Najlepszy gracz uniwersum Aquarius 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Aquarius 2020 - Zgłoszenia




    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Na tym najbardziej wyludnionym serwerze chyba konkurs można już zakończyć, 20 głosów to chyba tyle ile jest graczy online w ciągu dnia, nie wspominając, że forum to jeszcze inna liga ("okręgówka online"). Taki mamy klimat na Aquariusie. :thumbup:
    "Sztuka To Ludzkość" 8)
    W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...