Najlepszy gracz uniwersum Mensa 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Mensa 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Pozwolę sobie nominować @gotYaaa nick w grze Styrtasiepali do tytułu najlepszego gracza Uniwersum Mensa.

    Na dzień zgłoszenie Styrta legitymuję się RW w ST w ilości 54 RW - średnia 14 374,33 %

    Gracz z ścisłego TOP10 przez bardzo długi okres. Nagrodzony w edycji S&D 2020.

    Kto zamienił z nim słowo na pw (i zrozumiał co pisze w języku prawie polskim) wie, że to fajny przyjazny facet. Człowiek o niezliczonej ilości gif'ów z benisem. Jedyny w swoim rodzaju :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leman ().

  • I cyk trzeci kandydat :thumbsup:

    Zgłaszam @Leman nick w grze Leman
    Ścisła topka zarówno w rankingu gry jak i aktywistów (na tą chwilę 43 RW przy średniej 15 338,42 % na RW). Obecnie niekwestionowany TOP1.
    Od czasu do czasu popełni błąd mam wrażenie tylko po to żeby wrócić chwilę później silniejszym. Kto z nim zamienił kilka zdań wie że cechuje go rzeczowa i merytoryczna rozmowa bez napinki - takich graczy nam trzeba :) Odnoszę wrażenie że powszechnie wzbudza sympatię na uni :)
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E
  • Ponieważ jeden z typowanych przeze mnie kandydatów został już zgłoszony pozwolę sobie dodać jeszcze jedną osobę do listy :)

    Chwilę spędziłem przy podsumowaniach od @tomex21, chciałem przy swoim wyborze podeprzeć się jego pracą naukową :czytam: i przeglądając obie listy naszło mnie kilka refleksji -

    Przy całym podsumowaniu pominięta została jedna z osób, która w obu rankingach znajduje się bardzo wysoko, ale w związku z toczącym się postępowaniem została z automatu wykluczona :papa:

    I tak oto odnosząc się do pierwszej z list czyli listy wszechczasów uni mensa zaproponowałbym kandydaturę @gotYaaa. Liczby mówią same za siebie, kolega jest cały czas bardzo aktywny. Dodatkowo obok kilku innych osób, które grają lub grały na tym UNI zasłużył również na miano celebryty na naszym serwerze :thumbsup:

    Spoglądając na drugą listę czyli top10 starć uni mensa oraz po odpowiednim jej przefiltrowaniu pozostają jedynie 3 kandydatury. Tutaj najwyżej plasuje się @Leman, którego bardzo trafnie podsumował @tomex21.

    Przechodząc powoli do sedna...

    moja ostateczna lista z której wybierałem kandydata wyglądała następująco:
    Bard0k, iN1kacz, Smakosh, serwi, Kylo Ren, LuNu, depesza

    Bard0k - być może gdyby dalej grał zapisałby się jeszcze większymi literami na tym UNI, ale wszyscy pamiętamy w jakich tajemniczych okolicznościach wyparował x_x

    LuNu - imponująca liczba RW w porównaniu do innych, którzy nadal grają. Nie wiem czy to efekt tego, że był bardzo aktywny na samym początku czy to przez tego tajemniczego bota co skanował co chwilę całą galaktykę od A do Z ]:-D

    depesza - również bardzo duża ilość RW, może gdyby kolega reprezentował nieco inne barwy klubowe to podchodził bym do tego nieco inaczej, niemniej z tego co kojarzę to w odróżnieniu od innych grzybów przyzwoicie się zachowuje i chciałem go tutaj zwyczajnie wyróżnić :thumbup:

    Smakosh - tutaj można napisać bardzo dużo XD Z koleszką moje przygody rozpoczęły się lata temu na UNI38. To że pojawił się na Mensie i trochę namieszał zawdzięczamy @artiimatic, który spotkał go pałętającego się po Normie. Powiedziałem wtedy, że nie przepuszczę takiego zawodnika i wyciągamy kasę na stół i sprowadzamy go do klubu 8-) Myślę, że poza ogólnymi statystykami wszyscy dobrze pamiętamy też jego wyczyny z ostatniej edycji S&D (oczywiście nie mam na myśli tego kryzysu z nagrodami po zabawie :D ) @Smakosh wybacz mi proszę, że zwróciłem się przeciwko tobie i wybrałem kogoś innego :piwko:

    iN1kacz - ma co prawda po Bard0ku największą liczbę RW, był aktywny w ostatniej edycji S&D i personalnie nie mam też nic do niego... ale jeden mały szczegół przesądził, że to nie on zostaje moim kandydatem. Również chciałem go tutaj wyróżnić :thumbup:

    Serwi - to był również jeden z lepszych jak nie najlepszy transfer do WOWWW jaki pamiętam. Potrafił siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, kiedy na disco leciały ostre debaty a na koniec dnia wklejał po kilka steków na forum. Jego postawa z tego co pamiętam również mocno wpłynęła na zwycięstwo w ostatniej edycji S&D. Zapewne gdyby dalej był z nami osiągnąłby jeszcze więcej. :fa:

    Kylo Ren - jeśli doczytaliście do tego miejsca to pewnie wiecie już, że to Kylo Ren jest moim kandydatem do listy spośród której wybierzemy najlepszego gracza Mensy. Tutaj również podziękowania dla naszego skauta @artiimatic, bo to dzięki jego staraniom mogłem poznać @tr3lik. Nie widziałem go nigdy po złej stronie w gazetce 'starcia tytanów', wiem też że jak siada do gry to ma krew w oczach :rock:

    Dla dopełnienia formalności 37 RW z czego 11 oddanych w ramach ostatniej edycji S&D (2 miejsce w zespole Tessarion)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DarthBartek ().

  • DarthBartek napisał(a):



    Przy całym podsumowaniu pominięta została jedna z osób, która w obu rankingach znajduje się bardzo wysoko, ale w związku z toczącym się postępowaniem została z automatu wykluczona :papa:









    LuNu - imponująca liczba RW w porównaniu do innych, którzy nadal grają. Nie wiem czy to efekt tego, że był bardzo aktywny na samym początku czy to przez tego tajemniczego bota co skanował co chwilę całą galaktykę od A do Z ]:-D

    @DarthBartek bardzo wnikliwa i szczegółowa analiza - jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie :thumbsup:

    Natomiast jeżeli chodzi o osobę pominiętą... Nie da się ukryć że ten gracz bardziej sam siebie skreślił niż ktoś go pominął. Jeden banan - można jeszcze zrozumieć... jakoś sobie to tłumaczyć - kolejne już zdecydowanie nie.

    A co do LuNu - osobiście nie interesowałem się wydarzeniami z początku uni pomimo że gram tutaj praktycznie od startu. Jednak uważam że na początku łatwiej o ST niż na dalszym etapie. Owszem - % zdecydowanie niższe jednak graczy zdecydowanie więcej a co za tym idzie potencjalnych celów :) Nie ujmując nic LuNu (bo jego kandydaturę też rozważałem) - ponad 60 ST to na prawdę imponujący wynik jednak uważam że tutaj trzeba brać tez i inny czynnik. Wszak to nie wybory najlepszego złomiarza tylko gracza.

    To tak jak w piłce nożnej - każdy patrzy na napastnika bo bramki itd a o bramkarzach często się zapomina :D Może trochę poleciałem :E ale chciałem powiedzieć że liczy się też ogólny rozwój konta - stąd podałem kandydaturę taką a nie inną, bo tak jak napisałeś statystyki są bezlitosne na korzyść @gotYaaa :) Nawiasem mówiąc miano celebryty jest jak najbardziej na miejscu :P I szczerze to bardzo ciekawią mnie wyniki ankiety co na to lud bo jest w kim wybierać :D
    A c
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E
  • Celowo nie zabierałem do tej pory głosu będąc niezmiernie ciekawym czy ktokolwiek oraz w jaki sposób o mnie wspomni. Prawdę mówiąc niezmiernie mnie bawi, że zyskałem dosłownie miano Voldemorta, "ten którego imienia nie wolno wymawiać". Rozumiem uprzedzenie wszystkich do mojej osoby, ale pisząc o mnie zdecydowanie można wymienić mnie z nicka jakim się posługuje ;)
    @DarthBartek postępowanie, o którym pisałeś w swoim poście już się zakończyło i znowu na moją korzyść. Chociaż pewnie rozległo się wczoraj wieczorem głośne "buuuu" na uni z tego powodu.

    tomex21 napisał(a):

    Natomiast jeżeli chodzi o osobę pominiętą... Nie da się ukryć że ten gracz bardziej sam siebie skreślił niż ktoś go pominął. Jeden banan - można jeszcze zrozumieć... jakoś sobie to tłumaczyć - kolejne już zdecydowanie nie.
    @tomex21 w sumie nic dodać nic ująć, dlatego nie ma co tłumaczyć :)

    Co do nominacji to wszystkie osoby z wyjątkiem jednej zostały już wymienione. Ja bym chciał zgłosić DarthBartek jako, że kiedyś miałem okazję poznać go jako świetnego mediatora i rozmówcę, a równocześnie szanuję go za umiejętność pogodzenia tylu różnych "charakterów" w jednym sojuszu.
    Mess with the best, die like the rest.
  • Valhalla napisał(a):

    Co do nominacji to wszystkie osoby z wyjątkiem jednej zostały już wymienione. Ja bym chciał zgłosić DarthBartek jako, że kiedyś miałem okazję poznać go jako świetnego mediatora i rozmówcę, a równocześnie szanuję go za umiejętność pogodzenia tylu różnych "charakterów" w jednym sojuszu.
    @Valhalla O jakim laczeniu charakterow piszesz, bo to chyba cos o mnie ? ;) Tutaj nikt nie musi niczego laczyc, bo kazdy sie z kazdym swietnie dogaduje ..zarowno w jak i poza sojuszem z innymi graczami ^^ Nie wiem co tam nagadales w nowym sojuszu, ale widze ze maja klapki na oczach.. i pewnie juz nic tego nie zmieni.. Chyba, zee ..... ? No wlasnie nadal mam nadzieje, ze da sie ich jeszcze "naprawic" natomiast Cb juz nie.. :) Nie wiem co chcesz pokazac, ale to juz przestaje byc smieszne nawet dla mnie... ale jakos nie umiem sie powstrzymac .. :) :D



    The greatest loss is what dies inside us while we're still alive

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gotYaaa ().

  • Witam, do miana Najlepszego gracza nominuję @depesza_1992

    Depesz znajduję się w czołówce aktywistów i wszech czasów Mensy

    depesza - 321 155,91 % - 35 RW - średnia 9 175,88 %

    trzeba zaznaczyć że nie gra od początku Uni a mimo to zbudował w szybki sposób konto będące w czołówce
    ponadto pomimo podziałów potrafił niejednokrotnie latać z innymi graczami
    pomaga też słabszym graczom
    co do starć, to wyróżnia go szeroki wachlarz ataków, kontry, niszczenie moona, wyliczanie, obrona
    Generał naszej nierównej walki z topką na niejednym froncie :rumieniec:

    gracz bardzo pozytywny, konkretny, godny zaufania, i z dużym dystansem którego nie wszyscy widzą :)