Seru [LSBS] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 1169.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Seru [LSBS] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 1169.99%

    Hej
    @Adam525 "splakal" sie ze no name zawracaja mu stacje na proby. Stwierdzilem, ze jest noobem i powiedzialem mu to "to patrz jak sie wita okolice" .

    W nocy poszla flota, rano na 6h doslalem 20k lm 1k kr 1k reca i liczylem, ze to zawroca. Od razu mi twierdzili, ze w nocy widzieli lecaca flote 26min dolotu miala ale nie wiedzieli co to jest, ok nie mowie ze klamia ale pytam to dlaczego nie poslaliscie reckow zeby to pozbierac ? Juz odpowiadam bo w ch.. walicie :D
    Atakierzy mnie prawie skasowali fakt duzo ich bylo i z mojej strony to bylo duze ryzyko, ktore mi sie oplacalo, bo przywitalem nowa okolice bez strat za to pomniejszylem ich sile o okolo 860kk wartosci floty. Moglem sie z tego wycofac gdyz stacje moglem zawrocic, a flote zawrocona poderwac jednak zdecydowalem, ze czasem i ja moge sie zabawic jak pipeczka.
    Dedy @Adam525 @DBZ @panpiwek1234 @Neferet @Marzena @zona_rolnika @Poper @khz @Guttentag


    [ciach]





    Seru [LSBS] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 1169.99%


    Dnia 20-10-2020 17:14:43 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Seru [LSBS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.451
    Ciężki myśliwiec 5.411
    Reaper 316
    Pathfinder 2.556
    Sonda szpiegowska 3

    _________________________________________

    Obrońca Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Mały transporter 17.815
    Lekki myśliwiec 16.421
    Ciężki myśliwiec 20
    Krążownik 246
    Okręt wojenny 1.485
    Sonda szpiegowska 31.735
    Satelita słoneczny 50
    Pancernik 213
    Pathfinder 68

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Seru [LSBS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -6.451 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -5.410 )
    Reaper 282 ( -34 )
    Pathfinder 55 ( -2.501 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -3 )

    _________________________________________

    Obrońca Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Mały transporter 8.399 ( -9.416 )
    Lekki myśliwiec 7.868 ( -8.553 )
    Ciężki myśliwiec 16 ( -4 )
    Krążownik 233 ( -13 )
    Okręt wojenny 1.444 ( -41 )
    Sonda szpiegowska 6.869 ( -24.866 )
    Satelita słoneczny 16 ( -34 )
    Pancernik 205 ( -8 )
    Pathfinder 66 ( -2 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 162.878.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 100.446.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 58.672.246 metalu i 58.326.255 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -74.711.000
    Kryształ: -67.479.000
    Deuter: -20.688.000
    agresor stracił łącznie 162.878.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 11.796.246
    Kryształ: 4.935.255
    Deuter: -179.000
    obrońca zyskał łącznie 16.552.501 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1





    [ciach]


    A tutaj screen specjalnie dla @Mazi, ktory twierdzi ze nie moglem uciec


    Moderator Neferet:
    Piosenka z wulgaryzmami. Jako, że wygrani dodali w regulaminowym czasie swój raport, ten zostaje usunięty. Poprawiłam tytuł tematu
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez showtime ().

  • Z dokiem wyjdzie na 0 a 4 gosci musialo sie niezle zdziwic :) , widzieli ale reckow nie poslali lol2 :D . Graty starcia i jajek :)
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DBZ ().

  • mistrzu nie było pz i nie dało się zrobić bo nie było żadnej obrony ani statków, konkretniej to byliśmy w 2, bo kobiety od nas z sojuszu dorzuciły tylko 1ss i kilka tys krążków. My za bardzo tego nie odczuliśmy za to twój portfel pewnie tak :) pozdrawiam

    PS chyba za bardzo się podnieciłeś bo kilka razy wklejony raport
  • Seru1 napisał(a):

    mistrzu nie było pz i nie dało się zrobić bo nie było żadnej obrony ani statków, konkretniej to byliśmy w 2, bo kobiety od nas z sojuszu dorzuciły tylko 1ss i kilka tys krążków. My za bardzo tego nie odczuliśmy za to twój portfel pewnie tak :) pozdrawiam
    Ale ty jestes cienki xD nawet nie znasz podstaw tej gry dalo sie wszystko ale trzeba miec troche wiedzy :)
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • Seru1 napisał(a):

    mistrzu nie było pz i nie dało się zrobić bo nie było żadnej obrony ani statków, konkretniej to byliśmy w 2, bo kobiety od nas z sojuszu dorzuciły tylko 1ss i kilka tys krążków. My za bardzo tego nie odczuliśmy za to twój portfel pewnie tak :) pozdrawiam
    YYY, tu niestety się zgodzę z przedmówcą... nie musi się odbyć bitwa fizyczna aby powstał mityczny pz na orbicie ^^ można walić w pustego moona ^^ upsi za poradę 5zł się należy

    Ładnie się tu bawicie jak na speed x1 ^^
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Seru1 napisał(a):

    mistrzu nie było pz i nie dało się zrobić bo nie było żadnej obrony ani statków, konkretniej to byliśmy w 2, bo kobiety od nas z sojuszu dorzuciły tylko 1ss i kilka tys krążków. My za bardzo tego nie odczuliśmy za to twój portfel pewnie tak :) pozdrawiam

    PS chyba za bardzo się podnieciłeś bo kilka razy wklejony raport


    Moges sonda przefarmic makaronie planete :)

    potwierdzasz mi tylko wasz poziom

    fakt przeklikalem tp i tyle anty wydalem, reszte mialem w przyspieszaczach, ktore sa groszowe ;]
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • showtime napisał(a):

    potwierdzasz mi tylko wasz poziom
    Piszesz,ze ludzie nie potrafia grac,nie maja skilla itp pierdy :D

    ale to od tych bez podstawowej wiedzy na temat gry (jak napisal DBZ) DOSTALES KAPCIEM w MACHE :D :D :D

    Normalnie jak w TVPInfo,dostal w tube,ale "wygral" Jak polski rzad :D :D :D

    Atakerom graty starcia,bo jak wynika z RW,to Oni sa zwyciezcami,a skoro tak to....

    Pierwszeństwo umieszczenia RW w ST należy do zwycięzcy danej bitwy. Gdy nie uczyni on tego w ciągu 24h od powstania RW, prawo takie zyskuje także strona przegrana.
    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.

    Nie to,ze sie czepiam,w sumie Wasza sprawa.

    SZO dla spenetrowanego :D
  • dziadek barezi napisał(a):

    showtime napisał(a):

    potwierdzasz mi tylko wasz poziom
    Piszesz,ze ludzie nie potrafia grac,nie maja skilla itp pierdy :D
    ale to od tych bez podstawowej wiedzy na temat gry (jak napisal DBZ) DOSTALES KAPCIEM w MACHE :D :D :D

    Normalnie jak w TVPInfo,dostal w tube,ale "wygral" Jak polski rzad :D :D :D

    Atakerom graty starcia,bo jak wynika z RW,to Oni sa zwyciezcami,a skoro tak to....

    Pierwszeństwo umieszczenia RW w ST należy do zwycięzcy danej bitwy. Gdy nie uczyni on tego w ciągu 24h od powstania RW, prawo takie zyskuje także strona przegrana.
    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.

    Nie to,ze sie czepiam,w sumie Wasza sprawa.

    SZO dla spenetrowanego :D
    Eeee.... chyba z tym polskim rzadem to jest troche odwrotnie oni odwracaja kota ogonem ale wezmy suche fakty ile showtime jest na minus 50kk ile agresorzy 900kk jesli nadal uwazasz ze 900kk strat to mniej niz 50kk to ja poprosze codziennie tak :)
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • showtime napisał(a):

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 718.887.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.376.575.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 659.567.205 metalu i 318.445.296 kryształu.
    i znowu TVPInfo,wy razem to ogladacie?

    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowywuje.

    nie bierz pod uwage pierwszego rw i doku.

    jeszcze raz Graty i Szo zgwalconemu.
  • Witam witam,

    trzeba to trochę sprostować.. opisać tak obiektywnie, jak było a nie jak komuś się wydaje, że było.

    specjalnie dla Maziego?? przecież nie twierdziłem, że nie możesz zawrócić.. więc po co to stwierdzenie?

    w nocy widziałem jednym okiem, że lecisz na stacjonuj na 29min przed, wiec wiedziałem że nic nie zrobię nawet nie spojrzałem czym, i w kimę.

    Rano,jak Seru kolejny raz wysłał cynk, że ktoś leci na stacjonuj, na początku założyliśmy że jakaś ściema/fs.. i że Seru jak zwykle to powstrzyma.
    Jednak lampeczka się zaświeciła.. przecież widziałem w nocy stacjonuj a na planecie puściutko....
    więc założyliśmy że, leci zawrócone stacjonuj, tuż przed stacjonuj na podpuchę.. i tu się nie myliśmy, dlatego wysłaliśmy tyle floty ile myśleliśmy ze Cię zmieciemy :)

    Nie puściliśmy recków, bo nie było pz.. założylismy (źle jak sie okazało), że i tak będziemy mieli najszybciej reckami bo Waszych w okolicach w ogóle.

    No i booom.. remis, puszczamy recki.. ale jakiś wioślarz sie pojawia na fakandze z 1000 recków.. po chwili 2000, po chwili 4700... hmm
    skan planety/ksiezyca nanity na 3 , na świeżym moonie po chwili teleport.. no spoko, preciez antymateria jest na legalu, poprostu kosztuje..


    Obrońca mówi, ze wydal 50k na teleport... :)

    Ocenę zostawiam pozostałym forumowiczom, bo widzę, że napinaczy i klepiących Obrońcę po plecach po pierwszym opisie jest wielu.

    Tak było. dziękuję.

    w moim odczuciu uchroniliśmy Seru przed złomem :) do którego pewnie wysyłając standardowego odstraszacza by doszło..jeśli by sie zdecydował.. zrypaliśmy z reckami i tyle, a jakbyśmy recki puścili, to pewnie by zawrócił Obrońca.. i ot cała historia

    samo starcie.. dla przypomnienia :) nas to cieszy..

    Agresor stracił łącznie 718.887.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.376.575.000 jednostek

    Pozdrawiam
    i Panie i Panowie bez napiny, to gra jest ;)
  • dziadek barezi napisał(a):

    showtime napisał(a):

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 718.887.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.376.575.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 659.567.205 metalu i 318.445.296 kryształu.
    i znowu TVPInfo,wy razem to ogladacie?
    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowywuje.

    nie bierz pod uwage pierwszego rw i doku.

    jeszcze raz Graty i Szo zgwalconemu.
    Ty naprawde masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? . Rw jest tu wstawione jako dodatek do obrony nr2 po 2 nie rozmawialismy tu o wyniku samej bitwy gdzie showek wedlug strat jest w plecy . Tylko teraz misiu drogi powiedz mi jedno czy showek wiedzial co sie stanie ? Tak czy mogl podniesc flote i nic by tu sie nie wydarzylo ? Tak , czy stracil wiecej niz agresorzy ? Nie .Ty masz uraze do nas od dawna na kalyke byliscie ciency i tylko boty ratowaly gikera i reszte przed dostaniem totalnych wcirow ale koniec koncow wasze floty zasilily nasz sojusz :)
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • nie bede wchodzil w szczegoly, bo mi zaraz zlosliwosc zarzuci ktos, ale @showtime przyznam, ze dawno nie widzialem tak adekwatnego nicku w starciu :D jakby nie patrzec jakies ryzyko bylo, czy sie oplacilo, nie mnie oceniac - ale jesli wszyscy sa zadowoleni, to chyba dobrze

    agresorzy - sporo nauki przed wami, zlamiliscie nieprzecietnie ale dzieki temu, ze cokolwiek robicie, gra zyje, takze szo
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • ALE JAJA to dopiero jest kąsek.
    Musze na trzeźwo to poczytać ,bo trochę ciężko 8| -ogarnąć
    Gratulacje starcia.

    Kurcze faktycznie showtime jest przegrany w starciu hehe
    Ludzie do mnie zapraszam lepiej Seru skanuje już widzę coś się dzieje



    Stracie mega !

    P.S. showtime proszę zmień kolor tekstu na przyszłość ,bo naprawdę :roll:
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • @Mazi
    no wlasnie sek w tym, ze nie mogles puscic recy bo nie ogarneliscie. Ogame to gra bledow, jezeli lamisz to sie tak wlasnie to konczy.
    Ja przykladowo zamiast klikac sobie zyski z miedzy innymi waszych flot w eko moglem wrzucic 4kk pktow w flote, bedziemy teraz pisac scenariusze gdy liczy sie to co jest, a nie mogloby byc ?

    Nigdzie nie pisalem o 50k anty za tp, to kosztuje bodajrze 144kk za przeklikanie, z reszta moja antymateria nie powinna Cie interesowac . BTW na innym moonie mialem przygotowane juz 12k reca do TP wiec plan tego wymagal.
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • showtime napisał(a):

    @Mazi
    no wlasnie sek w tym, ze nie mogles puscic recy bo nie ogarneliscie. Ogame to gra bledow, jezeli lamisz to sie tak wlasnie to konczy.


    Nigdzie nie pisalem o 50k anty za tp, to kosztuje bodajrze 144kk za przeklikanie, z reszta moja antymateria nie powinna Cie interesowac . BTW na innym moonie mialem przygotowane juz 12k reca do TP wiec plan tego wymagal.

    Tak jak Ci wspomniałem, recków nie puściliśmy bo myśleliśmy ze jak puścimy z układu to i tak będziemy szybciej, bo nikogo z Was nie ma w okolicy... daliśmy ciała.

    Jak ktoś tu już wspomniał - Czytaj proszę, ze zrozumieniem

    Odnośnie anty:
    "Nigdzie nie pisalem o 50k anty za tp, to kosztuje bodajrze 144kk za przeklikanie, z reszta moja antymateria nie powinna Cie interesowac . BTW na innym moonie mialem przygotowane juz 12k reca do TP wiec plan tego wymagal"

    - Racja to mi napisał drugi tańczący - napisał ze 50k.. (pomylilem sie, ale latwo Was pomylic..)
    nie wiem ile kosztuje tp, ile nanity na poziom 3 i budowa reckow, na planecie z niczego.. nie ma to znaczenia (btw jak miales 12k przygotowane, to dlaczego wioslowales 4700szt? - nie odpowiadaj, nie ma to znaczenia..)

    Mnie nie obchodzi ile Ty wydajesz na anty, na gre.. bo to dozwolone jest... i to starcie jest jak najbardziej czyste.

    Ale dla mnie i dla wielu to Ty jesteś w tym starciu przegranym :)

    My dalej będziemy tylko amatorami bez skilla.. a Ty dobrze latającym, z niezwykłymi skillami - pusherem, znanym na całym forum..
  • Ty zdajesz sobie sprawe z tego ze ja tam sure dowiozlem na stacjonuj? stad zbudowalem recki i nanity a nastepnie wyslalem sure na tp i wtepalem reszte floty czy te setki skanow nic wam nie daly? pusc sobie mozw jeszcze jeden skan i sprawdz sobie jakie sa poziomy magazynow wiec niby jak mialbym te sure kupuc? Gdzie ty te bajki ogladasz XD
    Dodatkowo to, ze reckow nie daliscie bo moich sojusznikow nie bylo to zadne tlumaczenie bo piczyc musieliscie sie tylko ze mna z tym ze bede mial sure i sie pozbieram [ciach] co ty masz w glowie ;D same durnoty i brednie

    Moderator Neferet:
    Wulgarny skrót
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • nikt przecież nie mówi o kupowaniu surki... pisałem tylko o anty za skracacze - znowu bez zrozumienia czytasz, ale nie wymagam już od CIebie..

    chyba, że to ja tak chaotycznie piszę, że inni też nie rozumieją.. - też możliwe.

    co Ty się gościu tak napinasz..?? :) wszystko wyżej opisałem..


    "Dodatkowo to, ze reckow nie daliscie bo moich sojusznikow nie bylo to żadne tlumaczenie bo piczyc musieliscie sie tylko ze mna z tym ze bede mial sure i sie pozbieram [ciach] co ty masz w glowie ;D same durnoty i brednie"

    no tak nie zakładaliśmy, że tyle surki będziesz miał i skracaczy, przyspieszaczy, anty, zł... spoko
    nie napinaj się tak :)


    Jednego czego może nie napisałem, a nie jest jasne.. to to, że my nie wiedzieliśmy że tak jak zakładamy to ta "extra" flota tam leci..tylko zakładaliśmy taką możliwość - dlatego bez sensu było palić deuter na recki... tym bardziej, ze pz nie było i Ty też nie mogłeś ich puścić wcześniej
    stąd myśl że damy radę, i tyle


    Jaśniej się nie da!

    Koniec tematu, dobranoc

    Moderator Neferet:
    Wulgarny skrót
  • Mazi napisał(a):


    - Racja to mi napisał drugi tańczący - napisał ze 50k.. (pomylilem sie, ale latwo Was pomylic..)
    nie wiem ile kosztuje tp, ile nanity na poziom 3 i budowa reckow, na planecie z niczego.. nie ma to znaczenia (btw jak miales 12k przygotowane, to dlaczego wioslowales 4700szt? - nie odpowiadaj, nie ma to znaczenia..)
    No napisales "nie wiem ile kosztuje tp, ile nanity na poziom 3 i budowa reckow, na planecie z niczego.. " wiec to raczej ty piszesz nie z zrozumieniem a nie ja czytam ^^

    Mazi napisał(a):

    nikt przecież nie mówi o kupowaniu surki... pisałem tylko o anty za skracacze - znowu bez zrozumienia czytasz, ale nie wymagam już od CIebie..

    chyba, że to ja tak chaotycznie piszę, że inni też nie rozumieją.. - też możliwe.

    co Ty się gościu tak napinasz..?? :) wszystko wyżej opisałem..


    "Dodatkowo to, ze reckow nie daliscie bo moich sojusznikow nie bylo to żadne tlumaczenie bo piczyc musieliscie sie tylko ze mna z tym ze bede mial sure i sie pozbieram [ciach] co ty masz w glowie ;D same durnoty i brednie"

    no tak nie zakładaliśmy, że tyle surki będziesz miał i skracaczy, przyspieszaczy, anty, zł... spoko
    nie napinaj się tak :)


    Jednego czego może nie napisałem, a nie jest jasne.. to to, że my nie wiedzieliśmy że tak jak zakładamy to ta "extra" flota tam leci..tylko zakładaliśmy taką możliwość - dlatego bez sensu było palić deuter na recki... tym bardziej, ze pz nie było i Ty też nie mogłeś ich puścić wcześniej
    stąd myśl że damy radę, i tyle


    Jaśniej się nie da!

    Koniec tematu, dobranoc

    No i wkoncu sie przyznales zakladales taka mozliwosc, dlatego nie dales reckow i mimo ze nie wiedziales ze jednak mogles to zrobic wystarczylo przefarmic planete to ja wiedzialem, ze nie pusciles mimo ze zakladalem iz chcesz mnie tylko zawrocic, a jak sie okazalo luka w edukacji.

    Dobrze wy macie zabawe rozbijajac sie, a ja robiac wam straty, co kto lubi. Teraz macie mniejsze floty i latwiej bedzie was porobic ^^

    Buzka i kolorowych. :*

    Nikt tez sie nie napina, my mamy po prostu z was beke :D

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • showtime napisał(a):

    Mazi napisał(a):


    - Racja to mi napisał drugi tańczący - napisał ze 50k.. (pomylilem sie, ale latwo Was pomylic..)nie wiem ile kosztuje tp, ile nanity na poziom 3 i budowa reckow, na planecie z niczego.. nie ma to znaczenia (btw jak miales 12k przygotowane, to dlaczego wioslowales 4700szt? - nie odpowiadaj, nie ma to znaczenia..)
    No napisales "nie wiem ile kosztuje tp, ile nanity na poziom 3 i budowa reckow, na planecie z niczego.. " wiec to raczej ty piszesz nie z zrozumieniem a nie ja czytam ^^

    Mazi napisał(a):

    nikt przecież nie mówi o kupowaniu surki... pisałem tylko o anty za skracacze - znowu bez zrozumienia czytasz, ale nie wymagam już od CIebie..

    chyba, że to ja tak chaotycznie piszę, że inni też nie rozumieją.. - też możliwe.

    co Ty się gościu tak napinasz..?? :) wszystko wyżej opisałem..


    "Dodatkowo to, ze reckow nie daliscie bo moich sojusznikow nie bylo to żadne tlumaczenie bo piczyc musieliscie sie tylko ze mna z tym ze bede mial sure i sie pozbieram jprd co ty masz w glowie ;D same durnoty i brednie"

    no tak nie zakładaliśmy, że tyle surki będziesz miał i skracaczy, przyspieszaczy, anty, zł... spoko
    nie napinaj się tak :)


    Jednego czego może nie napisałem, a nie jest jasne.. to to, że my nie wiedzieliśmy że tak jak zakładamy to ta "extra" flota tam leci..tylko zakładaliśmy taką możliwość - dlatego bez sensu było palić deuter na recki... tym bardziej, ze pz nie było i Ty też nie mogłeś ich puścić wcześniej
    stąd myśl że damy radę, i tyle


    Jaśniej się nie da!

    Koniec tematu, dobranoc
    No i wkoncu sie przyznales zakladales taka mozliwosc, dlatego nie dales reckow i mimo ze nie wiedziales ze jednak mogles to zrobic wystarczylo przefarmic planete to ja wiedzialem, ze nie pusciles mimo ze zakladalem iz chcesz mnie tylko zawrocic, a jak sie okazalo luka w edukacji.

    Dobrze wy macie zabawe rozbijajac sie, a ja robiac wam straty, co kto lubi. Teraz macie mniejsze floty i latwiej bedzie was porobic ^^

    Buzka i kolorowych. :*

    Nikt tez sie nie napina, my mamy po prostu z was beke :D
    do czego się w końcu przyznałem?
    pisałem tak od samego początku...

    gdzie tu jest luka w edukacji? oświeć mnie

    a beke macie z tego?
    Agresor stracił łącznie 718.887.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.376.575.000 jednostek

    macie do tego prawo!
  • [ciach] ta gra jest chyba twoim życiem, my się cieszymy ze starcia, że coś się dzieje niezależnie od zysku. Opisaliśmy jak było a ty to samo w kółko powtarzasz... czy napisaliśmy cokolwiek że placzemy po wlocie? Nie da się ciebie przegadać zachowujesz się jak 15sto letnie dziecko.. Osobiście niewiele mniejszą mam tą flotę niż przed wlotem a zyskujemy coraz więcej sojuszników co słychać na priv w grze, do zobaczenia :)

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza i offtop
  • Przepasc, jaka dzieli uczestnikow tego starcia w znajomosci gry jest wprost proporcjonalna do ich kultury wypowiedzi :)

    Lepiej jak sie dzieje, niz same gownobitki bez opisu ;D

    pogody ducha wszystkim
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Jak grochem o sciane :D
    @Mazi zes gamon? Nie zakladales, nie pomyslales, nie poslales, nie mogles... bla bla bla Ty nawet nie wiedziales, ze lecisz sie zabawic.

    W poprzednim temacie- tym jak CI multi Vegeta padlo, napisales @Seru1 , ze jeszcze sie okaze kto kogo pozamiata.

    Tutaj piszesz, ze masz kolejnych sojusznikow czyli znowu twierdzisz, ze bedzie ze mna krucho ? A potrafisz cos poza gadaniem ? Poza tym to co 6 sojusznikow w US to juz za malo tak ? :D

    Bo na moje to te floty co u was stoja to sie na śrubki nadaja tylko i to najlepiej w mojej stoczni. No ale coz mamy takie czasy, ze kazdy co 2 miesiace gra rzekomo moze sobie z ekspedycji postawic taka flote :D

    No ale najlepiej stwierdzic, ze ktos zyje gra, ze wydaje tone hajsu, po to zeby sie pewnie lepiej poczuc? Wyrazic swoje zdanie jak sie dostaje w morde z kazdej strony w gierce. Skoro ty mozesz obrazac to ja sie pytam skoro w gierce dostajesz w .... to jak musisz dostawac od zycia? :D


    No i po to jest ta gra, za krotko ewidentnie tu jestes - jedyne co ogame trzyma przy zyciu to sa ludzie, ktorzy od lat probuja sobie utrzec nosa, pewnego rodzaju odskocznia od codziennosci. Moze nie pasujesz, zastanow sie? Albo idz do tego grona, ktore sie klepie po pleckach.

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam obraźliwe określenie
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • Na poczatku byl wielki boom, burza na Uni, jakies duze floty padly...tanczacy, seru,mazi,vegeta... kurka wodna, co tam sie narobilo. Wszyscy szybko na boarda szukac informacji. Gdzie to moze byc ? Platnosci i udogodnienia...nie, moze w FAQ, tez nie...hmm wiem DiD ! Tez nie ma. Zrezygnowany odpalilem ST Sombrero zobaczyc co tutaj sie dzieje... I wszystko znalazlem. Od poczatku do konca. Jeszcze handel tylko poruszcie i bedziemy mieli komplet.
    Wynik tego staracia jest zasluga poziomu wiedzy agresorow (a moze nawet calego soja). Showtime zagral Wam na nosie chlopaki, nie ma co gadac, choc nie zwalnia Go to z okazania szacunku dla przeciwnika na forum. Chyba to Was boli :}
    Dzieci, bawmi sie dalej, tylko grzecznie prosze :kwiat:
    Obydwu stronom SZO :E
    O kurde, pisalem z tele cala wiecznosc... Teraz to juz nikt dla nikogo nie ma szacunku :-/
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • mismalinowy napisał(a):

    hmm cos kalyke tutaj wspominacie? i o tych waszych kupionych kontach z allegro? XD tam byliscie zwyklymi farmami jedynie go was tam poratowalo minusie mieliscie duzo farta ze bany z dupy rozdawali bo byscie w reckach jechali, w 4 was rozmontowalismy
    Pozwolę sobie Ciebie zacytować ''Adam by już dawno leżał gdybyśmy mieli na niego flote''
    Te bany z dupy za ''nielegalne oprogramowanie'' to nwm sam sobie odpowiedz - skąd tam dupę wziąłeś to nie wiem ;)
    Mój tata to jest gość zawsze mi konta kupuje jak gram, z fartem i pozdro.
    Zawsze dupcia was piekła o nasze starcia nigdy nie dostaliśmy bana za push jedyne co to te wasze marne szczekanie na forum. Na kalyke @Antharas potężnie spenetrował wszystkie ST :D Więc skoro pół uni wybanował za pushe a nas nie to chyba byliśmy w komitywie :saint:
    Edit: Jeszcze przypominam wasze przetopienie sojuszników swoich czyto na Europie czy na Kalyke ;)

    Moderator Neferet:
    Zmniejszyłam drzewko z cytatów
    Emerytura na x1 :?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Adam525 ().