Najlepszy gracz uniwersum Janice 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Janice 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • @Czarny Pan -za to, że potrafił w najmniej oczywistym momencie mnie trafić i przede wszystkim za systematyczność w działaniu i monitorowaniu tego co się w okolicy dzieje...

    @Septimel - sprawa oczywista dla mnie - pomoc, doradztwo i również duża determinacja jak już gra :)

    @666 - za kulturę i niewątpliwe osiągnięcia w ST i grze...

    @Alda - za to jak w umierającym uni potrafił wejść i się rozwija i do tego klepać ST nie wiadomo skąd :)

    @atomic - za to, że potrafił mnie zagadać i podpierdzielić "mój" złom :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Asmax ().

  • Ja to świeży tutaj jestem więc mało wiem kto tu był gwiazdą, ale z tego co już widziałem to mogę zaproponować :

    @Czarny Pan - bo top 1 i kosi kogo chce od ręki.

    @Septimel - bo wartościowy gracz i oczywiście też nakosił flot z tego co widzę.

    @Asmax - to samo co @Septimel.

    @Alda - no bo jak proponują to czemu nie. Z drugiej strony w krótkim czasie pokazałem co nieco :D

    Reszty nie znam i w czasie krótkiej gry tutaj nie zauważyłem innych, wybitnych jednostek, które mi zaimponowały :D
  • One Soldier Army napisał(a):

    Oczywiscie ze @Frank_Black chyba nie trzeba przedstawiac- nie bez powodu nazywaja go bestia z janice
    Że co proszę ? Pierwsze słyszę o tej bestii z janice... (poza paroma 4 lub 5 ST, które są na forum) jeśli ktoś zasługuje na miano bestii janice to jest to @CzarnyPan, na forum nie ma nawet 1/4 jego ST - w tym z mojej floty, więc to co pisze jest obiektywne... Pozdro Trzon
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • @CzarnyPan bo chlop na talent i wytrwałość do latania. Jak już ktoś wczesniej napisał zlomuje wszystko i wszystkich dlatego uważam ze powinien to właśnie on zostać wybrany na najlepszego gracza.
    "Zorganizowanej sile można przeciwstawić jedynie zorganizowaną siłę. Niezależnie od tego, jak bardzo bym tego żałował, nie ma innego wyjścia." Albert Einstein

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Goti ().

  • ej orły, głosowanie dopiero będzie w sondzie, tutaj tylko zgłaszamy kandydatów

    wśród wielu wymienionych zalet franka blacka, przez ludzi którzy tu w ogóle nie grali warto wspomnieć o stracie 3kk pkt podczas urlopu (23/24 września mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…7.dat&pays=4&univers=_162) co chyba mniej więcej oznacza że sam Art ściągnął mu statki za push bo chyba nie mógł się doczekać oddania sury, bardziej widoczne było to w przypadku jego sojusznika leonidasa który będąc na urlopie z "i" stracił tych punktów 33kk, czyli połowę :D

    dodałbym jeszcze umiejętność wyłapania bana, oraz nie zwożenia surowców co zapewniało 10-15kk z 1 jego planety



    Ale ja mimo wszystko nominowałbym leonidasa to był prawdziwy czempion i nigdy się nie poddawał, po 1 złomie szybka odbudowa za pomocą sury od yary po 150zł za 1kkk, po 2 złomie przetopienie konta gracza który wraz ze mną go zezłomował oraz ... ach nie pamiętam nicku. Przy 3 złapaniu floty na falangę mądrzejszy o doświaczenia z przeszłości kupił konto top1 za 1000zł i użył go do pułapki podstawiając całą flotę pod małego moona, gdy próbowaliśmy go zniszczyć, a gdy to się nie udało po prostu się nią wybronił. Po przetopieniu Wuja, nie niepokojony przez nikogo kupował stejki od maxela, nie poddał się nawet po odejściu yary kupując swoje ostatnie w karierze na janice konto wichera z potężną flotą chyba top5 wartości 30kk, którą również przetopił, gdy po całej nocy pilnowania aferzyści poszli w końcu spać. Tu niestety nie wyszło, bo kontrwywiad zdobył dowody i trzeba było odesłać sure, co próbował opóźnić siedząc tygodniami non stop na urlopie, ale w końcu wspomniany wyżej Art lub któryś z GA zabrał mu statki z konta (mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…6.dat&pays=4&univers=_162)
    Chwała Bohaterom!