Najlepszy gracz uniwersum Norma 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Norma 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Nominuję gracza Lord Koks. Miał grać dla lumpów, a siedzi na urlopie i wspomaga nielegalny przerzut statków na konto WujekSamoZlo [nie mylić z WujekPoSameKule]. Gracz ten jest żywą legendą, podobno to on wykupił całą antymaterię od GF, jak podpiął kartę kredytową to zawiesiły się serwery na cały czas obowiązywania ostatniej promocji. Jak weszła aktualizacja z klasami, specjalnie dla niego została stworzona klasa zbieracz - zbiera zgłoszenia nieuczciwych praktyk na uni i wysyła do GO. Gracz z kulturą, klasą, pełen wdzięku, oślepia swoją jasnością i prawością (przez rude włosy). Nigdy nie spotkałem się z takim graczem na uni, istna legenda. Gracz o wielu obliczach i wielu kontach, podobno do zasiadania zatrudnił nawet dzieci sąsiada. Mam nadzieję, że wygra tą niełatwą, a przede wszystkim nieuczciwą rywalizację.

    Za to absolutnie nie zgadzam się z kandydaturą gracza WujekSamoZlo - krętacz i oszust, a pewnie będą na niego głosowały tylko jego boty.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • NarImmor napisał(a):

    Nominuję gracza Lord Koks. Miał grać dla lumpów, a siedzi na urlopie i wspomaga nielegalny przerzut statków na konto WujekSamoZlo [nie mylić z WujekPoSameKule]. Gracz ten jest żywą legendą, podobno to on wykupił całą antymaterię od GF, jak podpiął kartę kredytową to zawiesiły się serwery na cały czas obowiązywania ostatniej promocji. Jak weszła aktualizacja z klasami, specjalnie dla niego została stworzona klasa zbieracz - zbiera zgłoszenia nieuczciwych praktyk na uni i wysyła do GO. Gracz z kulturą, klasą, pełen wdzięku, oślepia swoją jasnością i prawością (przez rude włosy). Nigdy nie spotkałem się z takim graczem na uni, istna legenda. Gracz o wielu obliczach i wielu kontach, podobno do zasiadania zatrudnił nawet dzieci sąsiada. Mam nadzieję, że wygra tą niełatwą, a przede wszystkim nieuczciwą rywalizację.

    Za to absolutnie nie zgadzam się z kandydaturą gracza WujekSamoZlo - krętacz i oszust, a pewnie będą na niego głosowały tylko jego boty.
    Nie wspomne jeszcze o tym, ze Lord Koks zrobil wiele ST, niewiele mniej niz WujekSamoZlo. A moze wiecej, ale z grzecznosci nie wrzuca. Moj kandydat i wspolny kandydat najlepszego z uniwersow - Normy.
  • A ja nominuje gracza Wasaty Motyl aka Doberman

    powody

    1-pzede wszystkim kultura osobista
    2-wygrana w S&D
    3-najwiecej st na Uni
    4-chyba top2
    5-wrodzona agresja w grze :D

    Szkoda ze w jakichs dziwnych okolicznosciach grac przestal, bo byl to jeden z nielicznych graczy z klasa, zawsze kultura, no i przede wszystkim swietny gracz, pomimo ze nekal mnie namietnie to swoj glos na niego oddaje. jak konczylem gre na normie zproponowalem mu skup floty, odmowil i zacheceal do dalszej gry. Jak ktos powie uni norma to jest to jedyny gracz ktorego naprawde dobrze bede wspominal, poza bylymi sojusznikami, ale to ogolnie leszcze byly wiec sory chopy ale bez nominacji :D