Ylidun Konta do podbijania na licytacjach.

• Ylidun Konta do podbijania na licytacjach.

Witam,
      Od pewnego czasu zagram dosyć aktywnie na Yidunie i na licytacjach zauważyłem pewną dość nie uczciwą praktykę. Mianowicie chodzi o 3 konta które są założone tylko i wyłącznie po to żeby podbijać do nie opłacalnych kwot licytacje. Konta te zostały doprowadzone do granicy punktowej po której dany gracz przestaje być zielony tak żeby ich nie przekroczyć. i w ten sposób dla większości są nietykalne, więc zbierają się na nich ciągle surowce przeznaczone tylko i wyłącznie na lictacje. na tych kontach nie jest robione nic rozwojowego od maja tego roku w dwóch przypadkach i w jednym od Lipca (żeby nie przekroczyć granicy) i pytanie czy da się coś z tym zrobić? Chodzi o następujące konta.
    • edes wrote:

A za co dostali bany co licytować nie można?
      można licytować. Tylko to były konta które nie były stworzone do gry tylko po to żeby podbijać stawki i nikomu z innych niechialo się licytować. One od 5,6 miesięcy nie poszły w rozwoju nawet o punkt. Tylko pojedyncze skoki. Ktoś wcześniej wykupując w ten sposób potem sprzedawał sobie za bezcen na rynku a teraz działał na zasadzie Ja nie mam to nikt inny nie dostanie. I Ty jako gracz nic nie mogłeś zrobić z nimi bo byli dla Ciebie zieloni.
    • Ten sam nick Raunii jest na Quantum i też podbija licytacje.

Co ciekawe jest w układzie razem z Whisky - parką z pl1 :)))

Przypaaaaadek ;) (zeby szybko surke podesłac)
      Tak samo jak to ze po handlu z wiski po 30 minutach mam skany pl1 :)))

przypaaaadek
      SPRZEDAM DEX NA QUANTUM
      Nick: sprzedam dex
    • Odniosę się do tego co piszesz muniek a mianowicie do gracza rauni. To zbieg tylko nicku gram na uni Q w sjuszu z Raunii to kobieta i już zadałem te pytanie dawno temu czy gra na uni yildun bo ja też tam gram I obecnie gra na quantum. Więc to nie przypadek tylko zbiek tych samych nicków całkiem możliwe ze na uni yildun ktoś założył lewe konta lub jacyś znajomi po to by tylko podbijać na licytacji bądź dostali bany na wcześniejszych kontach wiele opcji jest ale na pewno to nie żaden początkujący gracz bo doskonale wiedzieli co robią.
      Pozdrawiam. :)
    • WujekSamoZlo wrote:

Odniosę się do tego co piszesz muniek a mianowicie do gracza rauni. To zbieg tylko nicku gram na uni Q w sjuszu z Raunii to kobieta i już zadałem te pytanie dawno temu czy gra na uni yildun bo ja też tam gram I obecnie gra na quantum. Więc to nie przypadek tylko zbiek tych samych nicków całkiem możliwe ze na uni yildun ktoś założył lewe konta lub jacyś znajomi po to by tylko podbijać na licytacji bądź dostali bany na wcześniejszych kontach wiele opcji jest ale na pewno to nie żaden początkujący gracz bo doskonale wiedzieli co robią.
      Pozdrawiam. :)
      konta Rauni i Raunii to była dwa różne konta i to co pisze WujekSamoZło to faknt. Rauni gra na kilku uniach i to jest do sprawdzenia natomiast teraz pojawiło nowe konto Rauni na Yldum bo Raunii znikneło. ale tez pytałem i to nie ma nic wspólnego z koleżanka Rauni która gra od lat.

The post was edited 1 time, last by dzikchrumcholec ().