Najlepszy gracz uniwersum Galatea 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Galatea 2020 - Zgłoszenia




    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kandytat: grigor04

    Witam, chciałbym zgłosić gracza którego w zasadzie nie trzeba tu przedstawiać.
    Każdy kto gra/grał na galatei wie kim jest @grigor04.

    Zacznę od tego że grigor jako gracz gra na galatei bez przerw prawie od samego początku uni na 1 i tym samym koncie.
    Kiedy o wielu świetnych graczach którzy tutaj grali historia zdążyła już zapomnieć, przez cały okres trwania uni stanowił aktywnego i oddanego uni gracza.

    w tym czasie:

    wykręcił w sumie 65 ST (+ wiem jeszcze o conajmniej kilku-kilkunastu które nie zostały wrzucone na forum a więc nie objęte statystyką)
    na łącznie 2 268 745,51% w tym solo 616 983.74% i ACS 1 651 761,77%
    (jeśli się nie mylę to jest top 2 lub 3 graczem pod względem ilości ST : w zależności od tego jakie kryteria przyjmujemy. Jeśli kryterium gry na 1 i tym samym koncie od początku to nawet top 1: więcej mam tylko ja sam, ale na 2 różnych kontach oraz Lucky na tutaj nie jestem pewien - chyba 3 lub 4 + około 7-8 różnych nicków więc ciężko to dokładnie i wiarygodnie obliczyć XD i grigor ma top 1 pod względem %)


    z tego co wyliczyłem były w tym też 4 hat-tricki (>3 ST w 24h)
    fakt za tym jak aktywny to był gracz świadczy też to że łącznie 8x lądował w ST po złej stronie w ataku (w tym 4x strata całej lub praktycznie całej floty) + 3x jako obrońca (w tym 1x strata całej floty)
    ostatecznie wszystkie te razy odbudowywał się i zajmował pozycję 3 względem flot na kwiecień 2020.
    Potem dzięki aktualizacji wszyscy zaczęli latać na ekspedycje i w sumie normalne latanie się skończyło.

    najlepsze starcia SOLO:


    TOP2 SOLO (grigor04) Oddddddam [SZW-S] vs. NAWIEDZONY [FRIENDS] - 2053.09%
    (grigor04) Oddddddam [SZW-S] vs. NAWIEDZONY [FRIENDS] - 2053.09% TOP2 SOLO

    TOP 1 SOLO grigor04 [SWISTAKI] vs. Darkstarius [NFZ] ~ 54517.34%
    grigor04 [SWISTAKI] vs. Darkstarius [NFZ] ~ 54517.34% TOP 1 SOLO

    TOP 5 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tuareg [WWD] ~ 26230.98%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tuareg [WWD] ~ 26230.98% TOP 5 SOLO

    TOP 4 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Gracz [NFZ] ~ 100637.42%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Gracz [NFZ] ~ 100637.42% TOP4 SOLO

    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%
    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%

    TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05% TOP 1 SOLO

    TOP 3 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chillout [NFZ] ~ 43773.11%
    Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chillout [NFZ] ~ 43773.11% TOP 3 SOLO

    a także w ACS:


    TOP 4 ACS - Feniu [SZW-S] & grigor04 [SZW-S] & Director Melus [PSL] vs. wariatek [DOT] ~ 5618.04%
    Feniu [SZW-S] & grigor04 [SZW-S] & Director Melus [PSL] vs. wariatek [DOT] ~ 5618.04% TOP 4 ACs!

    TOP2 ACS banditt [Syndykat] & Akcelerator [SWISTAKI] & grigor04 [SWISTAKI] vs. Oddam_Kepasa ~ 32022.66%
    Podobno TOP2 ACS banditt [Syndykat] & Akcelerator [SWISTAKI] & grigor04 [SWISTAKI] vs. Oddam_Kepasa ~ 32022.66%

    TOP 1 ACS PuShMeUp [CannaTM] & grigor04 ODDAM [SWISTAKI] & Akcelerator [SWISTAKI] & dexToxic [K O] vs. ODDAMmm [NFZ] ~ 176330.09%

    PuShMeUp [CannaTM] & grigor04 ODDAM [SWISTAKI] & Akcelerator [SWISTAKI] & dexToxic [K O] vs. ODDAMmm [NFZ] ~ 176330.09% Part1

    TOP 3 ACS Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55%
    TOP 3 ACS: Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55% "Świstaki NOCĄ odc. 2/2"

    TOP 3 ACS Akcelerator [SWISTAKI] & Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI] & Hollus Grand Majster [CannaTM] vs. Kakarotto ~ 124838.02%
    Akcelerator [SWISTAKI] & Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI] & Hollus Grand Majster [CannaTM] vs. Kakarotto ~ 124838.02% TOP 3 ACS + Akcelerator [SWISTAKI] vs. Kakarotto ~ 1829.99%/

    TOP 2 ACS grigor 04 [SWISTAKI] & Hollus Grande [CannaTM] & Stadholder Volcan [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 345476.68%
    Grigor 04 [SWISTAKI] & Hollus Grande [CannaTM] & Stadholder Volcan [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 345476.68% TOP 2 ACS!

    TOP 1 ACS PedroS [CannaTM] & Chariseczek [KoMi] & SCV [CannaTM] & Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tomek [NFZ]
    TOP 1 ACS! PedroS [CannaTM] & Chariseczek [KoMi] & SCV [CannaTM] & Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Tomek [NFZ] ~ 601204,426%

    TOP 3 ACS grigor 04 [SWISTAKI] & Fox Oddam [CannaTM] & Zimny [CannaTM] & A Hollus Nie Odda [CannaTM] & SCV [CannaTM] vs. Lusifer [NFZ] ~ 152202.68%
    TOP 3 ACS: Grigor 04 [SWISTAKI] & Fox Oddam [CannaTM] & Zimny [CannaTM] & A Hollus Nie Odda [CannaTM] & SCV [CannaTM] vs. Lusifer [NFZ] ~ 152202.68%


    _______________________________________________________________________________________________

    W Seek & Destroy drużyna w której grigor był kapitanem (największa flota) zajęła 1 miejsce jeśli chodzi o ilość wykręconego %:
    Łączny procent: 231543.08%
    przy 185230.6% oraz 97641.55% drużyn przeciwnych.

    W tym także został graczem nr 3 pod względem złomiarzy
    Złomiarz:
    1. Jabolcjusz [163598.39%]
    2. Lucky gal [138489.66%]
    3. xODDAMx (grigor04) [46095.48%]

    źródło: board.pl.ogame.gameforge.com/i…-1-09-12-2019-09-01-2020/
    _______________________________________________________________________________________________



    niech o grigorze świadczą dokonania jakie ma, z czego wszystkie starcia są 100% czyste i zostały wypracowane grą oraz umiejętnościami i ogromnymi nakładami czasu.
    Z racji tego że grigora znam od bardzo dawna i jestem pod wrażeniem jego lotniczych dokonań pozwoliłem sobie spędzić chwilę czasu i przekopać dział ST z kalkulatorami w rękach.
    Nie wiem czy wszystko zostało przeze mnie zauważone, nie mniej nie powinno być tutaj większych błędów.
    pozdrawiam
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


    Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez Akcelerator ().

  • coś słabo u nas ze zgłoszeniami więc ja też podam kilka typów.

    Lucky - @One Soldier Army nikt tak nie namieszał na uni i nikt tak nie rozkminiał gry jak on. Bez wątpienia najlepszy flociarz na Gali.
    Lord_Puszer - @jabol1987 Top2 z silnym parciem powrotu na top1. Jak się zaweźmie to też potrafi wykręcić fajną akcję.
    Abbadon - @Dominator 2 Jak go nie zgłoszę to mnie zezłomuje :E Doszedł dość niedawno ale zdążył wykręcić kupę fajnych st na opustoszałym uni.
    Tomek - @Aniolek praktycznie od zera do top1 dublując punktami top2. Bez jego pomocy pewnie wielu z nas by już nie było ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chill ().

  • Kraken @KRAKEN WTB z nikim nie rozumialem sie tak "bez słów" podczas akcji, nie tlumaczysz jak jaskiniowcowi gdzie na ktora tylko wysylasz zaproszenie do acs i wiesz ze lot bez stresu

    Jabol 1987 @jabol1987 jego firmóweczke z klikaniem defa zna chyba każdy- do dzisiaj wywołuje uśmiech na twarzy, największy progres jaki na tym uni widzialem- od goscia ktory przenosil planety i niszczyl moony bo widzial w pkt militarnych duza liczbe kapujac sie po przenosinach ze to def do kogos kto sam klei akcje, poswieca 10kk zeby zgarnac w przyszlosci 50, ogarnia polowe FSow w sojuszu i wkleja swoj nieco krzywy zgryz jak ktos ma zly dzien- czlowiek o jednej twarzy do stu zastosowan- nalezy to docenic

    Chill @chill do dzisiaj nikt nie wie kiedy siedzi jak nie ma go w buddy, gosc ktorego nie da sie obserwowac- chyba ze ktos lubi tracic czas bo obserwacja nic nie mowi (znam z autopsji :P ) na palcach jednej reki i to takiej po amputacji kilku paluchów mozna policzyc graczy chcacych zrobic cos poza trafieniem BFSa z masa sury. Podejscie jak za starych czasow- nie pompa a zabawa

    Widze zglosil Akcel Grigora- tu bym sie zgodzil jezeli bylyby to wyboru na najwytrwalszego gracza danego uni, stanalby gdzies miedzy errorem a inckiem- masa odbudow i tu trzeba chylić czola bo to niewątpliwie zniechęca do dalszej gry, ale nie ktos kto nie uczy sie na bledach (wlasnych) i wtapia flote raz za razem nie zasluguje na miano najlepszego gracza danego uni- bardzo zle by to o tym uni swiadczylo. Jest wytrwaly, zawziety ale ta gra z dobra gra ma malo wspolnego mimo ze jak twierdzi "wynik idzie w swiat" tyle ze wynik w ogame w ktorym floty na topowe starcie buduje sie w tydzien i wykrecanie na tym %tów i to na BFSach jest na rowni z idlerami ktore farnah tak dzielnie ciora od miesiecy po naście h dziennie- co kto lubi i zaznaczam ze forum jest publiczne- kazdy ma prawo do wlasnego zdania
  • Witam serdecznie!

    Myślę że to uni nie powinno mieć najlepszego gracza.

    Tym bardziej że tylko Akcel podal w zgloszeniu wymagania o ktore była prośba od założyciela tematu. A reszta napisała bo go lubie bo dobrze latał, bo mnie zezlomuje albo bo postawił na złej planecie obronę za anty. ;D ;D (nic mnie tak jeszcze nie rozbawiło).

    Głosowanie na krakena - napisze tylko ze w wymaganiach jest napisane ze ma być gracz tego uni, a na 591 dni które ma galatea kraken grał chyba ze 120. ;)

    Lucek - też był tutaj może 1/3 istnienia uni, gdyby tu teraz grał to oddalbym głos na niego, bo umiejętnościami nas przewyższał. Gorzej z charakterem. ;D
    Najpierw pisał ze ogame to maraton a potem chyba zasłabł na 20 kilometrze. ;)

    Jabol? Nieeee.... ;D (no hard feelings) .
    P.S. ale moj glos możesz kupić. ;P

    Tomek? @chill chyba nie wierzysz w to co napisałeś. Chodzi o najlepszego gracza uni a nie o najlepszego kolege w sojuszu.

    Abbi moglby być ale gra za krótko ;P

    I dałbym też glos na Akcela bo ma najwięcej ST na całym uni i nie pisze tu o takich na 100%
    Pewnie gdyby nie "oddal" konta byłby w ścisłej czołówce naszego uni.


    A i tylko dodam jeszcze - wiadomo było ze pan powyżej takie coś napisze, pytanie było tylko kiedy. ;D

    Także, nie będę polemizował. Tylko w jednym przypadku musze sie obronic - żaden mój Topowy ST nie był zrobiony na flocie postawionej z eksp. Także żadna flota która walnąłem nie powstała w tydzień. ;D BFs to tez lot, tez patrzenie czy ktoś siedzi, sprawdzanie akt. W przypadku walnięcia incka czy darkstara to jeszcze wliczam zarwana nockę. Czyli jakiś wklad trzeba mieć. Jest najmniej efektowna sprawą jeśli chodzi o RW, ale jest efektywny.

    Każdy ma prawo się wypowiedzieć, jak najbardziej!

    Nie mniej każdy z nas wie ze żaden z graczy grajacych aktualnie na uni nie powinien zostać wybranym jako najlepszy. ;) ...na ten moment*.

    Pozdrawiam.
  • grigor04 napisał(a):

    Myślę że to uni nie powinno mieć najlepszego gracza.
    Nie rozumiem dlaczego?

    grigor04 napisał(a):

    Tym bardziej że tylko Akcel podal w zgloszeniu wymagania o ktore była prośba od założyciela tematu. A reszta napisała bo go lubie bo dobrze latał, bo mnie zezlomuje albo bo postawił na złej planecie obronę za anty. ;D ;D (nic mnie tak jeszcze nie rozbawiło).
    Nigdzie nie widzę w wymaganiach, że uzasadnienie "bo go lubie" jest niewystarczające. Uzasadnienie jest wymagane aby pomóc w wyborze osobom głosującym. Jeśli takie uzasadnienie to za mało dla kogoś, to po prostu nie odda na niego głosu. Więc w czym tak na prawdę jest problem? ;)


    grigor04 napisał(a):

    Tomek? @chill chyba nie wierzysz w to co napisałeś. Chodzi o najlepszego gracza uni a nie o najlepszego kolege w sojuszu
    Myślę, że osiągnięcie top1 na uni to jest jakiś sukces. Wszyscy mieliśmy takie same szanse żeby osiągnąć ten top, ale tylko jemu się udało.
    Nie powinienem go zgłaszać bo go lubię, ale ty możesz kwestionować to zgłoszenie bo go nie lubisz? Podwójne standardy?

    grigor04 napisał(a):

    Jabol? Nieeee.... ;D (no hard feelings) .
    P.S. ale moj glos możesz kupić.
    Tutaj też brak argumentów, tylko pasywna agresja.


    grigor04 napisał(a):

    Abbi moglby być ale gra za krótko

    grigor04 napisał(a):

    Lucek - też był tutaj może 1/3 istnienia uni, gdyby tu teraz grał to oddalbym głos na niego, bo umiejętnościami nas przewyższał. Gorzej z charakterem. ;D
    Najpierw pisał ze ogame to maraton a potem chyba zasłabł na 20 kilometrze.
    Bez znaczenia, głosujemy na najlepszego gracza a nie na gracza z najdłuższym stażem albo:

    One Soldier Army napisał(a):

    jezeli bylyby to wyboru na najwytrwalszego gracza danego uni


    grigor04 napisał(a):

    Nie mniej każdy z nas wie ze żaden z graczy grajacych aktualnie na uni nie powinien zostać wybranym jako najlepszy. ...na ten moment*.
    Ja tego nie wiem i nie rozumiem dlaczego... Sam napisałeś, że najlepszy jest Lucky ale na niego nie zagłosujesz bo nie spełnia Twoich kryteriów. Na szczęście ktoś inny je ustala bo coś czuję, że w innym przypadku konkurs byłby ustawiony ;)
  • @grigor04 dlaczego nie powinno mieć najlepszego gracza? mylisz pojęcia znowu. To wybór najlepszego gracza uni a nie najlepszego gracza ogame- ktoś musi być najlepszy przecież w danym "zbiorze" (uni), chyba że jesteś zwolennikiem LGBT i masz przekonanie że wszyscy są tacy sami- tak samo wysocy, silni i ładni/ przystojni...

    co do krakena to nie ważne ile gra/grał, nie wybieramy długodystansowca tylko doceniamy "skill" zawodnika- lubisz piłkę więc może prościej- jeżeli Ronaldo zagra 150 meczy strzelając 150 bramek a Messi 300 strzelając 80 to który jest lepszy? ja kupiłbym tego co strzela na logikę.

    Ja grałem 1/3 istnienia? grałem bez przerwy do pażdziernika zeszlego roku, od stycznia siadlem na konto pekina az do czerwca, od wrzesnia znow mam konto- nie chce mi sie liczyc ale jest to ponad połowa istnienia a nie moze 1/3

    Jabol- zdecydowanie najwiekszy progres i to trzeba docenic- mozna byc ignorantem jak Ty i pisac o $$ ale jak widzisz nie pisalem tu o osiagnietym top bo to mozna kupic tylko o tym jakim byl graczem startujac a jakim jest teraz

    Abiego lubie ale nie zrobil tu nic patrzac obiektywnie- naklepal troche st, ale nie zasługuje na miano najlepszego w tym momencie mimo ze jest z pewnoscia w czolowce- nie mial jak sie wykazac, wiec nic nie pokazal, przyszedl jak uni bylo skonczone.

    Akcel- rowniez wytrwaly, dobrze sie pilnujacy, próbujący cos ugrac tak jak i SCV- klony, te same typy czyli stabilni gracze, dobrzy sojusznicy , ale ilosc ST nie swiadczy o "skillu". Obaj po razie mnie zaskoczyli i prawie spakowali kombinujac i nie omieszkałem tego od razu na priv im pochwalic

    Piszesz ze bfsy czegos wymagaja- no tak, siedzenia na dupie przed kompem... jeszcze piszesz to Ty ktory jakis czas temu tlumaczyl dlaczego gra w nocy- obczyzna itd

    co do mnie to mowisz o charakterze- ja zwyczajnie nie znosze porażek, ale bardziej od porażki nienawidzę jak ktos swoja wine umniejsza- patrz ostatnia sytuacja z killowaniem majsa. Żeby nie bylo- Tomek z Jabolem jak spierdzielili moje akcje to tez byla klotnia. Zwalisz komus akcje to marnujesz jego zasoby (gsy deuter etc) ale przede wszystkim CZAS i po tym nalezy przeprosic- a Ty wiecznie w takiej sytuacji kiedy dasz ciala szukasz winnych- bylo napisac "sory chlopaki, obracalem panieke" i nie byloby tej calej zlosci- Zapytaj JeyJeya ktory tak zrobil i obrocilo sie to w kupe smiechu.

    I mimo ze mam konto na gali to miano najlepszego gracza mnie nie interesuje, wiec spokojnie, nie pisze tego zeby zajac Ci miesce a dlatego ze moim skromnym zdaniem na to miano inni gracze zasluguja bardziej
  • Wiem ze kraken byl zarabisty, przyznałem rację, nie raz. Ale wyraźnie jest napisane ze musi być graczem tego uni. Być a nie ze był.

    1/3 a połowa. Prawie tyle samo. Grałeś z przerwami teraz niby grasz, ale bez swojego nicka, nie wiadomo na jakim koncie. Także nikt nie widzi twojej gry aktualnie. Może to przez to.

    Jabola prawie wgle na ogame nie ma.
    Zajęty pracą. Piszesz ze progres, nawet żeby mnie złomowal musiałeś go prawie zmusić, by nawet właśnie tego twojego nie ulubionego BFSa walnął. Nie twierdzę ze jest zły, twierdze ze leń. ;))

    Co do Abbiego - dokładnie ta sama myśl co ja.

    Hmmm nie zprecyzowalem, pisząc ze zarwałem nockę znaczy ze musiałem zarwać czas w którym śpię. Czyli wczesny ranek. Chyba około 8 szedłem po tym spać, a jak już zauważyłeś normalnie około 4 juz bym spał.

    Nie zepsułem akcji z Majsem, jedyne co zwalilem to to że sam nie pilnowałem i zaufałem komuś kto pisal ze będzie klikał a akurat w tym czasie zamieszał w garze. A potem zle wyliczył. Mój błąd był taki ze ich z tym zostawiłem i sam nie sprawdziłem. Czas straciłem ja, dexu najwiecej straciłem ja! Także to akurat nie ja powinienem przepraszać. Gdybym to ja mieszał w garze a nie i incepcja to byś mnie o to cisl, a tutaj wgle nie widzisz jego winy...ale nikogo to nie dziwi. ;)

    Co do zawracania Majsa na 9 minut przed powrotem floty a nie na 13 tak jak pisaliśmy. Albo Ty kłamiesz albo majs Ciebie okłamał.
    Wiesz dlaczego? Bo udowodniłem na Discordzie chłopakom z NFZ ze jak było ponad 12 minut do powrotu floty , juz jej nie było. Potwierdziłem to screenem. ;D także...kłamiesz Ty? Czy Majs okłamał Ciebie?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez grigor04 ().

  • Uzgodnilysmy z Ruda, ze licza sie wszystkie kandydatury od ostatniego konkursu, tzn od powstania uniwersum lub po listopadzie 2018. Jezeli wg Was jakas osoba szczegolnie zasluguje na ten tytul, ale juz nie gra/nie gra aktywnie to mimo to mozecie ja zglosic.

    Skupcie sie na celu tego tematu, a nie rozwiazywaniu Waszych sporow.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Szanowni Państwo,

    Kierując się wypowiedzią @kasai, można zgłaszać kandydatury wszystkich, czy ktoś dalej gra, czy nie, z przerwami i bez...

    Chciałbym zgłosić do konkursu wszystkich idlaków. Są wg. mnie najlepszymi graczami uni Galatea. Nie ma z nimi kłótni, sporów, pewnie nie jeden wykręcił jakieś ST. Wciąż pomagają i słabszym i mocniejszym aktywnym graczom swoim wydobyciem. Niektórzy nawet zachowują się jak typowe pushówki, wejdą raz na jakiś czas na konto aby dobudować kopalnie czy też obrony, ale to przecież wszystko dla nas - aktywnych graczy, abyśmy mogli powiększać swoje imperium! Są naszym największym darem uni a jednocześnie nie proszą się o wieczną chwałę z tytułu najlepszego gracza uni! Są naszym szczęściem, naszym Aniołem wśród gwiazd, naszym szczęściem i marzeniem w snach.

    Z fartem mordeczki, pozdrowienia dla świstaków i paktu,
    V.