Najlepszy gracz uniwersum Zibal 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Zibal 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    @Fake_Taxi_u_ Turka @Kris tanto paronto @zona_rolnika @^KaMiKaZe18^ @Conradus Ars Humana, @Tadzior0 @szono28

    Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów na najlepszego gracza Zibala :)
    zgłosiłabym sama siebie, ale nie gram już tu :DD
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Hmm dobra. Zgłaszam się, grałam wcześniej, aktualnie mam nick Viceregent Oort, założony kilka chwil temu. Mówiąc skromnie jestem legendą zibala, do czasu mojej olewki gry nikt nie potrafił mne zezłomować, choć próbowała cała topka :D w efekcie byłam top4 flot i top17 punktów. Nigdy nie otrzymałam bana. Orałam bunkry non stop i czerpałam z samych bunkrów zyski. Wyżej być nie mogłam z wiadomych powodów... Po pierwsze: Nie gram z anty, więc na wszystko cierpliwie czekałam, po drugie, zresztą te drugie też się tyczy hajsiku, grałam czysto, obserwowałam, złomowałam, nawet 2 boty trafiłam wyliczając je do 0 sekundy, co jest na forum :D Odpuściłam, przestałam regularnie odświeżać, dostałam złoma przez gracza który sponsoruje gameforge, co dla mnie nie jest żadną ujmą. W momencie gdy miałam czas (życie rodzinne się nie skomplikowało) to grałam regularnie, kilka topowych st miałam, zwykłe ST (przy złomie z obrony) robiłam praktycznie codziennie (Ci co mają mnie w buddy to mieli udostępnione RW, ale przynajmniej 300 ST na zibalu nie wstawiłam na forum, bo forum tu to padaka, nikt się nie wpisywał).

    Ogólnie więc:
    Osiągnęłam top4 flot z flotą wartą ponad 40 mln punków bez użycia antymaterii (GF może to na luzie sprawdzić w ramach weryfikacji)
    Grałam od samego początku i myślę, że każdy mnie znał.
    Nigdy nie miałam bana na zibalu.
    Wszystkie moje ST były czyste, były wręcz momenty, że gracze dziękowali mi, że to ja ich zezłomowałam, a nie top1 czy top2 (nicków niestety nie wymienie bo RODOs) :D :D :D

    Tak, więc głosujcie na mnie. Dziękuję.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Ogólnie temat taki trochę z d... bo wiadomo kto tam był najlepszy.... Również grałem na Zibalu od prawie samego początku, zacząłem jakiś miesiąc po starcie, a swego czasu kręciłem się wokół top 15, flota top 10.. ale to nieważne. Każdy kto grał na Zibalu dobrze wie, że król był tylko jeden - TERROR! można go było lubić bądz nie, ale to co pokazywał w ST i w jaki spektakularny sposób pakował w recki najlepszych graczy uni, mówi samo za siebie, top 1 pkt, top 1 flota top3 ST ogame x1 - perełka 1vs5 najsilniejszch flot w tamtym czasie, brawurowa akcja, gdzie oprócz % wyszedł na 0 wysyłając floty rywali na PZ :) ale tego co z nim kiedyś pisałem poszedł do ogame-rezerwy, podobnie jak ja :) swój głos oddam na DWK bo chyba jeszcze tam toczy zimną wojnę z BMW, również dobry Ogamowicz, pokazał, że dobry i wytrwały niego gracz, potrafił zjednoczyć "wrogów" w walce z Terrorem, cel został osiągnięty, bardziej znudzeniem oponenta, no ale wyszło :) pozdrawiam całe uni Zibal :)
  • Mówisz o tym samym DWK, który latał na buddy, o tym samym, który to zjadł co najmniej jedną flotę przez rynek?
    Przyznam szczerze, że do czasu zezłomowania Terror-a (i trochę później) miałem do niego stosunek neutralny, ale to co odprawiał potem...
    Już wolałbym sam się zgłosić i zagłosować na samego siebie niż na DWK

    Co do walki DWK vs BMW, to po 7.0.0 sprowadziła się do tego, kto lepiej i częściej wysyła flotę na expy.

    EDIT: Zapomniałem dodać, że DWK dość często widnieje na banie (znowu jakiegoś dostał) :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Das140 ().

  • Hm jeśli będą przechodzić kandydatury graczy nie aktywnych teraz, to zgłaszam terrora oraz siebie, jak trzeba to też założe zielone konto :D
    Kto na zibalu grał ten wie, bez jakiejkolwiek fałszywej skromności, że nikogo lepszego tam nie było. Masa steków, klikań, kontr, największe złomy, pakowania puszerków w tym topowe klikania na bmw itp, itd
    pozdro :D
  • edol napisał(a):

    Hm jeśli będą przechodzić kandydatury graczy nie aktywnych teraz, to zgłaszam terrora oraz siebie, jak trzeba to też założe zielone konto :D
    Kto na zibalu grał ten wie, bez jakiejkolwiek fałszywej skromności, że nikogo lepszego tam nie było. Masa steków, klikań, kontr, największe złomy, pakowania puszerków w tym topowe klikania na bmw itp, itd
    pozdro :D
    Mój post był czysto humorystyczny :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.