Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?

• Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?

Witam,
    Jak w nazwie tematu, wiadomo lockdown się szykuje będzie więcej czasu na grę :) Zamiast zakładać stu kont i patrzeć jak każda unia wygląda, analizować statystyk, chciałem po prostu zapytać wśród aktywnie grających ludzi, gdzie polecacie założyć konto, gdzie nie będzie samych urlopów i można coś polatać :D wstępne wymagania to jedynie aby speed był wyżej niż x1, oraz conajmniej 1000 graczy na serwie XD

Pozdro
    Eridanus OFF Yvves st laurent top80
    Fidis
    OFF El Nino top60

Powrót z Emerytury 8) 8)
    Paragwajski top 10 OFF
  • Powyżej 1000 graczy to nie ma nawet na Sombrero :D

Co do aktywnych uni to wiadomo - Libra, Qauntum i U68. I koniec.

Dlatego te - bo to jedyne uni, gdzie topka jest w miarę wyrównana - są sojusze z mniej więcej wyrównanymi siłami. Nie ma przypadku, gdzie top1 ma więcej floty niż reszta top10 łącznie. Praktyka pokazuje, że uni zdominowane przez jeden sojusz szybciej wymierają.

Na nowych uni niby masz łatwiej - ale z tego co obserwuję to nie ma sensu tam zaczynać.

No i oczywiście nie zaczynaj od zera (chyba, że bardzo chcesz) - rzuć info do ludzi - na starych uni jest mnóstwo kont nieaktywnych, zawsze to łatwiej.
  • Zlomek_Mistrz wrote:

Czy ty zawsze @cokolwiek musisz wypowiadać w każdym temacie? Przecież ty podobno nie grasz na żadnym uni więc skąd ty możesz wiedzieć gdzie grać a gdzie nie?
    1. Skąd wiesz gdzie gram?
    2. Skąd wiesz gdzie mam konta?
    3. Potrzebujesz grać na danym uni aby stwierdzić, że jest wymarłe? Czy wystarczy obserwacja statystyk, wątków na forum i liczby aktywnych graczy?
    4. I na koniec - może wypowiedz się na temat merytorycznie - bo napisałeś posta z uwagą do mnie - a nic o temacie ... widocznie nie potrafisz.
  • dex, ale ty masz łeb kwadratowy...

1.Kolejny
    2.Truck
    3.Driver

Wypowiadasz się w każdym wątku, w którym można wciskać prawdy objawione. Ja nie wiem czy ty cierpisz na jakieś zaburzenia kompulsyjno-obsesyjne, czy co, ale zluzuj czasem i zejdź na ziemię. Niedawno ci Ruda z Artem zjebki dali, że ferment zasiewać Ci się zdarza, a ty dalej swoje. Serio, czasem czytaj więcej, a mniej pisz.
  • Weekend Warrior wrote:

Witam,
    Jak w nazwie tematu, wiadomo lockdown się szykuje będzie więcej czasu na grę :) Zamiast zakładać stu kont i patrzeć jak każda unia wygląda, analizować statystyk, chciałem po prostu zapytać wśród aktywnie grających ludzi, gdzie polecacie założyć konto, gdzie nie będzie samych urlopów i można coś polatać :D wstępne wymagania to jedynie aby speed był wyżej niż x1, oraz conajmniej 1000 graczy na serwie XD

Pozdro

na quantum, pisz priv na forum to sie zgadamy i podesle cos na start, pozdrawiam
    SPRZEDAM DEX NA QUANTUM
    Nick: sprzedam dex