w cos innego" ale forum i dział dyskusji służy wlasnie do dyskusji

      Napisalem- nie interesuje mnie jego kasa a ty dalej o tym ze niby boli mnie to że gość wydaje... Gdzie go oceniłem? Nie bede dalej dyskutował jeżeli nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze z 5x


      Ciekawe jest to co pisze memento natomiast bo mialem topowe konta na kilku uni za czasów ekspow i NIC nie topilem za anty- inni topili nie wykluczam ale tu wlasnie o tym pisze- mam wybór czy chce topic powoli w ok 12h i rozbudowywac nanity czy wolę zapłacić 50zl i nie miec problemu z rozwożeniem sury- MIALEM WYBÓR CZY CHCE GRAC Z KASA CZY BEZ A TERAZ GO NIE MAM, wiadomo ze gra z kasą byla prostsza- ale nie bylo niemożliwym byc w top bez nakładów finansowych (nie mowie o pierwszym tygodniu rzecz jasna). Oczywiście nie jestem przeciwnikiem anty, ale chce miec jako gracz możliwość bycia top1 bo tylko po to gram w ta gre- żeby wygrać, a teraz to jest niemalże niemożliwe i dlatego ludzie płaczą, stękają i zgrzytają zębami, uprzedzając- mam kompleksy i wyżywam sie w grze, tylko top1 gwarantuje mi wzwód ale mama nie chce dawac na anty dlatego gram bez. Raczej Panowie nie rozumieją różnicy w tym co bylo a tym co jest wiec z mojej strony bez odbioru.


      • Użytkownik od 8 Sie 2007 - data mojej rejestracji na forum. a w grę zacząłem grać od 2006r.


      Wiem jak kiedyś wyglądała gra, przez wiele lat obserwowałem i rozmawiałem z osobami z TOPu na paru cyferkowych uniach grałem w TOPie.
      Expy i rynek według mnie dobiły ogame.
      Na literkowych uniach, kiedyś z nudów założyłem konto na Kalyke jeszcze przed wprowadzeniem expow,rynku,klas. Rozsądnie grałem eko i tak samo byłem w topie. teraz wiele nie potrzebowałeś, żeby być w topce, bo i brakuje dobrych, mądrych graczy - większość to banda zakompleksionych buraków, co za kilka pkt wystawiali kumpli, czy cały sojusz, czy przez VPNy miały po kilkanaście kont.
      Każdy mądrzejszy już porzucił tą grę, nie mam pojęcia jak jest na Quasar, ale zapewne obecnie większość topowych starć to wałki za grube kilka stówek i o tym większość serwera wie - a GO czy SGO z tym nic nie robi.

      Flociarz za 300 pln kupi mizerną flotę do złomu na możę kilka kkk sury.
      Ekonom co ma, powiedzmy 500kk mety dziennie, obecnie za 300pln kupi 17,5kkk mety. ( bez żadnych promocji ) łącząc +xx% wiecej anty + event na cashback wydanej anty robi się tego ponad 1/3 więcej (zapewne, nie liczyłem tak przypuszczam).

      Według mnie, flociarzom obecnie nie opłaca się kupować flot pod złomy. Lepiej dogadać się z ekonomem.
      A ekonomy mogą się śmiać z kupionych starć w dziale ST.
    • BlackLatteCoffee napisał(a):

      Długi ten ban XD
      24h i gościu gra dalej
      Lubię to
      Czyli vpn / obrażanie-przeklenstwa albo naruszenie zasady 6s. Jak pisałem - takie konto w jednym jest dobre - nikt nie będzie ryzykował tam pushu na jakieś nędzne 2-3kkk zasobów. Bo po co. Więc poza oszukiwaniem z urlopem w Brazylii - ten sposób gry jest uczciwy - i taki pozostanie. W odróżnieniu od flociarzy nabijających top na flotach znajomych czy kupionych.
      A to, że GF przez swoje działania (i szczerze - raczej nie przewidzieli AŻ takiego odjazdu obniżając ceny na metal - co było błędem oczywistym) spowodowało, że teraz nie ma sensu grać. Wcześniej mogłeś grać uczciwie i bez anty, nadrabiając czasem - i być w top. Mogłeś wydać drobne na anty (20-50-100pln na początku uni) aby grało się przyjemniej, czy aby coś pomóc w grze (np przeklikanie ważnego teleportu za anty).
      A teraz? Wyścigi tylko kto wyda więcej kasy na grę. Lecisz - a tam 100k rozpruwaczy nagle się pojawia z niczego. Albo 2kk (edited - oczywiście kk) laserków. Albo 300k panca nagle powstaje, abyś miał czym lecieć na te nędzne flotki ekonomów. WOW, o takie ogame nic nie robiliśmy :D

      Ale spokojnie - GF samo się zorientuje co zrobili i zareaguje. Kwestia tylko kiedy nałożą te limity oraz czy jeszcze wtedy będzie to miało jakieś znaczenie. Bo już i teraz mało kto gra na tych nowych uni

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cokolwiek ().

    • cokolwiek napisał(a):

      BlackLatteCoffee napisał(a):

      Długi ten ban XD
      24h i gościu gra dalej
      Lubię to
      Czyli vpn / obrażanie-przeklenstwa albo naruszenie zasady 6s. Jak pisałem - takie konto w jednym jest dobre - nikt nie będzie ryzykował tam pushu na jakieś nędzne 2-3kkk zasobów. Bo po co. Więc poza oszukiwaniem z urlopem w Brazylii - ten sposób gry jest uczciwy - i taki pozostanie. W odróżnieniu od flociarzy nabijających top na flotach znajomych czy kupionych.A to, że GF przez swoje działania (i szczerze - raczej nie przewidzieli AŻ takiego odjazdu obniżając ceny na metal - co było błędem oczywistym) spowodowało, że teraz nie ma sensu grać. Wcześniej mogłeś grać uczciwie i bez anty, nadrabiając czasem - i być w top. Mogłeś wydać drobne na anty (20-50-100pln na początku uni) aby grało się przyjemniej, czy aby coś pomóc w grze (np przeklikanie ważnego teleportu za anty).
      A teraz? Wyścigi tylko kto wyda więcej kasy na grę. Lecisz - a tam 100k rozpruwaczy nagle się pojawia z niczego. Albo 2kkk laserków. Albo 300k panca nagle powstaje, abyś miał czym lecieć na te nędzne flotki ekonomów. WOW, o takie ogame nic nie robiliśmy :D

      Ale spokojnie - GF samo się zorientuje co zrobili i zareaguje. Kwestia tylko kiedy nałożą te limity oraz czy jeszcze wtedy będzie to miało jakieś znaczenie. Bo już i teraz mało kto gra na tych nowych uni
      w koncu ktos kto rozumie co sie faktycznie stalo w grze a nie jakis top200 znawca tematu
    • Taka mała dygresja z perspektywy gracza który ostatnio skończył grę jakoś w 2012 albo 2013 - uni Quantum na którym chwilę grałem, powstało jakoś w 2012 roku, czyli istnieje już 8 lat, i tam top1 jest ten sam co w 2012, widzę że ma w tej chwili ok 3 mld ptk i wciąż gra - czyli nasz top 1 w 3 tygodnie zdobył 1/3 tego co gość z quantum zdobył w 8 lat, dla mnie to kosmos. Oczywiście nie wiem czy ten z quantum nie robił sobie dłuższych przerw w tym czasie, ale wynik i tak robi wrażenie i pokazuje w jaką stronę poszło ogame...
    • Ja niedawno wrocilem do gry, zaczalem na Octans po dlugiej przerwie, duzo w grze bylo dla mnie obce, klasy zbieracza, odkrywcy itp, rynek.
      Jak oddalem konto na octans , zrobilem 3 miesieczna przerwe i jak zalozylem konto tutaj to nie mialem pojecia co sie dzieje wiedzacz ze nie ma juz rynku a sa takie przyrosty...dlugo mi nie zajelo rozkminic co i jak z paczkami......

      Niestety to juz nie ta gra co za czasow uni cyferkowych, Tucan bedzie juz moim ostatnim uni.

      Rozumiem ze ta gra to biznes dla GF ale zachlannosc az przeraza wiedzac ze ogame nie jest jedynym popularnym produktem z ich strony.
      Mogli by dobrze wybalansowac Anty i rozne dodatki w kazdym produkcie aby gra dalej byla w miare fair oraz przynosila zysk.

      Nie mam nic przeciwko top 1, czy laduje 10k normalnie czy 5k przez vpn roznicy mi nie robi. Jak ma to niech sobie wydaje. Przypuszczam ze jakby byl bugusing to juz by to zostalo wykryte.
      Sam anty uzywalem i troche paczek nakupilem ale wiecej wydawac zamiaru nie mam na ta gre bo niestety nie ma ta gra przyszlosci.


      Niestety niszczy to gre, ale winnymi jedynie jest GF bo dobrze wiedzieli co te paczki beda robic.
      Zlikwidowali zapelnianie magazynow wiedzac ze nic na tym nie zarabiali bo nikt nie uzywal, i zastapili czyms co wiedzieli ze bedzie im przynosilo najwiekszy zysk.

      Niedlugo wprowadza ze za anty zbudujesz statki niszczace kopalnie :D

      Ogame RIP
    • Cóż, free-to-play, but pay-to-win.

      Jeśli nie będzie jakichś mocnych uproszczeń typu wbitka w układ z innego uni z flotą gotową do lotu, to dalej da się grać. Ok, powiedzmy, że jego floty nie złożę żadnym ACS-em. Ale on, żeby złożyć mnie, nadal musi zrobić coś więcej niż wydać pieniądze. Gra robi się trudniejsza, a przez to ciekawsza. Dla tych, którzy nie płacą oczywiście. Dla tych, którzy płacą, wbrew pozorom może być mniej ciekawa, chyba że czekają nas starcia na szczycie :)

      Lwica jest boska :)
    • YoUwIsH! napisał(a):



      Niedlugo wprowadza ze za anty zbudujesz statki niszczace kopalnie :D
      Smichu chichu, ale nie zdziwię się jak wprowadzą coś w stylu przejmowania planet - i będą potem funkcjonować jak np. państwa marionetkowe w Civilization. W końcu w Plemionach chyba dało się przejmować miasta czy tam wioski :E

      Jak tak patrzę sobie na dział ST tego uni, to po prostu jest dramat, zdarzylo mi się przy pierwszym graniu w Ogame (lata 2005 - 2011) zaglądać na różne przekombinowane podróbki - bo wtedy jeszcze nie były tak powszechne szybkie Uni. I różne tam się rzeczy działy, ale to co tu się odjaniepawla, jest kilka długości dalej :E
    • przeca wszyscy wiedze ze top one to jest pracownik gejforgu albo jakis inny GOly co uzyl swoich tikecikow i msci sie za te szyskie obelgi cosmy mu pociskali

      gej dzordz nie jest gupi, znaczy jest, wpompowali anty, a teraz wszyscy pompuja, bo jak inaczej sie obronisz przed ich potega, anty moc silna jest w tobie, moc kupowania silna jest w tobie...

      dzis jest anty, idzie tryt, za 3 miechy bedzie prod, opaski cholograficzno-jonowe stymulujace costam, wibranium, wibratorium, fuzykle...

      chyba juz nikt nie traktuje "gry" na powaznie :ffreak: ,
      wiecej strategii i planowania wymaga atak sraczki niz ogejm :uhuh:
      Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

      pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

      NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

      stary oGame ;(
      nowy game <X
    • ale cios antynazista napisał(a):

      wyłapac co sie da ... a reszte to juz dok zniweluje w koncu jest on rekompensata jakąś
      Praktyka pokazuje, że aby wyłapać bugi potrzebni są testerzy lub czas stabilizacji kodu. A tutaj nie ma testerów (jest testowanie na produkcji - ale z tą wadą, że wiele osób wykryty błąd zachowuje dla siebie), a stabilizacji kodu także nie widać - co miesiąc jakaś nowa głupota jest wdrażana, trzeba kodzić nowe zabawki, zamiast poprawiać stare błędy.