Najlepszy gracz uniwersum Fenrir 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Fenrir 2020 - Zgłoszenia





    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.

    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.



    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • - @Gonzo - do wczoraj top1 solo uni Fenrir, masa ST
    - @abecaduo - dobrze rozkminia gierke, masa ST
    - @turysta - jako jedyny dostal zloma z naszej paczki, podniósł się w tydzień. Masa st, cicha obserwacja i likwidowanie flot
    - @ZDOBYWCA1 - dobre pojęcie o grze, sporo ST, szkoda, ze wersja 7.0 przyczyniła się do konca jego gry na Fenrir
    - @..Raven.. - chyba najlepszy grajek opozycji

    Jak mi się przypomni ktos jeszcze to dopisze :)
  • @Maximus1984 napewno trzeba przyznać że ma wiedzę o tej grze, pokazał kilka razy na co go stać, fakt ostatni czas po złomie u Stalowego nie był dla niego najlepszy, ale napewno na uwagę zasługuje fakt że wszystkie st które zobił i wszystkie akcje były wykonane z telefonu. Gdyż on gra tylko na telefonie a co za tym idzie nie ma dostępu do nakładki AGR tak jak większość flociarzy i możliwości szybkiego sprawdzania aktywności jak i innych udogodnień związanych z tą nakładką :)
  • Klakson napisał(a):

    Jedyna osoba, która zasługuje na ten tytuł to YeahBunny - @Bunny

    Również też tak uważam. Nie zdążysz klasnąć uszami a masz już po flocie.


    Ogólnie jak to mówią zapocony nołlajf ale ogólnie znana i lubiana persona.

    Większość tematów na boardzie w dziale ST to jego zasługa.

    Dużo wie, a czego nie wie to go jeszcze nauczę - chyba że mnie wkurzy to go zezłomuję :D


    Masz mój głos Królik! :lool:
    Uni 16 - OFF!
    Fornax - OFF!
    Kalyke - OFF!
    Europa - OFF!

    ~~~~~~~~~~~~

    Fenrir - ON! :ocb:
    Leda - ON! :popcorn:
  • Najlepszym graczem w mojej opinii na tym uni jest @Bunny

    Biorac pod uwage cale uni, na ktorym spedzilem niemalo czasu, jest to wrecz bezkonkurencyjny wybor.
    Faktycznie jako sojusz, dopoki gralismy aktywnie, zdominowalism uni totalnie, i choc nigdy nie mielismy konstruktu lidera-podwladnych (raczej konstrukt bandy krzykaczy xd), to Bunny prawie przez caly czas mial najwiecej pkt, pkt flo, pkt zniszcz i najwiecej wylatanych st - zaznaczam ze grom tego byl przed czasami 7.0 i flot z dupy odkrywcow (blame the game, not the players). Sama swoja aktywnoscia i takim zwyczajnym zacieciem potrafil konkretnie zmotywowac do pogrania w gierke.

    I to byla wypadkowa wielu rzeczy: kminienia mechaniki, umiejetnosci obserwacji, czasu (ja nie wiem, jak ty zyjesz do dzis [ciach] xD), intuicji. Fakt, ze gral w doborowej ekipie (:E) tylko mu to ulatwil.

    Mowcie sobie co chcecie - popatrzcie na ST Krolika i innych duzych flot, ktore do dzis fruwaja po uni. Zarowno te z ostatnich miesiecy, jak i wczesniejsze. To jest chyba jasne i nie wymaga absolutnie zadnego tlumaczenia.


    Na drugim miejcu, jezeli chodzi czysto skilla w gierce obstawilbym niegrajacego juz od wiekow Engineera Vele. Wiekszosc z was nie ma pewnie pojecia kto to, a ci co go pamietaja - nie macie pojecia, jak ten typ kminil gierke. To czasy jak jeszcze robilem fsy i musialem ostro pilnowac floty :) I mowie to jako ten, ktoremu udalo sie go zapakowac w rece wraz z Gonzem i Wronkiem.



    @Uudelleen przy mojej calej sympatii do Maximusa, regularne gongi na spiocha raczej go deklasuja przy wyborze "najlepszego gracza na uni". Szanuje za gre na tel, ale niejeden juz tak gral ;)


    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • abecaduo napisał(a):

    Na drugim miejcu, jezeli chodzi czysto skilla w gierce obstawilbym niegrajacego juz od wiekow Engineera Vele. Wiekszosc z was nie ma pewnie pojecia kto to, a ci co go pamietaja - nie macie pojecia, jak ten typ kminil gierke. To czasy jak jeszcze robilem fsy i musialem ostro pilnowac floty :) I mowie to jako ten, ktoremu udalo sie go zapakowac w rece wraz z Gonzem i Wronkiem.
    W sumie zapomnialem o tym zawodniku, a to przeciez on zainicjowal akcje spakowania mnie, ktora zakonczyla sie sukcesem :D
  • Najlepszym graczem jest @abecaduo - i wcale nie chodzi o flotę, obserwację czy znajomość gry - a o kulturę wypowiedzi. Choć to uni jest (patrząc z boku) i tak na niezłym poziomie w tej kategorii (więc brawa dla wszystkich pozostałych graczy także) - to ten gość jest wręcz wzorem gracza. A to, że i coś tam potrafi polatać - to przecież każdy wie (nie tylko z tego uni).
  • kurcze nie lubie takich rankingów bo tu nie ma dobrego wyboru.
    Ofc będę głosował na Królika bo sumę plusów i minusów ma zdecydowanie najwyzsza co widac po rankingu, zna gierke i ma zaciecie jak nikt. Nie wiem jak mozna tyle patrzec w ogejca zwlaszcza nocami.
    Vela był kozakiem, Raven tez ale obaj jednak nie na top1.
    Ale ale jednak musi być jakieś "ale". Znając TR od środka i biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie poziom rozkmin w gierce mocno wahał bym się tylko i wylacznie miedzy rosolem a gikerem. Może to dlatego, że bunny siedział i złomował non stop więc przywykłem a cała reszta TR troche lała na te gierke. Co nie zmienia faktu, że jeśli czegoś nowego nauczyłem się na tym uni to właśnie od nich (od królika nie mogłem bo gralismy duzo wczesniej razem :P)
  • Odpowiedz jest jedna @Bunny każdy chyba wie dlaczego i myślę że tu nie będzie żadnych wątpliwości i każdy kto choć troszeczkę tu gra i nawet jak go nie lubi to powinien zagłosować

    oczywiście reszta TR jak Rosół, Gonziak, Giker, i Misiu Malinowy teżjak najbardziej zasługują na nominacje do miana Najlepszego gracza!!!

    Administrator Forum kasai:
    Masowa nominacja nie istnieje. Każde zgłoszenie musi być poparte jakimiś słowami, czymś szczególnym czym się wyróżniają, co zdobyli, osiągnęli.

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • wiadomo kto wygra konkurs, bez podtekstów, ponieważ całkowicie zasłużenie będzie to @Bunny

    Ale

    Skoro pojawił się wątek warto wspomnieć tych którzy grali całkiem dobrze. Ode mnie w tym miejscu ukłony oczywiście do składu WALCA 8) Jak również
    Anon, klepie sporo tych stejków i umiejętności nie byle jakie
    HeadHunter nie jednemu namieszał
    Alkoholik102 - najlepszy kamper ever - aż żałuję że udało mi się wychwycić błąd fsa
    Relek - swoje pograł , ciut za dużo słów padało Ale czujka była
    Reaven - nie wiele pamiętam z początku Uni
    Zdobywca- jak wielu uważam że pierwsze skrzypce byłyby gdyby miał czas

    I chyba zapomniany już na fenku DragQueen. Drag napsuł krwii TR nikt nie powie że było inaczej.

    Pozdro for All. Gra tutaj z wami to był zaszczyt Panowie . Ukłony 8-)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AbaddonX ().

  • A wbrew wam wszystkim myślę, że najlepszym... a już najciekawszym graczu na naszym uni :D

    Oczywiście mówię tu o samym KRULU Don Relentlessie w własnej osobie. Nie było takiego gracza w całej mojej historii OGame, który potrafił zwyzywać atakującego o to, że zostały zezłomowane 100k recków... Bo przecież jak można złomowac recki to przecież wstyd. Nie wspomnę o ilości kont, których miał Relek pod swoją opieka i zostały zbanowane, zezlomowane ( ja sie doliczylem 5, ale podejrzewam, ze liczba mogłaby być wyższa. Od konta top3 "Force of Will" po jakies z top 80 )... ops tego miałem nie mówić. Powiem wam szczerze, że nudno się zrobiło, gdy odszedł. Forum wieje nudą. Brakowało mi tego wyzywania na forum Don Relentlessa dla przyjaciół Karolka ;)
    Uwielbiałem jego złomy także grając z nim w sojuszu myślałem, że jest normalny... a potem się okazywalo, ze konta kupił, aby zezlomowac ( htfu na takich ludzi ), a nie liczne upolowal zgodnie ze sztuka. Także nie żaden królik, a Relentless powinien wygrać ten plebiscyt.

    PS. Relentlessie wróc na Fenrir - brakuje nam Ciebie

    Druga nominacja leci do samego generala - Captaina Cupida. Brakuje mi twoich bledow ortograficznych na forum. Wiem, wiem kazdy je robi... ja tez, pewnie nie jeden sie juz tutaj znalazl. Ale jednak twoje to klasa sama w sobie. Czytajac ciebie mialem wrazenie, ze moje oczy krwawia. Mam nadzieje, ze w koncu podasz mi dokladny adres do Ciebie - wysle Ci ten obiecany slownik ortograficzny.

    Pozdrawiam

    Administrator Forum kasai:
    Gratuluję opisów, widać że się przyłożyłeś. Jest to jednak konkurs na najlepszego gracza uniwersum, więc takie kandydatury nie będą brane pod uwagę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vendetta12 ().

  • Ja tam w te zaczepki się nie wdaje. Głosuje na Bunnyego. Top1 ST i pkt. Mimo wszystko.

    A co do zaczepki na mój temat. Teraz na przestrzeni czasu patrze na to inaczej. Miałem totalnie zły mindset na tym uni. Grałem toksycznie, tak się zachowywałem. Kont nie komentuje, wszystko żeby zasłużyć na to co miało miejsce. Mega dobrym posunięciem było opuszczenie uni i zmiana klimatu. Poszedłem na inne gdzie sytuacja się zmieniła bardzo. Wszystkim serdecznie za gre na Fenku dziękuje. Zwłaszcza dominatorow z TR ;)
    You write Your own story, so write it well. ..