Najlepszy gracz uniwersum Europa 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Europa 2020 - Zgłoszenia




    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Nominuje gracza Fabiano

    Marcina poznałem na u61 gdzie grałem z nim w jednym sojuszu , potem spotkaliśmy się na uni Kassiopeia , z nudów zajrzałem po kilku letniej przerwie od ogame na forum i trochę zdziwiłem się widząc w dziale ST nick Fabiano napisałem i okazało się że to stary znajomy .
    Marcin posiada dużą wiedzę na temat gry ma duże doświadczenie i wiele Starć Tytanów na tym uniwersum w roku 2020 i jak podejrzewam pozostanie Top 1 pkt i Top 1 Flot do końca tego roku . Wielu innych graczy go nie lubi z prostej przyczyny jest najlepszy .
  • Nominuje gracza Fabiano

    Marcina nienawidzilem wiekszosc gry, pozniej okazalo sie ze musze go carrowac w innej grze - cs:go i tak zaczela sie nasza przygoda. Marcin bardzo chetnie skupuje konta za PLNy, w przeciwienstwie do Szymona, gardzi idlakami. Posiada duzo pancernikow, a jeszcze wiecej lekkich mysliwcow. Analfabeta go nienawidzi. Pomimo toksycznej osobowosci, dzwoni na messangerze i probuje sie zmienic.
    Od momentu gdy wszedl na discorda LUMPow, nielubimy go jeszcze bardziej co przeklada sie na fakt ze chce zrobic loda, znaczy przelamac lody.
  • Będę skromny jak zawsze - nominuje siebie. Pomijam fakt przed "oddaniem" konta, ale po powrocie siadłem na swoje stare konto top 120 i w 6 miesięcy zostałem zaś top 1. :E
    Poziom europy to dno i 100 kilo mułu, jedynym prawdziwym, ogarniętym lotnikiem był Patryczek ejkejej @bERN, reszta to zwykłe jaśki, zmieniające soje jak wiatr zawieję XDDD
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • Fabiano napisał(a):

    Będę skromny jak zawsze - nominuje siebie. Pomijam fakt przed "oddaniem" konta, ale po powrocie siadłem na swoje stare konto top 120 i w 6 miesięcy zostałem zaś top 1. :E
    Poziom europy to dno i 100 kilo mułu, jedynym prawdziwym, ogarniętym lotnikiem był Patryczek ejkejej @bERN, reszta to zwykłe jaśki, zmieniające soje jak wiatr zawieję XDDD
    Cienias jesteś i tyle ;) ja nic nie zmieniałem całe życie byłem lumpem.

    Nominuję gracza Agresor Zlo w kategorii top 1 beki uni europa


    Ps. lapucero, to ja Ci odzyskałem Twoje stare konto i nie było top 120 tylko top 55 :D
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NarImmor ().

  • To ja jeszcze chciałbym zgłosić Agresora zło. Chłop jest bardzo komunikatywny, wszystkie jego wypowiedzi są zrozumiałe. Podczas naszej przerwy na Europie świetnie nas zastępował, był top 1 złomiarzem i top 1 w punkcikach. Fajny zawodnik, umie nawet wyliczyć kogoś z pzta.

    Pozdrawiam Cię Piotrze łotrze.
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST