Najlepszy gracz uniwersum Bellatrix 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Bellatrix 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ode mnie dwa zgłoszenia dla sojuszników:
    - Lemur, piękna gra, ostatnio mniej agresywna, ale doskonale wykorzystał to, co dała wersja 7, zdecydowany top 1 w klasyfikacji punktowej, wojskowej i badań + piękne starcia (niestety niewystawione) w obronie u idlaka z falangi, co jest bardzo rzadkie i pomysłowe, nadawałoby się do KFZ moim zdaniem.
    - Kirczak, top 3 ogólnej, top 4 wojska, top 2 badań, top 5 eko - za top 1 ACS w tym roku i kilka innych starć. Gracz ten zrobił doskonały przyrost, w bardzo małym stopniu korzystając z bonusów odkrywcy. Ewidentnie najbardziej agresywny gracz Bellatrix.

    I jedno dla przeciwnika:
    - Printex, gracz, który gra bardzo dobrze eko, nie daje okazji do ustrzelenia się, ma top 3 eko i top 3 badań. Top 4 w klasyfikacji ogólnej.

    Lwica jest boska :)
  • Na wstępie dziękuję Buleon za nominacje, od siebie zgłaszam jako:
    1) Lemur - absolutne top 1 tego roku na Bellatrix, chyba miejsce pierwsze mówi samo za siebie, że jest się najlepszym i więcej nie trzeba dodawać;))
    2) Merchant Deuterium - top 8 na daną chwilę ogólnej punktacji, kolega ostatnio zasypuje nas wpisami ST na forum, gdzie przy takiej pustyni to naprawdę trzeba się napracować żeby coś trafić, no i oczywiście top 1 acs, a poza tym chłopak ma ogromną wiedzę o grze, przyznam że z każdym pytaniem kieruje się do niego także wart nominacji,
    3) Kirczak - czyli siebie, poświęcam naprawdę dużo czasu tej grze, a już w zupełności w tym roku (praca mi na to pozwala), kilka mniejszych i kilka większych starć na forum oraz top1 acs, dużo nie wstawionych, na idlakow nie latam, a jednak pozwoliło mi to osiągnąć top3 w ogólnej, o grze nie wiem pewnie 1/3, ale ciężką pracą i dużą aktywnością osiągnąłem sporo jak na tak puste uni.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kirczak ().