Northwood [SUPERMEG] vs. ValhallaReborn [BRZ] ~ 185409.98% - Top 1 solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Northwood [SUPERMEG] vs. ValhallaReborn [BRZ] ~ 185409.98% - Top 1 solo

    Ku radości @tomex21, żeby miał pod czym komentarze pisać. :quasi:

    Ze względu na większość ludzi nie zainteresowanych opisem chowam go do spoilera 8-)
    Pokaż spoiler

    Naśmiewając się z rana raz jeszcze z tematu Demigoda, przeglądam sobie co się ciekawego wydarzyło na mmorpg-stat.eu/
    Zerkam w staty, a tam D1di w zezłomowanych na Sombrero. Pierwsza myśl, że albo zapił albo coś się stało.
    Jak przystało na nieczułą hienę, rzuciłem się w galaktykę szukając floty i aktywek na Mensie, szybko wyszło, że bez zmian 6 gala wygląda na właściwe miejsce. Utwierdziło mnie w tym nagłe zniknięcie PZ. Wychodziło, że za krótki fs żeby łapać przez układy, więc stwierdziłem, że ryzykuję z lotką i co będzie to będzie.
    Szczęście chciało, że lotka siadła we właściwym czasie a Didi chyba nie zerkał w galaktyke jak fs-a robił, pewien, że w układzie jest bezpieczny.
    Z małą pomocą nowych kolegów z Supermeg czas zebrania pz został złapany i pozostało trzymać kciuki, no i siadło.

    Chciałem wkleić wiadomości od Didiego, ale chyba forumowa cenzura nie puści ]:-D


    Pozdrowienia dla nowego sojuszu
    Wszystkiego najlepszego dla @depesza_1992 wyszło że to prezent urodzinowy.
    @D1di pozdrowienia od @baton(B.u.S) i dzięki za pożyczkę dexu, bez tego by nie dało rady.

    No i piosenka, która za mną chodziła już wcześniej jak widziałem tą flote na skanie:


    Gównoburzę czas zacząć :bicz1:


    Dnia 09-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Bombowiec 20.190
    Niszczyciel 8.900
    Lekki myśliwiec 4.823.027
    Ciężki myśliwiec 266.147
    Krążownik 248.096
    Okręt wojenny 76.881
    Pancernik 583.929
    Reaper 15.717
    Pathfinder 83.305
    _________________________________________

    Obrońca ValhallaReborn [BRZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 126.047
    Duży transporter 74.785
    Lekki myśliwiec 803.607
    Ciężki myśliwiec 41.022
    Krążownik 32.304
    Okręt wojenny 2.791
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 59.772
    Sonda szpiegowska 23.281
    Bombowiec 9.390
    Niszczyciel 6.551
    Gwiazda Śmierci 1.172
    Pancernik 14.494
    Reaper 4.188
    Pathfinder 31.077
    Wyrzutnia rakiet 1
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Bombowiec 19.053 ( -1.137 )
    Niszczyciel 8.379 ( -521 )
    Lekki myśliwiec 4.330.642 ( -492.385 )
    Ciężki myśliwiec 245.874 ( -20.273 )
    Krążownik 232.895 ( -15.201 )
    Okręt wojenny 72.359 ( -4.522 )
    Pancernik 551.480 ( -32.449 )
    Reaper 14.822 ( -895 )
    Pathfinder 78.104 ( -5.201 )
    _________________________________________

    Obrońca ValhallaReborn [BRZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.067.887.090 Metalu, 466.053.020 Kryształu i 325.802.722 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.114.470.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 23.479.243.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 10.894.245.920 metalu i 7.646.752.181 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.859.742.832 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    148.053.880 Metalu i 103.920.119 Kryształu
    10.851.411.620 Metalu i 7.603.917.881 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    10.999.465.500 Metalu i 7.707.838.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 8.781.786.590
    Kryształ: 5.946.502.020
    Deuter: -275.712.278
    agresor zyskał łącznie 14.452.576.332 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -13.557.047.090
    Kryształ: -9.311.063.020
    Deuter: -2.470.875.722
    obrońca stracił łącznie 25.338.985.832 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Mess with the best, die like the rest.
  • Konkretne dupniecie :) Gratulacje wysoko zawieszonej poprzeczki :)
    Top1 brzmi za za nie bede mówił jak :P
    Lot jak i cała otoczka akcji pierwsza klasa, miło sie patrzy na takie organizowanie ataku
    Chociaz niby lekko przyfarcone ale i tak bomba :super: :top1:
    Zakladam maseczke i znikam zeby sie zarazic jakims hejtowirusem :E

    Depesza to Ci sie prezent trafil na urodzinki hehe :thumbsup:
    Wszystkiego najlepszego jeszcze raz! :piwko:
    :popcorn:
    uniWasat [GEN]
    uniPolaris Wafel-GS

    uniMensa SUPERMEGA :fa:
  • Valhalla napisał(a):

    Ku radości @tomex21, żeby miał pod czym komentarze pisać. :quasi:
    Zaskoczę Cię w takim razie :D Jak mówiłem nie oceniam człowieka, oceniam gracza - ową ocenę zostawię tym razem dla siebie :E

    Żeby off-topu nie było. Nieszczere gratulacje :E zysk kosmiczny - fakt.

    PS. Tyle skanów co dzisiaj nie miałem przez ostatnie pół roku O_O
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E
  • Valhalla napisał(a):

    Wszystkiego najlepszego dla @depesza_1992 wyszło że to prezent urodzinowy.


    @D1di pozdrowienia od @baton(B.u.S) i dzięki za pożyczkę dexu, bez tego by nie dało rady.


    [ciach]

    To juz nie dwulicowosc tylko jazda naaa yyy 3, 5? Cos jak Wietnam :D
    Gratulancje wlotuuu bardzo piekny i @depesza_1992 Wszystkiego Najlepszego tak jak mistrz rzekl ! :E :D Pozdro!

    Moderator Neferet:
    Screen z wulgaryzmem


    The greatest loss is what dies inside us while we're still alive
  • gotYaaa napisał(a):

    Valhalla napisał(a):

    Wszystkiego najlepszego dla @depesza_1992 wyszło że to prezent urodzinowy.


    @D1di pozdrowienia od @baton(B.u.S) i dzięki za pożyczkę dexu, bez tego by nie dało rady.

    [ciach]

    To juz nie dwulicowosc tylko jazda naaa yyy 3, 5? Cos jak Wietnam :D
    Gratulancje wlotuuu bardzo piekny i @depesza_1992 Wszystkiego Najlepszego tak jak mistrz rzekl ! :E :D Pozdro!
    I po co wyciągać stare brudy? Rozumiem że w ten sposób chcesz nas zrazić do valusia

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat
  • Grzybu92 napisał(a):

    I po co wyciągać stare brudy? Rozumiem że w ten sposób chcesz nas zrazić do valusia
    xDD Tyyy bo gdzie ja tera pojde po wazelinke jak wsio zamkniete ?:DD Zdazyles zauwazyc ze ja nikogo nie chce zrazic w zadnym nawet najmniejszym stopniu do nikogo.. tylko wklejam wszystko tak jak to naprawde wyglada? Czy 3ba Wam jakiegos szkolenia pojmowania rzeczywistej rzeczywistosci ?:DD


    The greatest loss is what dies inside us while we're still alive
  • To i wypowiem się ja, w końcu jestem obrońcą.

    Zacznę od tego, żebyś mi [ciach] @tomex21 nie wmawiał że coś na allegro widziałeś. Jak to mówi klasyk '[ciach] widziałeś, w nogach śpisz.' Konto od początku i do końca w moich rękach. Nigdy nie sprzedane. Odbudowa będzie.

    Dzień się zaczął dla mnie [ciach] -100k pkt i 300% na Sombrero.
    Wczoraj zapiłem, sam @'Smakosh mnie ogarniał o 24 - ja dałem ciała myślałem że kolejne ekspedycję odbiorę. Zasnąłem wstałem o 7:40. Ale gorsze mało nadejść..

    Potem odebranie fs na mensie i puszczenie go dalej tak jak zawsze.. ale powrót nie pasował.. więc jeden krótki na pz.. przecież @'Leman' nie skanuje już od miesiąca.. tylko ze frajer głupi jestem i przegapiłem fakt że wrócił Va$$pusz. Ponoć @kulka10 mówił, ale sami wiecie jak to jest jak pijany dzwoni do trzeźwego.

    @baton(B.u.S) nie pozdrawiaj jak jesteś po porostu miękka pała która jedynie (jak każdy z Was) na własnych stratach uciuła 2k %.


    Przepraszam sojusz, 8 ludzi z którymi wódka smakuje najlepiej. Ośmiu wspaniałych i D1di :) mam nadzieje Was wszystkich poznać osobiście ;)

    Gratuluje dla Agresora, choć każdy wie jak jest.

    Moderator Neferet:
    Obraza i wulgaryzmy
  • I Padła chyba największa ilość GSow na uni, Obrońcy SzO!

    P.s

    gotYaaa napisał(a):

    Valhalla napisał(a):

    Wszystkiego najlepszego dla @depesza_1992 wyszło że to prezent urodzinowy.


    @D1di pozdrowienia od @baton(B.u.S) i dzięki za pożyczkę dexu, bez tego by nie dało rady.

    [ciach]

    To juz nie dwulicowosc tylko jazda naaa yyy 3, 5? Cos jak Wietnam :D
    Gratulancje wlotuuu bardzo piekny i @depesza_1992 Wszystkiego Najlepszego tak jak mistrz rzekl ! :E :D Pozdro!
    Mistrza miałem kogos innego :) że też ci się chciało szukać tych rozmów :D
    Gerald był do ocalenia tylko zapomniałem chłopaką na 5:222 napisac.

    Graty raz jeszcze!

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat
  • Oj Didi, Didi... Taki jesteś jak Cię poznałem na początku mojej gry. Arogancki i przemądrzały. Nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się conajmniej na pryszczatego nastolatka. Nigdy Cię nie wyzywałem ani nic z tych rzeczy, to że cisnęliśmy beke z Ciebie na discordzie z niegrającymi już Sir Acidem i Kapitanem Wałkiem to swoją drogą. Ale publicznie nigdzie tego nie zrobiłem. Więc nie rozumiem dlaczego moje pozdrowienia tak Cię zdenerwowały. To tylko potwierdza moje wcześniejsze słowa.

    Miękka pała, która jedynie uciuła na własnych stratach 2k % przejrzała sobie ostatnie strony ST i nie zauważyła Twoich super extra starć, które tak bardzo różniły by się od naszych beznadziejnych, odrażających starć. Jedyne co wartościowego można tu znaleźć to złapanie recków Styrtusia, na ten temat też mam swoje zdanie, ale w przeciwieństwie do Ciebie zachowam je dla siebie.

    To, że uważasz mnie za miekką pałę, można też zauważyć po Twojej aktywności w moją stronę. Postawiłeś 2 lotki w 2 moich układach. W przeciągu 3 lub nawet więcej tygodni wymęczyłeś kilka skanów, aż w końcu nawet nie skanując postanowiłeś palić moony. Fakt, udało Ci się, ale jednak przekonałeś się, że nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Strata 100GS w zamian za zbicie kilku recków, hmmm faktycznie pro player z Ciebie. A musisz wiedzieć, że specjalnie podrzucałem flotę w te układy gdzie siedziałeś, no ale bez skanów to sobie mogłem...

    Do Twoich sojuszników nic nie mam, nie znam nie oceniam. Ale teraz już obiektywnie oceniając dużo więcej jest ST z SUPERMEGÓW niż Waszych.
    Osobiście faktycznie nie uciułałem za dużo, bo najwięcej 7400%, ale jest po podyktowane tym, że nie mam już tyle czasu co kiedyś, a te które weszly do tej pory były po prostu z tego, że więcej floty nie było, a nie że liczyłem żeby tylko przebić próg. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się coś ustrzelić konkretnego zanim(oby nie) skończę w widelcanych reckach.

    A teraz wracając do akcji, teraz jeszcze bardziej się cieszę że padłeś na moim dexie. Sekunde w której zniknęło pz też udało mi się złapać. Wiadomo, zdecydowaną większość roboty zrobił Valhalla, jednakowo cieszę się, że miałem chociaż malutki wkład.

    Gratulacje Val, konkretne walnięcie. Nie do końca wierzyłem, że się uda, a tu niespodzianka.
    Nigdy nie myślałem, że będę z Tobą w soju i do tego będziemy współpracować, jednak jest jak jest. Najbardziej cieszy mnie fakt, że top1 jest teraz z tagiem SUPERMEG.
    Szybkiego przetopu Ci życzę i jakby co polecam się na przyszłość.

    Didi Tobie mimo wszystko życzę szybkiej odbudowy i ochłoń trochę chłopie. To tylko gra.

    Moderator Neferet:
    Pseudocenzura
    uni3 - top85 / OFF
    ST solo: 1, ST ACS: 1
    uni42 - top180 / OFF
    ST solo: 8
    uni Ursa - OFF
    ST solo: 1