Najlepszy gracz uniwersum Taurus 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Taurus 2020 - Zgłoszenia





    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.

    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.



    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Dzień dobry.

    Zgłaszam gracza BlackLatteCoffe [SKY], który niby w staystykach jest dosć nisko, ale najlepsze złomowania na uni są zawsze jego udziałem lub za jego sprawą. Doskonały obserwator i intrygant. Dużo jest oskarżeń wobec tego gracza, ale nie można tak bezkrytycznie wszystkiemu wierzyć. Nie wiem, czy muszę podawać osiągnięcia gracza, czy wystarczy samo to, co napisałem. Wydaje mi się, że jest on ikoną tego uni.

    Zgłaszam też drugiego gracza - gracz z mojego sojuszu - Vir [Amigos] - cicha woda, a właśnie awansował na piąte miejsce w statystykach. Wysoko w badaniach i w ekonomii, a i złomować umie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    I jeszcze trzeci gracz do zgłoszenia - pedro [KWK] - od kilku miesięcy próbują go zniszczyć, ograbić i zniechęcić, a on/ona cały czas się nie daje i wchodzi nocami, dokłada cegiełki i buduje się dalej. Jeden z najlepszych ekonomów na uniwersum.

    Dziękuję.
    nie
  • Dobry
    Zgłaszam siebie Kapitan Jack Sparrow [RoG], może i nie jestem na ten moment wysoko w statystykach ale powoli pnę się do góry.
    Moje osiągnięcia są znane (ST) zwłaszcza jak ktoś lepiej mnie poznał wie co mam na myśli, oraz cennie dobrą zabawę jak i rywalizację.
    S&D nie jest obce, choć floty zbyt dużej nie posiadam potrafię rywalizować i nawet co nieco osiągnąć samą mobilizacją.

    Dziękuje.
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • @Jiyara zgłosił sam siebie. Czyli taki typowy Bareja w naszym ogejmowym świecie. Czy tylko@'bobro' wie o co tutaj chodzi?

    Wracając do tematu, to szkoda, że nie ma rankingu przeciwnego do tego teraz. Śmieszniej by było
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • Dzieki za nominację @bobro

    zgłaszam gracza Strangelet - uzasadnienie
    Człowiek zagadka
    Samotny kojot
    Gra sam dla siebie ,nikt go nie interesuje ,ładnie prowadzi konto

    Dziki nastolatek - pogubiłem sie w nickach i kontach więc niech sie sam
    odezwie
    uzasadnienie. Mimio wszystko byl dobrym przeciwnikiem coś tam próbował robic
    I latać

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • Sorki Kapitanie, że robię Ci konkurencję w postaci kolegi z sojuszu, ale moim zdaniem ten kandydat jest lepszym graczem, a byłby znakomitym gdyby nie latał na "podwójnym gazie" :)

    Zgłaszam gracza - SPAWACZ36

    Uzasadnienie:
    W statystykach może nie jest za wysoko, ale moim zdaniem statystyki tutaj nie grają. Liczy się podejście do gry. Doskonale wie, że to jest tylko gra, przy której może spędzić kilka chwil ze znajomymi.
    Pokazał w ST kilka ciekawych RW.
    Pewnie zaraz niektórzy będą złośliwie pisać, że najciekawsze były te w których występował po "złej stronie". Zdarzyło mu się i co z tego.
    Nie boi się polecieć na nikogo, nawet takiego niby dobrego gracza BlackLatteCoffee udało mu się uszczypnąć.
    Myślę, że ogranicza go tylko mniejsza ilość floty. Ale to się może zawsze zmienić.
  • Więc i ja przedstawię swoje kandydatury na Prezydenta uTaurus, pojadę po kolei według TOP.

    Marsic... niekwestionowany, niepokonany mistrz świata wagi ciężkiej... a nie, to nie to. A może jednak? Zaczynał jako top1, jest top1 ogólnie, top1 eko, top3 badań, top4 flot. Komentarz? Bez komentarza. Oczywiście startował z przewagą, ale peleton był bardzo agresywny i nie odpuszczał, wielu czaiło się (i czai) by wejść na sam szczyt. Należy dodać, że osiągnął to grając zbieraczem... ZBIERACZEM!!!. Uczestnik i architekt topowych starć. Osoba mająca dużą wiedzę o grze, chętna do podzielenia się nią i konstruktywnej dyskusji, aczkolwiek w pewnych przypadkach wykazująca się finezyjną kąśliwością.

    Kartofel, przybysz z Zagadry, najsłabszego punktowo uni (całkiem sporo), zaczynał z trochę dalszego top, teraz top2 dzięki wytrwałej i drobiazgowo planowanej grze. Szeryf przybył z daleka, ale gdy butem otworzył drzwi do saloonu, to był już koniec. Również uczestnik wielu topowych starć i topowa flota.

    Pedro, tajemniczy górnik, przez długi czas top1 eko, mimo absencji nadal w czołówce.

    Strangelet, ninja kryjący się w cieniu, niezauważony przez nikogo samotnie mknie w górę tabeli, likwidując tych, którzy chcą zgłębić jego tajemnice.

    Dziki nastolatek, niewątpliwie jedna z barwniejszych postaci na uni, błędny rycerz, niepełniony poeta, Dr Dundersztyc naszego uni, feniks, płonie, by znów się odrodzić. Jego jedno słowo obraża dziesięciu chłopa, dwa szokują pół uni, trzy powodują utratę przytomności moda. Niewątpliwie mimo upadków wspaniały wojownik, stanowiący zawsze wielkie zagrożenie, czy to słownie, czy w galaktyce.

    Koval, trochę mniej widoczny, ale niewątpliwie potwornie groźny, o czym pewnie spore grono (w tym ja) wie. Czujny niczym jastrząb, agresywny jak orka, bezwzględność tygrysa, połączone z dużą wiedzą w kwestii anihilacji wrogich flot. Nie bez powody flota numer jeden na uni i zbrojne ramię Taurusu na nadchodzącą fuzję.

    Sobieski, przywódca IRA, będącego jednym z ciekawszych projektów na uni, obrotny odkrywca, były posiadacz topowej floty i, ekhm... dumny posiadacz top1 ACS (żarcik taki, ale wszyscy wiemy, że Sobieski to człowiek z dystansem do siebie). W rozmowie prezentuje wysoki poziom kultury osobistej.

    Bobro, przyrodnik, jak nazwa i zainteresowania wskazują nałogowy badacz złych bobrów. Badania ich zwyczajów spowodowały, że jest top1 badań, wyprzedzając wielu innych głośnych badaczy.

    BlackLatteCoffe, [ścisza głos] ponoć pokonał Chucka Norrisa, tak słyszałem... Może i top odległy, może flota nie największa, może zniszczonych tylko top10, ale, wszyscy potwierdzają, największy zabijaka na uni, król dzielnicy, szef wszystkich szefów, bestia wśród bestii. Uczestnik większości topowych starć. Koniec. Więcej nie trzeba.

    Kapitan Jack Sparrow, czarny koń, murarz, tynkarz, akrobata; pirat, samuraj i degenarat w jednym. Podróżnik w czasie, postać nadająca kolorytu naszemu szarawemu uni. Jego czynu porównywane są do czynów ostatnich wojowników Cesarstwa, ale to nieważne... jego zdumiewająca technika ataku, dystans do siebie i poczucie humoru z pewnością poprawiały nastrój niejednemu śledzącemu jego niezwykłą podróż.

    Wolny wieczór i wena twórcza. Jeżeli komuś się nie spodobał opis, piszcie, na pewno to oleję.