Kopiowaniu surowców możliwe, przyrosty deu na moonie

  • 7.5.1
  • Odrzucone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kopiowaniu surowców możliwe, przyrosty deu na moonie

    Witam,

    Od jakiegos czasu wydawało mi sie że przybbywa mi deu na moonach po transportowaniu na nie surki na kopalnie (krisu i mety).
    Nie znam dokładnego mechanizmu i myslałem że mi sie wydawało ale własnie transportowałem 330 kk mety i 110 kk krs na kopalnie deu na 36 lvl (na moona).
    Po przylocie prztbyło mi 300 k deu na tym moonie.

    Niby grosze ale gdy topka doda kilka zer do transportu to przybędzie kilka zer do deuteru.
    Nie wiem jak to działa i od czego zależy.

    Ktoś zauważył coś podobnego ?
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Tyle lat doświadczenia w grze, taki wielki specjalista, a nie wie jak działa misja STACJONUJ w kwestii paliwa :D

    Podpowiem - to nie jest błąd - tylko twoja niewiedza. Znajdź faq, dawno, dawno temu był tam opis użycia paliwa przy misji stacjonuj. Jak przeczytasz to się dowiesz największej tajemnicy ogame (bo skoro wszystko inne wiesz, po TYLU latach grania ... to użycie paliwa musi być tajemnicą) :P

    Kolejny raz kompromitujesz się pokazując swoją niewiedzę - ale "tyle lat doświadczeina" :D poczytaj, sprawdz albo zapytaj kogoś kto wie ile paliwa kosztuje lot i dlaczego fsy na stacjonuj są tansze.
  • Czemu flota wysłana z misją "Stacjonuj" spala tyle samo deuteru co z misją "Transportuj" lub "Atakuj"?
    Flota wysłana z misją "Stacjonuj" tak naprawdę nie spala tyle samo paliwa co flota z rozkazem "Transportuj" czy "Atakuj" tylko po prostu zabiera od razu paliwo potrzebne na drogę powrotną. Jeżeli zechcesz zawrócić tę flotę, nawet zaraz po starcie, to nadmiarowe paliwo zostanie zużyte na powrót. Jeżeli jednak doleci do docelowej planety to połowa paliwa zabranego przy starcie zostanie (UWtam wyładowana AGA: jeżeli będziesz chciał wrócić z taką samą prędkością na planetę, z której startowałeś to musisz już sam pomyśleć o zabraniu odpowiednio większej ilości paliwa).

    FAQ: Statki i floty

    Już wiesz skąd to paliwo? Tak, lecąc z transportem zapłaciłeś 600k paliwa za lot, a ponieważ nie wycofałeś lotu - to koszt stacjonuj = 300k, a paliwo na powrót - "pojawia się" na planecie docelowej. Czyli przybyło ci tam 300k deuteru

    @Ruda weź odrzuć ten temat, bo ktoś serio pomyśli, że jest tu błąd. A to tylko muniek kolejny raz pokazuje ogrom swojej niewiedzy o podstawach gry.
  • cokolwiek napisał(a):

    @Ruda weź odrzuć ten temat, bo ktoś serio pomyśli, że jest tu błąd. A to tylko muniek kolejny raz pokazuje ogrom swojej niewiedzy o podstawach gry.
    @Ruda, wyciągnij dexowi kija z tyłka - przy okazji ;)

    Można się mylić, ale po co przy tym prowokować?

    Muniek, policz do 10. Pisałem Ci, że nie ma co się z koniem kopać. Nawet jeśli się mylisz, ...a z resztą, po co ja się odzywam.