Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Zgłoszenia





    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.

    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.



    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • KrecikMax - niezliczona ilość potyczek na forum - wszystkie zwycięskie
    chodząca encyklopedia Kalyke i innych uni
    największa atrakcja i patologia tego uni, bez niego było by nudno

    Duda - no bo to nasz "prezydent"
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Marzena / Megan - duża aktywność, bardzo duży zapał do inicjowania kolejnych akcji, większość starć zdecydowanie bardziej wyszukana niż zwykły bfs, efekty było widać choćby w top 10 ACS...
    paweł1000 - duże zacięcie, masa ładnych starć, zdominowanie top 10 solo ;) No i, jak zdaniem Krecika wszyscy wiedzą, zarządzanie największą armią multikont :D
  • Dla mnie tutaj wybór może być tylko jeden, właściwie dwa, czyli @khz (Finito GJ GF) i @panpiwek1234 (Nowy Nick).
    Miałem przyjemność grać z nimi na uni Xanthus i wiem, że obydwaj mają wiedzę o grze oraz umiejętności na naprawdę wysokim poziomie.

    Wyczyścili już praktycznie to uni, wystarczy zajrzeć w dział ST, żeby zobaczyć ile starć mają na koncie. Do tego są w topce punktów. (właśnie sprawdziłem :E )
  • @kielbaska a za co? Zaraz bedzie ze nie ma za dużo ST albo pewnie nie dość że mało to zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale tak naprawde w momencie dużego zniechęcenia do gry to on nas w sojuszu namówił do zmiany sposobu gry , scalił nas i nadal bez niego nie byłoby Jedi :D


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • Poczucia humoru Krecika Maxa czy charyzmy Kiełbaski nie sposób zmierzyć, ale skuteczność gry flotą można porównać. Rzecz jasna nie należy się kierować bilansem zniszczonych i straconych punktów militarnych, bo te dane wynikają w dużej mierze z ekspedycji.
    Przygotowałem zestawienie statystyczne na podstawie zamieszczonych na forum starć (stan na 9 listopada):

    W przypadku starć ACS przyjąłem, że uczestnicy dzielą się zyskiem po równo. Widać, że najwięcej zyskał Paweł, choć jego flota wcale nie jest największa. Liczby mnie przekonały, żeby oddać głos właśnie na niego.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Forumowy As ().

  • Forumowy As napisał(a):

    Poczucia humoru Krecika Maxa czy charyzmy Kiełbaski nie sposób zmierzyć, ale skuteczność gry flotą można porównać. Rzecz jasna nie należy się kierować bilansem zniszczonych i straconych punktów militarnych, bo te dane wynikają w dużej mierze z ekspedycji.
    Przygotowałem zestawienie statystyczne na podstawie zamieszczonych na forum starć (stan na 9 listopada):

    W przypadku starć ACS przyjąłem, że uczestnicy dzielą się zyskiem po równo. Widać, że najwięcej zyskał Paweł, choć jego flota wcale nie jest największa. Liczby mnie przekonały, żeby oddać głos właśnie na niego.
    I to mi się podoba konkurs uważam za zakończony zanim się zaczął staty mowią same za siebie gratuluje wygranym ja już co miałem tutaj wygrać to moje ( nie grą żyje kret ) .

    Więc oby Wasze staty rosły w siłę i tym RW za 600 ( szkoda , że tutaj Asie nie masz takich statystyk) i tym czystym.