Zmiana klasy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Zmiana klasy

  Propozycja jest taka, żeby kupywać zmianę klasy jako item zapasowy. Pewnego razu uroiłem sobie, że tak to właśnie działa i chciałem kupić klasę na późniejszą wymianę + drugą, powrotną. Niestety okazało się, że straciłem w ten sposób milion anty. Dla GF profit z tego byłby taki, że podczas cashbacku gracze kupywaliby nieco wincyj, a dla graczy taki, że budując strategię, mogliby wliczyć rabat w łączny koszt większych projektów. Ma to o tyle wielkie znaczenie, że chcąc robić badania - karkołomnie długie, zmiana klasy ze Zbieracza lub Generała na Odkrywcę, podczas eventu -25% od czasu badań, z Technokratą, skracałoby to łącznie czas podstawowego badania aż o 75%, bez itemu. Dziękuję za uwagę.
 • Zmiana klasy 425k anty. Czyli 100 polskich cebulionow.

  Zmienianie klasy ze zbieracza/generala na odkrywce by zbadac astrofizyke 26 lvl szybciej o 75% bez itemu (tak jak to napisales, nie liczylem a jedynie kopiuje Twoje slowa) skracalo by czas z pol roku w przyblizeniu do nieco ponad 2 miesiace na badanie. Uwazam wiec, ze nadal lepiej wydac 216k anty na przeklikanie jednego poziomu astrofizyki ;)
 • Damaon wrote:

  zmiana klasy ze Zbieracza lub Generała na Odkrywcę, podczas eventu -25% od czasu badań, z Technokratą, skracałoby to łącznie czas podstawowego badania aż o 75%, bez itemu

  Bonusy Technokraty, Odkrywcy i Eventu się nie sumują, a kumulują szeregowo.
  Nie uzyskasz 75% skrócenia czasu.
  Pierwszy aktywny bonus zdejmie 25% od całkowitego czasu.
  Drugi 25% ale nie z całego czasu a z pozostałych 75%, czyli obniży jedynie o 18,75%.
  Trzeci 25% z reszty, czyli z 56,25, co daje 14,06%

  Razem można więc mieć 25 + 18,75 + 14,06 = 57,81%


  Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top17 badań World (wszystkie prędkości) ;P

  Badania stanowią 86,6 % wartości konta :E
 • zefir wrote:

  Bonusy Technokraty, Odkrywcy i Eventu się nie sumują, a kumulują szeregowo.
  A ja sądziłem, że każdy bazuje osobno na czasie podstawowym badania i osobno odejmuje po 25%. No nic... Nie skupiam się na badaniach jak Ty, więc nie zauważyłem na pierwszy rzut oka, bo czas nie bazuje na liczbach dziesiętnych. Dziękuję Ci, że wyjaśniłeś sprawę.

  Ruda wrote:

  Prawdopodobnie kupując item kliknąłeś w kup i aktywuj.
  No akurat wtedy wiedziałem co robię. Możliwe że był jakiś bug, bo wtenczas button "Kup za: 500.000 AM 425.000 AM" był na szaro.

  Dzięki pomocy Twojej i zefira moja propozycja została zrealizowana w tempie błyskawicznym! Proszę Cię o zamknięcie wątku, zanim cokolwiek się wydarzy ;P ;)