Gangster z Afryki [BDSM] vs. Maciekbaku [SLR] ~ 1599.52%+240.22% ( BADANIA COVIDA-19)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gangster z Afryki [BDSM] vs. Maciekbaku [SLR] ~ 1599.52%+240.22% ( BADANIA COVIDA-19)

    Wczoraj zamontowała się lotka obok mnie, i sondy latały przez 30 minut... :D + Pance i krk. Dzięki Tobie się zmobilizowałem trochę i po tych nostalgicznych wspomnieniach jak kiedyś było na Ogame...
    Więc dzisiaj bez instalacji lotki której i tak nie mam, u sąsiada skan puściłem i stały sobie LM same, olałem temat bo jest (*) ,a ja w drodze na badania Covida :D. Jednak kiedy czekałem i marzłem na dworze przed pomarańczowym namiotem pomyślalem, a puszcze skana.. no i coś tu stoi więcej niż rano. Wiec na oko pi razy drzwi szybka flota powinna styknąć bo gościu jest na akcie... przyspamowane trochę sondami i weszło :) po badaniach użyłem zapomnianej falangi no i patrzę na planete leca śmieci jakieś.. mówię a kij puszcze na akcie może wejdzie ten lot byl długi bo ponad 9 min.. Potem na moonie chciałem Lmy ściagnac ktore przyleciały z kij wie skąd... no ale nie weszło. Jednakże i tak oko cieszy mała rzecz.

    Spam Aldarisa muszę przerwać z STkami trochę ;) Dobrze że jestem na U realnym bo nawet by mi się nie chciało wrzucać tego ale niech się wiara śmieje :D i raduje z moich głupot wypisanych.

    POZDROWIENIA dla dziewczynek z BDSM które piją gdzieś po kontach i się urlopują :P oraz naszego ,, wódza " Silfera, Silfura :D jakos tak...
    No i rzecz jasna dla Buddy,

    Pokłony dla tych którzy mnie też nie lubią :D ,




    Dnia 16-10-2020 10:13:02 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gangster z Afryki [BDSM]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.104
    Okręt wojenny 1.540
    Pancernik 1.902
    Pathfinder 3.116

    _________________________________________

    Obrońca Maciekbaku [SLR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.528
    Duży transporter 519
    Lekki myśliwiec 10.000
    Ciężki myśliwiec 197
    Okręt wojenny 100
    Sonda szpiegowska 10.552
    Bombowiec 100
    Niszczyciel 110
    Reaper 130
    Pathfinder 1.234

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gangster z Afryki [BDSM]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.652 ( -452 )
    Okręt wojenny 1.372 ( -168 )
    Pancernik 1.785 ( -117 )
    Pathfinder 2.402 ( -714 )

    _________________________________________

    Obrońca Maciekbaku [SLR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    206.749 Metalu, 213.000 Kryształu i 10.917.785 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 55.267.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 168.666.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 86.556.800 metalu i 73.395.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 11.337.534 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 60.941.549
    Kryształ: 52.534.200
    Deuter: 2.546.785
    agresor zyskał łącznie 116.022.534 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -82.580.749
    Kryształ: -70.883.000
    Deuter: -26.539.785
    obrońca stracił łącznie 180.003.534 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Dnia 16-10-2020 12:51:07 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gangster z Afryki [BDSM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.764
    Ciężki myśliwiec 627
    Krążownik 1.653
    Okręt wojenny 1.393
    Pancernik 1.785
    Bombowiec 1.258
    Niszczyciel 1.676
    Reaper 708
    Pathfinder 2.402

    _________________________________________

    Obrońca Maciekbaku [SLR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.993
    Duży transporter 215
    Ciężki myśliwiec 1.845
    Satelita słoneczny 100
    Wyrzutnia rakiet 16.472
    Lekkie działo laserowe 4.103
    Ciężkie działo laserowe 250
    Działo jonowe 250
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gangster z Afryki [BDSM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.264 ( -2.500 )
    Ciężki myśliwiec 549 ( -78 )
    Krążownik 1.651 ( -2 )
    Okręt wojenny 1.393 ( -0 )
    Pancernik 1.785 ( -0 )
    Bombowiec 1.258 ( -0 )
    Niszczyciel 1.676 ( -0 )
    Reaper 708 ( -0 )
    Pathfinder 2.402 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Maciekbaku [SLR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    4.710.668 Metalu, 10.638.359 Kryształu i 2.162.432 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 10.838.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 74.522.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.612.400 metalu i 9.409.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 17.511.459 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 11.315.068
    Kryształ: 17.221.559
    Deuter: 2.158.432
    agresor zyskał łącznie 30.695.059 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -62.965.168
    Kryształ: -26.855.859
    Deuter: -2.212.432
    obrońca stracił łącznie 92.033.459 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam na ładniejsze wyrażenia
  • Kłamca nr 1 na ogame wkleił ST :D nie no gratulacje... i to na byłym "sojuszniku"... 0 (o ile nie przeszacowałem) ...

    Zalecam mówić prawdę nowym sojusznikom z kim handlujesz deuterem jak już tak ich tutaj "pozdrawiasz" :))))

    Maciek - SZO
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Asmax napisał(a):

    Kłamca nr 1 na ogame wkleił ST :D nie no gratulacje... i to na byłym "sojuszniku"... 0 (o ile nie przeszacowałem) ...

    Zalecam mówić prawdę nowym sojusznikom z kim handlujesz deuterem jak już tak ich tutaj "pozdrawiasz" :))))

    Maciek - SZO
    Jak dobrze że Ty wiesz wszystko najlepiej :) . Ahh zapomniałem że nie tylko Ty.

    No no, czekam na więcej historyjek i gówno burzę :)

    PS. Co do sojuszników to kto jak kto, ale Ty nie jesteś na pewno przykładem. To tak na marginesie.
  • Mam Pajacu umieścić pewnego screena ?

    W tym czasie sie zarzekałeś , że nie, że Ty nie handlujesz z Aferą itd etc.....

    Zacznij mówić prawdę to wszystkim będzie lżej... :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Coooo??? Chcesz powiedzieć, że Gangster handluje/handlował z Aferą? Swoim dexem, na swoim koncie, handlował z kim chciał?

    Gratki RW, mam nadzieję, że tym razem zgłosisz się do mnie o pozwolenie na wydanie swoich surowców albo na handel, bo takie faux pas jak tutaj Asmax mi pisze to po prostu szczyt wszystkiego.

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • Asmax napisał(a):

    Mam Pajacu umieścić pewnego screena ?

    W tym czasie sie zarzekałeś , że nie, że Ty nie handlujesz z Aferą itd etc.....

    Zacznij mówić prawdę to wszystkim będzie lżej... :)
    Dlaczego jesteś nie kulturalny ? Czy Ja Ciebie wyzywam ? Zresztą nie ważne, nie którzy jej nie mają. :cursing: :cursing: :cursing:

    CZYTAJ ze zrozumieniem, bo nie chce się powtarzać!!! :) :) :)
    Posłuchaj raz jeszcze, zadałeś mi pytanie czy sprzedaje dex do AFERY. Odpowiedziałem że nie, ale musisz być mega ograniczony że trzeba Tobie doprecyzowywać to....
    Więc Ci odpowiem że nie, ponieważ nie handluje z całą Aferą ,a z pojedyńczymi osobami na JANICE którzy są w różnych sojuszach pewnie też i taka osoba znajdzie się w Aferze ale nie z całą AFERA !!!. Napisałem Tobie także że w Aferze jak i poza nią mam kilka osób z którymi utrzymuje kontakt co nie zmieniało nic w byciu, w LOG...
    Cieszę się ze masz jakieś skriny - chcesz to wstawiaj Ja nigdy nie zaprzeczyłem ani nie potwierdziłem pewnych spraw :) - ale widzę że nie zrozumiesz tego.

    Dodam że nie było żądnego Embarga lub oficjalnego zakazu na jakikolwiek handel.

    Dziwie się że niemasz skrinów że jeszcze was wydawałem, przehandlowałem i co tam sobie jeszcze można w małej głowie ubzdurać.... :quasi:
    Dziwie się że nawet latałem i nawet latam na nie które osoby z Afery :D A Oni na mnie oczywiscie jak jest zysk... :quasi:
    Dziwie się że będąc w LOG mająć aktywki kto online ,a kto nie nikogo nie wydałem... :quasi:
    Dziwie się że dzięki mnie Kawol ( Ania czy jakie tam sobie żeńskie imiona wymyślicie ) - zrobił fajne RW na Michasiu... :quasi:
    i tak można wymieniać w nieskończoność... :thumbup:

    Myślisz że jak flota będzie stała i ktoś z afery jej nie dojrzy to nie poleci?? Tu się mylisz. Ale to jest zrozumiałe bo to jasna reguła, pilnujesz floty to masz flotę, nie pilnujesz to ją tracisz .. oczywistość oczywistości.

    Zrozum gościu że moje podejscie do ogame to Esport i kultura , to że z kimś wojuje nie oznacza że nie będę z nim rozmawiał. To że sojusz ma wojne z innym sojuszem , nie oznacza że będę latał na kolege z buddy pomimo że jest w obcym sojuszu...

    A to jak mnie potraktowaliście z wyrzuceniem mnie z LOG jest godne pogardy ....


    PS. JA Się pytam gdzie moje ZAPROSZENIE DO AFERY !!!!! Gdzie to ono jest !?! Kto mi Je ukradł :D :ocb: :ocb:
  • Nie rozumiem zbytnio, co ma handlowanie z Afera, do okłamywania nas, ale ok. Może czegoś nie zrozumiałam. I co w ogóle ma to do ST? A dodatkowo nawet jeśli to jakiś "wymyślony" były sojusznik, to co? Ślub mają? Pakt o nieagresji? Czy co? Dziwne spięcia, nie wiem po co. Damian dobrze skomentował.

    Marvin napisał(a):

    Coooo??? Chcesz powiedzieć, że Gangster handluje/handlował z Aferą? Swoim dexem, na swoim koncie, handlował z kim chciał?
    :popcorn:

    Gratki Gangster :D trochę nam się przedłuża picie, ale wrócimy.

    Rośnijcie dalej :) i dzięki za pozdrówki.

    Przetapiaj, a obrońcy Szo.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Gangster z Afryki napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    Mam Pajacu umieścić pewnego screena ?

    W tym czasie sie zarzekałeś , że nie, że Ty nie handlujesz z Aferą itd etc.....

    Zacznij mówić prawdę to wszystkim będzie lżej... :)
    Dlaczego jesteś nie kulturalny ? Czy Ja Ciebie wyzywam ? Zresztą nie ważne, nie którzy jej nie mają. :cursing: :cursing: :cursing:
    CZYTAJ ze zrozumieniem, bo nie chce się powtarzać!!! :) :) :)
    Posłuchaj raz jeszcze, zadałeś mi pytanie czy sprzedaje dex do AFERY. Odpowiedziałem że nie, ale musisz być mega ograniczony że trzeba Tobie doprecyzowywać to....
    Więc Ci odpowiem że nie, ponieważ nie handluje z całą Aferą ,a z pojedyńczymi osobami na JANICE którzy są w różnych sojuszach pewnie też i taka osoba znajdzie się w Aferze ale nie z całą AFERA !!!. Napisałem Tobie także że w Aferze jak i poza nią mam kilka osób z którymi utrzymuje kontakt co nie zmieniało nic w byciu, w LOG...
    Cieszę się ze masz jakieś skriny - chcesz to wstawiaj Ja nigdy nie zaprzeczyłem ani nie potwierdziłem pewnych spraw :) - ale widzę że nie zrozumiesz tego.

    Dodam że nie było żądnego Embarga lub oficjalnego zakazu na jakikolwiek handel.

    Dziwie się że niemasz skrinów że jeszcze was wydawałem, przehandlowałem i co tam sobie jeszcze można w małej głowie ubzdurać.... :quasi:
    Dziwie się że nawet latałem i nawet latam na nie które osoby z Afery :D A Oni na mnie oczywiscie jak jest zysk... :quasi:
    Dziwie się że będąc w LOG mająć aktywki kto online ,a kto nie nikogo nie wydałem... :quasi:
    Dziwie się że dzięki mnie Kawol ( Ania czy jakie tam sobie żeńskie imiona wymyślicie ) - zrobił fajne RW na Michasiu... :quasi:
    i tak można wymieniać w nieskończoność... :thumbup:

    Myślisz że jak flota będzie stała i ktoś z afery jej nie dojrzy to nie poleci?? Tu się mylisz. Ale to jest zrozumiałe bo to jasna reguła, pilnujesz floty to masz flotę, nie pilnujesz to ją tracisz .. oczywistość oczywistości.

    Zrozum gościu że moje podejscie do ogame to Esport i kultura , to że z kimś wojuje nie oznacza że nie będę z nim rozmawiał. To że sojusz ma wojne z innym sojuszem , nie oznacza że będę latał na kolege z buddy pomimo że jest w obcym sojuszu...

    A to jak mnie potraktowaliście z wyrzuceniem mnie z LOG jest godne pogardy ....


    PS. JA Się pytam gdzie moje ZAPROSZENIE DO AFERY !!!!! Gdzie to ono jest !?! Kto mi Je ukradł :D :ocb: :ocb:
    Słuchaj Szanowny Panie zatem, bo ja też nie zamierzam się powtarzać.
    Za to, że Cię niewątpliwie obraziłem przepraszam - błąd sobotniej nocy.

    Do meritum, kilka faktów:

    1. Nie jestem "mega" ograniczony - niezłe :D - może tylko trochę.

    2. Kupowałeś od nas dex i pchałeś go dalej po mega cenach do Noname... - w czasie jak Noname latał po Nas jak szalony - uczciwe ? no nie... Trudno było powiedzieć prawdę na nasze pytania, nawet jak tylko dotyczyło jednego gracz ???

    3. W Aferze nie jesteś bo Cię nie chcieli, widocznie zorientowali się, że z kimś takim jak Ty nie ma co się "bratać"... sam w jednej z rozmów wspominałeś, że czas się przenieść do innego sojuszu... wymieniłeś 2 - AFERĘ i BDSM - patrz - jesteś w BDSM, ale to w sumie bez znaczenia.

    4. Jak Asobibi miał problemy to bezczelnie pisałeś, że wolisz na babie leżeć niż pomóc ( co oczywiste zrozumiałe i w pełni popieram), ale parę osób potrafiło pomóc (i to mimo braku wcześniejszego zaangażowania) a Ty z takim tekstem... - no również słabe jak na "sojusznicze życie" lepiej było nic nie pisać skoro i tak byłeś online...

    5. Z LOG osobiście Cię usunąłem i jak widzę słusznie.

    6. Koniec mojego udziału w tej jakże "polskiej" dyskusji, którą może sam nie potrzebnie wywołałem...
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Asmax napisał(a):

    Słuchaj Szanowny Panie zatem, bo ja też nie zamierzam się powtarzać.Za to, że Cię niewątpliwie obraziłem przepraszam - błąd sobotniej nocy.

    Do meritum, kilka faktów:

    1. Nie jestem "mega" ograniczony - niezłe :D - może tylko trochę.

    2. Kupowałeś od nas dex i pchałeś go dalej po mega cenach do Noname... - w czasie jak Noname latał po Nas jak szalony - uczciwe ? no nie... Trudno było powiedzieć prawdę na nasze pytania, nawet jak tylko dotyczyło jednego gracz ???

    3. W Aferze nie jesteś bo Cię nie chcieli, widocznie zorientowali się, że z kimś takim jak Ty nie ma co się "bratać"... sam w jednej z rozmów wspominałeś, że czas się przenieść do innego sojuszu... wymieniłeś 2 - AFERĘ i BDSM - patrz - jesteś w BDSM, ale to w sumie bez znaczenia.

    4. Jak Asobibi miał problemy to bezczelnie pisałeś, że wolisz na babie leżeć niż pomóc ( co oczywiste zrozumiałe i w pełni popieram), ale parę osób potrafiło pomóc (i to mimo braku wcześniejszego zaangażowania) a Ty z takim tekstem... - no również słabe jak na "sojusznicze życie" lepiej było nic nie pisać skoro i tak byłeś online...

    5. Z LOG osobiście Cię usunąłem i jak widzę słusznie.

    6. Koniec mojego udziału w tej jakże "polskiej" dyskusji, którą może sam nie potrzebnie wywołałem...
    widzę że wywołałeś mnie do tablicy, więc muszę zareagować.
    To że kupowałem dex od Gangstera jest tylko i wyłącznie naszą sprawą, jak również za ile. Gangster na siłę paliwa mi nie wpychał, jeśli kupował od was taniej a sprzedawał drożej to chyba dozwolone w tej grze prawda?

    Moderator Neferet:
    Zmniejszyłam drzewko z cytatów
  • Nie chce mi się rozpisywać bez sensu bo szkoda czasu ,a wole ,,leżeć na babie " to mi się podoba :) . Ale ASMAX nie zmienia faktu, fakt że zszedłeś nieco z tematu.... dlatego nie wchodzę w to nawet chyba że w ,, babę ":)

    Krótko i na temat od zawsze mówiłem że prowadzę neutralny styl gry... Kogoś konflikty nie są moimi i w drugą stronę też to działa rzecz jasna... ( do początku jak mantrę powtarzałem ).
    No tak wybrałem między Aferą ,a BDSM xdd ciężka decyzja była o matko... - w innych sojuszach nawet niema aktywnych ludzi to nic dziwnego że wytypowałem te 2 :D z uwzględnieniem jak to powiedziałeś że w ,, Aferze mnie nie chcieli " . Ważne żeby moja kobieta mnie chciała to mi wystarczy :) A gra to gra...

    Kurcze ale poleżał bym na babie bo ostatnio przez problemy zdrowotne nieco nie możliwe, ale nadrobię :D coś w stylu ,, jak dorwie reksio szyneczkę :D "
  • wagwan napisał(a):

    Gratki wlotu :D

    Gangster z Afryki napisał(a):

    Dziwie się że nawet latałem i nawet latam na nie które osoby z Afery :D A Oni na mnie oczywiscie jak jest zysk... :quasi:
    Ja myslalem ze latamy sobie po satkach i pelazaczach :D
    Jeśli jest 20kk zysku :D to czemu by nie , ale nie 8 kk :P O ile domyślam się pod jakim nickiem grasz na janice :P

    play for funny ;)