Seru [LSBS] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 1169.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratki showek, ale drugie RW dla agresorów :P

    EDIT: Nie liczy się bilans po zbiórce, liczy się to kto ma mniejsze straty w przypadku remisu wg RW. @Ruda popraw mnie jeśli się mylę :P
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zona_rolnika ().

  • zona_rolnika napisał(a):

    Gratki showek, ale drugie RW dla agresorów :P

    EDIT: Nie liczy się bilans po zbiórce, liczy się to kto ma mniejsze straty w przypadku remisu wg RW. @Ruda popraw mnie jeśli się mylę :P
    Zgadza się. Dla jasności wklejam zapis z FAQ ST.

    kasai napisał(a):

    ~~FAQ ST~~







    Gracz: Czy jeśli w końcówce RW jest napis "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia", to oznacza, ze jest remis i nie ma ani zwycięzcy ani przegranego i nie ma różnicy, kto zamieści RW na forum?

    Moderator: Nie. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • To teraz ja się wypowiem. Starcie główne jest wygrane przez obrońcę, więc ma prawo je wrzucić.

    showtime napisał(a):

    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 162.878.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 100.446.000 jednostek.
    Starcia kolejne przyjmowane są jako "bonus".
    Wygrani, czyli agresorzy, mają jeszcze czas na wrzucenie swojego ST. Dokładnie do 21.10.2020 16:34:15.

    showtime napisał(a):

    Dnia 20-10-2020 16:34:15 następujące floty spotkały się w walce
    @Seru1 @Mazi jeśli macie ochotę, możecie wrzucić.

    Dodam jeszcze; sprawy Kalyke poruszamy w dziale dotyczącym Kalyke :) Jeśli mnie wzrok nie myli, to jesteśmy w dziale ST Sombrero, a nie Kalyke :)


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy