Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • m fox napisał(a):

    Apofis napisał(a):

    schweppes65 napisał(a):

    zy to jakaś zasługa? W pewnym sensie tak.
    Ok w pewnym sensie jeśli jest tak jak mówisz to spoko . Ale do miana najlepszego gracza w sensie statystyk tu bardziej chodzi raczej (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne). :D Chyba, że się mylę? :D
    Tak podane jest że chodzi o ilość ST , RW , osągnięcia i inne. Co do ST i RW nie napisali po której stronie powinno się być, a ilość wpadek też jest osiągnięciem więc ja nie widzę przeciwwskazań :)
    Ty z mojej ręki też sporo wtopiłeś swego czasu, ale pamięć jest wybiórcza :D

    [media]
    Ten człowiek dobrze ujął temat ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • ZDOBYWCA nie chciało mi się dokładnie wyliczać ile masz tych ST na szybkiego przeleciałem i wywnioskowałem ze może 100 albo ponad 100 na Nekkar ,ale skoro faktycznie masz 200 to szacun ,co nie zmienia faktu ze dla mojej osoby to jednak @lait jest najlepszym graczem tego uni ,choćby dla tego ze koleś ma nas w tyłku ,gra sobie po cichu ,jak był czas na latanie to robił swoje ,jak weszły klasy to wykorzystał je do miary możliwości i każda z nowości , opcji która weszła, to ją wykorzystał i dalej wykorzystuje , i czy się udziela ,czy nie ,robi swoje ,i wspomniałem już powyżej że nawet go nie lubię ,ale za to co tu robi ,po prostu mu się należy .
  • Drodzy Parafianie!!
    Chyba kilka osób tu nie zrozumiało polecenia!
    Mamy tu wpisywać kandydatury, z krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, a nie wypisywać dlaczego nie podoba się komuś kandydatura zgłoszona przez kogoś innego.
    Z innej beczki: Rafus, skoro "odbudowa" Jumka została dokonana mechanizmem, który - jak sam przyznałeś - w świetle wtedy obowiązujących zasad, był legalny, to o co ten ból siedzenia?? O to, ze Veto jest zgranym sojuszem?? Inna sprawa, że usunięcie wglądu do pręgierza było bardzo złym posunięciem, bo każdy ogarnięty gracz wie, że permban permbanowi nie równy, ateraz nie widać kto za co, ale.... nie będę ciągnął tematu bo wiadomo jak kończy się krytyka działań GF na forum. Dodam tylko, że gdyby naprawdę chodziło o CELOWY Push to nie rzucilibyśmy się tak chętnie do pomocy. Ale, domyślam się że i tak nie uwierzysz.
    I po trzecie: skoro w procesie Unifusion z Uni 69 na Nekkar przeszła zarówno osoba, jak i konto, to ja bym liczył ciągłość STejków, co by Zdobywcy dawało ponad 300. Przecież to On wykręcił te STejki i na tym koncie, więc powinno się liczyć, czyż nie??
    Uni 39 - TOP 1 (przez jeden dzień, ale się liczy :quasi: ) po fuzji: U69 TOP11 obecnie Nekkar -okolice TOP100
    Uni 68 - oddane żonie - zdejmuje urlop jak coś ode mnie chce ;P
    Uni Pasiphae - oddane, dla mnie zbyt ostra jazda, choć na zakrętach było fajnie :)
  • Selentyn.forum napisał(a):

    Mamy tu wpisywać kandydatury, z krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, a nie wypisywać dlaczego nie podoba się komuś kandydatura zgłoszona przez kogoś innego.
    Z innej beczki: Rafus, skoro "odbudowa" Jumka zosta
    To może wpiszmy bezsensu wszystkich graczy z całego uni którzy nic nie osiągnęli i ok chyba nie o to tu chodzi co nie?

    No właśnie z uzasadnieniem w nawiasie osiągnięcia a jeśli ktoś niema to nie wpisywać!
  • Selentyn.forum napisał(a):

    Drodzy Parafianie!!
    Chyba kilka osób tu nie zrozumiało polecenia!
    Mamy tu wpisywać kandydatury, z krótkim uzasadnieniem dlaczego tak, a nie wypisywać dlaczego nie podoba się komuś kandydatura zgłoszona przez kogoś innego.
    Z innej beczki: Rafus, skoro "odbudowa" Jumka została dokonana mechanizmem, który - jak sam przyznałeś - w świetle wtedy obowiązujących zasad, był legalny, to o co ten ból siedzenia?? O to, ze Veto jest zgranym sojuszem?? Inna sprawa, że usunięcie wglądu do pręgierza było bardzo złym posunięciem, bo każdy ogarnięty gracz wie, że permban permbanowi nie równy, ateraz nie widać kto za co, ale.... nie będę ciągnął tematu bo wiadomo jak kończy się krytyka działań GF na forum. Dodam tylko, że gdyby naprawdę chodziło o CELOWY Push to nie rzucilibyśmy się tak chętnie do pomocy. Ale, domyślam się że i tak nie uwierzysz.
    I po trzecie: skoro w procesie Unifusion z Uni 69 na Nekkar przeszła zarówno osoba, jak i konto, to ja bym liczył ciągłość STejków, co by Zdobywcy dawało ponad 300. Przecież to On wykręcił te STejki i na tym koncie, więc powinno się liczyć, czyż nie??
    Ty sam nie wierzysz w to co piszesz :)
    Ale nie przejmuj się pisiory też tak mają :D
  • Widzisz Selentyn mamy odmienne zdanie , dla mnie dostał bana i czy uczciwie czy nie to jak zwykle GF zadecydował ,pomoc sojuszu jak najbardziej ,dostał konto ekowe i to mocne w eko ,to już jest pomoc , dostał surkę i to w dużej ilości też Ok sojusz pomógł i nie umniejszam Veto że świetne zachowanie i pomoc ,później sprzedawanie floty po najniższym przeliczniku ,super też bym tak chciał , jak już z waszej pomocy zbudował flotę ,poszedł na Odkrywcę i natrzepał kolejna flotę ,oczywiście uczciwie i temu też nie zaprzeczam , Odkrywca się skończył wrócił do latania ,też super . Ale po pierwsze ,jak by miał sam stawić flotę na nowym koncie które dostał, ile by to trwało ? A wielu tak ma że musi klepać po złomie ,po stracie konta , więc nie wydaje mi się że jest to osoba której się należy ten tytuł proste . Jest tu wielu innych graczy co im się o wiele bardziej to należy ,np. ZDOBYWCA ,HBI ,Lord Maul ,czy wielu innych , Jak dla mnie jest to lait i zdanie nie zmienię ,i czy tu się wpisuje osoby na które się stawie ,to temat jest też po to żeby wpisać za co i dla czego ,więc to wpisałem , a że nie podoba mi się że tak wielu ludzi ocenia poczynania jumka nie wiedząc jak to się odbyło ,czy uczciwie czy nie to gdyby postawił flotę sam na koncie ekowym ,to byłby szacun ,padłeś powstań ,ale oceniać go z małej wiedzy czytając co piszą no to sorry ,musiałem się odnieść do tego ,bo chciał bym zeby ludzie nie szukali gostka który się obudził dzięki sojuszowi ,tylko spojzeli na uni Nekkar że ktoś tu też inny gra który naprawdę zasłużył .
    Ja też dostałem nie jednego złoma i dałem radę się za każdym radem podnieść i bez pomocy , też miałem bana od GF za to ze atakowałem gostka jak siedział na koncie ,a ze gostek grę zrzucił na pasek zadań i oglądał sobie film ,( i sam to napisał ) GF miał to w dupie i musiałem oddać surkę . Ale przynajmniej wszystko można odrobić samemu i wtedy to inaczej ludzie ocenią , a jak to ludzie oceniaja widać po niektórych wpisach , jak dla mnie bez floty nie miał by ST ,a flotę ma bo dostał od sojuszu ,dlatego wspomniałem że jak by chodziło o ocenę sojuszu to bym był za Veto ,ale chodzi o gracza i jestem za lait/em i to by było na tyle .
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Widzisz Selentyn mamy odmienne zdanie , dla mnie dostał bana i czy uczciwie czy nie to jak zwykle GF zadecydował ,pomoc sojuszu jak najbardziej ,dostał konto ekowe i to mocne w eko ,to już jest pomoc , dostał surkę i to w dużej ilości też Ok sojusz pomógł i nie umniejszam Veto że świetne zachowanie i pomoc ,później sprzedawanie floty po najniższym przeliczniku ,super też bym tak chciał , jak już z waszej pomocy zbudował flotę ,poszedł na Odkrywcę i natrzepał kolejna flotę ,oczywiście uczciwie i temu też nie zaprzeczam , Odkrywca się skończył wrócił do latania ,też super . Ale po pierwsze ,jak by miał sam stawić flotę na nowym koncie które dostał, ile by to trwało ? A wielu tak ma że musi klepać po złomie ,po stracie konta , więc nie wydaje mi się że jest to osoba której się należy ten tytuł proste . Jest tu wielu innych graczy co im się o wiele bardziej to należy ,np. ZDOBYWCA ,HBI ,Lord Maul ,czy wielu innych , Jak dla mnie jest to lait i zdanie nie zmienię ,i czy tu się wpisuje osoby na które się stawie ,to temat jest też po to żeby wpisać za co i dla czego ,więc to wpisałem , a że nie podoba mi się że tak wielu ludzi ocenia poczynania jumka nie wiedząc jak to się odbyło ,czy uczciwie czy nie to gdyby postawił flotę sam na koncie ekowym ,to byłby szacun ,padłeś powstań ,ale oceniać go z małej wiedzy czytając co piszą no to sorry ,musiałem się odnieść do tego ,bo chciał bym zeby ludzie nie szukali gostka który się obudził dzięki sojuszowi ,tylko spojzeli na uni Nekkar że ktoś tu też inny gra który naprawdę zasłużył .
    Ja też dostałem nie jednego złoma i dałem radę się za każdym radem podnieść i bez pomocy , też miałem bana od GF za to ze atakowałem gostka jak siedział na koncie ,a ze gostek grę zrzucił na pasek zadań i oglądał sobie film ,( i sam to napisał ) GF miał to w dupie i musiałem oddać surkę . Ale przynajmniej wszystko można odrobić samemu i wtedy to inaczej ludzie ocenią , a jak to ludzie oceniaja widać po niektórych wpisach , jak dla mnie bez floty nie miał by ST ,a flotę ma bo dostał od sojuszu ,dlatego wspomniałem że jak by chodziło o ocenę sojuszu to bym był za Veto ,ale chodzi o gracza i jestem za lait/em i to by było na tyle .
    Serio aż tak Cie to boli wszystko? To tylko zwykłe kandydatury ludzi jeszcze nie ma żadnego głosowania a Ty kręcisz temat jak by było po głosowaniu i bym to wygrał.

    Nie zależy mi wcale na takiej nagrodzie jak będę chciał nagrodę to powalczę podczas s&d proste