Megan [T O] & Finito_GJ_GF [T O] vs. Stumbras ~ 255559,35% PB + top1 solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Offtop usuwam, po raz drugi. Jeśli musicie się kłócić sugeruję wykorzystać inne środki komunikacji, niekoniecznie spamowanie w tym temacie. Jeśli będę musiał po raz trzeci usuwać takie ilości spamu jak teraz, to temat zamknę.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Mam mieszane uczucia co do korelacji starcia, chwili pojawienia się banów i znikającego opisu z pierwotnego posta, ale to nie ja tu jestem od oceniania.
    Skoro ST nadal wisi na forum to zakładam (a przynajmniej mam cichą nadzieję i wiarę w kompetencje), że moderatory forum są w posiadaniu wiedzy od operatorów gry, że starcie jest czyste.

    Tym samym gratuluję Megan, bo wyśrubowałaś nieco top starć tego uni :) Teraz czekam na odpowiedź naszego Papy, bo widać, że węszy i szuka okazji :D

    Stumbrasowi zatem wypoczynku w realu. Będzie mniej spamu po nocnych skanach i Kiełbaska trochę odetchnie :D

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •