Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Zgłaszam gracza Jumek @Nie(L)ot.

    Argumentacja:
    - w erze Odkrywców pokazał jak dziurawa jest wersja 7.x i nabił kosmiczne ilości punktów. W wersji 7.5 gdy GF postanowiło w końcu zaorać Odkrywców, szybko dostosował się do nowych warunków i jako Generał wrzuca jedno za drugim ST. Na uwagę zasługuję również zdobycie TOP1 ST prędkości flot x1.
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Cobyś nie zrobił Jumek @Nie(L)ot Twoja
    ignorancja ma potrzeb floty zaopatrywała się na znajomości 12 kont, Twój
    ban jak najbardziej słuszny,bo nie oszukiwałeś mnie ale całą
    społeczność uni,I ja Tobie to udowodniłem.
    [ciach] gonga sa swoim koncie wieczystym.Poszedłeś tropem innych
    graczy co Ciebie odbudują w 4 miesiace z nielegalnych surowców,I tu ze
    Zdobywcą się zgodzę masz, mało ambicji by zostać top1 Nekkar [ciach]


    zgłaszam swoje stanowisko ochrony zdrowia, jako jedyny na uniwersum
    wyliczyłem,i zajumałem surowce z PZ odkrywców z topki od 1do 4


    1.@Zdobywca za całokształt w odniesiuniu dobra ze złem
    2. @Death of Rats nic dodać
    3.@HBbi wielkość rozumowania pewnych spraw nie tylkko ST


    Super Moderator Ruda:
    Wulgaryzmy
  • Mafia Wietnamska napisał(a):

    Cobyś nie zrobił Jumek @Nie(L)ot Twoja
    ignorancja ma potrzeb floty zaopatrywała się na znajomości 12 kont, Twój
    ban jak najbardziej słuszny,bo nie oszukiwałeś mnie ale całą
    społeczność uni,I ja Tobie to udowodniłem.
    [ciach] gonga sa swoim koncie wieczystym.Poszedłeś tropem innych
    graczy co Ciebie odbudują w 4 miesiace z nielegalnych surowców,I tu ze
    Zdobywcą się zgodzę masz, mało ambicji by zostać top1 Nekkar [ciach]


    zgłaszam swoje stanowisko ochrony zdrowia, jako jedyny na uniwersum
    wyliczyłem,i zajumałem surowce z PZ odkrywców z topki od 1do 4


    1.@Zdobywca za całokształt w odniesiuniu dobra ze złem
    2. @Death of Rats nic dodać
    3.@HBbi wielkość rozumowania pewnych spraw nie tylkko ST

    najpierw odniosę się do posta Szajki (Szymona) - tak w gwoli wyjaśnienia Jumka odbudował cały Sojusz oraz niektórzy gracze z uni Nekkar a wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i nie było to 12 kont tylko dużo, dużo więcej :)
    Nigdy nie pisałem że Jumek ma mało ambicji aby zostać top1 gdyż ambicje to zawsze miał i ma ;)
    \przepraszam za offtop ale zostałem wywołany :)



    mój głos oddaje na:

    1. @Nie(L)ot (Jumek) za całokształt
    2. @AleksSkrobek (Aleks) jak się na coś uprze to nie ma siły by ją coś zatrzymało
    3. @lajt (lajt) za wiedzę i dążenie do celu - jak kogoś chce zezłomować to po prostu go złomuje :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Cieszę się niebywale, że już nie gram.
    Sama myśl o wirtualnym zetknięciu się na powrót z tymi patusami GO i Moderatorami forum przyprawia o mdłości.

    Co się tyczy głosowania:
    1. Jumek - liczba ST, zbudowanie zgodnie z regulaminem potężnego konta po banie od czapy,
    2. ZDOBYWCA - liczba ST, wzór cnót :)
    3. lajt - zjadł wszystkich na Nekkar umiejętnie korzystając z niedoróbek wersji 7.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Graczy, którzy zasługują na to by wogóle rywalizować w tym konkursie jest wielu na naszym uni ale z uwagi na aktywność, styl gry, podejście i umiejętności w mojej osobistej opinii powinni wziąć udział nw. gracze i tych zgłaszam:
    @ZDOBYWCA1 - znam go najlepiej ze wszystkich wymienionych, zawsze pomocny, trzyma poziom w grze i nie tylko. Dla mnie wzór.
    @hbi - dużo starć, duża wiedza o grze, zawsze pełna kultura i intrygujące wpisy. Ostatnio się opuścił, ale liczę na poprawę.
    @lajt - lajt, to... lajt :popcorn: Robi swoje, możliwości gry wykorzystuje do maksimum, co oczywiście oddają w pełni statystyki.
    Tak jak na wstępie napisałem-z wieloma graczami nekkar gdzieś tam się spotkałem w galaktyce, z niektórymi tylko w pw, z jeszcze innymi dane mi było się spotkać w realu. Każdy poświęcił tej grze i rozbudowie kont sporo czasu i na swój sposób zasługuje na to by tutaj rywalizować, ale biorąc pod uwagę całokształt moich doświadczeń uważam że w konkursie powinniśmy głosować na którąś ze zgłoszonych przeze mnie osób.
  • Panowie Ja się chyba pomyliłem gdzie wszedłem ,bo to co tu piszecie to kompletny zbiór głupoty ,albo nie wiedzy co do opisu graczy za co zasłużyli , np jumek nie chodzi nawet o to ze go nie lubię ,ale o to ze dostał bana za puszerkę i tak on się puszował ,konto które teraz powstało to jak napisał ZDOBYWCA nie 12 kont go wspomogło w powstaniu bo dużo więcej , ludzie zbierali surę a jumek czekał aż nazbierają żeby nie spadli ponizej niego i posłali mu ją gratis i to jest regulaminowe ,później wiele kont budowało mu LM czy inne pierdoły które on potrzebował i skupował je po minimalu za to co dostał za fri , urusł w przeciagu 2 tygodni jak nie jeden gracz w dwa lata by nie dał rady ,a dopiero tą flotą kontynuował zabawę na Odkrywcy , gdzie flota rosła migiem ,jak mu zabrali zabawki to dopiero zaczął złomować ,a miał już czym bo go sojusz wspomógł i Odkrywca , więc jedynie na co zasłużył to że musi mieć albo szacunek u sousznikuw ,albo umie ich umiejetnie zakręcić . I raczej jak by był wybur najlepszego sojuszu ,to jumek powinien chwalić i klekać przy swoim sojuszu ,a tu chodzi o najlepszego gracza nie krętacza , to by było na tyle jesli chodzi o jumka.
    Co do ZDOBYWCY nic mu nie ujmuję ,ale 200ST ma ,tyle że nie tylko na Nekkar i tu się ludziska rozpędziliście , oczywiście ładnie gra ale się jednak poddałna jakiś czas i być może by nawet odszedł , na szczęście Odkrywca się skończył i teraz zapewne zostanie z nami , Oczywiście być miże z innych powodów należy mu się ta ranga ,ale napewno nie z powodu 200ST na Nekkar ,bo po prostu ich tyle nie ma ,a i są gracze z Veto nie licząc jumka którzy dorównują ZDOBYWCY .
    I jeszcze jedno ZDOBYWCA też nie jest jedynym graczem który nie zaczął grać na Odkrywcy czy zbieraczu , ludzie gramy na jednym uni a zachowujecie się jak byście nie wiedzieli co .gdzie i kto , a do tego wypowiedzi sojuszników o sojusznikach a nie o graczach z Nekkar nie z sojuszu , zróbcie sobie wewnętrznie w sojuszu najlepszego gracza ,i nie Nekkar tylko sojuszu i tam wpisujcie co wiecie :P

    No a co do tego kogo bym Ja zgłosił to bez wątpienia - - @lajt -to jest osoba która jak już ktoś wyżej napisał wykorzystuje każdą możliwą wersję niedoróbek i w każdej umie się odnaleźć ,jak zacznie znów latać ,to tylko się bać .
    Nie będę szukał nikogo innego ,bo załapało by się pewninie jeszcze kilka osób ,ale na laita stawiam to po co mam mieszać . Pozdro .

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez RAFUS1973 ().

  • RAFUS1973 napisał(a):

    nie wiedzieli co .gdzie i kto
    To napisz, proszę kogo byś nominował jeszcze do ankiety? Bo może nie wiedzą. Potem i tak będziemy głosować tylko na jednego gracza w ankiecie.

    Czy wybrać gracza, który gra cały czas aktywnie czy jest już na urlopie ale miał sporo osiągnięć, to już każdy wyrazi swoją opinie poprzez wybór w ankiecie swojego kandydata. :D


    Proszę ja nie gram od początku na tym uni a dopiero po fuzji więc parę lat ale mogę podać i nominować:
    też
    Lord Maul -

    Najwięcej ST albo jest jednym z paru co zrobili najwięcej. :D
  • Jest kogo nominowałem ,no było nie wyraźnie więc poprawiłem , i tak Lorrd Maul jak najbardziej też ma sporo ST ,teraz jest w większości na urlopie , i takich graczy jest więcej i też z Veto ,wiec nie chodzi mi tu że mam coś do nich , jest to najbarziej aktywny albo raczej był najbardziej aktywny na tym uni , Ale chodzi tu o jednego gracza z Nekkar aktywnego tak jak gra pozwala i z tąd mój wybór .
  • Choper666 napisał(a):

    głaszam @schweppes65/M
    Czy to gracz Chomik Bojowy? Bo jeśli tak to on nie zasługuje żeby tu być, moim zdaniem ale ok dowcip dobry

    Ja zgłaszam, żeby wyrzucić z listy gracza chomik bojowy - uzasadnienie gość nawet nie ma konta rozbudowanego nie mówiąc o reszcie - nie ma uzasadnienia aby być na liście :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

  • Apofis napisał(a):

    Bo jeśli tak to on nie zasługuje żeby tu być
    I właśnie to miałem na myśli uzasadniając kandydaturę faktem iż ludziom gul rośnie na sam dźwięk tego nicku :D :D

    Argument o nierozbudowanym koncie można zastosować odnośnie każdego, wystarczy go porównać do top1 uni (jeden z Twoich kandydatów zresztą ;p ), przy 3 miliardach punktów każdy inny gracz jest nierozbudowany :D

    Zgłosić można każdego, choćby i tego typa barbarosę ? co go wszyscy farmią bo nie robi fs albo robi je z planet (w sumie na jedno wyjdzie) za upór i wytrwałość :E
    Ludzie (albo posiadane konta) zdecydują kto wygra, zresztą pierwsze 2 miejsca są i tak do przewidzenia ;)
  • Choper666 napisał(a):

    Argument o nierozbudowanym koncie można zastosować odnośnie każdego, wystarczy go porównać do top1 uni (jeden z Twoich kandydatów zresztą ;P ), przy 3 miliardach punktów każdy inny gracz jest nierozbudowany
    Ale bez przesady gość ma zaledwie z 2 mln pkt to nie ma porównania i jest nie aktywny w grze więc argument jak najbardziej za.
    Ja go nie znam więc nie mam nic osobistego do gracza a tylko stwierdzam co widzę po statystykach i nieaktywny ponad 7 dni! to ktoś taki nie zasługuje na listę.

    Nie można zgłaszać każdego i tu się mylisz zobacz jakie są wymagania na początku. Gracz, który się czymś zasłużył w grze, osiągnął coś jakiś wynik.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

  • Apofis napisał(a):

    Nie można zgłaszać każdego i tu się mylisz zobacz jakie są wymagania na początku. Gracz, który się czymś zasłużył w grze, osiągnął coś jakiś wynik.
    Zapytaj kto mnie nie zna.. Pisanie głupot pod moim adresem w pewnym momencie zaowocowało tym że zacząłem obserwować tych którzy mieli najwięcej do powiedzenia i pokazałem że nie są jednak tacy czyści za jakich się podają.. Druga fazą można nazwać to że pokazałem jak ułomny jest sam system gry i to że nie trzeba się z tym kryć by go wykorzystać.. Czy to jakaś zasługa? W pewnym sensie tak. Grać dla zabawy może każdy jak ja, jeśli zaś w pewnym momencie gra przenosi się do reala jest to już chora sytuacja, jak to że konto zostało skradzione wraz z komunikatorami. Komuś bardzo nie pasowały rozmowy w nich prowadzone, powiedzmy że były dużym "obciazeniem"..
    Co do pisania na bani to lekka przesada.. Odpowiem na to śpiewająco, kto jest w temacie ten klei ocb..



    Karma wraca.. ]:-D
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Ja po prostu odniosłem się do tego co było napisane.. Zakładanie kont i wypisywanie do mnie głupot pod adresem innych graczy by móc oskarżyć za pomówienia to gruba rozkmina.. Ale robić kogoś i samemu dać się zrobić.. U mnie na rewirze nawet w sklepach czy banku kasjerki nie pytają mnie o dane, jedyne co mówią to "he Panu to już nawet maska nie pomoże, wszyscy Pana znają" albo "nie gadaj z nim on i tak Cie wykręci".. Odsłuchaj kawałek który podkleiłem, pozbieraj opinie na mój temat i co najważniejsze rozszerz choryzont a wtedy pogadamy :D

    Jeśli chodzi o Veto to krwi im napsułem sporo, co najlepsze dobrze się przy tym bawiąc :E W jednej dyskusji standardowo wyzywali mnie od idioty i pushera do momentu jak jeden z nominowanych napisał jedno ciekawe zdanie a mianowicie "Ty wbrew temu co piszesz nie jesteś taki głupi na jakiego się kreujesz.." a po jakimś czasie przy robieniu ich "deuterowki" (legalna pushowka) sam wyłapał dzwona :P
    Osobiście, nigdy nie stawiałem sobie za cel wielkich liczb, bo z założenia są to tylko i wyłącznie liczby.. Za to ważniejsze było jak ugryźć temat tak by gracza zrobić, po prostu sprawdzanie samego siebie ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Apofis napisał(a):

    schweppes65 napisał(a):

    zy to jakaś zasługa? W pewnym sensie tak.
    Ok w pewnym sensie jeśli jest tak jak mówisz to spoko . Ale do miana najlepszego gracza w sensie statystyk tu bardziej chodzi raczej (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne). :D Chyba, że się mylę? :D
    Tak podane jest że chodzi o ilość ST , RW , osągnięcia i inne. Co do ST i RW nie napisali po której stronie powinno się być, a ilość wpadek też jest osiągnięciem więc ja nie widzę przeciwwskazań :)