Megan [T O] & Finito_GJ_GF [T O] vs. Stumbras ~ 255559,35% PB + top1 solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Megan [T O] & Finito_GJ_GF [T O] vs. Stumbras ~ 255559,35% PB + top1 solo

    Starcie dedykuję @khz oraz @panpiwek1234

    Pozdrowienia dla grzecholota, @Poper @yoda_u20 @pawel1000 @DBZ @showtime @Adam525
    oraz buddy


    Stumbras zapowiedział urlop, więc życzę powodzenia w realu.



    Dnia 13-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________

    Bombowiec 21.838
    Niszczyciel 2.198
    Reaper 15.123
    Krążownik 618.827
    Okręt wojenny 203.158
    Pancernik 400.860
    Lekki myśliwiec 6.408.805

    _________________________________________

    Agresor Finito_GJ_GF [T O]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Stumbras
    ________________________________________________

    Mały transporter 168.813
    Duży transporter 20.171
    Lekki myśliwiec 2.417.058
    Ciężki myśliwiec 38.239
    Krążownik 203.703
    Okręt wojenny 19.744
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 171.490
    Sonda szpiegowska 566.276
    Bombowiec 4.646
    Niszczyciel 3.544
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 116.188
    Reaper 1.951
    Pathfinder 26.438

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________

    Bombowiec 21.834 ( -4 )
    Niszczyciel 2.198 ( -0 )
    Reaper 15.122 ( -1 )
    Krążownik 614.003 ( -4.824 )
    Okręt wojenny 203.028 ( -130 )
    Pancernik 400.790 ( -70 )
    Lekki myśliwiec 4.998.622 ( -1.410.183 )

    _________________________________________

    Agresor Finito_GJ_GF [T O]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Stumbras
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    705.805.942 Metalu, 361.615.651 Kryształu i 71.851.910 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.794.899.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 33.591.947.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 16.107.150.984 metalu i 9.169.026.617 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.139.273.503 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    178.274.116 Metalu i 101.482.883 Kryształu
    11.343.273.383 Metalu i 9.169.026.617 Kryształu
    4.763.877.601 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    16.285.425.100 Metalu i 9.270.509.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 12.655.967.042
    Kryształ: 8.183.268.151
    Deuter: 61.073.910
    agresor zyskał łącznie 20.900.309.103 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.635.434.942
    Kryształ: -12.156.343.651
    Deuter: -2.939.441.910
    obrońca stracił łącznie 34.731.220.503 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marzena ().

  • jak to sie mówi, żarło żarło i zdechło :D do zobaczenia kiedyś być może na innym UNI, pozdrawiam wszystkich przyjaciół i znajomych (jakby co kontakt na discord). dla @Marzena gratulacje za top1 solo kalyke. obowiązki wzywają, czas kończyć grę ale może jeszcze wrócę ;) życzę wszystkim jednocześnie aby jak najdłużej kalyke żyło i było tutaj co robić :thumbup:
  • Cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk.

    % na top1 z wyliczenia pz w biały dzień, kiedy koleś dzień i noc siedział w tej grze (skanowałem i skan wracał od razu niezależnie od godz), stumbrass rozesmiany od ucha do ucha kiedy przed chwila zaliczył totalnego zloma-w to może uwierzyć tylko ktoś kto nie wie ze Meganka i stumbras się znają :)

    Za ile poszło konto???? Heh jak widać „kłamstwa”” o których pisał w poprzednich ST (jak widać to była prawda) a st chyba wstawione żeby spróbować uwiarygodnić to st zaplanowane już wcześniej... tylko rozumiem ze trzeba było go podbudować żeby wyszło st na top1.... żenua i admini na to pozwalają, dramat ta gra schodzi na psy. Mogliście chociaż zdjąć moona a nie wciskać kit na pz o 19 ale rozumiem ze się nie chciało, przelew poszedł nie było na co czekać.

    Gra pay2win i tyle w temacie.

    ps gratulacje stumbras zarobiłeś mam nadzieje ze kupisz sobie coś fajnego megan gratulacje top1 teraz możesz sprzedawać kit :)
  • Wszyscy, ale to dosłownie wszyscy na tym uni wiedzieli, że Stumbras to push konto Meganki. Siedzieli w tych samych układach, jak na Stumbrasa ktoś leciał, to Meganka się podstawiała. Nie będę pisał, że wstydu nie macie tworząc konta pod push i złomować je na legalu, ale chełpić się jeszcze tym i wstawiać jako TOP 1 solo, to już po prostu hipokryzja.
  • Usagi napisał(a):

    (...) ale chełpić się jeszcze tym i wstawiać jako TOP 1 solo, to już po prostu hipokryzja.
    Podając dalej za tym, co takie beztalencia jak Wy tylko znają (wikipedia):
    Hipokryzja: Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści[2].

    Jak już próbujesz zabłysnąć intelektem, to chociaż sprawdź w google co za brednie wypisujesz.

    Co do starcia, szkoda, że wyszło jak wyszło, ale wyszło tak jak wyszło, czyli dobrze :)
    Gratuluje pobicia top1, @pawel1000 pewnie się nie gniewa :)

    Przetapiaj mądrze. Pushkonta czekają.

    Pozdrawiam,
    Piwk


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Jesteście bezczelni do granic możliwości. Dla tych co nie zdążyli przeczytać bo megan już usunęła, najpierw napisała ze flota złapana na pz, (o godz 19 XDDDDD) A TERAZ JUŻ USUNELA!!! Co jednak za duży przypal??? Multi i push już zgłoszone czekamy na relacje adminów jeśli z tym nic nie zrobią to po co w to grać!!!
  • piwek, hipokryto i poeto od siedmiu boleści, do googla odsyłasz, ale nawet po przytoczeniu słowa Hipokryzja nadal nie rozumiesz jego znaczenia. Nie wystarczy skopiować, ale trzeba także przeczytać i zrozumieć.

    Hipokryzja jest zakładanie lewych kont, które później samemu się złomuje, albo wciskanie kretów do sojuszy. Tak patrzę skąd tu się wzięła wypowiedź Zen, a to przecież wasz kret z uni Sombrero, gdzie wsadziliście go do soja Złodzieje Rowerów i w dwa dni padły z waszych rąk trzy konta z tego soja.

    To nazywam HIPOKRYZJĄ, gdzie za fasadą uczciwości kryje się obłuda i fałsz.
  • Usagi napisał(a):

    piwek, hipokryto i poeto od siedmiu boleści, do googla odsyłasz, ale nawet po przytoczeniu słowa Hipokryzja nadal nie rozumiesz jego znaczenia. Nie wystarczy skopiować, ale trzeba także przeczytać i zrozumieć.

    Hipokryzja jest zakładanie lewych kont, które później samemu się złomuje, albo wciskanie kretów do sojuszy. Tak patrzę skąd tu się wzięła wypowiedź Zen, a to przecież wasz kret z uni Sombrero, gdzie wsadziliście go do soja Złodzieje Rowerów i w dwa dni padły z waszych rąk trzy konta z tego soja.

    To nazywam HIPOKRYZJĄ, gdzie za fasadą uczciwości kryje się obłuda i fałsz.
    Ty to masz nalozone chlopie w glowie 1 raz zenna widze i ja akt nie potrzebuje jak goscie bfs-y wala non stop , a jesli nawet mamy swoich ludzi rozsianych gdzies po sojach to musze ci przypomniec ze to jest gra wojenna i wszyscy co nie znami to przeciwko i jak nie rozumiesz tego to mozesz dalej byc farma ew klepac eko i bunkry . Graty marzena orajcie ich rowno. A usagi siedz dalej w swoich kopalniach bo o lataniu to pojecia nie masz.
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • Stumbrass napisał(a):

    witam wszystkich jako że docierają do mnie różne przykre kłamstwa na mój temat, od dziś będę wstawiał tutaj swoje ST. na początek coś dla TWIERDZY, czyli chłopca do bicia naszego Uni, o czym jeszcze dziś się przekonamy tutaj na forum, bo dzisiejsza noc była baaaaardzo ciekawa pozdrowienia dla moich przyjaciół na uni, którzy dotrzymują mi towarzystwa w grze
    To są słowa Strumbasa z ST z Bobby. Jak się okazało on został chłopcem do bicia i został znokautowany. Wszystko wskazuje na to że specjalnie siałeś ferment i słyszałem od swoich sojuszników różne słowa na twój temat tylko nie wiem kto tobą kierował, ale po opublikowaniu tego ST już wiadomo.
  • Usagi napisał(a):

    Wszyscy, ale to dosłownie wszyscy na tym uni wiedzieli, że Stumbras to push konto Meganki.

    niy fandzol chopie, ja nie wiedziołech...

    gratki
    dzwon konkretny

    ja tam wole Finlandie
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Hahahahaha ale jazda!!! Jednak jest tu jakaś sprawiedliwość! Megan i stumbras BAN!!! Jak to teraz skomentujecie??? Przecież takie UCZCIWE to było! Stumbras kasę wziął i ma to już gdzieś gorzej z megan hahahaha myśle ze ten topic można już zamknąć to st ustawione nie powinno się w ogóle liczyć.


    Nawet dla adminów którzy nic z pushem nie robią to już widocznie było za dużo!!! Dzięki za uśmiech na mojej twarzy
  • Komplet napisał(a):

    Jesteście bezczelni do granic możliwości. Dla tych co nie zdążyli przeczytać bo megan już usunęła, najpierw napisała ze flota złapana na pz, (o godz 19 XDDDDD) A TERAZ JUŻ USUNELA!!! Co jednak za duży przypal??? Multi i push już zgłoszone czekamy na relacje adminów jeśli z tym nic nie zrobią to po co w to grać!!!
    Bardzo mało kiedy udzielam sie na forum -jednak "przypomniałem" sobie hasło-widząc tego typu wypociny. Piszesz tutaj o jakimś "etosie"(gdybyś nie rozumiał znaczenia terminu-odsyłam do PWN)- wiec ,Ci napisze-osobnik który zakłada specjalnie konto aby trolować to ST oraz nie mający minimum odwagi cywilnej aby pisać te oskarżenia z własnego profilu-jednocześnie chwaląc się tym ze zabawił się w kapusia-tym samym nie jesteś w moich oczach ":partnerem" do ubicia muchy w kiblu-bardziej do jakiejkolwiek wymiany zdań/myśli/poglądów.
    Stumbras teraz do Ciebie- brawo postawy i pokaz ze masz "cohones" i powoli zabieraj się za odbudowę

    I teraz do naszej "Słodkiej M." - brawo starcia -miało być -przegonić w jedno miejsce - wyszło ST -brawo :)

    Na koniec Finito - gdyby nie Twoja "sonda zadymiara"- ona przeważyła szalę zwycięstwa :)
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot
  • A tak na marginesie, jaki byłby sens wstawiania lewych ST na forum?
    W czasach Uriela/Xanthus byłem oskarżany o wiele różnych rzeczy, część jak najbardziej słusznie, część nie, ale generalnie:
    - nikt nie oskarżał mnie o wstawianie ST, które byłyby nieuczciwe;
    - nikt nie oskarżał mnie o wypieranie się tego, co faktycznie miało miejsce :P
  • Marzena napisał(a):

    Kochani,

    Niezmiernie miło mi cieszyć się wśród Was taką popularnością.
    Dlaczego usunęłam opis? Cytując sojusznika "[ciach], po co drążyć temat".

    A teraz muszę Was rozczarować...
    Do zobaczenia za 3 dni :juzpotobie:
    WAŁ ROKU (widzę ze z adminami udało się dogadać)

    ps jednoczesny ban u stumbrasa to oczywiście przypadek heh pewnie tez się logował z proxy albo inna bzdura XDDD jak komuś z tym lepiej to niech w to wierzy
  • Marzenka :graty: starcia. :bdb: .Fajnie weszło. Zdecydowanie pozamiatałaś to uni :bicz1:
    Co do tych wiecznych forumowych szczekaczy ujadających jak bezpańskie psy w postaci pseudo samurajów z kijami w odbycie, ludzi którzy nie mają odwagi się przyznać kim są w grze, czy "świętych" "najlepszych" przywódców sojuszy... Oni zawsze będą to robić bo taka ich natura a Ty rób po prostu swoje.. :juzpotobie:
    Pozdrawiam Wszystkich :piwko:
  • O, no to w końcu ja !
    Sie ja czuje normalnie bardziej poszkodowany niż obywatel Stumbrass - po pierwsze bo odebrano mi moje własne osobiste wychuchane , wydmuchane TOP Łan solo , po drugie ze , cholera sam chciałem wbić w układ poszkodowanego , a zamiast tego musiałem zaurlopować na szybko. No cóż takie życie człowieka dwa dni nie ma a tuatakie KFiatki.
    Ok to teraz tak Megan - Graty Starcia , naprawde % robiący wrażenie, i motywujący do szukania większych % .
    Wróce niedługo :D
    A i szczerze mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i niektórym będzie głupio :D
    Pozdro z urlopu!


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST