tatomija [LSZ] vs. Raven [SITH] ~ 2802.05%

  • tatomija [LSZ] vs. Raven [SITH] ~ 2802.05%

    To nie jest jakieś wielkie st, czy wielki zysk. Niemniej warto wkleić, bo jest zabawnie. W nocy lop i Raven postanowili zrobić zobie zabawę w niszczenie mi moonów. Oczywiście jest możliwość ich skasowania w przyszłości - to tylko kulki w grze. Tym razem postanowiłem jednak dać małą nauczkę agresorom, bo mnie poprzedniej nocy lop zdenerwował latając jak to on mówi (i mamy z tego beke w soju) na ochłapy. Taka moralność Kalego - jak on lata to ok. To jednak tylko niewiele znaczące wtrącenie. Wracając do sedna - obroniłem moje moony, a lop stracił 11 z 12 swoich ataków - łącznie 66 gs. Raven spał ale lop go obudził i na 1 min przed wlotem jego 10 ataków zawrócił. Oczywiście 66 zobowiązuje i zrobiłem sobie diabelską nockę. Wpierw w ramach malego rewanżu zdjąłem jednego z moonów Ravena (już 3-0). Nie spodziewałem się niczego i rzeczywiście na fali nic. Jako, że obrońca nadal słodko spał postanowiłem mu pomóc w odebraniu zawróconych gs. Jak widać na obrazku pomogłem skutecznie. Obrońca pojawił sie 30 min po gs. Jak to mówi mój Teściu "piniędzy z tego nie ma, ale zabawy kupa". Szo flot nie ma co życzyć - lop ma generała wiec cos mu wróciło i zebrał wiekszość pz ze swoich gs, a Raven ma dok i w sumie niewielkie straty. Wieksze ma pewnie na swoim ego więc życzę odbudowy dużej pewności siebie.


    Dnia 28-10-2020 06:16:55 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor tatomija [LSZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 30.000
    _________________________________________

    Obrońca Raven [SITH]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2
    Gwiazda Śmierci 48
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor tatomija [LSZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 29.500 ( -500 )
    _________________________________________

    Obrońca Raven [SITH]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 1.498 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 42.500.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 480.008.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 153.002.400 metalu i 127.202.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.498 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 138.002.400
    Kryształ: 107.202.400
    Deuter: -7.498.502
    agresor zyskał łącznie 237.706.298 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -240.004.000
    Kryształ: -192.004.000
    Deuter: -48.001.498
    obrońca stracił łącznie 480.009.498 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • juz wiem co myslal sobie Sorro jak wstawialem na nim takie ochlapy :D ogolnie ja mam beke smiechu, on pewnie mial to samo :D
    nie wiedzialem ze prowadzimy jakis konkurs w sciaganiu kulek, cos mnie chyba ominelo :)
    mozesz sobie skubac dowoli a ja dalej bede probowal i w koncu [ciach] az milo :D wspomnisz moje slowa :)
    a poki co moje ego nie zostalo nawet drasniete :D
    sojusz ma przyjemnosc popatrzec jak ten co ich opierdziela sam na scianie wyladowal, wiecej okazji nie bedzie, troche Cie zlekcewazylem :D


    Super Moderator Ruda:
    Wulgaryzm


  • Raven w swoim prime time jest, stąd to ego, też taki byłem, ba nadal jestem (tylko nie byłem graczem jednego uni :E ) Wszystko przed nim, jeszcze mu dupę obiją nie raz bo to taki gracz i wtedy zrozumie, teraz teksty typu "nigdy nie padnę na BFs", a potem widzimy coś takiego.

    Graty tatko, porobiłeś ich jak amatorów.

    Edit:

    i zanim agresor się włączy komuś to dopiszę: tak, wiem, ochłapy, chodzi o sam fakt, takie teksty "nie padnę nigdy na BFs!!oeneone" to jednak nie działają i się nie sprawdzają, bo widziałem starcia na ludziach, którzy trafiali do szpitali, mieli wypadki itd. itd. bez sensu pisać takie głupoty :quasi:
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Miło się czyta Tatko ;p konkrus wciąż trwa, kto będzie lepszy a kto gorszy, kto ma większego a kto mniejszego, ego ;)
    Co do latania na ochłapy przez jednego jegomościa, aż zaplułem ekran :D
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • aleś sie uwzieli ochłapy ochłapy
    Poprzedniej nocki zrobilem na tatomija 2 rw na jednym skasowalem 10k dt =72kk zysku
    Na drugim sfarmilem 170kk blachy
    Ochłapy? Myśle ze kazdy flociarz by sie przeleciał
    Aktywnym graczom staram sie nie latać po satkach ( bo i u mnie po kilka stoi i nawet na zysk pokroju 30kk z samych satek raczej nie lece)
    Co do poranka cóż wiedziałem na co sie pisze toteż posłałem rekiny a strata żadna
    Graty agresorowi coby nie było jest rw
    Ravenowi szo gsów i jedziemy dalej
  • Stary ale ja o takich "ochłapach" właśnie piszę. Jak poleciałem kiedys do Mareczka i zarobiłem ok 150 kk na czysto to były dla Ciebie ochłapy i wytykanie ze leciałem z daleka. Sam teraz leciałeś do mnie 200 układów. Sytuacja kropka w kropkę - tylko punkt widzenia inny.
    Bym tego dzisiaj nie poruszał przez pryzmat tamtego dawnego stwierdzenia.
    Bawimy się dalej!
    Raven (humorystycznie) - nie oferuj swojej floty zbyt często, już widziałem, że to czyniłeś na forum nie raz. Piszesz ze "bedziesz swoje robił i potem (tu brzydkie słowo) aż miło". Wolę te śrubki jakos sam zdobyć, a nie żebyś mi je dostarczał.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Lop z całym szacunkiem jaki mam, poleciałeś ostatnio po 30kk zysku a były same satki i trampki, więc nie mów że nie latasz :D
    Ja rouzmiem że taka gra i nie mam żalu. Nawet Lordowi aka Lodzikowi pisałem że na bezrybiu i rak ryba :P
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • mialem sie juz nie wpisywac ale chyba musze :D Webberku moj drogi znowu sie powtarzasz z tym ze napisalem ze mnie nie spakujesz na bfsie jak i wczesniej jak musiales w kazdym poscie przypominac jaki to jestes wspanialy. Wyjasnie Ci to po raz ostatni. Kazdy popelnia bledy, kazdy nie ma takich osob co ciagle siedza i pilnuja floty na 100% ale zeby je wylapac trzeba grac a nie siedziec na urlopie :) dlatego wlasnie twierdze ze akurat tutaj na tym uni na bfsie nie padne i napewno nie z Twojej reki. Zlomowal mnie tylko jeden sojusz ktory czekal na takie momenty dluuugimi miesiacami az popelnie jeden blad robiac fsy z obibokiem w us :D w koncu mi sie przysnelo bo jak wspomnialem kazdy popelnia bledy :D z reszta jak sami stwierdzili po co sie starac jak mozna poczekac az sie zmecze, tutaj zmeczony sie nie czuje a do Obiego wiele Ci brakuje :) popelnilem jeden blad od poczatku Uni, liczylem ze Tatko nie bedzie mial flotki z rana i tu sie pomylilem byla u mnie minute po wlocie :)
    skoro sledzicie moja kariere zapewne wiecie ze grajac w opozycji gralem przeciwko lepszym nie 2x jak WY tutaj, nie 3x, nie 4x tylko nawet 5-krotnie silniejszym sojuszu. Gdzie na jedna osobe musialem zabierac caly swoj sojusz a i jakies mniejsze i wieksze podboje mialem. Nie jestem graczem jednego Uni jak to pisze Webber bo on ogolnie lubi wypisywac bzdury wyssane z palca :) tak wlasnie poznal moja historie gry.

    Tatko troche mi przypominasz mnie jak gralem wlasnie w opozycji, roznimy sie tylko tym ze mialem mimo pozniejszych wtop jakies efekty a nie tylko spalone kulki az 3-0 no i sciagniecie 48 gsow :)
    ja nigdy nie mialem duzo czasu na ogame dlatego jestem zwany graczem weekendowym co nie zmienia faktu ze przez 2 dni oralem wiecej niz wiekszosc Uni przez caly tydzien albo dluzej :D
    checi do gry spadly wiec sobie spokojnie wegetuje i czekam na fuzje przy okazji czekajac na rywali gdzie ja bede mogl pobawic sie w opozycji, zdecydowanie lepiej mi idzie jako obronca niz agresor :D
    Wy sie ciagle urlopujecie, wspominacie ze duzo siedze a palicie sie wszyscy dzien i noc :) tylko tatko ma jakies jaja u Was mimo ze przepadam za nim tak jak on za mna :D jedno mile slowo ode mnie


  • Ruda napisał(a):

    Posty obrażające i nic nie wnoszące do tematu poleciały do kosza.
    Myślę że niektóre kwestie można sobie wyjaśnić na pw nie psując tematu autora.
    Szanowna pani moderator, na pw nie ma to sensu bo nikt tego nie przeczyta :D
    Gratki tatko, zysk może skromny ale pstryczek jak widać większym echem się odbił, bo nie można tu mówić o jakiejś stracie.
    Polecam wrzucić na luz i zamiast pisać głupoty na forum to piwko zimne wypić czy co tam kto lubi :)
    I tak wiadomo, że co by kto nie napisał, to drugiej strony do swoich racji i „mundrosci” nie przekona.