Najlepszy gracz uniwersum Wezn 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Wezn 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Nominuję trzech graczy, najblizszych, najdzielniejszych, najbardziej oddanych....

    - Czubulus


    - Lares


    - Vizzion


    i wiem, ze nie musze tego komentowac ;)

    Administrator Forum kasai:
    Bez komentarza żadne kandydatury nie zostaną przyjęte.
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • Ja zaproponuje moich dwóch serdecznych kolegów.

    Oczywiście El Marek vel @souris wystarczy spojrzeć na top5 wezn

    souris napisał(a):

    ... Chociażbym chodził ciemną doliną...
    ...zła się nie ulęknę....
    ...Bo KNR jest ze mna....


    Przywracamy do Pionu !!!

    oraz nasz nocny Lares vel @Dobrygracz wystarczy spojrzeć na top5 wezn

    Dobrygracz napisał(a):

    Ja rozumiem, nie ma mnie przy kompie godzinę to wracam i oglądam czerwone RW ale zielone ???????????????? i to ma być flociarz ?? rozumiem że jakbym postawił tam 1kk pc to by wysłał 500k ow ????????
    Ogólnie sami sobie zapracowaliście na opinię nieudaczników i puszerów nikt wam w tym nie pomagał a teraz wielce zdziwieni że ktoś się nad każdym st zastanawia czy to nie pusz skoro tyle kont na wezn mieliście i dalej macie, klikanie pz przelewami, najpierw kogoś złomujecie a tu nagle konto wbija do waszego soja, puszówki które woziły więcej surowca niż miały pkt tak można wymieniać i wymieniać. Możecie sobie sami pogratulować takiej opinii.

    A co do siebie czubulus @.:czubulus:. moim największym osiągnieciem było skasowanie wlanej floty :> :> XD XD bany za vpn'y, wmanewrowywanie byłych sojuszników w wymuszenie push'u były też chwile chały wygrałem 2x SD z nie byle kim jak samym wielkim dwudziestoczterogodzinnym penem @dexPL a obecnie @cokolwiek no i te push'e z 50 kont a tylko dwa dostały blokadę.

    Z tego chyba jestem najbardziej dumny



    A na koniec dodam że zrobiliśmy wspólnie i w porozumieniu takie małe st

    czubulus [KNR] & El Marek [KNR] & Dobrygracz [KNR] vs. Maszka ~ 377361.75%

  • Kratos napisał(a):

    Wg mnie:

    - El Marek - flociarz, top st uwezn

    - zlomek - caly czas aktywny i zlomuje

    - czubulus - najlepiej wykorzystał wersje 7, flociarz, topka st uwezn

    Pozdro
    Wg mnie to jesteś słaby już ci to kiedyś pisałem że nie masz pojęcia o tej grze.
    Złomek to jest taki aktywny że mmo nie ma szans na złapanie jego aktywności.



    Hahohe napisał(a):

    Ej, ale pamiętacie, że tu chodzi o najlepszego gracza Wezn, nie najlepszego oszusta, a czubulus i jego chłoptasie z KNR mają na tym polu faktycznie największe zasługi, że wspomnę tylko Maszkę, która dzieliła się z nimi bugami?
    Kolejny z brudna zbroją próbuje zaistnieć.
  • Hahohe napisał(a):

    Ej, ale pamiętacie, że tu chodzi o najlepszego gracza Wezn, nie najlepszego oszusta, a czubulus i jego chłoptasie z KNR mają na tym polu faktycznie największe zasługi, że wspomnę tylko Maszkę, która dzieliła się z nimi bugami?
    Już ci pisałem, jak jesteśmy "oszusty" to łap za kalkulator i mi wklej co jest nie tak a jak nie to utkaj dziurę bo to się dawno zrobiło nudne. Drugi chari "ZNAJOMOŚĆ Z MASZKĄ DAŁA WAM TAKĄ PRZEWAGE OJOJOJ I TAKIE KOKOSY ZBILIŚCIE DZIĘKI NIEJ OJOJOJ" ale jak zadam proste pytanie: Jakie kokosy? Co zyskaliśmy? - cisza jak na cmentarzu :E :E :E przypadkiem nie dzielicie we dwóch tej samej puli genowej? Mało kto tu takie durnoty wypisuje, chari przestał sie odzywać nagle pojawiłeś się ty ;)
    Kolejkowanie też było BUGIEM a KNR naczelni BUGUSERZY z tego korzystali ! taki tu poziom opozycji na wezn. Banda bezmózgich krzykaczy którzy nie potrafią poprzeć nawet JEDNYM argumentem swojej hipotezy (a zwłaszcza jakieś "nonejmy"). No chyba że wierzycie w to że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą to ok, podziwiam i pozdrawiam.

    Moje typy:
    - czubulus
    - El Marek
    - ViZZioN

    Co prawda tych dwóch ostatnich już jakiś czas nie gra a zwłaszcza vizzion który nie posiada konta ale z pewnością wpisali się w karty wezn jako gracze którzy mieli pojęcie na temat tej gry i robili coś więcej oprócz "szczekania" a grono takich graczy jest niestety bardzo wąskie. Co do pana czubulusa podobnie jak dwóch kandydatów powyżej wie co z czym się je, wykorzystał dość efektywnie i efektownie zmiany wersji 7.x razem ze szczęściem dzięki któremu nie przekroczył magicznej bariery 0,31% (co tylko nasiliło ujadanie nieudaczników).
    Cieszę się, że miałem okazję z wami zagrać po jednej stronie, było z kim wymienić się wiedzą :)

    P.S. te całe "wymagania" to nieśmieszny żart

    .//upominam za obraze. Prosze sie opamietac, zanim bedzie za pozno ;)
    /kasai
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Czubek jak najbardziej, Lares również, ale zgredek? Silver pokaż jego RW w tym roku, bo przecież tą wybory najlepszego gracza 2020 roku.
    Złomek - odbieram to tak, że nie są to zawody na najlepszego gracza i jego RW konkretnie *W* 2020 roku, ale od momentu UF ze ":starym" wezn - stąd macie rozróżnienie po roku (tak, jak najlepszym graczem "Starego" Wezn był Marek... ). Zatem, zakładam, że nie jest tak, że liczą sie tylko RW z roku 2020 i moja propozycja pozostaje w mocy.
  • Nominacje osób, które kilka razy siedziały na banie (za niewinność, bo za cóż by innego?) w konkursie "Najlepszy gracz uni Wezn 2020" są... bardzo delikatnie mówiąc śmieszne. Mało tego, nominują osoby, które same czystej karty nie mają :D W tej sytuacji, powinno się chyba zmienić nazwę konkursu i nagrody.

    Ale jak już trzeba nominować... jest kilku graczy, którzy regularnie złomują mimo, że ich floty nie należą do największych, są tacy, którzy mimo wtopy potrafili się odbudować i dalej konsekwentnie rosną w tych cyferkach. Jednak bycie najlepszym graczem to nie tylko ilość/wielkość ST czy określona ilość cyferek w rankingu (chociaż znajdą się debile, dla których tylko takie kryteria się liczą) ale przede wszystkim bycie normalnym osobą, dla której szacunek do innego gracza jest czymś oczywistym i żaden tag sojuszu tego nie zmienia.

    Tytuł konkursu jak i nagroda sugerują pewien okres czasu więc...
    Kolejność przypadkowa:
    Aurora aka Silver, tymotheus, ViZZioN (mimo tego, co sam trochę wyżej napisałem ;) )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dyrektor Zak ().

  • Jeden opis do kilku osób nie będzie brany pod uwagę, proszę napisać do każdej osoby kilka różnych słów. Jak ma ktoś oddający głos na któregoś z tych kandydatów zdecydować? Skoro wszyscy są tak samo dobrzy? ;) Czyli nie ma najlepszego?
    Zgłaszać można wszystkie osoby które grały i coś osiągnęły od czasu starego UF (czyli od listopada 2018).
    Zgłaszamy już tylko do jutra :)
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • silver88 napisał(a):

    Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Czubek jak najbardziej, Lares również, ale zgredek? Silver pokaż jego RW w tym roku, bo przecież tą wybory najlepszego gracza 2020 roku.
    Złomek - odbieram to tak, że nie są to zawody na najlepszego gracza i jego RW konkretnie *W* 2020 roku, ale od momentu UF ze ":starym" wezn - stąd macie rozróżnienie po roku (tak, jak najlepszym graczem "Starego" Wezn był Marek... ). Zatem, zakładam, że nie jest tak, że liczą sie tylko RW z roku 2020 i moja propozycja pozostaje w mocy.
    Masz rację mój błąd. Kasai wyjaśniła.
  • kasai napisał(a):

    Jeden opis do kilku osób nie będzie brany pod uwagę, proszę napisać do każdej osoby kilka różnych słów. Jak ma ktoś oddający głos na któregoś z tych kandydatów zdecydować? Skoro wszyscy są tak samo dobrzy? ;) Czyli nie ma najlepszego?
    Zgłaszać można wszystkie osoby które grały i coś osiągnęły od czasu starego UF (czyli od listopada 2018).
    Zgłaszamy już tylko do jutra :)
    Tak jakby ludzie głosujący czytali opisy :D na starych uni głosuje się po koleżenstwie - czyli koledzy z twojego sojuszu + znajomi z innych uni. I tak było zawsze i tak będzie cały czas. Nie ma znaczenia czy jesteś lepszy od konkurenta - tak to wygląda.

    Ja nie nominuję nikogo - bo z tego uni jest kilku dobrych graczy - ale ci co grali więcej to nie zasługują na jakiekolwiek nagrody. Chyba, że nagradzamy pusherstwo, multikonta, obchodzenie zasad. Ew. specjalna nagroda dla czubulusa - za chamstwo na forum (na uni nie - bo każdy go blokował :D ). Chamstwo, które konczy się trzecim kontem na forum - bo poprzednie dwa zbanowane :D A powinno być już z dziesięć banów.

    Więc jednak zmiana zdania - głosuję na czubka. Drugiego takiego na PL nie ma - grać potrafi - ale jednocześnie jest *****. Zero merytorycznej dyskusji - bo z takimi ***** się nie da logicznie rozmawiać. Tak, to jest właśnie poziom, z którego słyną ci panowie - i za to należy im się nagroda.
  • [mniam]
    Skoro tak wszystkim przeszkadzają bany to nominuję gracza:
    -ObiOneKenobi obecnie NajlepszeKebaba który gra zgodnie z regulaminem i nigdy nie dostał bana, gdyby nie jego zachłanność na ekspedycji byłby naszym top1 na Wezn. Do tego gracza nikt nie może się przyczepić bo nigdy nie był zbanowany a zgodnie z tym co krzykacze wypisują takich graczy jak NajlepszeKebaba czyściutkich niczym dziewica praktycznie nie ma. Piastuje 2 miejsce pod względem punktów ogólnych jak i wojskowych. Szkoda tylko że nie mógł rozwinąć skrzydeł i pokazać jakim jest flociarzem na tym wymarłym uni ;)

    Administrator Forum kasai:
    Offtopic usunięty.