Najlepszy gracz uniwersum Yildun 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Yildun 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Nie wiem czy można kilku nominować, ale pozwolę sobie na 5 kandydatur:
    @sorro03 aka Zuy Sen - zawsze na miejscu tam gdzie być powinien, łeb na karku, spokój i rozwaga we wszystkich działaniach i przede wszystkim jeden z nielicznych uczciwych, którzy nie wspomagają się na boku.

    @RolnikSzukaZony - za oczy dookoła głowy, loty bez kalkulacji i skuteczność

    @Zyla - za konsekwencję, świetną obserwację i skuteczność, która z czasem doprowadziła go do obecnego TOP 1 uni (pierwszy z 1.000.000.000 pkt na Yildun)

    @..Raven.. - nikt tak nie wzbudzał niepewności w lotach jak obecność tego gracza (nawet gdy BS zdominowały uni), nawet w pojedynkę potrafił namieszać (rw na Anielci, Ramku itp)

    @Old Smuggler - ostatni z opozycji, która uchował się na Uni z czystym kontem - nieuchwytny aż do oddania konta, w dodatku skuteczny (chociaż rzadko kiedy chwalił się RW na forum)
  • asherl napisał(a):

    Oczywiście jedyny i słuszny kandydat to @RolnikSzukaZony.
    Zdecydowanie zdominował uni przed emerytura, dziesiątki st, Wielka zbudowana przewaga.
    asherl, oczywiście nie ujmując nikomu zasług bo Rolnik to chyba najbardziej topowy gracz ale on w 2020 chyba już nie grał więc i za dużo nie pokazał, raczej kiepski kandydat...no chyba, że wybieramy najlepszego gracza ze wszystkich lat :D

    Ze swojej strony zdecydowanie polecam gracza @radosny1 - jeden z najbardziej starających się i obserwujących graczy, największy % przyrost z topowych graczy :P

    Ps. Tak samo Old, super gracz ale w 2020 nic zupełnie nie pokazał - jedynie co pokazał to jak tracić sure na piratach O_O
    Dalsza część zgłoszonych kandydatów tak samo, w 2020 zupełnie nic nie pokazali...natomiast są topowcami i najlepszymi w swoim fachu ;)
  • Zyla napisał(a):

    asherl napisał(a):

    Oczywiście jedyny i słuszny kandydat to @RolnikSzukaZony.
    Zdecydowanie zdominował uni przed emerytura, dziesiątki st, Wielka zbudowana przewaga.
    asherl, oczywiście nie ujmując nikomu zasług bo Rolnik to chyba najbardziej topowy gracz ale on w 2020 chyba już nie grał więc i za dużo nie pokazał, raczej kiepski kandydat...no chyba, że wybieramy najlepszego gracza ze wszystkich lat :D
    Ze swojej strony zdecydowanie polecam gracza @radosny1 - jeden z najbardziej starających się i obserwujących graczy, największy % przyrost z topowych graczy :P

    Ps. Tak samo Old, super gracz ale w 2020 nic zupełnie nie pokazał - jedynie co pokazał to jak tracić sure na piratach O_O
    Dalsza część zgłoszonych kandydatów tak samo, w 2020 zupełnie nic nie pokazali...natomiast są topowcami i najlepszymi w swoim fachu ;)
    A czy wybór jest za 2020, czy za okres po fuzji? :)
  • asherl napisał(a):

    Zyla napisał(a):

    asherl napisał(a):

    Oczywiście jedyny i słuszny kandydat to @RolnikSzukaZony.
    Zdecydowanie zdominował uni przed emerytura, dziesiątki st, Wielka zbudowana przewaga.
    asherl, oczywiście nie ujmując nikomu zasług bo Rolnik to chyba najbardziej topowy gracz ale on w 2020 chyba już nie grał więc i za dużo nie pokazał, raczej kiepski kandydat...no chyba, że wybieramy najlepszego gracza ze wszystkich lat :D Ze swojej strony zdecydowanie polecam gracza @radosny1 - jeden z najbardziej starających się i obserwujących graczy, największy % przyrost z topowych graczy :P

    Ps. Tak samo Old, super gracz ale w 2020 nic zupełnie nie pokazał - jedynie co pokazał to jak tracić sure na piratach O_O
    Dalsza część zgłoszonych kandydatów tak samo, w 2020 zupełnie nic nie pokazali...natomiast są topowcami i najlepszymi w swoim fachu ;)
    A czy wybór jest za 2020, czy za okres po fuzji? :)
    Wg. opisu chyba za 2020?
  • asherl napisał(a):

    Zyla napisał(a):

    asherl napisał(a):

    Oczywiście jedyny i słuszny kandydat to @RolnikSzukaZony.
    Zdecydowanie zdominował uni przed emerytura, dziesiątki st, Wielka zbudowana przewaga.
    asherl, oczywiście nie ujmując nikomu zasług bo Rolnik to chyba najbardziej topowy gracz ale on w 2020 chyba już nie grał więc i za dużo nie pokazał, raczej kiepski kandydat...no chyba, że wybieramy najlepszego gracza ze wszystkich lat :D Ze swojej strony zdecydowanie polecam gracza @radosny1 - jeden z najbardziej starających się i obserwujących graczy, największy % przyrost z topowych graczy :P

    Ps. Tak samo Old, super gracz ale w 2020 nic zupełnie nie pokazał - jedynie co pokazał to jak tracić sure na piratach O_O
    Dalsza część zgłoszonych kandydatów tak samo, w 2020 zupełnie nic nie pokazali...natomiast są topowcami i najlepszymi w swoim fachu ;)
    A czy wybór jest za 2020, czy za okres po fuzji? :)
    Przyjmujemy czas po fuzji. W ostatnich wyborach Yildun również brał udział.

    radosny1 napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    2020"']Nagrodą będzie ranga tekstowa na forum ''Najlepszy gracz u[nazwa uni] 2020"
    ?( ?( ?( ?( ?( ?(
    Nagroda to opis w randze ;)
    tak jak ja mam Ice Justice które sama sobie mogę ustawiać tak zwycięzca będzie miał wpisane jak powyżej zacytowałeś.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    asherl napisał(a):

    Zyla napisał(a):

    asherl napisał(a):

    Oczywiście jedyny i słuszny kandydat to @RolnikSzukaZony.
    Zdecydowanie zdominował uni przed emerytura, dziesiątki st, Wielka zbudowana przewaga.
    asherl, oczywiście nie ujmując nikomu zasług bo Rolnik to chyba najbardziej topowy gracz ale on w 2020 chyba już nie grał więc i za dużo nie pokazał, raczej kiepski kandydat...no chyba, że wybieramy najlepszego gracza ze wszystkich lat :D Ze swojej strony zdecydowanie polecam gracza @radosny1 - jeden z najbardziej starających się i obserwujących graczy, największy % przyrost z topowych graczy :P
    Ps. Tak samo Old, super gracz ale w 2020 nic zupełnie nie pokazał - jedynie co pokazał to jak tracić sure na piratach O_O
    Dalsza część zgłoszonych kandydatów tak samo, w 2020 zupełnie nic nie pokazali...natomiast są topowcami i najlepszymi w swoim fachu ;)
    A czy wybór jest za 2020, czy za okres po fuzji? :)
    Przyjmujemy czas po fuzji. W ostatnich wyborach Yildun również brał udział.

    radosny1 napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    2020"']Nagrodą będzie ranga tekstowa na forum ''Najlepszy gracz u[nazwa uni] 2020"
    ?( ?( ?( ?( ?( ?(
    Nagroda to opis w randze ;) tak jak ja mam Ice Justice które sama sobie mogę ustawiać tak zwycięzca będzie miał wpisane jak powyżej zacytowałeś.
    Chodziło mi o tytuł: najlepszy gracz "2020", ale jeżeli od ostatniej fuzji to bezapelacyjnie w gronie powinien znaleźć się również:
    @stark87 - żelazne zasady oraz czyste starcia, ostatnia edycja S&D z tytułem "walecznego łowcy, natomiast najmocniejszym akcentem było ST klik,
    oraz

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez radosny1 ().

  • @Ruda
    Dlaczego tu na unii w 'Ankiecie' nie ma widoczności kto na kogo zagłosował, a na innych unii jest?
    To unii jest aż tak wyjątkowe, że trzeba to ukrywać? czy po prostu wkradł się mały błąd? :)
    ,, Nie lekceważ mnie dlatego, że jestem cicha .
    Wiem więcej niż powiem , myślę więcej niż mówię.
    Obserwuję więcej , niż sądzisz''