Najlepszy gracz uniwersum Quantum 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Quantum 2020 - Zgłoszenia





    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.

    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.



    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Także dla mnie Gracz :Pawelos
    Uzasadnienie : Liczne ST , liczne rw nie wstawiane na boarda. Umiejętnośc przewidywania zachowań potencjalnych celów. Flota postawiona bez klasy odkrywcy (Top5flot)
    Uczciwy sumienny zawsze skory do pomocy i wymiany pogladów. Top3 złomowań ostatniego SD plus top1 aktywisty. Jego rw to efekt ciężkiej pracy a nie milionów wydajen antymateri na przenosiny itd. Poprostu stara szkoła Flociarzy gdzie liczą się umiejętności a nie dopalacze
  • pawelos ;) najlepszy Niszczyciel satek i bunkrów lekkich no i jak @19dawid45napisał

    pl i BW nie za wulgaryzmy i wyzywanie graczy i ich kobiet przez telefon NIE POLECAM typa z calego serca a jak DEXA nie dasz to ci zjadą planety do zera i mony pokruszą GSówkami ZERO tolerancji dla nich jak dla PISU w tych czasach KOBIETY :D łączcie się ale bez BW
  • Ja bym dał Nalimko.

    Wystawia aktywnie STki więc tą część gry ma ogarniętą.
    Można pogadać (nie ma problemu zrozumieć) :) uprzejmy, da sie pohandlować poza rynkiem.

    pl1 może i by było ale ogolne nastawienie, granie z wiski, sytuacje "handluje z jednym drugi wysyła skany".....odpadają jedna i drugi. Czekam na UF i ich zvirgowanie.

    moj głos - Nalimko
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Ja chciałbym przedstawić kandydaturę gracza Muniek.

    Argumentuje to tym, że jest to najlepszy specjalista od całego Ogame, w skali globalnej. Poznał rynek z każdej strony, przede wszystkim jego mroczne strony, klikał klikał i wyklikał dużą ilość surki. Dał się poznać również jako rzetelny sojusznik, odszedł bez słowa z sojuszu, a potem każdy z Nas musiał oddawać surkę do GO. Jest jedyny w swoim rodzaju i wszędzie go pełno. Naprawde polecam gracza.
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • Bunny napisał(a):

    Nie kto inny jak @Bad.Whisky i pl1.

    Nie żebym się czepiał ale o ile umiem czytać to temat dotyczy jednego gracza a nie pary :) No chyba ze ty sam potwierdzasz, że oba konta to tak naprawdę jedna osoba wtedy faktycznie trza użyć spójnika i bo inaczej jakoś nie pasuje do tematu :P .

    A co do siebie swego czasu na uni 41 też bywały takie tematy i tam zazwyczaj dla śmieszności wtedy chyba dwa lata rzędu uzyskiwałem tytuł najbardziej nielubianego gracza na uni 41, @ciap może pamięta te czasy :P , a jak nie to już na forum chyba też już tego nie ma.

    Także dzięki za pamięć na tym pustkowiu.

    Na dobry początek wieczoru i w ramach solidarności z połową obywatelek Polski chciałem wrzucić kawałek z 5 x * spacja i 3 x * ale autocenzura nie pozwala więc wrzucam chyba też jak najbardziej aktualny kawałek ( choć ma 15 lat ).

    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • [ciach]

    widze ze przeciwnicy pl'a i whisky sa przerazliwi :E
    chyba polaczyli juz sily z lewackim teamem .
    btw bardzo ciekawi mnie jak niby sobie i whisky i pl poradza , z nieuczciwym teamem, slepym artem , i klonowaczami i oszustami z virgo . jednak jako ze poglady mam jakie mam to sadze
    jak @bociek. daje virgo pol roku.
    edit:
    moja kandydatura to @Whisky
    argumentacja - najbardziej finezyjne rw w dziejach nawet calego finezyjnego zlomiarza.
    innymi slowy - zaden slownie zaden z wczesniej bioraacych udziala w tym konkursie nie wyzlomowal w taki sposob graczy :E
    pocyznajac od nieslawnych lotow na "porzucony ksiezyc obroncy"
    oraz zawrocone zatrzymaja dzielone moon moon , plus zawrocone zatrzymaj moon moon .
    .po 2. jest kobieta - a mimo to deklasuje facetow.
    po 3. tak bardzo dopiekla wszystkim ze chyba musza ich bolec dupska
    po prostu [ciach] spora czesc graczy ogame swoimi pancernikami

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez el bosso siklent ().

  • Zgłaszam gracza- strzelec.


    Jest to gracz znający od podszewki ogame.

    Skory do pomocy i zawsze służący radą dla tych co dopiero stawiają pierwsze kroki w ogame


    Liczne ST opublikowane jednak sporą część zachowuje dla siebie

    Aktywny na forum jego wypowiedzi są konkretne a co najważniejsze obiektywne i nie wulgarne.

    Proszę o poparcie kandydatury.
  • kokon1 napisał(a):

    Zgłaszam gracza- strzelec.


    Jest to gracz znający od podszewki ogame.

    Skory do pomocy i zawsze służący radą dla tych co dopiero stawiają pierwsze kroki w ogame


    Liczne ST opublikowane jednak sporą część zachowuje dla siebie

    Aktywny na forum jego wypowiedzi są konkretne a co najważniejsze obiektywne i nie wulgarne.

    Proszę o poparcie kandydatury.
    :E strzelca? kupywacza surowca i kont ma zostac kandydatem.. CHORE
    to nie konkurs na skupywacza kont i surowca za hajs , obecne konto na ktorym gra takze zostalo przez niego kupione za tysiaka + po otrzymaniu konta było one doładowywane przez pare tygodni surowcami za hajs :) (mozna to zobaczyc na mmorpg jak konto zaczeło rosnac od 06/09/20 czyli po ODDANIU konta przez poprzedniego własciciela ;)
    strzelec nic sam nie osiagnol w tej grze :) nawet smiem twierdzic ze zadne ST nie bylo przez niego uczciwie zrobione .- "sprawa dla członków teamu ( @Art, @smoki , @Kasia321)

    ja zgłaszam graczy ktorzy uczciwie rozbudowali swoje konta : pl1,whisky,lucky 666 ,pawelos,nalimko,ale cios(ekowiec)

    w dziale st - liczne finezyjne rw , kazdy z graczy sluzy zawsze pomoca .i maja spora wiedze na temat ogejma.
    u68: ON
  • Ludzie ogarnijcie się . To jest temat w którym zgłaszacie według was najlepszego gracza uni a nie głosowanie i wydawanie opini.

    Zaś robi się syf zamiast prostych zgłoszeń i uzasadnień jest pełno oskarżeń i syfu

    Jak wam nie pasuje czy to pl1 czy Whisky czy Strzelec czy ktokolwiek inny to spoko każdy ma swoje zdanie - wyraźcie je w głosowaniu nie tutaj.

    Ludzie z innych uni też czytają te tematy np taka Leda ma taki sam temat i jest pełno zgłoszeń ale z kulturką !

    Mamy zniszczone uni pełne oszustów i botów itd nie róbmy do końca syfu.

    Dla mnie ten konkurs na uni Quantum jest bez sensu jesteśmy starym uni mamy wielu wybitnych graczy (aktywnych lub emerytura) nie da się wybrać tego Naj...ale jeśli już trzeba to zróbmy to z klasą
  • kasai napisał(a):

    Bad.Whisky napisał(a):

    Ja i pl1 nie chcemy brać w tym udziału.
    milego wieczoru ;)
    Niestety ale nie można 'nie brać udziału'. Można jedynie nie przyjąć ewentualnej nagrody.
    @kasai przecież to co piszesz to bzdura. Jeśli ktoś nie chce by jego osoba/nick uczestniczyła w czymś to nie powinien być brany pod uwagę. Jedno przeczy drugiemu... musisz brać udział ale nie musisz przyjąć nagrody... gdzie tu logika?

    TakiOwaki napisał(a):

    Whisky, wrzuć zdjęcie cycków jak masz (i do tego fajne), to wygrasz przez KO XD
    Ty wrzuć zdjęcie swojej nie/chluby :) Za taki koment powinien być ban dożywotni. Można kogoś nie lubić ale to nie jest powód by okazywać czyste chamstwo wyniesione z domu . Ogarnij się do swojej kobiety o ile masz też tak mówisz ?
  • 19dawid45 napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Bad.Whisky napisał(a):

    Ja i pl1 nie chcemy brać w tym udziału.
    milego wieczoru ;)
    Niestety ale nie można 'nie brać udziału'. Można jedynie nie przyjąć ewentualnej nagrody.
    @kasai przecież to co piszesz to bzdura. Jeśli ktoś nie chce by jego osoba/nick uczestniczyła w czymś to nie powinien być brany pod uwagę. Jedno przeczy drugiemu... musisz brać udział ale nie musisz przyjąć nagrody... gdzie tu logika?

    Jedno nie przeczy drugiemu. Nie można nie brać udziału, można nie przyjąć nagrody, to proste.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • @kasai
    doedukuj sie i zanim zaczniesz kasowac moje posty z podpisem wulgaryzm.

    wkleje ci nawet defincje tego co zostalo napisane.
    ¡No pasarán! (pol. nie przejdą!)[1] – hasło używane dla podkreślenia determinacji utrzymania swej pozycji w walce, pierwszy raz użyte przez Dolores Ibárruri w czasie wojny domowej w Hiszpanii. Stało się zawołaniem bojowym wszystkich antyfaszystów[2].
    W pełnej wersji słowa Dolores Ibárruri Gómez brzmiały: ¡No pasarán! Es preferible morir de pie que vivir de rodillas! („Nie przejdą! Lepiej umierać stojąc, niż żyć na klęczkach!”)[3]. Od tego czasu powiedzenie to stało się najpopularniejszym hasłem używanym przez stronę republikańską i Brygady Międzynarodowe.
    Gdy Madryt został zdobyty przez nacjonalistów, generał Francisco Franco w swym przemówieniu wygłoszonym po zdobyciu Madrytu 1 kwietnia 1939 stwierdził: Hemos pasado („przeszliśmy”)[4], co było odpowiedzią na hasło republikanów[5].
    Hasło No pasarán używane jest głównie przez środowiska antyfaszystowskie[6].

    gdzie tu widzisz wulgaryzm?
    edit:
    widze ze teledysk pawelosa z no pasaran dalej wisi i nie jest uznany za wulgarzym
    zatem dlaczego moja odpowiedz "przeszlismy" zostala za niego uznana?
    wyczuwam tu logike 3 latki z blond loczkiem .

    //a ja prosze czytac ze zrozumieniem kto dal upomnienie. Podpowiem, ze nie bylam to ja. Jak juz sobie cos zarzucamy to badzmy uwazniejsi ;) Sprawie przyjze sie w wolnej chwili.
    /kasai
  • Może mi ktoś wytłumaczyć czemu gracza "Muniek" nie ma w ankiecie?
    Rozumiem że jako ogemowy as ma jakieś chody w GF i nie można go zgłosić? Przecież bierze czynny udział w dyskusjach jako spec od OGame..
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • A jaka będzie rekompensata za te dni, w których nie można było na ta osobę głosować? W końcu ktoś popełnił błąd a nawet przepraszam nie usłyszałem, GF i świta forumowa mnie zawiodła :(
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • Eomures napisał(a):

    A jaka będzie rekompensata za te dni, w których nie można było na ta osobę głosować? W końcu ktoś popełnił błąd a nawet przepraszam nie usłyszałem, GF i świta forumowa mnie zawiodła :(
    Mogę oddać na niego głos ;] Niestety innej rekompensaty nie będzie. Tylko, czy wtedy nie byłby to głos ustawiony? Wole głosować jednak z moim sumieniem ;) Żadnych strat nie poniósł z tego tytułu. Głos można zmienić.
    Jestem i mnie nie ma ^^